Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 8910
271 ile 289 arası toplam 289 sonuç

Konu: Football Manager 2015 Takım Önerileriniz

Quote Originally Posted by serkan1520 View Post
    Kesinlikle Lazio'yu denemelisiniz.Özellikle orta seviye takımları şampiyonluğa ulaştırıp bir dünya kulübü haline getirmek isteyenler için.Oyun başı kadrosu muazzam sadece 1-2 transferle şampiyonluğa ulaşabilirsiniz, kadroda hem ileride dünya çapında yıldız olabilecek oyuncular var (Balde Keita,Felipe Anderson,Stefan De Vrij,Etrit Berisha) hem de Candreva ve Parolo gibi 2 dünya çapında futbolcu var. Özellikle Candreva'dan bahsetmeye gerek var mı bilmiyorum ama oyunun rahatlıkla en iyi 5 oyuncusu arasına girer 2 sezondur 8 altında oynadığı maç sayısı bir elin parmaklarını geçmemiştir.Şu an oyun çıktğından beridir en zevkli kariyeri geçiriyorum herkese tavsiyemdir.
    Senin bu yazıdan sonra açtım bakalım Lazio ile.Umarım zevkli geçer

Bende şuanda Lazio ile açıyorum bakalım nasıl geçecek?

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Arkadaşlar arkadaşımla online oynamak istiyoruz ve takım önerilerinizi alabiilir miyim ? Barcelona ve Real Madrid'i yaptık başka takımlar arıyoruz.Mümkünse aynı Avrupa Kupalarında olmasını istiyoruz daha zevkli olsun diye.Chelsea ve Manchester City'e baktık ama City'nin parası yok oyunda.Önerilerini söylerseniz çok sevinirim

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by denizgs93 View Post
    Arkadaşlar arkadaşımla online oynamak istiyoruz ve takım önerilerinizi alabiilir miyim ? Barcelona ve Real Madrid'i yaptık başka takımlar arıyoruz.Mümkünse aynı Avrupa Kupalarında olmasını istiyoruz daha zevkli olsun diye.Chelsea ve Manchester City'e baktık ama City'nin parası yok oyunda.Önerilerini söylerseniz çok sevinirim
    City'nin transfere ihtiyacı yokki Ayrıca o kadar büyük takımlar çok zevkli olmaz tüm maçlar 7-0-10-1 falan biter bence daha alt liglerden hiç bilmediğiniz takımları yönetin daha mücadeleci ve daha uzun bir kariyer olacaktır.
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Uzun bir aradan sonra tekrar fm ye başlayacağım, var mı uzun soluklu kariyer öneririleriniz? Tüm tavsiyelere açığım, yalnız zahmet olmazsa sadece takım ismi yazarak değil de o takımı neden almam gerektiği konusunda kısa bir açıklama yazısı (gaza getirici şeyler ) yazarsanız sevinirim.
    Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    Uzun bir aradan sonra tekrar fm ye başlayacağım, var mı uzun soluklu kariyer öneririleriniz? Tüm tavsiyelere açığım, yalnız zahmet olmazsa sadece takım ismi yazarak değil de o takımı neden almam gerektiği konusunda kısa bir açıklama yazısı (gaza getirici şeyler ) yazarsanız sevinirim.
    Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
    bende 2 aydır oynamıyorum fm bu gün kariyer açmayı düşünüym hollanda liginde az alkmaar ya da feyenord diyorum? bizim liglerde transferler var kadroalr otursun o zaman açarım ama hollanda ligi iyi gider bence

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by peker_553 View Post
    bende 2 aydır oynamıyorum fm bu gün kariyer açmayı düşünüym hollanda liginde az alkmaar ya da feyenord diyorum? bizim liglerde transferler var kadroalr otursun o zaman açarım ama hollanda ligi iyi gider bence
    valla bilemedim ki ben de nani yüzünden sporting diyorum rvp yüzünden manu şaka bi yana takım belirleyemiyorum daha sabahtan beri açık fm bmg ile başladım sarmadı nedense, rbl mi yapsam diyorum bilemedim hollanda da mantıklı başka önerisi olan varsa diye yazdım forum gibi artık pek oynayan kalmadı galiba.

valla bilemedim ki ben de nani yüzünden sporting diyorum rvp yüzünden manu şaka bi yana takım belirleyemiyorum daha sabahtan beri açık fm bmg ile başladım sarmadı nedense, rbl mi yapsam diyorum bilemedim hollanda da mantıklı başka önerisi olan varsa diye yazdım forum gibi artık pek oynayan kalmadı galiba.
    isrtiyosan gel seninle bi hollanda liginde kariyer yapalım ortaklaşa

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by peker_553 View Post
    isrtiyosan gel seninle bi hollanda liginde kariyer yapalım ortaklaşa
    dostum çok iyi olurdu aslında ama yarından itibaren pek pc başında olamayacağım yeni kariyeride klasik modda açıp hızlıca ilerletme amacındaydım.

dostum çok iyi olurdu aslında ama yarından itibaren pek pc başında olamayacağım yeni kariyeride klasik modda açıp hızlıca ilerletme amacındaydım.
    e tmm o zaman hangi takımı seçecen karar ver ona göre banada yaz hollanda ligi hakkında bilgisi olan yokmu

2030lu yıllara kadar giden Beşiktaş kariyerimden sonra son fm15 kariyerimi açıcam arkadaşlar şöyle isim yapmış olan kiralık satılık düşük ücretlere oyuncu getirecek orta sıra takımı arıyorum tavsiyeniz var mıdır?

dynamo dresden iyidir

Nesil
    2006
    Yer
    06

Bana bir takım tavsiyesinde bulunsanıza arkadaşlar .

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Bana bir takım tavsiyesinde bulunsanıza arkadaşlar .
    burton , antrenman seviyesi çok üst düzey çok çabuk adam yetiştirirsin iyi bir koçla. Özellikle alt liglerden üst liglere tırmanış hikayesi seviyorsan tam sana göre bir takım.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by Sadixx View Post
    burton , antrenman seviyesi çok üst düzey çok çabuk adam yetiştirirsin iyi bir koçla. Özellikle alt liglerden üst liglere tırmanış hikayesi seviyorsan tam sana göre bir takım.
    Kenara yazdım Burton'u

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Fc Midtjylland ile başlamayı düşünüyorum. Müthiş bir altyapıya sahipler kadroları gayet dengeli farklı bir kariyer arayanlara güzel bir tercih olabilir..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Mılanla başladım yaşlanmış gereksiz maaş alanları paketleyip gençleşme ile yola devam edecez. İlk iş Fierro'yu aldık defansın sağına genç bellerin kiralandı solada Grimaldo bakalım neler yapacaz gençleştyirme operasyonunda

Wolfsburg acayip sarıyor

Crewe'i öneririm, çok zevkli bir kariyer olabilir. Özellikle altyapıyı kullanıp kulübü zenginleştirmek veya genç oyuncularla başarı kazanmak isteyenler için biçilmiş kaftan. İngiltere'de olması ayrıca bir avantaj. Billy Waters, George Cooper, Ben Garratt gibi büyük takımların da radarına takılabilecek oyuncuları var. İlk sezon SkyBet League 1'i son sırada bitirmesi bekleniyor ama doğru bir taktikle play-off'lara bile kalma şansınız var tabii sakatlık sorunu yaşamazsanız. kısacası altyapısı sağlam, oyuncuları doğru fiyatlara satabilirseniz kulübü zenginleştirip köklü bir kulüp haline getirebileceğiniz zevkli bir kariyer olabilir.

Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 8910

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri