Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 289 sonuç

Konu: Football Manager 2015 Takım Önerileriniz

Benim önereceğim takım Southampton olacaktır. Kadro oldukça iyi. Bir kaç yaşlı (30-32 yaş aralığında) oyuncu var, onları satıp defansa balanta forvete fierro alındığında ilk 4 ü zorlayabiliyorsunuz rahatlıkla. 1-2 sezon sonrada şampiyonluk adayı olarak gözükebilirsiniz.

Reading ile kariyer açmayı düşnüüyorum sizce nasıl ?

Nesil
    2005

Vallahi şu videoyu gördükten sonra Zonguldak Kömürspor da diyorum Yalnız FM'ye yansıtıldı mı bu onu da bilmiyorum.

Zonguldak Kömürspor'un seyircisi rekor kırdı | Futbol

Nesil
    2006
    Yer
    Ýzmir

Ben kanatsız taktik ile oynamayı seviyorum, 4-3-1-2 veya 4-1-2-1-2 gibi.Buna uygun bi takım söyler misiniz çok büyük bi kulüp olmasın? 4 büyük lig'den birinde olabilir...

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Leipzig çok önerilmiş, zaten geçen yıl da gözdelerimden biriydi. Bu sezon klasik Fenerbahçe kariyerimi 7 sezon ile tamamladıktan sonra Leipzig ile bir kariyer açtım. Olağanüstü bir takım. FM'den zevk almaya birebir. Altyapı ve finansal açıdan rahatlığı cabası. Joshua Kimmich hayranı oldum çıktım Daniel Frahn'ın yeri ayrı tabii. Takım ilk sezon 2. ligde 10. gösteriliyor medya tahmini olarak. Ancak lider olarak 1. lige çıkmak pek de zor değil. Sadece 4-5 nokta transferle 1. ligde de kafaya oynuyor takım. Bu seride Leipzig sanırım en çok kariyer yapılan takımlardan biri olacak.

Diğer önerilerim, Southampton, Swansea, Sassuolo, Roma, Bilbao, St.Etienne ve Salzburg.

Quote Originally Posted by Pod View Post
    Leipzig çok önerilmiş, zaten geçen yıl da gözdelerimden biriydi. Bu sezon klasik Fenerbahçe kariyerimi 7 sezon ile tamamladıktan sonra Leipzig ile bir kariyer açtım. Olağanüstü bir takım. FM'den zevk almaya birebir. Altyapı ve finansal açıdan rahatlığı cabası. Joshua Kimmich hayranı oldum çıktım Daniel Frahn'ın yeri ayrı tabii. Takım ilk sezon 2. ligde 10. gösteriliyor medya tahmini olarak. Ancak lider olarak 1. lige çıkmak pek de zor değil. Sadece 4-5 nokta transferle 1. ligde de kafaya oynuyor takım. Bu seride Leipzig sanırım en çok kariyer yapılan takımlardan biri olacak.

Diğer önerilerim, Southampton, Swansea, Sassuolo, Roma, Bilbao, St.Etienne ve Salzburg.
    St.Etienne ile kariyer yapıyorum ligin ilk yarısı bitti 1,psg 2. marsilya aynı puanda ben 3,yüm 2 puan geride inanılmaz zevkli tavsiye.net

uzun süreli ingiltere kariyeri düşünenler için portsmouth' u tavsiye edebilirim. ilk sezon rahatlıkla 1. lig' e yükseliyorsunuz. önemli olan sezon içinde 1. lig için yeterli olabilecek bir kadro oluşturabilmek. çok kaliteli gençleri var, bununla birlikte ingiltere' deki kiralık oyuncu kuralları sayesinde çok kaliteli kiralık oyuncularla kariyerinizi premier lig' e kadar taşıyabilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Hangi takımı seçeceğin biraz da senin oyun tarzınla alakalı birşey.Sen nasıl bir oyun tarzını benimsiyorsun?

Ben bazen şampiyonluk iddiası olmayan,ligi ortalarda bitirmesi öngörülen takımları tercih ederim.Bazen de Galatasaray kariyeri açar şampiyonlar ligi şampiyonluğunu hedeflerim.

Ama en zevkli ve heyecanlı olanı İngilterede skybet1 yada skybet2 liglerinden Portsmouth,Leed United gibi eskiden iyi yahut efsane olup hali hazırda düşmüş takımları seçerim. bütün kemikleri kırılan Tarkan'ı ölüm oranı 90% olan sit suyuna sokup çıkaran kör şifacı gibi,tutarım elinden basamak basamak yükseltirim.

Premier lig en çekişmeli liglerden olduğu ve iyi para kazandırdığı için İngilterede alt liglerden bir takımı seçmek daha mantıklı geliyor.İspanya ligi de olabilir ancak La Liga da ilk 3-4 takımla diğerleri arasında uçurum fark var.Brezilya da güzel bir lig ancak Avrupa'da mücadele imkanı olmadığı için sıkıcı.

Her zaman için küçük takımları alıp hem tesisleri yükseltmek,hem oyuncu yetiştirmek ve takımı zirveye taşımak zevklidir.

Galatasaray gibisi yok.

RB leipzig güzel bi kariyer olabilir

Montpellier" i tavsiye ederim. İyi bir kadrosu var.

Nesil
    2013
    Yer
    Istanbul

hoffenheim yönetmesi zevkli bir takım. genç ve başarıya aç bir kadrosu var.

Samsunspor

Canberk Aydın ve Aminu Umar - wonderkid seviyesinde 2 genç oyuncusu var
    Mbilla , Adilovic , Taha Yalçıner ve Fatih Kılıçkaya - 4 adet de süperlig seviyesinde tecrübeli oyuncuile PTT 1. Ligde şampiyon olmanız ve Süperlige tutunmanız çok kolay

Ayrıca stadyumu da 16000 kişilik

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Kriz yönetmeyi sevenler için Ankaragücü diyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

M'gladbach
    Sevilla
    Saint Etienne

Sizce hangisi?

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    M'gladbach
    Sevilla
    Saint Etienne

Sizce hangisi?
    Saint Etienne.

Takım önerisi olarak benim size önerim Kayserispor olacaktır.

Özellikle kadroları oldukça genç ve başarıya aç. Takımın geneli hırslı olduğundan gol ve galibiyet açısından zorluk yaşayacağınızı sanmıyorum. Takım genel olarak hücumu seven oyunculardan oluştuğundan hücum futbolu oynatmanız size daha yararlı olacaktır. Ben kontra tarzı taktikle oynuyorum ama ondada verim aldığımı söyleyebilirim.

Takım hakkında genel bilgi;

Özellikle Bobo'ya dikkat çekmek isterim. Taktiğinizde Bobo'ya her daim yer verin. Nobre'yi kesmek zorunda kalsanız dahi Bobo'yu oynatın. Görev olarak Sahte Forvet görevini verin. Ben her görevi denedim en çok Sahte Forvet'te verim aldım. Şuanda 16 maçta 9 golü bulunuyor. Takımdan gitmek istemesine rağmen ki gösterdiği performansın bu olduğunun altını çizmek isterim.

Lafı fazla uzatmaya gerek yok, PTT'den başlayıp STSL'ye yükselmek ve Avrupa'da gence yönelik bu kadroyla başarılar yaşamak zevkli olacaktır diye umuyorum. Ben henüz ilk sezondayım ve yönetmeye devam etmekteyim. Benim Kayserispor'la şuanki durumum da şu şekilde;

Buda fikstür;

ÖNEMLİ NOT: Yeni STSL'den düştüğünüz için elinizde bir sürü yabancı bulunmakta. Yaklaşık 8-10 tane. PTT'de ise sadece 3 yabancıya izin verilmekte. Bu yüzden oynatamadığınız yabancılar takımdan ayrılmak isteyeceklerdir. Göndermek yerine onlara kulübün büyüyeceğini ve STSL'ye çıkacağınızı söyleyin. Ziraat'ten önceki hedefiniz PTT'den üst lige çıkmak olsun. Elinizdeki yabancıları göndermeyin, ya kiralayın yada yedek takımda oynatın. Çünkü kulübün mali açıdan durumu pek iç açıcı değil.

Hollanda liginde kim sarar. İçeri Kateden Forvetsiz bir takım olursa sevinirim. Hiç hazzetmiyorum o tip oyuncularla oynamaktan.

Leeds United

Öncelikli sebep, burada bazı arkadaşların da yazdığı gibi bir kere anlamlı bir kariyer. Bu takım hiçbir şekilde buralara ait değil ve artık premier lige dönmesi gerekiyor. Bu sene takım el değiştirdi bazı kaliteli transferler yapmışlar. Takım sahibi İtalyan olduğu için kaliteli İtalyanlar var takımda. Takviye tabi ki gerekiyor ve bunun için de yeterli maddi kaynak var.

Başlığı takip ediyorum bir sonraki kariyerde kesinlikle RB Leipzig ile başlarım. Çok övülmüş, seneye çıkarlarsa Salzburg gibi olacaklar heralde. İlerleyen dönemlerde aklımda Göztepe var alt liglerden ve tabi ki olmazsa olmazımız Beşiktaş.

zoru severim diyenlere ankara gücü diyorum 1. sıradayım arkamda göztepe var 3 puan gerimde takımda tamamen oyuncu mevkii sorunları var takıma oyuncu gelmek istemiyor alt yapı oyuncuları ayakta tutabiliyor umut nayir çok sağlam forvet az önce paramın olmamasından ötürü levent kale bedava manisaya gitti sezonu tammalrsam ne mutlu bana ama krizi zoru seviyorsanız ankaragücü çok iyi stadı full doluyor o duyguyu hissediyorsunuz

Kadro mühendisliği ve revizyon sevenler.

Takımınız Fiorentina. 4 resmi maçta 4 galibiyet ile Serie A ve UEFA gruplarında liderim. Aşırı zevkli.

Scmid ve Badu tarih yazıyorlar. Valero zaten adamım. Rossi de dönecek sakatlıktan.

Bende Konya ile oynamayı düşünüyorum.

Arkadaslar uzun soluklu bir kariyer yapmak istiyorum, basariya ac, ekonomisi idare edecek bir takim. Ingiltere'nin en alt liginden denedim, ilk sezon ciktim ama ekonomi kötu oldugu icin ne oyuncularimin sözlesmesini yenileyebildim, nede transfer yapabildim, ciktigim ligde 18-22 yasinda ki oyuncularimla idare etmek zorunda kaldim, durum öyle olunca o ligde tutunamadik

edit: Turk takimlari olmasin, malum yabanci siniri cok etkiliyor.

Quote Originally Posted by FelipeMelo View Post
    Arkadaslar uzun soluklu bir kariyer yapmak istiyorum, basariya ac, ekonomisi idare edecek bir takim. Ingiltere'nin en alt liginden denedim, ilk sezon ciktim ama ekonomi kötu oldugu icin ne oyuncularimin sözlesmesini yenileyebildim, nede transfer yapabildim, ciktigim ligde 18-22 yasinda ki oyuncularimla idare etmek zorunda kaldim, durum öyle olunca o ligde tutunamadik

edit: Turk takimlari olmasin, malum yabanci siniri cok etkiliyor.
    Alt ligde değil ama bu sene yeni çıkan bir takım önereyim.Deportivo İspanya'daki ekolü kırman en az 10 sene götürür.Kulüp başkanı zengin birazcık.İsteyince veriyor

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

İngiltere - Swansea
    İtalya - Fiorentina
    Almanya - Wolfsburg
    Hollanda - Vitesse
    Türkiye - Eskişehirspor

Anlayacağınız ne üst derece takım ne alt derece takımcıyım ben

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

ispanya dan villarreal i öneririm gayet dengeli keyif veren bir kadrosu var.

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

İngiltere - Swansea
    İtalya - Torino
    Almanya - Hoffenheim
    Hollanda - Vitesse
    Türkiye - Tuttuğunuz takım, Bursaspor.

Onun dışında Dnipro'yu öneririm.

Türkiye - Tuttuğunuz Takım , Kayserispor , Eskişehirspor , Bursaspor , Sivasspor , Başakşehir , Altınordu
    İngiltere - Aston Villa , Everton , Hull City , Derby County , Sunderland
    İtalya - Fiorentina , Sassuolo , Genoa , Sampdoria
    İspanya - Villereal , Deportivo , Eibar (biraz zor olur ama başarı kazandıkça zevk alırsınız) , Granada , Valencia
    Portekiz - Sporting , Porto
    Bulgaristan - Ludogorets
    Sırbistan - Kızılyıldız FK
    Rusya - Krasnodar , Rostov , Terek

Bunların hepsi başarıya aç takımlardır içlerinde liginde en güçlü diyebileceğimiz Ludogorets ve Kızılyıldız var bu takımlarda ligi garantilersiniz , lig çekişmeli geçer ama rahatça ligi alabilirsiniz eğer ben Şampiyonlar Ligi adamıyım takımı şampiyonların şampiyonu yapacağım derseniz bu iki takımı şiddetle tavsiye ederim.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Avusturya - Avusturya Wien. Bu serideki tek kariyerim şu ana kadar,oldukça iyi bir 3 yıl sonrasında iyice zayıflamış Inter'e geçtim. Kadrosu iyi,gençleri yetenekli. Para konusunda çok büyük sorunlar yok.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Sassuolo-Leipzig

Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri