Sayfa 3 / 10 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 289 sonuç

Konu: Football Manager 2015 Takım Önerileriniz

başta belirtiyim kesinlikle RB Leipzigi öneriyorum

İngiltere-Derby County-Southampton
    Hollanda-PSV

La liga da önerileriniz var mı zevkli bir kariyer için ?

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by peker_553 View Post
    La liga da önerileriniz var mı zevkli bir kariyer için ?
    Zevk anlayışına göre değişir yani parası olsun mu olmasın mı vs. Ama Sociedead yazamadım güzel gider

Orta sekerli takim ariyorum guclu takim istemiyorum zevk alablecegim bi takim

Quote Originally Posted by kilham96 View Post
    Zevk anlayışına göre değişir yani parası olsun mu olmasın mı vs. Ama Sociedead yazamadım güzel gider
    Orta sekerli takim ariyorum guclu takim istemiyorum zevk alablecegim bi takim

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

AFC Ajax

transfer severler için biçilmiş kaftan. iyi bir başlangıç bütçesi var ve elinizde vasat olmasına rağmen para eden adamlar var.
    yepyeni bi kadro kurmak mümkün. bunun dışında çok sağlam gençler de var kadroda.
    ligde zaten rakip çıkmıyor psv dışında. ama asıl hedef CL. 3-4 senede avrupa devi olmak mümkün.

Deportivo nasıl mesela ?

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Deportivo nasıl mesela ?
    zor olur ama zevkli olur eski günlerine döndürmeye çalışmak ayrıca villarreal i de öneririm (deportivo ya oranla daha güçlü olur)

Trabzonspor

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Her sene aylarca sıkılmadan oynadığım oyunu bu sene 2 gün oynayamıyorum , oyuna bağlayacak bir takım önerebilir misiniz ?

Quote Originally Posted by MassiveStroke View Post
    Her sene aylarca sıkılmadan oynadığım oyunu bu sene 2 gün oynayamıyorum , oyuna bağlayacak bir takım önerebilir misiniz ?
    aynen öyle kardeşim walla doğru dedin ama sana önerim büyük liglerde orta sıra ve düşük takımları seç mesela ispanya da malaga gibi bi takım olabilir petrol zenginleri takımı bırakıp gitti o enkazı toparlamak zevkli olabilir

uzun soluklu bi kariyer düşünüyorsanız samsunspor'u öneririm mevcut kadrosu ile süper lige çok rahat çıkabilir bi kaç takviye ile süper ligde tutunabilirsiniz. sonrasında zaten bütçe yavaş yavaş oturmaya başlıyor.

geçen sene dortmund ve tottenham ile kariyer yaptım. bu sene de bu takımlar favorim bu ikisine benzer takım önerileri beklemekteyim. pek sabırlı olmadığımdan küçük takım işlerine girmiyorum ayrıca türkiye ve küçük ülkelerde oynamayı sevmiyorum. bu takımlarla oynamadaki kıstasım lig değil şampiyonlar liginde başarı. o yüzden görece oturmuş takımlarla uzun soluklu kariyer planlıyorum. bu sene için hangi takımları önerirsiniz

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by rftckk View Post
    geçen sene dortmund ve tottenham ile kariyer yaptım. bu sene de bu takımlar favorim bu ikisine benzer takım önerileri beklemekteyim. pek sabırlı olmadığımdan küçük takım işlerine girmiyorum ayrıca türkiye ve küçük ülkelerde oynamayı sevmiyorum. bu takımlarla oynamadaki kıstasım lig değil şampiyonlar liginde başarı. o yüzden görece oturmuş takımlarla uzun soluklu kariyer planlıyorum. bu sene için hangi takımları önerirsiniz
    inter le oynayıp son yıllardaki kötü gidişatı düzeltmeye çalışabilirsin

ispanya ve ya almanya liginde kanatları iyi kullanan önerebilceğiniz orta düzeyde bi takım var mı ?

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

ispanya ve ya almanya liginde kanatları iyi kullanan önerebilceğiniz orta düzeyde bi takım var mı ?
    hertha berlin biçilmiş kaptan

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    hertha berlin biçilmiş kaptan
    herta berlin düşük değilmi biraz ispanya liginden var mı önerin kardeşim ?

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

herta berlin düşük değilmi biraz ispanya liginden var mı önerin kardeşim ?
    bu seride hiç oynamadım ama hertha bana göre hiç düşük değil ilk sene ligde tutarsan hertha yı gelecek sene kulübün finans durumu zengin olduğu için rahat rahat transfer yapabilirsin.

hoffenheimle oyanayan yok mu nasıl bi takım öneriniz var mı ?

Arkadaşlar hoffenheim le oyanyan var mı ? zevkli bi kariyer oluyor mu ?

Borussia Mönchengladbach ile oynaması zevkli. Var olan FM 15 oyunumuzdan görüntü paylaşıp anlatım yapabileceğimiz bir konu var mı? (Hikaye değil)

ben taaaa beta sürecinde oynamıştım, pek zevk alamamıştım. çünkü daha sezon ortasında volland, firmino falan gitmek istiyor oyuncular ayaklanıyor vs.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Bilbao....

Quote Originally Posted by E.m.r.e View Post
    ben taaaa beta sürecinde oynamıştım, pek zevk alamamıştım. çünkü daha sezon ortasında volland, firmino falan gitmek istiyor oyuncular ayaklanıyor vs.
    ben şu an ilk devreyi bitrdim 6. sıradaym şu an öyle bi sıkıntım yok sezon sonu avrupaya gidersem eğer onları tutarım diye düşünüyorum

Nesil
    2014
    Yer
    Istanbul

İtalya - Vicenza
    Hollanda - Vitesse
    Almanya - Karlsruhe
    Fransa - Bastia

ispanyadan var mı uzun soluklu bi kariyer için zevkli bi takım

Quote Originally Posted by 470emre View Post
    Borussia Mönchengladbach ile oynaması zevkli. Var olan FM 15 oyunumuzdan görüntü paylaşıp anlatım yapabileceğimiz bir konu var mı? (Hikaye değil)
    Aşağıdaki Linkte Takımının Ne Durumda Olduğunu, Kadronu ve Takımında Neler Yaptığını Anlatabileceğin Konu Mevcut.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=121885

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

14 de Southampton ile güzel isler başarmıştım.. Schneiderlin i 22 ye, isime yaramayanlari da satarak istediğim kadroyu kurmuştum.. yaklaşık 35 40 m pound bütçeyle.. 15 de Chambers, shaw, lallana, lambert gitti, Ramirez kiralık, jay sakat 5 ay, boruc arıza..

Velhasıl 15 de 14 deki sampton tadını bulamadım biraktim.. Yıllardır nedense hep Premier ligde takım aldım.. elim başka lige gitmiyor..

Sampton 14 tadında gençleri potansiyelli, bütçesi iyi(1 2 oyuncudan satışla iyi gelir saglayan), sıkılmadan yıllar geçirecek bir takım önerisi var mı?

İngiltereden vazgecmek zor ama denemeye değer bi takım varsa neden olmasın.. Almanya, Fransa, İtalya, ispanya, İngiltere takım önerileri..

Nesil
    2014
    Yer
    Istanbul

ispanyadan var mı uzun soluklu bi kariyer için zevkli bi takım
    tenerife veya rayo vallecano yu öneririm

La liga da bi takim iyi olur hedefi olmayan orta sira takimi bi de biraz atesleyici bi takim olsa iyi olur geçmişi olan bi takim

Sayfa 3 / 10 İlkİlk 12345 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri