Sayfa 4 / 10 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 289 sonuç

Konu: Football Manager 2015 Takım Önerileriniz

14 de Southampton ile güzel isler başarmıştım.. Schneiderlin i 22 ye, isime yaramayanlari da satarak istediğim kadroyu kurmuştum.. yaklaşık 35 40 m pound bütçeyle.. 15 de Chambers, shaw, lallana, lambert gitti, Ramirez kiralık, jay sakat 5 ay, boruc arıza..

Velhasıl 15 de 14 deki sampton tadını bulamadım biraktim.. Yıllardır nedense hep Premier ligde takım aldım.. elim başka lige gitmiyor..

Sampton 14 tadında gençleri potansiyelli, bütçesi iyi(1 2 oyuncudan satışla iyi gelir saglayan), sıkılmadan yıllar geçirecek bir takım önerisi var mı?

İngiltereden vazgecmek zor ama denemeye değer bi takım varsa neden olmasın.. Almanya, Fransa, İtalya, ispanya, İngiltere takım önerileri..

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by fermangazi View Post
    14 de Southampton ile güzel isler başarmıştım.. Schneiderlin i 22 ye, isime yaramayanlari da satarak istediğim kadroyu kurmuştum.. yaklaşık 35 40 m pound bütçeyle.. 15 de Chambers, shaw, lallana, lambert gitti, Ramirez kiralık, jay sakat 5 ay, boruc arıza..

Velhasıl 15 de 14 deki sampton tadını bulamadım biraktim.. Yıllardır nedense hep Premier ligde takım aldım.. elim başka lige gitmiyor..

Sampton 14 tadında gençleri potansiyelli, bütçesi iyi(1 2 oyuncudan satışla iyi gelir saglayan), sıkılmadan yıllar geçirecek bir takım önerisi var mı?

İngiltereden vazgecmek zor ama denemeye değer bi takım varsa neden olmasın.. Almanya, Fransa, İtalya, ispanya, İngiltere takım önerileri..
    İspanya; Villarreal i öneririm çok zevkli alır almaz 38 lik Senna yı direk getirip kaptan yapıyorum yeniden
    Almanya; Borussia Mönchengladbach
    İtalya; İnter i alıp borçlarını sıfırlamak, kadrosundaki italyan oyuncuları arttırmak ve eski günlerine getirmeye çalışmak sardırıyor.
    Fransa; Saint Etienne

Nesil
    2006
    Yer
    06

Bursa ile oynamak da oldukça keyifli. Altyapısı , tesisleri oldukça iyi. Çok yetenekli gençler var kadrosunda .

la liga da önerisi olan yok mu arkadaşlar beklentisi olmayan bi takım ama geleceği açık bi takım öneriniz hangi takım

Quote Originally Posted by peker_553 View Post
    la liga da önerisi olan yok mu arkadaşlar beklentisi olmayan bi takım ama geleceği açık bi takım öneriniz hangi takım
    Eibar? La Liga'ya ilk kez cikmis, buyuk basarilari ve efsaneleri olmayan bir kulup. Stad, tesisleri falan kotu ama borc yok. Sifirdan bir dunya takimi yaratabilirsin

eibar olabilir aslında Espanyol nasıl ?

eibar olabilir aslında Espanyol nasıl ?
    Espanyol'un tesisler, alt yapisi falan daha iyi. Mali durumu Eibar'e gore kotu, borclari falan da var. Gecmiste ise La Liga'da cogu kez ilk 5'te yer almis bir takim. Ben yine de Eibar'i oneririm. Herseyi bastan kurabilirsin, bu daha guzel geliyor bana

Biraz zor olur diye gözüm kesmedi espanyolu aldim hedef avrupa kupalari espanyolla ilgli bi onerin var mi

Alt yapiya onem vermeye calis bence.

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Alt yapiya onem vermeye calis bence.
    m'glacbah var bi de aklımda kararsıızm

m'glacbah var bi de aklımda kararsıızm
    Daha ne duruyorsun o zaman, al Gladbach'i iste.

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Daha ne duruyorsun o zaman, al Gladbach'i iste.
    güzel dimi m'gladcbach Ben açtım kariyeri zevklidir umarım
    Last edited by peker_553 : 25.Aralık.2014 at 11:56

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Swansea ile oynayan daha önce oynamış olan var mı eğlenceli mi? bir de Swansea stadyum genişletme 2018 de tamamlanacak yazıyor maliye çok iyi olursa bu tarih öne çeker mi bu konuda bilgisi olan var mı?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Yapımcılar Real Sociedad ve shalkeeden beklentili sanırım 2026dayım madrid barça ve bayern hegomonyasını kırdılar
    tavsiye ederim

Chelsea bence mükemmel kadrosu var takım oturmuş bi iki üst düzey takviyeyle lig ve şampiyonlar ligi alınabilir uzun soluklu başarılara imza atılabilir

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    swansea ile oynayan daha önce oynamış olan var mı eğlenceli mi? Bir de swansea stadyum genişletme 2018 de tamamlanacak yazıyor maliye çok iyi olursa bu tarih öne çeker mi bu konuda bilgisi olan var mı?
    swansea ile oynamadım ama chelsea ile her karşılaştığımda başıma bela oldular özellikle bony

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by metin5490 View Post
    swansea ile oynamadım ama chelsea ile her karşılaştığımda başıma bela oldular özellikle bony
    bony her takım için tam bir beladır hocam

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    bony her takım için tam bir beladır hocam
    aynen hocam en son transfer etttirecek kendisini illa yani

Nesil
    2006
    Yer
    Konya/Elazığ

Ben hep 1.lig takımlarıyla oynadım. Yani ülkelerin en üst ligleriyle. Şimdi böyle baştan başlayıp kastırarak ilerlemek istiyorum. Önerebileceğiniz bir takım var mı?

Eibar ve RB Leipzig güzele benziyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by inter_23 View Post
    Ben hep 1.lig takımlarıyla oynadım. Yani ülkelerin en üst ligleriyle. Şimdi böyle baştan başlayıp kastırarak ilerlemek istiyorum. Önerebileceğiniz bir takım var mı?

Eibar ve RB Leipzig güzele benziyor.
    RB Leipzig ten aşırı keyif alacağına eminim

antrenman tesisleri iyi, başarı beklentileri düşük bi takım önerir misiniz ?

Kesinlikle anderletch mükkemmel zevkli adamlardaki altyapı mükemmel

Default Takım Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar FM15'te öyle çok bir takım yönettiğim olmadı yani açıp da hemen sıkıldıklarım oldu en çok oynadığım ve en uzun süre oynadığım takım ise Fenerbahçe idi.Sizden yeni bir heyecan yaratacak oynadıkça oynattıracak bir takım istiyorum.Çok başarısı olmasın o takımla çok iyi başarılar yakalamak istiyorum. Yabancı takımlar genellikle benim için çok ilgi çekici gelmiyor yani oynadıktan bir süre sonra Süper Lig hasreti çekmeye başlıyorum bu yüzden yarıda kalıyor sizden yani şöyle yarı da bırakmayacağım Yabancı/Türk takım farketmez iyi bir heyecan olsun istiyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Osmanlıspor dene bence.
    malatyAdana!

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Werder Bremen

Quote Originally Posted by Papi44 View Post
    Osmanlıspor dene bence.
    Teşekkür ederim deneyeceğim , başka önerin var mı kardeşim sen bu konularda uzman birisin Yabancı da olur şöyle beni sarsın güzel bir heyecan yaratsın üzerimde o da olur.
    Quote Originally Posted by yasink12 View Post
    Werder Bremen
    Bremen'i pek sevmiyorum kardeşim başka önerin var mı ?

Quote Originally Posted by DoctorKiwi View Post
    Merhaba arkadaşlar FM15'te öyle çok bir takım yönettiğim olmadı yani açıp da hemen sıkıldıklarım oldu en çok oynadığım ve en uzun süre oynadığım takım ise Fenerbahçe idi.Sizden yeni bir heyecan yaratacak oynadıkça oynattıracak bir takım istiyorum.Çok başarısı olmasın o takımla çok iyi başarılar yakalamak istiyorum. Yabancı takımlar genellikle benim için çok ilgi çekici gelmiyor yani oynadıktan bir süre sonra Süper Lig hasreti çekmeye başlıyorum bu yüzden yarıda kalıyor sizden yani şöyle yarı da bırakmayacağım Yabancı/Türk takım farketmez iyi bir heyecan olsun istiyorum.
    CHELSEA hocam kesinlikle dene

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Valencia, Inter, Villarreal, Saint Etienne, Granada, Gençlerbirliği, Borussia Mönchengladbach bunlara bakabilirsin hepsi kazanmaya aç ve potansiyelli takım Inter için aynı şeyi söyleyemem zaten büyükler maliyelerini düzeltip eski günlerine döndürmeye çalışabilirsin.

Valencia için ne diyorsunuz Arkadaşlara zevkli olur mu bilgisi olan var mı potansiyeli nedir beni teşvik edebilecek ne var o takımda

Valencia için ne diyorsunuz Arkadaşlara zevkli olur mu bilgisi olan var mı potansiyeli nedir beni teşvik edebilecek ne var o takımda
    paco alcacer ve müthiş genç yetiştirme ağı hocam

Sayfa 4 / 10 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri