Sayfa 5 / 10 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 289 sonuç

Konu: Football Manager 2015 Takım Önerileriniz

Quote Originally Posted by metin5490 View Post
    paco alcacer ve müthiş genç yetiştirme ağı hocam
    ilk sezonda avrupa kupaları yok o kötü olmuş başka teşviklik bişey var mı

Quote Originally Posted by peker_553 View Post
    ilk sezonda avrupa kupaları yok o kötü olmuş başka teşviklik bişey var mı
    he bide dünya yıldızı çıkartma olabilir geçmişteki örnekleri gibi yeni david villalar david silvalar canizaresler yetiştirip milyon eurolara satarak kulubu zenginleştirip geliştirip barcelona madrid hegomanyasına son vermek tıpkı geçen yıl atlethico madridin yaptığı gibi

Bu guzeldi iste acayim bi kariyerr yarasalarla .d

Bu guzeldi iste acayim bi kariyerr yarasalarla .d
    hadi BAŞARILAR o zaman hocam gelişmeleri paylaşırsan benimle sevinirim kolay gele

Tm tesekkurler steamda peker_553 ekleyeblrsn kardesim fikir alışverisi yapariz

Rbl Almanya 2.ligde oynamayan bin pişman ilk sezon bir kaç transferle üst lige çıkmamak elde değil mali yapısı süper arkanda redbull var kısaca oynamayan bin pişman

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

En güzel sevdiğin bir ligin en alt kademesinden başlayıp ilerlemek daha güzel olur.

Tm tesekkurler steamda peker_553 ekleyeblrsn kardesim fikir alışverisi yapariz
    hocam şu steami bi çözemedim ben ya detaylı anlatabilirmisin daha yeniyim forumda da

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by metin5490 View Post
    hocam şu steami bi çözemedim ben ya detaylı anlatabilirmisin daha yeniyim forumda da
    Aşağıdaki görüntülere bakarak ekleme işini yapabilirsin.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Aşağıdaki görüntülere bakarak ekleme işini yapabilirsin.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    çok teşekkürler hocam

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

HNK Rijeka, Hajduk, Stromsgodset, Trencin.

Eğer kemik seslerini duymak, oyunu yaşamak istiyorsan BAL ligi ile kariyere başla.

Nesil
    2014
    Yer
    Karabük , İstanbul

PTT liginden takım önerebilecek var mı ? eğer şansım yaver gider ise 10-15 sene kalacağım bir klup olmalı. Şuanda orduspor , karşıyaka ve samsunspor u gözüme kestirdim . sizden de öneri beklerim.

Nesil
    2014
    Yer
    Karabük , İstanbul

PTT liginden takım önerebilecek var mı ? eğer şansım yaver gider ise 10-15 sene kalacağım bir klup olmalı. Şuanda orduspor , karşıyaka ve samsunspor u gözüme kestirdim . sizden de öneri beklerim.

Quote Originally Posted by Kdarkig View Post
    samsunsporla ilk sezonda çok rahat süper lige çıkabilirsin canberk aydın,adilovic,umar çok kaliteli futbolcular,altınordu ve bucasporu öneririm alt yapılarından çok iyi oyuncular çıkıyor

beni de ekleyin online oynayalım steam: alpi1925

Bundesliga da wwolfburg nasıl bir terchi zevkli olur mu hedef ne olmalı ?

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Bundesliga da wwolfburg nasıl bir terchi zevkli olur mu hedef ne olmalı ?
    wolfsburg yerine werder bremeni öneririm dostum. ilk sezon bütçe verilmiyor ve ligi orta sıralarda bitirmen bekleniyor. kulübün mali durumu gayet iyi. mevcut kadroyla 8e 9a oynayabilirsin. elia, hajrovic, selke, levent gibi önemli oyuncular var. ikinci sezon güzel bir bütçe verirler, avrupa kupalarına katılacak bir takım oluşturursun. 4-5 sezon sıkılmadan oynarsın.

veya aynı ligden paderborn da iyi bir tercih olabilir. ilk sezon kümede kalma savaşı veriyorsun. uzun soluklu, şahane bir kariyer yapabilirsin paderborn ile.

iki takımla da oynadım ve çok çabuk sıkılan biri olmama rağmen inanılmaz keyif aldım bu iki kariyerden. tavsiye ederim..

· Mobilden gönderildi

Quote Originally Posted by yasink12 View Post
    wolfsburg yerine werder bremeni öneririm dostum. ilk sezon bütçe verilmiyor ve ligi orta sıralarda bitirmen bekleniyor. kulübün mali durumu gayet iyi. mevcut kadroyla 8e 9a oynayabilirsin. elia, hajrovic, selke, levent gibi önemli oyuncular var. ikinci sezon güzel bir bütçe verirler, avrupa kupalarına katılacak bir takım oluşturursun. 4-5 sezon sıkılmadan oynarsın.

veya aynı ligden paderborn da iyi bir tercih olabilir. ilk sezon kümede kalma savaşı veriyorsun. uzun soluklu, şahane bir kariyer yapabilirsin paderborn ile.

iki takımla da oynadım ve çok çabuk sıkılan biri olmama rağmen inanılmaz keyif aldım bu iki kariyerden. tavsiye ederim..

· Mobilden gönderildi
    wolfburg zevkli olmaz mı orta sıra takımlardan sıkıldım aslında wolsfburgla 2-3 sezon sonra şampiyonluğa oynycak bi kadro kurarım diye düşündüm bremen de iyi ama dedğim gibi biraz daha güçlü bi takım olsa.villarrealde olabilir o da aklımdan geçiyoru gelişime açık bi kadrosu var
    Last edited by peker_553 : 19.Ocak.2015 at 09:36

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Villarreal ve valencia yı öneririm. Villarreal i alırsan efsane kaptan senna yı tekrar getir kaptan yap 37 yaşında ama hala taş gibi top oynuyor

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    villarreal ve valencia yı öneririm. Villarreal i alırsan efsane kaptan senna yı tekrar getir kaptan yap 37 yaşında ama hala taş gibi top oynuyor :d
    villareal zevkli olur dimi :maddi konuda sıkıntı vaR MI?

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

villareal zevkli olur dimi :maddi konuda sıkıntı vaR MI?
    ben gayet zevk almıştım ilk sezon kadronu korumaya bak vietto, dos santos kardeşler ve musacchio muhteşem oyuncular maddi olarak sıkıntısı yok denilebilir gayet potansiyelli bir kulüp altyapı ve antrenman tesislerini sürekli geliştirmeye çalış ayrıca her zaman diyorum bu takım senna sız olamaz onu kesinlikle geri getir hemen geliyor zaten değerine 500b gibi bir fiyata kadrondaki gençlere iyi bir abi ve çok iyi bir kaptan olacaktır ilk sezon alması zor ama riquelme yi de almayı deneyebilirsin ben ilk sezon alamamıştım

ya sennayı flan almam ya yaşlı futbolcuyla uğraşamam

Nesil
    2006
    Yer
    06

ya sennayı flan almam ya yaşlı futbolcuyla uğraşamam
    Çelişkili bir yaklaşım dostum , genç ,toy henüz karakteri oturmamış üstelik deneyimsiz bir oyuncu mu veya örnek profesyonel ,müthiş deneyimli bir oyuncu mu daha çok uğraştırır şöyle bir düşün bakalım Boşuna değil yani Brad Friedel gibi adamların Tottenham gibi takımlara transfer olması

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Çelişkili bir yaklaşım dostum , genç ,toy henüz karakteri oturmamış üstelik deneyimsiz bir oyuncu mu veya örnek profesyonel ,müthiş deneyimli bir oyuncu mu daha çok uğraştırır şöyle bir düşün bakalım Boşuna değil yani Brad Friedel gibi adamların Tottenham gibi takımlara transfer olması
    tmm dostum sen kazandın haklısın peki en fazla 2 sezon oynatırım dimi ?

Nesil
    2006
    Yer
    06

Orası biraz fiziksel özelliklerine bağlı, fiziksel özellikleri ne kadar götürürse diyelim

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Orası biraz fiziksel özelliklerine bağlı, fiziksel özellikleri ne kadar götürürse diyelim
    başka önerin flan var mı kardeşim kariyer açacam akşam eve gidince sen villarelde bilgi sahibisin biraz önerilerini duymak isterim transfer politikası ve kadro ile iligi

Nesil
    2006
    Yer
    06

Yok ben Villarealle ilgili bilgi sahibi değilim onu belirteyim O arkadaş [MENTION=293056]cklnc[/MENTION] Ben sadece bir yorum yapmıştım

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

başka önerin flan var mı kardeşim kariyer açacam akşam eve gidince sen villarelde bilgi sahibisin biraz önerilerini duymak isterim transfer politikası ve kadro ile iligi
    sezon başında odegaard ı kesin al 1.5 m geliyor ocakta kadrona katılır yavaştan oynatırsın. defansın ortasında 2 tane kaliteli oyuncu mevcut 1 tane genç alırsan hiç sıkıntı yaşamazsın orta sahaya da 1 transfer şart onun dışında kadrosu zaten çok iyi orta saha önerim sergi roberto olacaktır barca dan kiralarsın ayrıca liverpool dan suso yu da kiraladın mı tadından yenmez bi kariyer olur senin için serbest transferle ispanyol keko var bir de tam olarak deneme fırsatım olmadı ama özellikleri fena değil yaşıda genç bir kaç sezon oynatıp iyi bir fiyata satıp kar edebilirsin. senna şart bu arada benim kariyerde yaşına rağmen mükemmel performans sağlamıştı adam uzaktan sutlarda affetmiyor ayrıca gençlerin eğitiminde kullanırsın personel ekibini kafana göre değiştir ve antrenman tesislerini geliştir sürekli.

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    sezon başında odegaard ı kesin al 1.5 m geliyor ocakta kadrona katılır yavaştan oynatırsın. defansın ortasında 2 tane kaliteli oyuncu mevcut 1 tane genç alırsan hiç sıkıntı yaşamazsın orta sahaya da 1 transfer şart onun dışında kadrosu zaten çok iyi orta saha önerim sergi roberto olacaktır barca dan kiralarsın ayrıca liverpool dan suso yu da kiraladın mı tadından yenmez bi kariyer olur senin için senna şart bu arada benim kariyerde yaşına rağmen mükemmel performans sağlamıştı adam uzaktan sutlarda affetmiyor ayrıca gençlerin eğitiminde kullanırsın
    odeogardı zaten almışım o banko dediklerini dikkate alacam sennayı da alacam ilk sezon hedefim avrupa kupaları olur büyük htimal ama bütçe az veriyor çok transfer yapamam diye düşünüyorum ilk sezonda ancak kiralam yöntemi benmde peker_553 steamdan eklersen ordan da bir iki tüyo alırım )

pardon kardeşim karıştırımdm

Sayfa 5 / 10 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri