Sayfa 1 / 10 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 289 sonuç

Konu: Football Manager 2015 Takım Önerileriniz

Default Football Manager 2015 Takım Önerileriniz

Arkadaşlar Fm 2015 Beta sürümü çıktı seçtiğiniz ve ya seçeceğiniz zevkli kariyerler yaşayabileceğimiz takımları buradan önerelim diğer arkadaşlar fikir sahibi olsun kararsız kalan arkadaşlara önerimiz olur

sassuolo

dünden beri oynuyorum.. oyundan soğumak üzereydim ki kendileri tekrardan oyuna bağladı beni

Quote Originally Posted by E.m.r.e View Post
    sassuolo

dünden beri oynuyorum.. oyundan soğumak üzereydim ki kendileri tekrardan oyuna bağladı beni
    hangi ligde olduğunu takımın ligde ki durumu hakkında bilgi verirsen daha iyi olur

verelim o zaman

sassuolo serie a liginde hedefi küme düşmeme olan bir takım..

simone zaza ve nicola sansone gibi yetenekli, çok paraya satabileceğimiz oyuncularımız var..

ayrıca domenico berardi gibi bir wonderkid adayının bonservisinin yarısı bizde.. henüz ilk sezonu tamamlamadığım için ve ilk szon öncesi transfer bütçesini kapattığım için bonservisi alınabiliyor mu deneyemedim.

ilave olarak saphir taider'de inter'den satın alma opsiyonlu kiralanmış durumda. bonservis ortaklığı bulunan bir diğer oyuncu ise savunmadan 22 yaşındaki luca antei.. antrenörlere göre yetenekli bir oyuncu.

geleceğe yönelik bir kadro bulunuyor takımda.. kulübün mali kaynakları son derece iyi.. ilk sezon sonunda yaklaşık 30 milyon euroluk bir transfer bütçesi verecekler.. ligi iyi bitirirsek bu rakam artacaktır tahminimce..

4-3-3 içe kat eden kanat oyunculu taktik kullanıyorum.. içe kat eden adamlar berardi ve sansone.. zaza ise komple forvet..

berardi ilk 3 maç cezalıydı sonra sakatlıktı falan derken 7 maç oynatabildim ama 6 asisti var.. sansone 13 maç 7 gol 2 asist, zaza 12 maç 9 gol 4 asist..

beşiktaş eğlenceli bir kariyer oturmuş kadro tavsiye ederim

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Fenerbahçe
    kariyerlerde kadroyu sıfırdan oluşturup dünya devi yapmayı sevnler için biçilmiş kaftgan

Beta sürecinde oyunu oynamıyorum zira her ne kadar adı betada olsa oyuna kendimi kaptırdığım zaman saçma sapan bir olayda camı çerçeveyi indirmek istemiyorum
    Full sürümde süper ligden gözüme çarpan üç takım var 1.si Karabükspor; iyi bir kadroları var ve uefada mücadele edecekler hem lig hemde avrupada zevkli olabilir. Diğerleri Konyaspor ve Akhisar; Konyanın gayet güzel bir kadrosu var, torje, hleb, marica'yla birlikte anadoludan şampiyon çıkarma potansiyelinde bir takım oluşturdular bence en azından oyunda ve yeni yapılan stadlarıyla birlikte bu sezonun fm içinde süpriz takımlarından birisi olabilir.
    Akhisarı zaten hepimiz biliyoruz Gekas ve bilal ile üç büyüklere kafa tutabiliriz.

Bu sezon forumda en çok tercih edilecek takımlardan biriside trabzon olur diye düşünüyorum

8. Default

Altınordu FK... Benim için Beşiktaş kariyerinden daha zevkli geçiyor.
    BEŞİKTAŞ'ın taraftarıyız. Futbolcuların değil !

Parma Fc eski günlerine döndürmek eğlenceli olabilir.

fiorentina ve lyon çok eğlenerek oynadığım 2 kariyer şimdilik.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul, Muğla

Kasımpaşa'yı önerebilirim. Babel ,Viudez, Donk gibi kaliteli yabancılara sahipler. Alparslan ve Atila gibi iki genç yetenek kiralık olarak kadroda yer alıyor. Sizin yapmanız gereken takım içindeki yabancı - Türk kalitesi farkını mümkün olduğunca kaldırmak. Finansal konuda en güvenli Türk takımlarından biri olması bu hedefin gerçekleşmesine yardımcı oluyor.

Psv nasıl beyler 4 senedir ilk kariyerimi Psv ile yapıyorum da, hatta kadro ssi atabilir misiniz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Wolfsburg, Roma ya da Dnipro olabilir.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

RB Leipzig'i tavsiye ederim arkadaşlar

Türkiye liginde başakşehr nasıl olur sizce ?

Quote Originally Posted by peker_553 View Post
    Türkiye liginde başakşehr nasıl olur sizce ?
    ben aldım takımı sekizinci hafta kovdular hücumda problem yok ama savunmada bekler sıkıntı biraz

cska moskova'yı tavsiye ederim.

şampiyonlar liginde çoştuk

Swansea veya Beşiktaş olabilir, bildiğim kadarıyla Beşiktaş hakkında rehber var frumda

Nesil
    2005

Farklı bir kıta isteyenlere Fas'tan Atlético Tetuán'ı, Mısır'dan Ahly, Zamalek ve Ismaly'i takımlarını önerebilirim.

Ben de Danimarka'dan Aalborg'u ekleyeyim oraya.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben her zamanki gibi Gimnastic'i öneriyorum. Taraftar ve finans bazında gelişmeye açık, başarıya aç bir kulüp.
    FM Gazetesi

Başlık yine sabitlense iyi olur. Gayet faydalı oluyor tıkandığımız zaman.

Ben ilk kariyeri Crystal Palace ile açtım. Sezon beklentisi seçenekleri; düşmeyi engellemeye çalış(anladığım düşsen bile kovmazlar), düşmeyi engelle ve orta sırada bitir. Düşmeyi engelleyi seçtim, buna rağmen 14,5 milyon euro bütçe verdi. Kadro zaten iyi, bir iki takviyeyle çok iyi oluyor takım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Quote Originally Posted by OknSzR View Post
    RB Leipzig'i tavsiye ederim arkadaşlar
    RB Leipzig konusunda katılıyorum..

Tr de 3 büyükler çok heyecanlı olmayacak sanırım yine.. İlk sezon sonunda ne töre kalıyor ne kuyt ne sneijder.. yerlerine saçma oyuncular doluşuyor.. Yabancı sınırı Fm yi bu sezonda vuracak anlaşılan..

24. Default

Altınordu çok zevkli gidiyor

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Leipzig geçen yıl en zevkli kariyerimdi. 3. ligden çıkarıp 7 senede bundesliga şampiyonu yapmıştım. Sponsor sağlam, stad sağlam, iyi para akışı var. Gerçekte de 2. lige yükseldiler yakın zamanda bundesligada da görürüz. İyi genç oyuncuları var, Daniel Frahn'a da dikkat edin iyi atıyordu geçen yıl.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Red Star.. Para yok, Şampiyonlar Ligi'nden men var, yetenekli gençler var, ezeli rakip Partizan var. Son derece keyifli.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Almanya alt liglerinden en zengin ve bol genc yetenegi olanlar hangileri? Leipzig tavsiye ediyorsunuz yani.

Karabük çok tatlı zevk veren bir takım olmuş. Türkiye'de kariyer yapmayı düşünenlere şiddetle önerilir.

Halen daha oyunu tam anlamı ile oynama fırsatım olmadı. Fakat reel deki kadro yapılarına göre bakarsak düşündüğün bazı takımlar var. İngiltere'de potansiyeli yüksek olan Everton genç ve dinamik bir kadroya sahip ufak tefek takviyeler ile muazzam bir kariyer yaşana bileceğini düşünüyorum. Buna nazaran bu yıl yaptığı iyi transferler ile West Ham'da olabilir tabi Premier Lig heycanı yaşamak isteyenler için.

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

her ne kadar oyunu dün gece kurup şöyle bir göz gezdirip henüz inceleme aşamasında olsam da aklımda Almanya dan Liepzig ve İngiltere den Everton vardı.Bir ihtimal yetenekli kadrosuyla Monaco olabilir diyordum ama sonra aklıma taraftarı sayesinde lig için gerkli parayı bulabilen zor bir kariyer olacağını düşündüğüm hint fakiri Eibar geldi...
    Last edited by La BruJiTa : 16.Kasım.2014 at 11:37

Sayfa 1 / 10 123 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri