1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: F.C Internazionale | Efsane Ruh ve Takım Dönüyor !

Thumbs up F.C Internazionale | Efsane Ruh ve Takım Dönüyor !

Öncelikle merhaba şuana kadar açtıgım hiçbir kariyeri tamamlayamadıgımdan dolayı bütün forum üyelerinden özür dilerim.Ya kişisel yada okul sorunlarından dolayı tamamlayamadım.

İNTER İtalyanın en başarılı kulüplerinden biriyken yanlış transfer politikası ve fazla fazla verilen maaşlar yüzünden düşüşe geçmiştir.

Takımın başına geldikten sonra direk taktik ve transfer işleri için kolları sıvadık.

Takımın bütçesi borçlardan dolayı pek fazla olmadıgından en fazla 2 transfer yapmaya karar verip , gelecekte yıldız olabilecek potansiyeli olan oyuncularada kiralık olarak kulüp aramaya başladım.Gerekli yerlere gözlemcilerimizi yönlendirerek taktigimiz için kolları sıvadık.

HAZIRLIK MAÇLARI

Marsilya maçına kadar sürekli taktik degiştirip durduk , fakat en uygun taktigimizi bularak Benfica maçında uyguladık güzel bir geri dönüş aldık.Taktigimizin üzeride biraz daha oynamalar yaparak en uygun şekle getirdik ve diger hazırlık maçlarımızdada galip geldik.Hazırlık maçlarında en çok göze batan genç yeteneklerden biri George Puşcaş'dı.

TRANSFER

Tabaré Viudez ile anlaşmaya varıldı ! Oyuncu için kulübüne 1.7M ödenecektir.

Avrupa Ligi Playoff 1.Ayak

Kuzmanovic'in attıgı goller maça damgasını vurmuştu , zaten bu tarz bi skor alamasaydık taraftarımız hiçde memnun olmayacaktı.Yeni transferimiz Tabaré Viudez'ide unutmamak gerek , ilk çıktıgı maçta 2 asist yaparak beklentilerin üstünde bir performans gösterdi

Avrupa Ligi Playoff 2.Ayak

Yedek ağırlıklı bir kadroyla çıktıgımızdan kilidi açmakta zorlandık.Fakat gene genç yıldızımız golünü atarak takıma galibiyeti getirdi.Ayrıca gösterdigi performansla şimdiden çogu kulüp onu izlemeye başladı.

ALTYAPI'DAN GELEN GENÇ YETENEKLERİMİZ

George Puşcaş

Federico Bonazzoli

Pedro Delgado

Not : Federico Bonazzoli başka bir takıma daha fazla forma şansı bulması için tarafımca kiralanmıştır.

Kuralları okudum , kabul ediyorum.

Başarılar, İyi Eğlenceler.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Başarılar gençler iyi gözüküyor. İnteri eski inter yaparsın umarım

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

İtalya'da Milan derim ama ezeli rakibimize başarılar

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başarılar dilerim.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Başarılar dilerim inşallah uzun soluklu bir kariyerin olur...

Nesil
    2014

Başarılar dilerim

@BaGa TaRKaN

@Serzenish

@
    RodiMood

@pusathan01

@CwC0deR

@Barak

Hepinize teşekkür ederim.

AL ÖN ELEME 1.MAÇ

Taraftarımızın bekledigi şekilde farkla kazandık. İkinci maça büyük bir avantajla çıkacagımızdan genellikle genç oyuncu üzerine kadro kurmayı düşünüyorum.

1.HAFTA

İlk lig maçına göre bekleneni verdik sayılır. Hava topu dışında her alanda ezdik sayılır onları.

AL ÖN ELEME 2.MAÇ

Gençler üzerine kurulu bir kadroyla çıktıgımızdan pek fark beklemiyorduk. Bekledigimiz gibi oldu ve golüde genç yıldızımızın atması bizi gerçekten sevindirdi.

2.HAFTA

Osvaldo'nun hat-trick yapması beni sevindirdi.Ortaya koydugumuz performans taraftarımızı memnun etti.

3.HAFTA

Oynanan futboldan hoşnuttum fakat çok fazla top kaybettik.İlerleyen zamanlarda başımızı agrıtabilir hemen bu soruna müdahele etmem gerek.

AL GRUPLAR

Genel olarak kolay bir gruba düşdük.Birinci olarak çıkacagımızı garanti veriyorum.

4.HAFTA

Genel olarak kötü oynadıgımız bir maçtı , disiplinden kopmuş bir şekilde oynadık.Eger disiplinden kopmasaydık kazanabilecegimizi düşünüyorum hala.

AL Gruplar 1.MAÇ

Maçın 80 Dakkasında nerdeyse hep biz üstündük son 10 dakka bocalar gibi olduk.Herkezin bekledigi gibi farklı kazanarak taraftarımızı sevindirdik.

5.HAFTA

Aslında maça güzel başlamıştık , fakat Totti tek kişilik şovu ile takımına beraberligi getirdi.Böylece ilk derbimizide kaybetmiş olduk.

6.HAFTA

Topa genel olarak onlar sahip olsada , galip gelmesini bildik.Taraftarımız Roma maçından sonra teselli olarak bu maçtan galibiyet bekliyordu , böylecek beklentilerini boşa çıkarmamış olduk.Bu arada Fredy Guarin'in attıgı gol gerçekten muhteşemdi , kendisini buradan tebrik etmek istiyorum.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Hocam ilk önce başarılar dilerim.
    Başında deneyimli hoca olduğundan İnter eski günlerine dönecek.
    ADANA DEMİRSPOR

@Ali Hikmet

Teşekkürler hocam. Güncelleme akşam gelecektir..

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Başarılar, Viudez transferi aşırı gereksiz değil mi ?

Hocam Viudez olmamis bence cok daha iyi adamlar vardi bakalim insallah beni haksiz cikarir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Viudez'e anlam veremedim pek. Bir aralar ben de efsane bir kariyer yapmıştım Inter'le. Federico Bonazolli efsane oluyo ya. Domenico Berardi hamlesi beklerdim açıkçası. Bir de varsa Rijeka'da Ante Kramaric diye bir eleman vardı. Profilini atabilir misin zahmet olmazsa. Başarılar

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Viudez hamlesi olmamış. Berardi veya Pione Sisto hamlesi beklerdim. Başarılar dilerim.

Quote Originally Posted by sogutumu View Post
    Viudez'e anlam veremedim pek. Bir aralar ben de efsane bir kariyer yapmıştım Inter'le. Federico Bonazolli efsane oluyo ya. Domenico Berardi hamlesi beklerdim açıkçası. Bir de varsa Rijeka'da Ante Kramaric diye bir eleman vardı. Profilini atabilir misin zahmet olmazsa. Başarılar
    Ben atayım hocam, buyur:
    Gerçekte Leicester'a transfer olmuş. 9 mio transfer ücreti.
    Spoiler: Andrej Kramaric 

Quote Originally Posted by EmreDeliveli View Post
    Viudez hamlesi olmamış. Berardi veya Pione Sisto hamlesi beklerdim. Başarılar dilerim.

Ben atayım hocam, buyur:
    Gerçekte Leicester'a transfer olmuş. 9 mio transfer ücreti.
    Spoiler: Andrej Kramaric 
    Eyvallah hocam. Chelsea aldı diye okudum haberlerde. Acaba Chelsea'den mi kiralandı Leicester'a

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar dilerim.İyi maçlar çıkarmışız

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Quote Originally Posted by sogutumu View Post
    Eyvallah hocam. Chelsea aldı diye okudum haberlerde. Acaba Chelsea'den mi kiralandı Leicester'a
    Yok hocam. Leicester bonservisini aldı

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri