Sayfa 1 / 8 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 234 sonuç

Konu: Ali Hikmet'in Macerası | Sakaryaspor (2016/2017)

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Thumbs up Ali Hikmet'in Macerası | Sakaryaspor (2016/2017)

Bir önceki Adana Demirspor kariyerimi erken bıraktım malum iş güç vs.
    Ve Adanada bir amatör takımı yönetmeye karar verdim.
    Tekrardan güzel ve konsepti farklı bir kariyer olması açısından video şeklinde sizlere sunacağım. Extra bazı bölümler canlı yayınlar yapacağız.

ADANA DEMİRSPOR

Her Zaman Her Yerde En Büyük Kozan! Bu Dünya İkimize Fazla, Ezeli Rakibimize Başarısızlıklar

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

@Ali Hikmet ​hocam başarılar arkandayım

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Her Zaman Her Yerde En Büyük Kozan! Bu Dünya İkimize Fazla, Ezeli Rakibimize Başarısızlıklar
    Saol Hocam Kocaman dünya hocam birlikte sığarız Kozan maçını dört gözle beklicem

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    @Ali Hikmet ​hocam başarılar arkandayım
    Teşekkürler hocam
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Default Yeni Serüvenler | Panzerler > Ceyhanspor 1. Sezon

Başarılar dilerim hemşo. Ben bir amatör adana klubunü başarıya götüremedim ama sen başarırsın
    Forvete aklıma ilk gelen ismail kılıç var. Bende profili iyi idi

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Teşekkürler hemşo. Bizde kalıcı olabilecekmiyiz bilmiyorum ama elimden gelenin fazlasını yapacam. Bakalım oyun bizi nereye götürecek.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014

Başarılar,

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

24 yaş üstüne dikkat et 6 dan fazla oyuncu alma. Birde rotasyon yetiştirme diye kadroyu doldurma oynamayanlat huzursuzluk çıkarıyor

Başarılar bakalım sen dayanabilecekmisin amatör başkanlara

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Başarılar,
    Teşekkürler.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    24 yaş üstüne dikkat et 6 dan fazla oyuncu alma. Birde rotasyon yetiştirme diye kadroyu doldurma oynamayanlat huzursuzluk çıkarıyor
    24 yaş üstüne dikkat ettim hocam ama rotasyon önerini kaçırmışım

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Başarılar bakalım sen dayanabilecekmisin amatör başkanlara
    Bende merak ediyorum hocam. Teşekkürler
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ozaman serbest bırakabildiğini bırak. Bırakmaycakların dan yaşı küçükleri direk as kadrodan çıkar. Yoksa benim kozandaki durumuma düşersin. Lider olmama rağmen huzursuzluk bahanesi ile kapı dışarı edildim. Bir de ilk yıl sezon ortasında kimse seni almıyor.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Arkadaşlar başta da bahsettiğim gibi canlı yayın yada video olarak sunacağımı söylemiştim. Yavaş yavaş başlayalım artık

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

[MENTION=206349]pusathan01[/MENTION] Tamam Hocam senin önerini uygulayacağım. Kadro sayım 22 ben onu 18 yaparım
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

22 yeter ozaman. Dediğim gibi küçükleri alt u19 a dursunlar. Sakatlık cezada oynatırsın. Ben zannettim ki 30 u buldu sayın ondan demiştim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

22 dk sürüyor telden zor oluyor akşam evde izlerim

Nesil
    2014

Güzel bir anlatım olmuş ama işyerinde en fazla 5 dakika izleyebildim

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

22 yeter ozaman. Dediğim gibi küçükleri alt u19 a dursunlar. Sakatlık cezada oynatırsın. Ben zannettim ki 30 u buldu sayın ondan demiştim.
    22 dk sürüyor telden zor oluyor akşam evde izlerim
    Hocam 22 kişilik ile bitirdim önümüze bakalım Hocam evde Fm oynarken arkaya video açıp izleyebilirsin

Güzel bir anlatım olmuş ama işyerinde en fazla 5 dakika izleyebildim
    Teşekkürler Hocam. Yukarıda dediğim gibi de yapabilin hocam arka fonda
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Aynen arka fonda yapacağım zaten de benim kulaklık ortalarda yok önce onu bulmam lazım.
    Artık ufaklık buldu da bir yerlere attıysa yenisine mahkum olacağız.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Hepsini izleyemedim ama başarılar dilerim

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Aynen arka fonda yapacağım zaten de benim kulaklık ortalarda yok önce onu bulmam lazım.
    Artık ufaklık buldu da bir yerlere attıysa yenisine mahkum olacağız.
    Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Hepsini izleyemedim ama başarılar dilerim
    Arkada fonda benim sesle süper gider Teşekkürler.
    ADANA DEMİRSPOR

İnsan Kotalı Olanlara Acır Yahu Biz Napalım

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Taktik istersen Bal de benim çok işime yarayan taktik 3-1-3-3 tü. Oyuncu tavsiyesi olarak sol kanata Çoşkun Çatalbaş ı önerebilirim.
    Bu arada selamın için teşekkürler

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    İnsan Kotalı Olanlara Acır Yahu Biz Napalım
    114p den arka fonda olabilir hocam biraz video süresini azaltim hocam 3. bölümden sonra

Taktik istersen Bal de benim çok işime yarayan taktik 3-1-3-3 tü. Oyuncu tavsiyesi olarak sol kanata Çoşkun Çatalbaş ı önerebilirim.
    Bu arada selamın için teşekkürler
    Tabiki abi. Senin önerilerin süper olacak. Deneyimli bir hocadan taktik almak süper olur.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Bölüm 2 ile karşınızdayım. Diğer videolarının süresini kısaltmayı düşünüyorum. Arka fonda acayip sesimle dinleyebilirsiniz

Not: Yarın(17.01.15) müsait olursam canlı yayın yapma ihtimalim var. Sizlere duyurumu yapacağım.
    ADANA DEMİRSPOR

Hocam 2 videoyu da izledim ve affına sığınarak bir kaç tespitim var onlardan bahsetmek istiyorum..

1.si FM'yi sadece maç yapmak için oynuyor gibisin.Aşırıya kaçan bir aceleciliğin var
    2.si ise taktiği adeta umursamaz bir şekilde yaptın gibi geldi bana.Oyuncu talimatlarına dokunmadın bile.Videolarda bahsetmedin bu konuda ondan dile getiriyorum.Bu durum takımı fazlası ile bireysel yapar ve hatalar kaçınılmaz olur.
    3.sü ise basın toplantılarına katılmayacak isen kulüp çalışanları/sorumluluklar sekmesine tıklayarak asistanı gönderebilirsin.Çünkü senin rastgele işaretlediğin sekmelerle verdiğin cevaplar maç öncesinde oyuncularının moralini bozabilir. Demoralize olmuş oyuncular da puan kaybetmene sebebiyet verebilir.

Videoları izleyince aklıma bunlar takıldı diğer videoları da bekliyor olacağım.İlk maç için iyiydin ama ilk yarı takım berbattı ve sen izledin ; ben burda kafayı yedim oyuncular sahada koşamaz haldeydi ve sen oyuncu değişikliğini çok geç yaptın..Aman hocam gözünü seveyim kalpten götürme bizi başarı seninle olsun..

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by 01demirspor View Post
    Hocam 2 videoyu da izledim ve affına sığınarak bir kaç tespitim var onlardan bahsetmek istiyorum..

1.si FM'yi sadece maç yapmak için oynuyor gibisin.Aşırıya kaçan bir aceleciliğin var
    2.si ise taktiği adeta umursamaz bir şekilde yaptın gibi geldi bana.Oyuncu talimatlarına dokunmadın bile.Videolarda bahsetmedin bu konuda ondan dile getiriyorum.Bu durum takımı fazlası ile bireysel yapar ve hatalar kaçınılmaz olur.
    3.sü ise basın toplantılarına katılmayacak isen kulüp çalışanları/sorumluluklar sekmesine tıklayarak asistanı gönderebilirsin.Çünkü senin rastgele işaretlediğin sekmelerle verdiğin cevaplar maç öncesinde oyuncularının moralini bozabilir. Demoralize olmuş oyuncular da puan kaybetmene sebebiyet verebilir.

Videoları izleyince aklıma bunlar takıldı diğer videoları da bekliyor olacağım.İlk maç için iyiydin ama ilk yarı takım berbattı ve sen izledin ; ben burda kafayı yedim oyuncular sahada koşamaz haldeydi ve sen oyuncu değişikliğini çok geç yaptın..Aman hocam gözünü seveyim kalpten götürme bizi başarı seninle olsun..
    Hocam istediğin şeylerden bahsedebilin
    Bu kariyerde biraz aceleci olmak oldum farkındaydım çünkü bu forum hariç kanal oluşturduk onun için belli bir video sayısı gerekiyor onun için acele etmiştim Taktik ayarlara gelirsek onları ellemedim üstün kötü bıraktım çünkü Ahmet abinin dediği taktik kafama yattı gibi onun taktiğini koyacam gibi o yüzden ellemek istemedim fakat benimkiyle oynayacaksam tabiki değiştireceğim. 3. Bilgin için teşekkürler bende o sekmeyi ta oyunun başından beri arıyordum
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014

Hocam [MENTION=262598]01demirspor[/MENTION]'un dediklerine katılmakla beraber rakip takım talimatlarıda çok sıkıntılı, yanlış görmediysem talimatlarıda antrenöre bıraktın , Bıraktığın antrenörün muhtemelen taktiksel bilgi seviyesi 4 yada 5'tir çünkü o seviyedeki bir takım için 5 oyuncuyu sıkı marke etmek bizi oyundan düşürmekten başka birşey kazandırmaz. Kendi payıma rakibim Barcelona bile olsa maksimum 1 oyuncuya sıkı markaj veriyorum. Zaten izlediğim kadarıyla maç penaltılara gidene kadarda rakibin üzerine gidemedik. Rakip talimatında kanatlar ve oyun kuruyucaya pres uygularsan bence o maç penaltılara gitmezdi. Bu da taraftar eleştirisi Herkes bilirkişi olmuş demeyesin

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Benim Adana kariyerimin 107. mesajında taktiğin linki var ordan bir bakarsın. Şu anda müsait değilim ama akşama ikinci bölümü izleyip düşüncelerimi söylerim.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Hocam @01demirspor'un dediklerine katılmakla beraber rakip takım talimatlarıda çok sıkıntılı, yanlış görmediysem talimatlarıda antrenöre bıraktın , Bıraktığın antrenörün muhtemelen taktiksel bilgi seviyesi 4 yada 5'tir çünkü o seviyedeki bir takım için 5 oyuncuyu sıkı marke etmek bizi oyundan düşürmekten başka birşey kazandırmaz. Kendi payıma rakibim Barcelona bile olsa maksimum 1 oyuncuya sıkı markaj veriyorum. Zaten izlediğim kadarıyla maç penaltılara gidene kadarda rakibin üzerine gidemedik. Rakip talimatında kanatlar ve oyun kuruyucaya pres uygularsan bence o maç penaltılara gitmezdi. Bu da taraftar eleştirisi Herkes bilirkişi olmuş demeyesin
    Benim Adana kariyerimin 107. mesajında taktiğin linki var ordan bir bakarsın. Şu anda müsait değilim ama akşama ikinci bölümü izleyip düşüncelerimi söylerim.
    Yorumlarınız için teşekürler hocalarım. Malum acele yapmam gerekiyordu üstün körü oldu biraz ama 3. bölümde düzelecek. Talimat kısmı için önce teşekkür ederim el alışkanlığı olmuş Diğer kariyerlerimde sürekli yapınca

Ahmet Hocam bende steamden ulaşacaktım ama sen bana ulaştın direk '. bölüm olumlu-olumsuz yorumlarını bekliyorum.

NOT: 3. Bölüm yarın sabah gelir. 4. Bölüm Pazartesi Twitch üzerinden canlı yayınlanacak.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Oyun kanalı açmışsın hayırlı olsun. Ama çok fazla net gerekli bilgileri vermiyorsun gibime geldi. Mesela FM oynamayan regeni bilemez. Teknik ekiple görüşmede önerilerini hızlıca yoksay dedin. Bence nedenini anlatman ilk kez izleyenler için bir ipucu olabilirdi.
    O uzamanın nedeni transfer bitişi olduğunu biliyorsun dimi Ozamanlarda uzuyor.
    Maçlarda diğer arkadaşlarımızında dediği gibi çok geç değişiklik yapıyorsun. İyi oynayan orta sahanı çıkardın fakat kötü oynayan forveti sona kadar beklettin. Onun yerine diğerini oyuna alsaydın daha erken bir şekilde belki oyunun penaltılara hatta uzatmalara gitmeyebilirdi. Basın konuşmalarını her nekadar sevmesende bence sen yap. Bıraktığın asistanın özellikleri o kadar iyi değil. Maç öncesinde ben rakip oyuncular için direktiflere dokunmuyorum. İlk konuşmayı asistana yaptırıp. Diğer konuşmaları ben yapıyorum. Ama yine de onun önerdiği söyleyeceği hoşuma gitmezse zaten ben yapıyorum. Oyun içinde iken ceza alanına paslaşarak gir komutunu kullanmanı öneririm.
    Bir yerde daha şimdi den Süper lig takımları ile eşleşmeyiz demiştin ama ben Adana ile 2. turda ( o sene süper ligde mücadele ediyordu. hatta beklenmedik başarı kazandı), Eskişehir ile 3.turda eşleşmiştim. Yani 2. turda gelebilirler.
    Şimdilik bu kadar.

Sayfa 1 / 8 123 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri