Sayfa 19 / 19 İlkİlk ... 9171819
541 ile 563 arası toplam 563 sonuç

Konu: Malezya'nın Dibinden Zirvesine Doğru l Kuantan l 4. Sezon

Sıkıldım Artık Malezya'dan Yeni Bir Ülkeye Daha Zügürt Bir Ülke Endonezya'ya Git Daha Beter Sürün

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Sıkıldım Artık Malezya'dan Yeni Bir Ülkeye Daha Zügürt Bir Ülke Endonezya'ya Git Daha Beter Sürün
    Al işte Zurnanın zırt dediği yere gelmiş birine söylenecek söz mü bu Zaten son maç öncesi oyuncularla konuşayım dedim, takımın moralini bozdum :S

Oyunda Artık Malezya'da İstemiyor Seni Endonezya Candır, Lütfen Yaşatalım Kendisini (:

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Oyunda Artık Malezya'da İstemiyor Seni Endonezya Candır, Lütfen Yaşatalım Kendisini (:
    Abi şampiyonluk falan diyoduk? 2 kupa kaldıracaz falan 1 haftada 2 final maçı

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Hadi bakayım o kupaları almadan gelme Rodi. Darul eskisi gibi değil artık o maçı garanti alırız

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Hadi bakayım o kupaları almadan gelme Rodi. Darul eskisi gibi değil artık o maçı garanti alırız
    Bomba gibi bir güncelleme geliyor

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

A takımdan önce gençlerimiz bizi gururlandırdı ve sezonu çifte kupayla kapadı. 20 Yaş Altı takımızı tebrik ediyorum. Bu başarıda 20 Yaş Altı Menajerim Daud'un büyük katkısı var, kendisini özel olarak tebrik etmek istiyorum.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Adam bulamıyordun,al işte 20 yaş altından oyuncuları Bu arada bir tek bizim takımın logosu yok sanırım

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

ŞAMPİYOOOOOOOOON !

Süper Lig 22. Hafta

Spoiler: Detaylar 

ÇİFTE ZAFERRRRRRRR !

FF Kupası Final

Spoiler: Detaylar 

Dostlar 3 günde 2 kupa kaldırdık Takım son hafta öyle bir havaya girdi ki karşılarına kim çıksa devirirlerdi

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Adam bulamıyordun,al işte 20 yaş altından oyuncuları Bu arada bir tek bizim takımın logosu yok sanırım
    20 yaş altında 3 tane normal oyuncu var gerisi gri 3 oyuncu da beş para etmez

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Default ı zaten hepiniz biliyorsunu

Lig Panoraması

Arkadaşlar bu sezon tüm takım elinden gelenin en iyisini yaptı ama 3 oyuncunun yeri benim için ayrı.

Hussam'ı zaten hepiniz biliyorsunuz. Sağ kanadı resmen sezon boyu koridor yaptı, adam tam bir asist canavarı. İstatistikler ortada...

Takımdaki en formda forvet Henry Lewis idi. Adam her zaman bir şekilde pozisyonun içindeydi.

Gelelim en ilginç olanına Aslen sol bek olan Ghazali'yi birkaç maç mecburiyetten sol kanat oynattım. Adam sezona öyle bir giriş yaptı ki, bir daha kimseye bırakmadı sol kanadı

Ek olarak kalecimizde gayet iyi bir sezon geçirdi ama yediği salakça goller canımızı da sıktı arada

Yılın menajeri olmuşuz

Çifte kupa yapınca yurtdışından önemli takımlardan teklifler aldık ama hepsini reddettim Bazıları lig şampiyonu

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Daha fazla dayanamadım ve istifamı verdim. Biz çifte kupa almışken ve Konfederasyon Kupasında da emin adımlarla ilerlerken yönetim resmen dalga geçer gibi bir başlangıç bütçesi verdi. Bütçeyi artırmak için yönetimle görüşmeye çalıştım ama kaale bile almadılar ve mali durumu bahane ettiler. Halbuki benim sayemde bu sezon 1.1 milyon avro kar yaptı takım, bunu nasıl açıklayacaklar acaba ?

Ben kulüpten ayrılır ayrılmaz başta Hussam ve Lewis olmak üzere takımın bel kemiğini oluşturan birçok oyuncuyu transfer listesine alıp 20 yaş altı takıma yolladılar. Anlaşılan o ki Kuantan efsanesi benimle birlikte sona erdi. Bunlar ülke toprakları dışında bir halt yapamaz hatta birkaç sezona küme düşerler. Bu sezon 4 yıl öncesinin şampiyonu küme düştü yanlış politikalar yüzünden, birkaç sezona kalmaz Kuantan'da öyle olur.

Beni en çok kıran ise benim istifamla beraber teknik heyetten sadece 20 Yaş Altı Menajerim Daud'un ayrılması oldu. Özellikle asistan menajerim diye bağrıma bastığım adam hain çıktı.

Last edited by RodiMood : 22.Şubat.2015 at 01:59

Nesil
    2014

Şampiyonluk için tebrikler. Boş ver zirvede bırakmışız Bakalım macera nereden devam edecek. Var mı aklında bir yer?

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Şampiyonluk için tebrikler. Boş ver zirvede bırakmışız Bakalım macera nereden devam edecek. Var mı aklında bir yer?
    Aynen öyle zirveye çıktık ve bıraktık Aklımda birkaç yer var ama önce bu kariyeri sonlandıracağım. Çünkü sadece asya ligleri açık ve bir an önce Avrupaya dönmek istiyorum

Resmi güncelleme ne zaman gelir acaba? Ona göre başlayacağım yeni kariyere.

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Aynen öyle zirveye çıktık ve bıraktık Aklımda birkaç yer var ama önce bu kariyeri sonlandıracağım. Çünkü sadece asya ligleri açık ve bir an önce Avrupaya dönmek istiyorum

Resmi güncelleme ne zaman gelir acaba? Ona göre başlayacağım yeni kariyere.
    Mart'ta gelir sanırım ama tam emin değilim. Küçük bir takımla başlayacaksan resmi güncellemeyi bekleme bence

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Mart'ta gelir sanırım ama tam emin değilim. Küçük bir takımla başlayacaksan resmi güncellemeyi bekleme bence
    Küçük takım biraz göreceli Bakalım birkaç gün içinde belli olur ne yapacağım. Şimdilik bu konuya yorumları alalım...

Sonunda Kurtulduk Malezya'dan

Hadi Ver Elini Endonezya

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Sonunda Kurtulduk Malezya'dan

Hadi Ver Elini Endonezya
    Yok Endonezya falan Avrupa'ya kesin dönüş yapcam...

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Takip eden herkese teşekkür ederim, Uzak Doğu maceramız da burada noktalanmış oldu. En kısa zamanda yeni bir kariyer ile görüşmek üzere

THE END

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Çok güzel bir kariyer oldu.Şampiyon olarak bitirmişiz kariyeri. Ellerine sağlık, Yeni kariyer de görüşürüz inşallah

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Olmadı bu işte rodi

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Sonunda şeytanın bacağını kırmışsın. Tebrik ederim.
    Eh artık nerelere gideceksin bekliyorum. Tabi ne zaman görürüm o da meçhul ya

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Çok güzel bir kariyer oldu.Şampiyon olarak bitirmişiz kariyeri. Ellerine sağlık, Yeni kariyer de görüşürüz inşallah
    Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Olmadı bu işte rodi
    Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Sonunda şeytanın bacağını kırmışsın. Tebrik ederim.
    Eh artık nerelere gideceksin bekliyorum. Tabi ne zaman görürüm o da meçhul ya
    Yeni kariyere başladım bile, bu konu kapansın hemen açacağım yeni konuyu

Sayfa 19 / 19 İlkİlk ... 9171819

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri