Sayfa 3 / 19 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 563 sonuç

Konu: Malezya'nın Dibinden Zirvesine Doğru l Kuantan l 4. Sezon

bekliyorum sessiz ve kederli neler olacak uzak doğularda diye

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Örnek A
    Rezil edilen pusat hoca
    Bir vezir olamadı

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Sonuncu lumpur olacak gibi zaten bir takım daha çöküşe geçerse kurtulmuş oluyoruz Başarılar,kolay gelsin hocam

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    [MENTION=288772]RodiMood[/MENTION] Aynen hocam rezilde eder vezir de. Her maç sonrası kavulacak mıyız düşüncesi beni benden alıyor.
    Valla hocam ben o konuda rahatım, takım ufak olunca benlenti de ufak oluyor.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    bekliyorum sessiz ve kederli neler olacak uzak doğularda diye
    Bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Taraftar, takım , yönetim herkes seviyor beni. Başka bir takımda bu sonuçları alsam idam ederler adamı.
    Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Örnek A
    Rezil edilen pusat hoca
    Bir vezir olamadı

Estağfirullah hocam , her takımın kimyası farklı hele alt liglerde dengeyi bulmak hiç kolay değil. Birde 15'te oyuncularla etkileşimi çok artırmışlar. Mübarek takım yönetmiyor bebek bakıcılığı yapıyoruz.
    Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Sonuncu lumpur olacak gibi zaten bir takım daha çöküşe geçerse kurtulmuş oluyoruz Başarılar,kolay gelsin hocam
    Hocam zaten Lumpur ile biz ligin en kötü takımları olarak gösteriliyorduk. Birlikte geçen sene yükselmişiz.

Başka bir takımın çöküşünü beklemektense biz yükselsek daha iyi olacak

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Asfalt ağladı be Takım öyle bir hız yakaladı ki artık ben bile yetişemiyordum. Hatta son maçta yenilmemizin sorumlusu da tamamen benim. 1. 2. 3. takımları yenince ligin orta sıralarındaki rakibimizi küçümsedik biraz, nitekim yenilgi kaçınılmaz oldu. Ama sezonun başında ligde kalmak için hesap yaparken şuanda üst lige yükselmek için hesap yapıyoruz. Puan durumu çok karışık her şey olabilir

PBDKT maçından önce bir menajer Hollandalı serbest bir regen önerdi. Gözlemciliği kapsamadığı için direk deneme teklif ettim. Çocuk 16 yaşında olmasına rağmen çok güzel bir profili var.Malezya'da denemedeki oyuncular ligde oynatılabildiği için ilk maçta direk ilk 11 çıkardım. 7.7 lik bir performans ve 1 asist yaptı. Çok uygun bir maaşa sözleşme imzalattım hemen. Ancak yaş sıkıntısı nedeniyle seneye katılacak takıma.

Bu çocuktan çok ümitliyim. İnşallah 1 sene boş kalmak çok kötü etkilemez.

Bu arada mali durumumuz bu şekilde. Çok mütevazi bir maliyemiz var. Ligden galibiyet veya beraberlik için para gelmediği için mali olarak sıkıntılı biraz durumdayız.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bu arada transfer sezonu açıldı. Takıma birkaç takviye yaptık. Gereksiz oyuncuları futbol direktörüne havale ettik ve kullanmadığımız kiralık 2 oyuncunun kiralamasını iptal ettik.

Takımdaki gereksiz oyuncular sıkıntı çıkarıyor. Ama medya üstüme geldikçe resti çektim. "Herkes yerini bilecek ! "
    Özellikle yaptığı son hareketten sonra bir oyuncumu yedek takıma yolladık direk. Hem idmana gelmiyor hem de uyarıyı çok buluyor beyefendi :/

Ve tabi ki vazgeçilmezimiz olan sakatlıklar...

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Regeni beğendim.
    Sahariyi acilen postala gitsin. Takım uyumunu bozmadan kurtul ondan. Şimdi takımda ondan memnun değildir. Sorun çıkarmazlar ama bir maç iyi oynar sonra hep kötü oynar takımdan kesersen sıkıntı çıkarabilir. Yol yakın ken kurtul.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Regeni beğendim.
    Sahariyi acilen postala gitsin. Takım uyumunu bozmadan kurtul ondan. Şimdi takımda ondan memnun değildir. Sorun çıkarmazlar ama bir maç iyi oynar sonra hep kötü oynar takımdan kesersen sıkıntı çıkarabilir. Yol yakın ken kurtul.

Takımın %90'nının sözleşmesi bitiyor sezon sonu, Sahari'de onlardan biri. As takım için önemli oyuncularla sözleşme yenileyip 10-15 kişilik bir çekirdek kadro oluşturacağım. Sonra onun üstüne gerekli takviyeleri yapmak daha kolay olur. Yoksa kadro büyük olunca hem maaş bütçesine zarar hem de ufakta olsa huzursuzluklar başlıyor oyuncuları oynatmama rağmen.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Regeni bende beğendim. Antremana gelmeyen oyuncuyu uyar bir daha yaparsa fişini çek derim hocam. Fazla Tolerans iyi değildir. Bebek bakıcılığı bazen sıkar.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Regeni bende beğendim. Antremana gelmeyen oyuncuyu uyar bir daha yaparsa fişini çek derim hocam. Fazla Tolerans iyi değildir. Bebek bakıcılığı bazen sıkar.
    2. defa gelmemezlik yaptı vende maaş kesinti verdim. Baktım hala laga luga yapıyor çektim fişini. Ne dedik : " Herkes yerini bilecek! "

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    2. defa gelmemezlik yaptı vende maaş kesinti verdim. Baktım hala laga luga yapıyor çektim fişini. Ne dedik : " Herkes yerini bilecek! "
    Hah şöyle iyi yapmışsın. Hiç acıma derim. Onlar sana hiç acımıyor. Gözbebeğin bile bir bakmışsın seni satmış.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Sıfır Tolerans
    ADANA DEMİRSPOR

Malezyanın Fatih Terimimi olacan başımıza

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Hah şöyle iyi yapmışsın. Hiç acıma derim. Onlar sana hiç acımıyor. Gözbebeğin bile bir bakmışsın seni satmış.
    Sıfır Tolerans
    Aynen öyle , kimsenin gözünün yaşına bakmam. Bir ceketim var onu da alır giderim. Sezon bitti oyuncular 4 ay tatile çıktı. Ben hemen klüp binasında gelecek sezon için hazırlıklara başladım.
    Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Malezyanın Fatih Terimimi olacan başımıza
    "Ia adalah bola sepak , iaitu bola sepak" Yani diyorum ki " It is the football , that is the football "

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Lig sonu performansımız biraz kötü geldi galibiyetlere alışınca Büyük ihtimalle takımlar taktiğimizi çözdü ve ardından defans arkasına çok top kaçırmaya başladık. Ben de zaten ligde kalmayı garantiledik diye genç oyunculara fırsat verince böyle bir tablo çıktı ortaya. Ama işin iyi tarafı bu dönemde kimlerle sözleşme yenileyeceğimize karar verdik.

Lig bitti ve herkesi şaşırtarak ligde kaldık. Aynı zamanda kulüp tarihinde rekor kırdık.

Ligde kalınca bazı oyunculara prim vermek durumunda kaldık. Maliyemize ek yük oldu

Ve ufak ufak milli takıma oyuncu göndermeler başladı.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Lig Panoraması

Kadromuzun Performansı

Ve sezonu kapattık. Ancak sezon araları çok uzun, bu arada neler yapacağız bilmiyorum. Hep birlikte göreceğiz.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Arkadaşlar her şey iyi hoş ama kulübün doğru dürüst geliri yok. Ligde galibiyet başı para alamadığımız için en büyük gelirimiz biletler ama 400-500 seyirciyle olacak şey değil. Kulübün mali durumu " Güvensiz " ve her geçen gün kötüye gidiyor.

Maaş bütçesine özenle dikkat etmeme rağmen düşüşü engellemek pek mümkün değil.

Last edited by RodiMood : 21.Ocak.2015 at 03:37

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

16 Temmuz 'da Malezya'da regenler çıkıyormuş. İşte burada en iyi regenlerimiz. , fırından yeni çıktı sıcak sıcak... Bu çocukları as takıma çıkaracağım direk.

Takımın durumunu anlamanız için söylüyorum. bu çocuklar benim takımda çok rahat rotasyon hatta biraz zorlasam birkaçı as takım oyuncusu olur. Yani ezmeyin benim regenlerimi

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

benim aldığım regende aynı bal ligine.
    Maddi duruma çözüm şart. bir başarı yukarı çıkarır grafiği
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

benim aldığım regende aynı bal ligine.
    Maddi duruma çözüm şart. bir başarı yukarı çıkarır grafiği
    Valla gelirlere bir çözüm yok. 12 bin avro TV geliri , 13 bin avro forma sponsorluğu var. Bu şartlarda grafiği düzeltmek zor olacak. Bende harcamaları kısayım bari dedim. Takımdaki gereksiz oyunculardan kurtulup yedeğe gençleri çekeceğim. Böylece ucuz yollu bir rotasyon kadromuz olur.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

İlk sezon düşmeyerek iyi bir iş başarmışız.Regenler güzel.Hollandalı regen ne zaman geliyor?

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    İlk sezon düşmeyerek iyi bir iş başarmışız.Regenler güzel.Hollandalı regen ne zaman geliyor?
    Hollandalı Regen'i dört gözle bekliyoruz hocam, bu sezonun devre arasında gelecek.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Beklediğimiz gibi zarar ettik ama inşallah giderleri azaltıp bu zararı en aza indireceğiz bu sezon.

Bu arada sezon yine Ocak'ta başlıyor. Ben gaza geldim be takımı 12 hafta kala Ekim'de toparladım ancak gidecek oyuncuların sözleşmesi 30 Kasım'da bitiyor. Transfer sezonu ise sadece 1.5 ay civarı. Ortalık baya karıştı anlayacağınız

Yönetim bizden memnun , yeni sözleşme teklif ettiler. Düşünmeden kabul ettik , nede osla buraya bir amaç için geldik. Kulübü Malezya'nın en büyüğü yapacağız.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

20 yaş altı için lig davetiyesi geldi. Düşünmeden kabul ettim. Bu lig davetiyesi güzel oldu yoksa alt yapıdaki çocuklar telef olup giderlerdi. Bu haberden sonra adam gibi bir 20 Yaş Altı Menajer almak farz oldu. Alt Yapı çok önemli , oyunculara büyük paralar verecek bütçemiz yok. ( Bu arada büyük para dediğim yıllık 30-40 bin avro fln oluyor Takımda en yüksek maaş yıllık 15 bin avro , diğer takımlar 60-70 rahat veriyor oyuncularına )

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Yılın oyuncusu Johan oldu. Ortasahanın ortasında gayet iyi performans gösterdi. Sözleşmesini yenilediğim ilk oyuncu.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

O ZAMAN VİRA BİSMİLLAH!!!

2015/2016 SEZONU

Yönetim beklentisini 1 tık yukarı aldık. Yönetime dedik ki ; savaşmak yetmez kesinlikle ligde kalmalıyız.

Ama benim hedefim en azından son birkaç haftaya kadar yükselme ihtimali olan bir takım olmak. Bu sezon yükselemeyebiliriz ki bu çok normal ama sonuna kadar bun uğurda mücadele edeceğiz.

İlk iş olarak tüm teknik heyetin sözleşmesi bitiyordu. Arkanıza bile bakmadan koşarak uzaklaşın dedim. Yine de emekleri için teşekkürler Bu arada başkanımız da bu sezonun sonunda emekli olacağını söyledi bakalım bu sezon sonu neler olacak.

Teknik heyet için hummalı bir çalışmaya başladık. Özellikle asistan menajeri bulmak çok zor oldu çünkü zeki ben, asistan olmadan kimin gelip gelmeyeceğini bilemeyeceğimizi unuttum ve asistanı da yolladım.
    Neyse ki fazla uğraşmadan eli yüzü düzgün, futboldan az çok anlayan bir asistan bulduk. Ardından diğer teknik heyeti tamamladık. Antrenör puanları çok yüksek olmasa da geçen seneye göre bariz bir artış oldu. ( Not: Geçen sene yıldızların hepsi 2 idi )

Ayrıca altyapı için de işe yarar 2 isimle anlaştık. 20 Yaş altı tamamen onlara emanet, ben karışmayacağım.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Transfere gelirsek:

Öncelikle gereksiz ve kadroda düşünmediğimiz, zaten çoğu da 20 yaş altı ile antremana çıkan oyuncularla sözleşme yenilemedik. Birkaçını bedelsiz olarak başka kulüplere sattık. Ayrıca sezon öncesi kampı için A takıma yükselttiğimiz biz regenimizi bu sezon üst lig olan Süper Lig'e yükselen PBDKT kilit oyuncu olarak kiralık istedi. Hemen kabul ettim çünkü oyuncu benim kadromda ancak rotasyon olurdu , üst lig tecrübesi alması çok iyi olur.
    PBDKT ise kadrosunun yarısından çoğunu regenlerle oluşturmuş gelecek sezon için , bence küme düşecekler.

Ardından gerekli bölgeler için nokta transferler yaptık. Ön libero için istediğim gibi bir oyuncu bulamayınca bedelsiz ve maaşsız olarak bir oyuncu kiraladık.

Kadroyu geliştirmek için 2 ismi daha kiralıyorduk ancak bir için transfer sezonu yetmedi, diğeri ise ara transferde katılacak takıma.

Bu arkadaş ise serbest bir regendi, kadroya kattık. bakalım ilerde nasıl bir şey olacak.

Buda gençlerle birlikte son kadromuz, gençlerin bir kısmı 20 Yaş Altı kadroya dönebilir.

Bize verilen maaş bütçesinin 50-60 bin avro altında bir takım oluşturdum. Kadro diğer takımlara göre birazcık dar görülebilir çünkü diğer takımlar çok geniş kadrolarla oynuyorlar. ama her mevkide en az 2 hatta 3 oyuncum var. Takımı çok yönlü oyunculardan oluşturarak rotasyon olayını çözdüm.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Oyuncum sakatlanmasa farkına bile varmayacağım Takımda Fizyoterapist yok Nasıl unuttum bilmiyorum ama hemen aradım, bulduklarımın içinden en iyisinin Fizyosu 8 idi :/ Mecbur imzalattık

Bu arada orta sahanın dinamosu Johan, hazırlık maçında 5 hafta sakatlandı :/ Çok kötü oldu bu sezon öncesi...
    Last edited by RodiMood : 22.Ocak.2015 at 05:08

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Maddi giderleri sıkmışın bu çok iyi oldu.
    Alt yapındaki ve regenler bu lig için yeter gibi tabi sen daha iyi bilirsin hocam.
    Bir kere bende de oldu unutmuşum bende seviniyordum hiç sakatlık olmadı diye milli maç arası bitince birde ne görüm 7 futbolcu sakat ve en azı 2-3 aydı
    ADANA DEMİRSPOR

Sayfa 3 / 19 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri