Sayfa 9 / 19 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
241 ile 270 arası toplam 563 sonuç

Konu: Malezya'nın Dibinden Zirvesine Doğru l Kuantan l 4. Sezon

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Yeni bir regeni denemeye aldık. Darul Takzim II maçıdna ilk 11 oynadı ve iyi bir performans gösterdi. ancak Darul Takzim II'li oyuncular fark yeyince çirkefleşti ve çocukcazı sakatladılar. Ama ben sözleşmeyi imzalattım. 2 sene sonra katılacak takıma En kötü satarım 2 sene sonra.

Bu arjantin malezya alakasını ben çözemedim hala neden hep arjantin rodi

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Bu arjantin malezya alakasını ben çözemedim hala neden hep arjantin rodi
    Juan Diaz sağolsun =) Bide arada ülkr yok, pasifikten yardırıyor adamlar; karşılarına Malezya çıkıyor.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bu arada son lig güncellemesi arka sayfada , araya kaynamasın =)

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

hocam sen bu hussam'a ne yediriyorsunda 3 maçta bu kadar iyi oynamış. Tüyo verde bizimkilere de verelim.

cok iyi gidiyo masallah nazar deymez umarım

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    hocam sen bu hussam'a ne yediriyorsunda 3 maçta bu kadar iyi oynamış. Tüyo verde bizimkilere de verelim.
    Manisa'dan mesir macunu getirttim. Aslıdna geçen sezon gelecekti ama gümrükte falan sorun çıktı. Bu sezon ara ara yediriyorum herkese ama en çok Hussam'a yaradı.
    Quote Originally Posted by kraliyetnet View Post
    cok iyi gidiyo masallah nazar deymez umarım
    İnşallah... Tek sıkıntım fikstür darlığı, 1 ayda 9 maç yapılır mı yav

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Spoiler: MAÇLAR 

Maçlardaki kötü oynadığımız dönemlerin önüne geçmek için artık sadece Asimetrik Buldozer'i kullanmıyorum. Kendi hazırladığım dikine pas taktiğini de zaman zaman kullanıyorum. Ancak maçlar iyi gözükse de son dönemde maçları kazanırken zorlanmaya başladık. Maçları diken üzerinde izliyorum. Özellikle Terengganu maçında sahada yoktuk resmen. Bunun nedeni taktiğimizin çözülmesi ve ya taktik değişikliklerine takımın tepkisi olabilir ama son Sime Darby maçı ile bunu aştığımızı düşünüyorum Adamların sadece 1 şutu var oda dağlara taşlara gitti

İlk devreyi averajla 2. sırada tamamladık. Darul Takzim gelene geçene 4-5 atınca baya sağlam averaj yaptılar. Ama bize sökmez bunlar Aşağıda Selangor'un da 2 maç eksiği var, duruma göre onlarda zirveye ortak olabilir.

Bu arada 2 oyuncumuz sakatlandı son dönemde. Özellikle Gary Steven müzmin sakat gibi gelmeye başladı bana. Böyle devam ederse sezon sonu yollarım. Adam iyi oynuyor ama onun sakatlığıyla uğraşamam.

Son olarak belki yurtdışından güçlü bir kardeş kulüp buluruz ümidiyle yönetime başvurumuzu yaptık. Ama kesinlikle Malezya'dan istemiyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

İlk yarıyı iyi tamamlamışsın. Bakalım sonu nasıl olacak.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Hocam iyi dayandın Benim gibi biri olsaydı muhakkak 7-8 takım değiştirmişti.
    İlk yarıyı nizami bir şekilde bitirmişiz 2. yarı dananın kuyruğu kopacak.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014

Sürekli sakatlanan oyuncuyu takımda tutmayı bende sevmiyorum. Oyuncu alırken vucud zindeliğinden daha çok geçmiş sakatlığa bakıyorum eğer 1 sezonda 2-2,5 aydan fazla sakatlanmışsa almamaya özen gösteriyorum. Kardeş kulüp olayınıda merak ediyorum bakalım kimi bulacak

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

İlk yarıyı iyi tamamlamışsın. Bakalım sonu nasıl olacak.
    Bindik bir alamete, gidiyoz kıyamate
    Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Hocam iyi dayandın Benim gibi biri olsaydı muhakkak 7-8 takım değiştirmişti.
    İlk yarıyı nizami bir şekilde bitirmişiz 2. yarı dananın kuyruğu kopacak.
    Takım küçük olunca en ufak başarıda el üstünde tutuluyorsun. Tamamen beklenti meselesi Bu sezon küme düşmeme yarışı dedik ama şampiyonluk yarışına girdik. Şuanda Yönetim desteği %82 ile dokunulmaz seviyesinde
    Quote Originally Posted by Barak View Post
    Sürekli sakatlanan oyuncuyu takımda tutmayı bende sevmiyorum. Oyuncu alırken vucud zindeliğinden daha çok geçmiş sakatlığa bakıyorum eğer 1 sezonda 2-2,5 aydan fazla sakatlanmışsa almamaya özen gösteriyorum. Kardeş kulüp olayınıda merak ediyorum bakalım kimi bulacak
    Alırken geçmişinden şüphelenmiştim ama özellikleri ve vücut zindeliği iyi olunca sıkıntı olmaz herhalde dedim. böyle devam ederse sezon sonu yolcu ederiz.

İyiyiz iyi güzel yerde bitirmişiz devre arasını bu takım şampiyon olacak hoca !

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

İyiyiz iyi güzel yerde bitirmişiz devre arasını bu takım şampiyon olacak hoca !
    Sezon başı kümede kalma olan hedef ne çabuk yükseldi ya Baskı yapmayın, oyuncularım genç; kolay etkileniyorlar.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Kardeş klüp konusunda ben pek umutsuzum. Büyük ihtimal ya bulamadık diyecekler yada yönetim kurulu ret etti diyeceklerdir. O seviyede genelde öyle oluyor.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Kardeş klüp konusunda ben pek umutsuzum. Büyük ihtimal ya bulamadık diyecekler yada yönetim kurulu ret etti diyeceklerdir. O seviyede genelde öyle oluyor.
    Doğru tahmin abi

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Yönetim kardeş kulüp bulamadık dedi Aramadık demiyorlar da

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Kupa'da bulunduğumuz ligden bir rakip geldi. İlk yarı vasat bir oyun oynasakta ikinci yarı Buldozer gibi ezdik Ayrıca rotasyonlu çıkmama rağmen yedek oyuncularım gayet iyi performans gösterdi.

Yönetimin hedefi 2. Tur'du. Biz 2. tur maçını kazanarak Çeyrek final'e yükselmiş olduk. Amacım kupayı alarak para ödülüne konmak

Ama en büyük süpriz bizimle aynı saatlerde maçı olan Darul Takzim'in alt ligde bulunan rakibe elenmesi oldu.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

2017 Şubat ayı bizim için çok verimli geçti

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Kupanın en güzeli güçlü bir rakibinin elenmesi olmuş.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Kupanın en güzeli güçlü bir rakibinin elenmesi olmuş.
    Aynen hocam, zayıf bir rakibe karşı elenmeleri daha iyi oldu Mali açıdan çok önemli bu kupayı almamız. 70 bin avro para gelecek alırsak. Galibiyet primi olmaması çok zorluyor beni , anca kupa şampiyonlukları lazım kasaya 3-5 kuruş para girmesi için

Gelir tablomuzu inceledim. Neredeyse hepsi bilet ve Tv gelirleri Gelirlerimizin kısıtlı olması, ligde bu kadar iyiyken bile mali olarak zarar etmemize sebep oluyor :/

Mali durum gelişimini takip etmek alt liglerde çok zevkli oluyor hele küçük bi takıpsan ve 5 10 binlik bi stadın varsa daha güzel, hadi alacaz kupayıda

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Mali durum gelişimini takip etmek alt liglerde çok zevkli oluyor hele küçük bi takıpsan ve 5 10 binlik bi stadın varsa daha güzel, hadi alacaz kupayıda
    Stadımız yok =) 35 binlik şehir stadını kullanıyoruz. Stad Pahang'a ait

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Rodi valla çok iyi işler yapmışsın 1.Sezon özellikle o fikstür darlığı ve zor yapılan bir rotasyon ile kümede kalmak büyük bir başarı olmuş 2.Sezonu ise çok iyi geçirmişsin hemde Malezya kupasında rakiplerini çok zorlamışsın Bu arada 18 yaşındaki bindi 6 ay sakatlanmış.Benim maiconda böyle sakatlanmıştı Fiziksel özellikleri dışında bir gerileme olmadı ama 14 olan hızı 12'ye falan düştü ama seninki 18 yaşında belki gerileme dahada azalır Bu sezon ise gidişatın çok güzelKariyerin gerçekten çok zevkli ellerine sağlık

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Stadımız yok =) 35 binlik şehir stadını kullanıyoruz. Stad Pahang'a ait
    Maç günü geliri bilet geliri gelmiyomu olum

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Maç günü geliri bilet geliri gelmiyomu olum
    O geliyo onda sıkıntı yok En büyük gelirimiz o zaten

Nesil
    2014

Şimdi dikkat ettim de kötü oynadığın maçlarıda almasını bilmişsin bu çok önemli ben iyi oynadığım maçı bile alamıyom

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Şimdi dikkat ettim de kötü oynadığın maçlarıda almasını bilmişsin bu çok önemli ben iyi oynadığım maçı bile alamıyom
    Büyük takım olmanın kuralı, kötü oynasan bile kazanmayı bileceksin Ama son dönemde cidden diken üzerinde maç izliyorum desem yeridir.

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

ATM nasıl bir takım ismidir ya 4-0 güzelmiş ama

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by NomrukaN View Post
    ATM nasıl bir takım ismidir ya 4-0 güzelmiş ama
    Birşeyin kısaltmasıydı diye hatırlıyordum bir baktım;Malezya Ordusunun takımıymış

" The Malaysian Armed Forces Football Association ya da kısaca Armed Forces FA "

ATM FA - Wikipedia, the free encyclopedia

Sayfa 9 / 19 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri