Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 31 sonuç

Konu: Zonguldak Kömürspor - İşçi Milli Takımı (1. Sezon)

Default Zonguldak Kömürspor - İşçi Milli Takımı (1. Sezon)

Öncelikle herkese merhaba foruma yeni katıldım. Uzun yıllardır takipteydim ama üye olmak yeni nasip oldu. Hemen bir kariyerle giriş yapmak istedim. Kariyerler hakkındaki kuralları okudum ve kabul ediyorum.

ŞANLI AMBLEMİMİZ

Zonguldakspor, 1945 yılında Kömürspor adıyla Zonguldak'ta kurulan ve 1966 yılında 2. Lig'e çıkınca bugünkü ismini alan Türk spor kulübü. Kulübün renkleri kırmızı-laciverttir.

Tarihçe

1973-1974 sezonunda 2. Lig Beyaz Grup'ta şampiyon olarak Kırmızı Grup şampiyonu Trabzonspor'la beraber 1. Lig'e çıktı. 14 yıl boyunca yer aldığı 1. Lig'de 1979-1980 sezonunda en başarılı performansı sergileyerek 3. oldu. 1981-1982 sezonundaki 4. lükten sonra güçten düşmeye başlayan Zonguldakspor; 1987-1989 arası inişe geçti ve iki yıl içinde 1. Lig'den 3. Lig'e düştü. 1989'dan sonra, 2. Lig-3. Lig arası gidip gelen Zonguldakspor, 2005-2006 sezonunda oynadığı 2. Lig B Kategorisi 4. Klasman Grubu'nu sonuncu bitirdi ve 3. Lig'e düştü. 2007-2008 sezonunda 3. Lig 4. Grup'ta verdiği amatör kümeye düşmeme mücadelesini malî sıkıntılar yüzünden kaybetti ve Zonguldak 1. Amatör Küme'ye düştü.

2010-11 sezonunda kurulan ve kısaca BAL diye tabir edilen Bölgesel Amatör Lig'de Kilimli Belediyespor ile birlikte Zonguldak ilini temsil etme hakkı kazanan Zonguldakspor; lider Eskişehir Demirspor ve Kilimli Belediyespor'un 1 puan gerisinde 3. sırada ve şampiyonluk iddiasıyla girdiği sezonun son haftasında Pursaklar Belediyespor ile kendi seyircisi önünde golsüz berabere kalınca BAL statüsü[1] gereğince Zonguldak 1. Amatör Küme'de 2. olan Demir Madencilik Dilaverspor'la baraj maçı oynamak durumunda kaldı. Karşılaşma, 4-2 Zonguldakspor aleyhine bitince rakibi BAL'a yükselirken 30 yıl önce -o zamanki adıyla- Türkiye 1. Ligi'ni -deyim yerindeyse- sallayan Zonguldakspor ise Türkiye'deki amatör futbolun 2. seviyesi olan il bazında mücadeleye yani Zonguldak 1. Amatör Küme'ye (6. seviyeye) düştü.

Bu olaydan sonra Zonguldakspor'un adının Fenerspor olarak değiştirildiği ve yukarıda belirtildiği gibi baraj maçını kazanarak Bölgesel Amatör Lig'e yükselen Demir Madencilik Dilaverspor'un da 2011-2012 sezonunda "Zonguldakspor" adı altında mücadele edeceği açıklandı.[2] Bu kararın -aynı zamanda- Zonguldakspor'u borçlardan kurtarmak için olduğu açıklandı.

2013-14 sezonunda Bölgesel Amatör Lig 10.Grup'ta sezonu şampiyon olarak bitirdi ve 3. Lig'e terfi maçında Zara Belediyespor'u 2-0 mağlup ederek 3. Lig'e yükseldi.

Taraftar

Zonguldakspor'un taraftar topluluğunu Genç Zonguldaklılar,KömürKentliler ve Ultras Elmas adlı grup oluşturmaktadır. Takım iç sahada ortalama 15 bine yakın seyircisiyle oynamaktadır ve 2014-2015 sezonu onuncu haftasında Süper Lig takımlarının taraftar ortalaması 8 bin 500 civarındayken, bu sayı Zonguldak Kömürspor'da 9 bin 562 dir.

Stadımız
    Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu

Spor kompleksi içerisinde 1940 yılında inşa edilen stadyum 9.500 kişi seyirci kapasiteli bir açık tribün, 1.500 kişi kapasiteli bir kapalı tribün kale arkasında 1000 kişi kapasiteli misafir takım seyirci tribünü ile diğer kale arkasında 1000 kişilik portatif kapalı tribün olmak üzere 13.795 seyirci kapasitelidir. Çim yüzeyli olup 8 kulvarlı toprak atletizm pisti mevcuttur.

Başkanımız Süleyman Caner

2014-2015 Sezonu Kadromuz

Gecikme İçin Özür Dileriz. Bu Uzun ve Meşkâletli Bir Yolda Başarılar Dilerim.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Dayanamayıp ben de böyle bir kariyer açıcam en sonunda Başarılar.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarıla hocam

Başarılar dilerim

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Gecikme İçin Özür Dileriz. Bu Uzun ve Meşkâletli Bir Yolda Başarılar Dilerim.
    Quote Originally Posted by NomrukaN View Post
    Dayanamayıp ben de böyle bir kariyer açıcam en sonunda Başarılar.
    Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Başarıla hocam
    Quote Originally Posted by kerim1990 View Post
    Başarılar dilerim
    Teşekkürler.

Yeni Bir Başlangıç
    Bu sezon tekrar profesyonel liglere dönüş yapan Zonguldak Kömürspor, Cahit Terzi'den boşalan teknik direktörlük koltuğuna bir dönem takımın formasını giymiş olan eski futbolcusu Ömer Can Ekim'i getirdi.

İlk Açıklamalar

Genç teknik adam ilk açıklamasını az sayıda basın mensubu karşısında yaptı. Ömer Can Ekim şöyle konuştu,

"Evet, ilk teknik adamlık tecrübemi böylesine güzide bir kulüpte yapacağım için gerçekten çok mutluyum. Zonguldaksporumuzu hakkettiği yerlere getirmek için var gücümüzle çalışacağız. Teknik ekibim ve ben bu amaç doğrultusunda elimizden geleni yapacağız. Takımımı pozitif ve pasa dayalı bir sistemle oynatmak istiyorum. Bunun için hazırlık maçlarında oyuncularımı deneyeceğim sizlerden tek isteğim bana ve teknik heyete biraz sabır göstermeniz olacak."

Teknik Heyet

Hazırlık Fikstürü

Evet takımımı dinlendirmeyi düşünmüyorum. Bu yüzden bol bol hazırlık maçı yapacağız. Genelde bizden düşük seviye takımlarda olsa araya 3-4 tane iyi takım serpiştirdim. Özellikle o maçlar bizim için çok önemli olacak. (Sancaktepe ve Silivri maçlarını iptal ettim onların yerine Erdemirspor ve Maltepe maçları olacak.)

Hazırlık Maçları

İlk Hazırlık Maçı

İlk maçımız Bartınspor ile rakibimiz Bölgesel Amatör Ligte mücadele ediyor. O yüzden maçı kazanmak zorundayız maça şu taktikle çıktık.

Oyun olarak iyi olsakta çok fazla değişiklik yaptığımız için farkı açamadık ama oyun olarak ümit vardı. İleri ki maçlarda daha çok pozisyona girip skor üretmemiz gerekecek.

Transfer Günlüğü

Bartınspor galibiyetinden sonra takımda bir kaç mevkide eksiklik gördüm. Bu yüzden stopere tecrübeli oyuncu Semih Bülbül'ü transfer ettim. Aslında alternatif olarak düşünüyorum sonuçta 31 yaşında bir oyuncu gözlemcime güvenerek aldım.

[spoiler]

[/spoiler]

Diğer transferimiz ise forvet bölgesine oldu. Okan Koç ile bu eksikliği giderebilirim diye düşünüyorum. 22 yaşında olması avantaj umarım doğru bir transferdir.
    [spoiler]

[/spoiler]

Bir diğer transferim ise orta sahanın solunda oynayan Furkan Demir. 27 yaşında tecrübeli diyebileceğim bir oyuncu, onu direkt olarak ilk 11 için transfer ettik.

[spoiler]

[/spoiler]

2. Hazırlık Maçı

Aynı şehrin takımı olduğumuz Kozlu Bld. ile oynayacağız. Maç öncesi yine rotasyona gittim ve bir çok oyuncu deniyorum amacım en iyi 11'i yakalamak. Maç hiçte umduğumuz gibi geçmedi. Kozlu çok katı bir savunma yaptı, zorladık ama yıkamadık. Berabere bitmesine rağmen takımın oyunu hoşuma gitti ancak skor üretemiyoruz. Unutmadan kötü bir haber daha bu sene 11 için düşündüğüm Ahmet Akıl'ı kaybettik 3 ay sahalardan uzak.

[spoiler]

[/spoiler]

Ligde Şans Tanınmayan Takım

SkyBet şampiyonluk oranlarını açıkladı bize şans tanımıyor keratalar. Ama biz herkesi mahcup edeceğiz ve takımımızı üst liglere çıkaracağız inşallah.
    [spoiler][/spoiler]

3.Hazırlık Maçı

Birbirine yakın 2 takımın karşılaşması olacak. Gölcük'te 3.ligte mücadele ediyor. Maç önceki maçlara göre daha çetin ve başa baş geçti. 2 kere öne geçtik ama üstünlüğümüzü koruyamadık. Yine bir çok oyuncu değişikliği yaptım bununda biraz etkisi var tabii.

4.Hazırlık Maçı

Rakip Bölgesel Amatör Ligden Safranbolu artık sinirlenmeye başladığım maç oldu. Rakip bizden zayıf olmasına rağmen çok daha iyi oynadı ve beraberliği kopardı. Oyuncularıma iyi bir fırça çektim umarım kendilerine gelirler.

Bu arada başkanla kardeş takım için görüştüm. Kabul etti umudum yok ama belki bir kulüp buluruz da bedavadan oyuncu kaparız. Takımın bütçesi yerlerde kadroda çok vasat umarım Skybet'in dediği gibi olmayız.

5.Hazırlık Maçı

Rakip bu sefer Beyköy Bld. yine vasat bir performans vardı. Oyuncularım dediklerimi bir türlü yerine getiremiyor bir ara rakip bizi öyle kapattı ki galiba fark yiyeceğiz dedim. Neyse ki gölü erken bulduk ilk yarı onların baskısı altında geçti. Bu arada yeni transferle gayet iyi Okan Koç dışında adamı forvet diye aldık ayağında top tutamıyor. İkinci yarı rakip durumu eşitledi ama çok geçmeden oyuna sonradan giren Durmuş golü attı ve maçı kazandık.

Yönetim sezon beklentilerini de açıkladı haydi hayırlısı. Ben üst lige çıkacağımızdan eminim.

[spoiler][/spoiler]

Taraftar çok ilgili maşallah(!). İşin şakası gerçekle alakası yok la bunun. 65 kombine nedir yahu? Bu sene gerçekte 7000 den aşağı düşmedi yağmurda çamurda.

[spoiler][/spoiler]

6.Hazırlık Maçı

Şu ana kadar oynadığımız en iyi takım İstanbulspor. Bizden daha iyi bir kadroya sahipler takımımı en iyi şekilde sahaya sürdüm. Maç öncesi hazırlıklarımızı çok iyi yaptık, gaza getirici bir konuşmanın ardından maç başladı. İlk dakikalardan itibaren rakibimizin üstün oyunu vardı ama skor üretemiyorlardı. Bizde zaman zaman kontraya çıktık ama başarılı olamadık. Tam ilk yarı bitiyor derken İstanbulspor golü buldu. İkinci yarı oyuna ortak olmaya başladık, girdiğimiz net pozisyonlara rağmen golu yine İstanbulspor attı. 87 dakikada Emrah ile farkı 1'e indirsekte mağlup olmaktan kurtulamadık.

7.Hazırlık Maçı

İkinci ciddi rakibimiz yine aynı ligde mücadele ettiğimiz Bozüyükspor. Maça en iyi kadromla çıktım. Ama istediğimiz oyunu ortaya koyamadık yine. Golü ilk yarıda bulduk ve devreyi böyle kapattık. İkinci yarı ilk yarı göre daha iyiydik ama kazma savunma oyuncu Kadir Demir'in hatası ile kalemizde golü gördük. Genel itibari ile vasat bir maçtı ama rakibin gücünüde katarsak sanki iyi yoldayız gibime geliyor.

8.Hazırlık Maçı

Aslında Sancaktepe ile oynayacaktık ama oyuncularımın moral bulması için o maçı iptal ettik. Başkan hemen yeni bir maç ayarlamamızı söyledi teknik heyet olarak güçsüz Erdemirsporu seçtik. Amatör bir takıma karşı as kadro ile çıkmadık ama yinede farklı bir galibiyet istiyordum. Yine umduğum gibi bir maç olmadı 4-1 kazandık ama oyun hala vasattı. Önümüzde son hazırlık maçımız olan Maltepe maçı var o maça ideal 11'le çıkmayı düşünüyorum.

Son Hazırlık Maçı

Karaelmas Kemal Köksal Stadyumunda oynayacağım son hazırlık maçı. Tribünde az sayıda taraftar bizi desteklemek için geldi. Artık lig için herşey hazırdı. Tam kadro çalıştık ve maçı kazanmak istiyorduk. Oyuncularımla uzun süre konuştum bazı kilit isimlerle bireysel olarak ilgilendim. Maç başladı ve akınlarımız da başladı pas oyununu ilk defa bu kadar iyi yapıyorduk ama beklediğimiz gol ilk yarıda gelmedi. İkinci yarının hemen başında Suat Kerçin golü attı ve 1-0 öne geçtik. Rakipte bu golden sonra uyandı ve kalemize gelmeye başladı. Dakikalar 54'ü gösterirken Okan Koç ile bir gol daha bulduk. Tam rahatladık derken ne olduysa bu dakikadan sonra oldu. Sırasıyla 63, 69, 78 ve 89. dakikalarda yediğimiz gollerde sahadan 2-4 gibi ezici bir skorla mağlup ayrıldık. Soyunma odasında oyuncularımın suratı hayli asıktı. Bir güzelde bende fırça yediler. Umarım lige kadar düzelirler önlerinde kendilerini affetirmeleri için tam 1 hafta var.

Hazırlık Maçları Sonuçları Değerlendirmesi

Maalesef hazırlık kampında çok vasat bir performans ortaya koyduk. Güçsüz rakiplerimizi bile yenmekte güçlük çektik. Bizden bir tık üstün olanları yenemedik zaten. Umarım Akçaabat maçına kadar takım toparlanır. Kampın tek iyi yanı yeni transferlerimizin takıma alışması ve sistemi oturtmamız oldu diyebilirim.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Başarılar, bu seride forumca acı çeke çeke oynuyoruz

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Başarılar, bu seride forumca acı çeke çeke oynuyoruz
    Kesinlikle öyle hocam, incelediğim kariyerlerin çoğu alt lig takımları umarım başarılı oluruz

Nesil
    2014

başarılar dilerim Okan ve Furkan iyi takviye

Konunun onaylanması zaman aldığı için baya oynadım flood olacak ama o maçlarıda yayınlıyorum.

Lig Heyecanı Başlıyor

Kötü bir hazırlık dönemi geçirdik ama takımın birbirine alışması için önemli maçlar yaptık. Lige hazır olduğumuzu düşünüyorum, İlk maçımız deplasman Trabzon ekibi Akçaabat Sebatspor'a karşı geçmişte Süper ligde mücadele etmiş bir takım orada aklımda kalmış. Son hazırlıklardan sonra Trabzon'a ulaştık oyuncularıma iyi bir başlangıç bizim için çok önemli bu maçı almalıyız şeklinde bir konuşma yaptım. Onlarda baya motive oldular umarım yüzümüzü kara çıkarmazlar.

1.Hafta

Bu deplasmandan en azından 1 puanla ayrılmak istiyordum. Bizim için önemliydi takımı hazırlık maçlarındaki kurgu ile sahaya sürdüm. Maça etkili başladık ve golü 12. dakikada en önemli oyuncularımızdan olan Emrah'ın ayağından bulduk. Bu dakikadan sonra rakip kaleye çok nadir uğradık ama kalemizi de gayet iyi savunduk. İlk yarı bu skorla geçildi. İkinci yarıya yine hızla başlayan taraf bizdik fakat gol atıp rahatlayamadık. 64. dakikada skoru mükemmel bir golle eşitlediler. Hemen oyuna bir kaç hamle yaptım meyvesini yalnızca 2 dakika sonra aldık. Berkan Akdeniz'in golüyle maçı 1-2 kazanmayı başardık.

2.Hafta

Ligin favorilerinden Bursa Nilüferspor ile karşılaşıyoruz. Yine deplasmanda zorlu bir maç olacak. Puan umuduyla gittik fakat elimiz boş döndük. Maçın başından sonuna kadar iyi oynayan Bursa temsilcisi sahadan galip ayrıldı. Takımıma çok fazla kızmadım yani iyi mücadele vardı sahada.

Ziraat Türkiye Kupası

Yönetim sene başında sezon beklentilerini açıklarken en azından 2.tur demişti. Bize bunun için Arsinspor maçına as kadro ile çıktık. Rakibimiz de 3.ligde mücadele ediyor mutlaka kazanmalıyız ama şans gibi yine deplasmandayız. Gerçi çok şey fark etmedi maç boyunca tek kale oynadık ve rakibe sahayı dar ettik. 5-1 gibi rahat bir galibiyet ile tur biletini kaptık ve evimize dönüyoruz.

Sıradaki rakip ise yine dişimize göre Bayburt GÖİ. O maçıda kazanıp 3. tura kalabiliriz. Ne yazık ki deplasmandayız.

3. Hafta

Arsin karşısında aldığımız kupa galibiyetinin moraliyle evimizde ligin favorilerinden Tuzlaspor ile oynayacağız. Son maçtaki gibi oynarsak maçı kazanırız diye düşünüyorum bu maçta bazı oyuncularım yorgun olduğu için rotasyona gittim. Örneğin Mert Caymaz'a forma şansı verdim. Çok doğru bir karar olmuş, oyuncum beni mahcup etmedi 1 gol ve 2 asist yapma başarısı gösterdi. Maçı 3-1 kazandık çok mutluyuz.

4.Hafta

Rakip Şekerspor üst sıralarda bulunuyor ama bu form grafiği ile onlara da şans tanımadık. İlk yarıda baskı kurmamıza rağmen gol bulamadık ama maç 73. dakikadan sonra değişti bulduğum 3 golle sahadan galibiyetle ayrıldık.

ZTK

Ziraat Türkiye Kupasında 2.turdaki rakibimiz Bayburt Gençlik. Yakın güçteyiz ama rakibimizi yenmeyi zorda olsa başardık. Uzatmalara giden maçı güzel bir oyunla 1-2 kazanmayı bildik ve 3.tura yükseldik.

Rakip Güçlü Tarsus

İlk 2 turda bize yakın ekiplerle oynadık ama galiba yolun sonuna geldik. 2. lig temsilcisi Tarsus'la oynayacağız. Zaten kupada bir hedefimiz yoktu.

5. Hafta

Rakibimiz İstanbulspor hazırlık kampında karşılaşmıştık ve bizi 2-1 mağlup etmişlerdi. Bu kez aynı senaryoyu yaşamak istemiyoruz bu yüzden kadroda fazla rotasyona gitmedik. Burdan alınacak 3 puan bizim için oldukça önemli. Tahmin ettiğimiz gibi başladık ve 13. dakikada tecrübeli golcü Suat'ın ayağından golü bulduk. İlk yarı bu skorla geçildi. 2 yarıya da iyi başladık rakibe pozisyon vermiyorduk ve 55'de farkı ikiye çıkaran gol Emrah'ın ayağından geldi. Takım rehavete kapılmış olacak ki bu dakikadan sonra yarı sahamıza hapsolduk. 75'te skor 2-1 olsada maçı kazanmayı başardık. Güzel zafer.

ZTK 3. Tur

Tarsus karşısında yedek ağırlıklı bir kadro ile çıktık açıkçası maçta umudum yoktu ve takımıda yormak istemiyordum bu yüzden böyle bir şey düşündüm. Tarsus maçı ilk yarıda kopardı ağır bir mağlubiyetle eve dönüyoruz. 3-0.

6.hafta

Ligde ilk 5 hafta iyi geçti diyebilirim 1 mağlubiyet 4 galibiyet fena değil. 6. hafta Batman Petrolspor ile oynuyoruz. İstedikleri yerde değiller ve maça baskılı başladılar 30. dakikada öne geçseler de cevabı ilk yarı bitmeden verdik Kenan harika bir gol attı. İkinci yarı yine aynı oyunda vardı evimizde deplasmanı yaşıyor gibiydik. 69'da bir kez daha öne geçtiler ama oyuncularım yine cevabı gecikmeden verdi. Yalnızca 1dk sonra Durmuş ile beraberliği yakaladık. Oyundan ve sergilenen performanstan memnunum daha iyi olacağız.

7.Hafta

Yine hazırlık kampında karşılaştığımız bir takım olan Bozüyükspor ile oynuyoruz. Son maçlarda rakiplerden fark yemişler bizde bu geleneği bozmadık ve rakibi evlerinde darma duman ettik. 0-4.

8 Hafta

Her çıkışın bir çöküşü vardır derler işte o çöküşü yaşadık bu maçta. Ligin dibinde yer alan Manavgat'a kendi evimizde 1-0 mağlup olduk. Ne oyun güzeldi ne de skor oyuncularımı uyardım. Daha ligin başındayız bu kayıpları telafi ederiz diye umuyorum.

9.Hafta

Ligin sonuncusu Niğde Bld. ile oynayacağız. Otoriteler fark bekliyordu ama biz herkesi yanıltmayı başardık. Manavgat maçında olduğu gibi rakibe 1-0 mağlup olduk. Ne oluyor bu takıma?

10. Hafta

Evimizde Çatalca Spor'u ağırlıyoruz. Üst üste alına 2 mağlubiyetin ardından kazanmak şart oldu. Goller erken geldi 4.dakikada Emrah'la öne geçsekte rakip 14. dakikada tartışmalı bir penaltıyla beraberliği sağladı. İkinci yarıda ise bizim için önemli bir dakika olan 67'de skor 2-1 yaptık ve 2 maç aradan sonra kazandık.

11. Hafta

Zor geçmesini beklediğim Kızılcabölükspor deplasmanına gidiyoruz. Tahmin ettiğim gibi olmadı rakibi ikinci yarıda ezdik ve sahadan 1-4 gibi güzel bir skorla ayrıldık. Takım çıkışa geçti hayırlısıyla.

12. Hafta

Tire Maçı Öncesi Sakatlar;
    [spoiler][/spoiler]

Maç öncesi Puan Durumu:

[spoiler][/spoiler]

Ligin açık ara en iyi takımı ve lideri olan Tire 1922'yi evimizde konuk edeceğiz kazanırsak lideriz. Maça golle başladık 2. dakikada Kenan ile öne geçtik, ilk yarı bitmeden bir gol daha bulduk genç oyuncumuz Mert Caymaz enfes bir gol attı. İkinci devreye skor avantajıyla gittik o sırada maça büyük etki yapan Sabahattin'i oyuna aldım nereden bileyim böyle olacağını. Oyuna girdi önce 63'te kendi kalesine 76. dakikada ise rakip kaleye kafa gollerini gönderdi. 88'de bir gol daha yesek de lideri devirdik ve ilk defe o koltuğa oturduk umarım bırakmayız.

Alınan iyi sonuçların ardından sözleşmem 1 sene daha uzatıldı hayırlı olsun.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Maçlar çok iyi hocam . Böyle devam ederiz inşallah

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başarılar dilerim. Güzel gidiyorsun.
    Yalnız benim merak ettiğim bir nokta var. Alt ligler için Kupa tam bir para kaynağı neden önemsemiyorsunuz?

Nesil
    2013
    Yer
    Zonguldak

Başarılar kardeşim yaşadığım şehrin takımı Zonguldak iyi yerlerde görmek isteriz

Maçlar iyi gidiyor başarılar
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Zonguldak Kömürspor takımı ve taraftarına hayranım gerçekten takipteyim

@Barak

Teşekkürler hocam Furkan'ın faydasını fazlasıyla gördük bu dönem.

@rexpo1994

Teşekkür ederim, inşallah çıkacağız.

@
    pusathan01

Haklısınız hocam kupa önemli bir gelir kaynağı ama lige odaklanmak istedim kadrom kaldırmıyor maalesef. Teşekkürler.

@
    Kryptonite

İnşallah hem gerçekte hem oyunda iyi yerlere gelecek ama zaman lazım. Teşekkürler.

@krasafcik

Teşekkürler.

@davidalaba27

Teşekkürler. Zonguldak halkı takımına çok sahip çıkıyor.

13. Hafta

Adliye deplasmanına gidiyoruz. Buradan alınacak 3 puanla ligde yerimizi sağlamlaştırıp rakiplere göz dağı verebiliriz. Beklediğimden zor geçen bir 90 dakika oldu ama galip gelmeyi bildik. 2-3

14. Hafta

Rakip Gaziosmanpaşa ligde pek iyi günler geçirmiyorlar. Evimizde bir darbede biz vuruyoruz. Suat'ın attığı 4 golle maçı 4-1 kazandık. Liderliği kimseye bırakmıyoruz.

15. Hafta

Bu sezonun başarılı ekiplerinden Kırıkhanspor ile oynayacağız. Deplasmanda ligin en iyi takımıyız ve bunu yine gösterdik. Baştan sona heyecan dolu bir maçtı ama kazanan 2-3 ile biz olduk. Formumuz devam ediyor.

16. Hafta

Ligde zor günler geçiren Darıca'yı ağırlıyoruz. Rakip savunma yaparak bizden 1 puan koparmayı başarıyor. Neyse ki rakipler kazanamadı.

17. Hafta

İlk dönem deplasman 2-1 ile geçmiştik. Skor değişmedi yine aynı skorla mağlup etmeyi başardık Sebatsporu. Sebahattin bu sene 2. kez kendi kalesine attı hayırlısı.

18. Hafta

İlk dönemin son maçı rakip ligin arka sıralarında kalmış iddiasız ekibi Çorum. Ama ilk dönem boyunca olduğu gibi yine iddiasız bir takıma kaybettik. Hemde 3-1.

PUAN DURUMU

GENEL DEĞERLENDİRME

Genel olarak ilk dönemi iyi geçirdik arada 2-3 maç çok gereksiz mağlubiyetler aldık. Özellikle evimizde oynağımız maçlar tam işkence şeklinde geçiyor. Eğer son hafta kazansaydık farkı 5'e çıkartabilirdik. 2. Dönem zor geçecek ama inşallah sene sonunda üst lige çıkacağız. Bunların dışında transfer sezonunda 2 hazırlık maçı yapacağım ve 2 tanede oyuncu izliyorum bu transferleri de yapıp 2.dönemi açacağız.

Nesil
    2014

Bu form sürerse zaten raaht çıkarsın ara sıra maç motoru oyuna doğrudan etki ediyor

İnşallah bakalım hazırlık maçları yine kötü gitti devre arası umarım lige tam tersi yansır.

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Çorum maçı olmasaymış daha iyiymiş ama zirveyi bırakmadan çıkacağımıza inanıyorum

başarılar. Fm15'de ilk kariyerim olacak takım. fm14'de Kilimli ile yakaladığım başarıları bu seride Zonguldakspor ile yaşamak istiyorum. Süper gidiyorsun. en kötü ihtimal play-off. emeğin şehri Zonguldak'a da süper lig yakışır.
    Last edited by BaGa TaRKaN : 08.Şubat.2015 at 01:52

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Haydi bakalım, şansımız yaver giderse ve takım bu formu sürdürürse çıkacağımızı düşünüyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bu form devam ederse çıkarsın.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

En kötü playoff lara kalırız ama ben lider çıkacağımızı düşünüyorum

[MENTION=286424]davidalaba27[/MENTION]
    [MENTION=294551]master_zngldk67[/MENTION]
    [MENTION=294987]deMarcos[/MENTION]
    [MENTION=206349]pusathan01[/MENTION]
    [MENTION=263022]rexpo1994[/MENTION]

Teşekkür ederim arkadaşlar mini bir güncelleme olacak ama paylaşmak istedim.
    [/COLOR]
    19. Hafta

İlk dönem kaybettiğimiz Bursa Nilüferspor'u bu kez evimizde ağırlıyoruz. Rakibimize maç boyunca tek bir pozisyon verdik o da gol oldu ama 2-1 kazanmayı başardık. Takım 2. döneme iyi başladı özellikle oyun çok iyiydi tek eksik skor üretmek oldu.

20. Hafta

Bu sene oynadığımız en kötü maç böyle savunma olmaz olsun dedim artık. Eğer köşe vuruşu gol oldu. Tuzlaspor deplasmanında ağır yara aldık ama liderliği kaybetmedik.

Boluspor'dan kiraladığımız alternatif sol bekimiz Muhammed uzun süre bizi yalnız bırakacak.

21. Hafta

Tuzlaspor mağlubiyetini unutturmak için mutlaka kazanmamız gerekiyor. Rakip ligin güçlü ekiplerinden Şekerspor. Son dakikalarda bulduğumuz gollerle rakibimiz 2-0 yenmeyi başardık. Oyun olarak çok üstünüz.

Rakiplerimizin maçlarını oynadığı hafta İstanbulspor maçımız ertelendi ve 1 maç geriye düştük bu nedenle liderlik Tire 1922'ye geçti sıkıntı yok.

22. Hafta

İstediği sonuçları alamayan Batman Petrolspor ile oynayacağız. Deplasmanda iyi oynadık ama kazanamadık. İki kere geriye düştüğümüz maç 2-2 bitti. Olsun rakiplerimiz kaybetti puanlar eşit ve bir maç eksiğimiz var.

Şok Sakatlık

Takımın en golcü ismi olan tecrübeli forvetimiz Suat Kerçin uzun süre bizimle olmayacak çok kötü oldu bu.

23. Hafta

Rakip ligin dibindeki Bozüyükspor. Evimizde çok rahat oynadık ve kazanmayı başardık. İlk yarı bize yetti. 3-1

Hala bir maçımız eksik ve aynı puanda 2. sıradayız iyi gidiyoruz ama ara ara kadro darlığı nedeniyle sıkıntı çekiyoruz.

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Suat'ın sakatlığı kötü olmuş ama hedefe ulaşacağız.

Suat sözleşme imzalamaya da yanaşmıyordu zaten ama sene sonuna kadar götürürdü bizi inşallah çıkacağız hocam.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Gayet iyi gidiyoruz, devamı gelir inşallah.

Nesil
    2014

Son düzlükte sakatlık kötü olmuş ayrıca kadro darlığıda varken

Ailevi sıkıntılar nedeniyle biraz ara veriyorum ama devam edeceğim Allahın izniyle.

Çok iyi gidiyorsun başarılar.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri