Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 41 arası toplam 41 sonuç

Konu: # İşsiz Bir Menajer Hikayesi -> " Kaybetmekten Korktuğun Hiç Birşeyi Kazanamazsın. "

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Sivas mı olacak acaba, reddetmemişsin?

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Kasımpaşa için tebrikler, yeni takımın da şimdiden hayırlı olsun
    Teşekkürler kardeşim sağolasın...

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Newcastle ye gitseydin keşke,Yeni takımı bekliyoruz
    Takım seçimini yaptım bir daha ki sefere artık kardeşim. Sağolasın.

Kasımpaşa takımı ile yolları ayırdıktan sonra bir sezon takım çalıştırmayan Onur ALTUN'a Spor Toto Süper Lig takımlarından teklifler gelmeye devam ediyor. Onur ALTUN'un hangi kulübe imza atıp yöneteceği hala kafalarda soru işaretleri yaratmaya devam ediyor.

~ Fenerbahçe ALTUN'u İSTİYOR ~

Aziz Yıldırım'ın başkanlığı bırakmasından sonra takımda ve yönetimde değişikliğe giden sarı lacivertli kulüpte Tolga Akin boşta olan Onur ALTUN'a teknik direktörlük koltuğu için görüşme teklif etti. ALTUN teklifi geri çevirmeyerek kabul etti. Bir çok eleştiri oklarını üstüne çeken ALTUN görevi kabul ettiği halde bir sezon boyunca konuşulacağa benziyor.

~ FENERBAHÇE ALTUN'A SÖZLEŞME ÖNERDİ ~

Başkanla birebir görüşmenin ardından Genel Başkan ALTUN'a sözleşme önerdi. ALTUN sözleşmeyi kabul ederek Fenerbahçe ile anlaşmaya vardı. Basın mensuplarının önünde yapılan imza töreninin ardından kulüp tesislerine giderek yeni oyuncuları ile tanışıp işe koyuldu.

~ ALTUN FENERBAHÇE'DE ~

Kasımpaşa ile güzel bir başlangıç yaparak kariyerinin doruklarına ulaşan ALTUN yeni takımıyla bir çok spor yorumcusunun eleştirilerini üzerine çekti. Spor programlarında eleştiri yağmuruna tutulan ALTUN'un başarılı olup olmayacağı sorgulanıyor.

~ FENERBAHÇE MEVCUT KADROMUZ ~

Bu sezon çalışacağımız oyuncular elbette ki kadromuzda ayrılan oyuncular yeni takviyelerimiz olacaktır. Sizlerle onları da paylaşacağım...

~ SÜPER LİG PUAN DURUMU 2015/2016 ~

Kulübe gelmeden önceki sezonda puan durumu yukarıdaki şekilde, sezon bitiminde Beşiktaş şampiyonluğa uzanmış takımımız ise 4.sırada UEFA mücadelelerine katılmaya hak kazanmıştır.

~ İŞTE FENERBAHÇE GELENLER/GİDENLER ~

Takıma geldikten kısa bir süre sonra yaptığımız antrenmanlar sonucu yönetime raporumuzu sunduk. Transfer istedik ve bizi kırmayan yönetimimiz istediğimiz transferleri takıma kazandırarak takviye yaptı. Yaptığımız 11 transfer ile kadromuzda büyük bir revizyona imza attık.

~ FLAŞ TRANSFERLERİMİZ ~

Sezon başlangıcın da istediğimiz takviyeleri takıma kazandıran yönetim istediğimiz flaş transferleri de başarıyla takıma kazandırdı. İşte o oyuncularımız;

~ Volkan Şen Kimdir ? ~

Bursaspor altyapısından yetişen, orta saha oyuncusu olan Volkan Şen, 2007/08 sezonunda A takıma yükseldi. Volkan Şen Bursa'nın Yıldırım ilçesinin Arabayatağı mahallesinde doğmuştur. Arabayatağıspor'dan Bursaspor'un altyapısına geçmiştir.

~ Aaron Lennon Kimdir ? ~

Aaron Justin Lennon Tottenham Hotspur'da forma giymektedir. 1.65 m'lik boyu ile şu anda Premier League'de forma giyen en kısa oyuncudur. Ayrıca dünyanin en hızlı 3. oyuncusudur. İngiltere milli takımındaki başarılarıyla birlikte Tottenham Hotspur'da son 247 maçta 26 gol atmıştır.

~ Matias Suarez Kimdir ? ~

Matías Suárez Pro League takımlarından Anderlecht'te forma giyen ve forvet mevkisinde görev yapan futbolcu.

Not: Eleştirilere açığım mesaj atan herkese teşekkür ediyorum...

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Demek Fener'e gittin. Hayırlı olsun diyelim. Senin bir Galatasaray'lı olduğunu bildiğim için, dünkü hareketten sonra Volkan Şen'i transfer etmene anlam veremedim doğrusu. Transferler biraz alt seviye olmuş ya. Daha iyilerini alabilirdik. Ancak galiba para yoktu. Neyse, sağlık olsun.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Hayırlı olsun.

Bu arada Serdar Kesimal'ı önce serbest bırakıp sonra tekrar imzalamışsın

Quote Originally Posted by deMarcos View Post
    Demek Fener'e gittin. Hayırlı olsun diyelim. Senin bir Galatasaray'lı olduğunu bildiğim için, dünkü hareketten sonra Volkan Şen'i transfer etmene anlam veremedim doğrusu. Transferler biraz alt seviye olmuş ya. Daha iyilerini alabilirdik. Ancak galiba para yoktu. Neyse, sağlık olsun.
    Aynen Fener'e gittim kardeşim. Sağolasın. Koyu fanatik bir Galatasaray taraftarıyım fakat oyunda biraz zevk amaçlı gitmek istedim. Transferler bence o kadar alt seviye değil. Birazda maddiyat diyelim elimiz bağlandığı için bunları aldık...

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Hayırlı olsun.

Bu arada Serdar Kesimal'ı önce serbest bırakıp sonra tekrar imzalamışsın
    Teşekkürler kardeşim. Serdar Kesimal'a sözleşme önermeyi unutmuşum son anda fark ettim. O yüzden öyle bir hata oldu.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

FB hayırlı olsun hocam AL kupası bekliyorum senden.

~ ALTUN'UN FENERBAHÇE KARİYERİ ~

Fenerbahçe ile anlaşmasının ardından bir çok spor adamı tarafından eleştirilen tecrübeli teknik adam takıma katkı sağlayacak yeni transferleriyle sezona iyi bir başlangıç yaptı. Onur ALTUN'un sezonun ilk yarısında oynamış olduğu maçlar aşağıda istatistiklerde belirtilmiştir.

Altun'un sezonu iyi bir seriyle kapatması her ne kadar göz doldursa da takım içi bazı dengesizlikler yavaş yavaş kadronun fazla olmasından dolayı ayyuka çıkmaya başlamıştır. Yönetim ile ters düşen Onur ALTUN bu sorunları en kısa zamanda düzelteceğini Fenerbahçe yönetimine tebliğ etmiş olsa da ALTUN'u zor günler beklemektedir.

Ligin devre arasında bazı oyuncular ile yollarını ayırıp sıkıntı çektiği mevkilere takviyeler yapmıştır. ALTUN'un taktiksel göstermiş olduğu başarı açıkça görülse de yönetim hala uzun bir bekleyiş içerisine girerek ALTUN'u verilen sözlerin tutulması konusunda uyarmıştır.

~ TARİH 25.02.2017 ~

Yönetim kurulu Onur ALTUN'un geleceği ve takım içi huzursuzluğu bitirmek için ALTUN'un kaderini belirleyecek kritik olacak bir toplantı kararı almıştır. ALTUN'a son kez uyarılarda bulunan Fenerbahçe yönetimi Trabzonspor maçından sonra tecrübeli teknik direktörün iş akdine son vererek takımın başına tecrübeli adamın yardımcısı eski Fenerbahçe'li Alex'i getirmeye karar vermiştir.

~ FENERBAHÇE AVRUPA LİGİ SONUÇLARI ~

UEFA Avrupa Ligine iyi bir başlangıç yapan sarı lacivertliler gruplarda Grasshoppers, İnter ve LOSC eşleşmiştir. Grup aşamasında çok iyi galibiyetler alan ALTUN'un öğrencileri Avrupa Ligi 1.Eleme Turunda İtalyan ekiplerinden Roma ile eşlemiş ve Roma'ya turnuvada elenerek veda etmiştir.

~ FENERBAHÇE TÜRKİYE KUPASI SONUÇLARI ~

Tecrübeli çalıştırıcı ALTUN'un öğrencileri ZTK gruplarında Bugsaşspor, Başakşehir, Boluspor ile eşleşmiş Grup lideri olarak gruplardan çıkmayı başarmıştır. Sonraki aşamada Bursaspor ile eşleşen sarı lacivertli takım uzatmalarda Dirk Kuyt'un atmış olduğu golle rakibini eleyip Karabükspor ile rakip olmayı başarmıştır. İlk maçta deplasmanda yediği iki gole rövanş mücadelesinde karşılık veremeyince kupadan saf dışı kalmıştır.

~ ALTUN'UN TRANSFER TAKVİYELERİ ~

Takıma geldikten sonra hemen işe koyularak takımı iyi yerlere getirebilmek için çalışan tecrübeli teknik adam Fenerbahçe'ye 14 yeni transfer kazandırarak kasadan 13 Milyon Euro harcama yapmıştır. Yapılan transferler her ne kadar göz doldurmuş olsa da ALTUN, Fenerbahçe yönetimi tarafından 11.03.2017 tarihinde "Verilen Sözlerin Yerine Getirilmemesi" ileri sürülerek kovulmuştur.

Not: Bir Sonraki Güncellemeye Kadar Hepinize İyi Forumlar Takip Eden ve Mesaj Atan Herkese Teşekkür Ederim...

Onur Altun

İlginç bir kariyer oluyor. Fenerbahçe'den ayrılman kötü olmuş. Kasımpaşa'yı bir yoklasak tekrardan

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Ne diyelim hocam hayırlısı olsun Artık Avrupa ya açılalım bence

Quote Originally Posted by kerim1990 View Post
    İlginç bir kariyer oluyor. Fenerbahçe'den ayrılman kötü olmuş. Kasımpaşa'yı bir yoklasak tekrardan
    Sıradaki takımımı belirledim uzun bir süre boşta kalsamda yeni takımımı seçtim bir sonraki güncellemede aktaracağım...

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Ne diyelim hocam hayırlısı olsun Artık Avrupa ya açılalım bence
    Avrupa'dan bir çok teklif var fakat önce TSL Ligine ya UEFA Kupasını yada ŞL'yi getirmek istiyorum sonra rahat rahat Avrupa turu yapabilirim

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Bekliyoruz.

Tapatalk ile gönderildi.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri