1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: FIVB 2014 Bayanlar Voleybol Dünya Şampiyonası (23 Eylül - 12 Ekim)

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Default FIVB 2014 Bayanlar Voleybol Dünya Şampiyonası (23 Eylül - 12 Ekim)

Voleybol'da Milli Takımlar Bazında Dünya Grand Prix'i İle Birlikte Tutulan Dünya Şampiyonası Başladı...

A Milli Bayan Voleybol Takımımız Dün İlk Maçında Turnuva'nın Güçlü Ekiplerinden Sırbistan'a 3-1 Mağlup Oldu.

Karşılaşmaya iyi başlayan Sırbistan, mücadelenin ilk teknik molasına 8-4 önde girdi. İyi oyununu sürdüren Sırbistan, ikinci teknik molasına 16-10 önde girdiği seti 25-15 kazanmayı başardı ve 1-0 öne geçti.

İkinci sete daha iyi bir başlangıç yapan Millilerimiz, kısa sürede 5-2'lik üstünlük yakalasa da ilk teknik molaya 8-7 önde giren taraf Sırbistan oldu. Mola sonrasında savunmada daha iyi bir performans sergileyen Milli Takımımız, 13-12'de üstünlüğü eline geçirdi ve ikinci teknik molada 16-13 ile üç sayılık avantaj yakaladı. Sırbistan 21-20'de farkı bire indirse de set sonunda iyi bir performans ortaya koyan A Bayan Milli Takımımız, 4-0'lık bir seri yakalayarak 25-20 ile durumu 1-1'e getirdi.

Üçüncü setin başında peş peşe sayılar alan Sırbistan ilk teknik molayı 8-3 önde geçtikten sonra ikinci teknik molada 16-11 ile aradaki farkı korudu. Sırbistan kalan bölümde farkın kapanmasına izin vermedi ve 25-19'le durumu 2-1 yaptı.

Karşılıklı sayılarla başlayan dördüncü setin ilk teknik molası 8-7'lik Sırbistan üstünlüğü ile geçildi. İki takımın dengeli bir oyun sergilediği orta bölümde file üzerinde iyi savunma yapan Millilerimiz, ikinci teknik molaya 16-15 önde girmeyi başardı. Setin son bölümünde kontrolü eline geçiren Sırbistan; seti 25-22, maçı da 3-1 kazanan taraf oldu.

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Bugün Az Önce Biten Maçta A Milli Bayan Voleybol Takımımız Kanada'yı Ezici Bir Skorla 3-0 Mağlup Etmeyi Başardı...

Maça Kübra Akman , Gözde Sonsırma , Bahar Toksoy , Naz Aydemir , Neriman Özsoy ve Seda Tokatlıoğlu Altılısı İle Başlayan Kızlarımız İlk Seti Üstün Bir Oyunlar 25-10 Kazanarak Setlerden 1-0 Öne Geçmiş Oldu.

2. Sette İse Kontrolü Elden Bırakmayan Millilerimiz 2.Seti 25-12 Kazanarak Setlerde Durumu 2-0 a Getirdi.

3. Setin İlk Teknik Molasına Kanada 8-7 Önde girdi. İlk Teknik Mola'nın Ardından Savunmasını Sertleştiren Millilerimiz ikinci Teknik Molaya 16-10 Önde Girdi. Maç Boyunca Ara Ara Kopmalarımız Yaşansa da Seti 25-17 Maçı'da 3-0 Kazanmayı Başardık...

Bir Sonraki Rakibimiz Yarın Saat 21:00'da Bulgaristan İle Oynayacağız. Maç NTV Spor'dan Canlı Yayınlanacak...

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Olimpiyatlardan sonra bir düşüş vardı kızlarda . Son grand prixte biraz kendilerine geldiler ama Sırbistan mağlubiyeti olmamış. Kanada yı ezmeseydik olmazdı zaten.

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Quote Originally Posted by Sadixx View Post
    Olimpiyatlardan sonra bir düşüş vardı kızlarda . Son grand prixte biraz kendilerine geldiler ama Sırbistan mağlubiyeti olmamış. Kanada yı ezmeseydik olmazdı zaten.
    Çok İyi Servis Atan Oyuncularımız Var ama Gözümde Neslihan Darnel'i Aramıyor Değil. Sakatlığı Sebebi İle Turnuva'da Yok.

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Ben, Kübra Akman'ı çok beğeniyorum. Yaşı henüz 19; ama yıllardır milli takımdaymış gibi oynuyor. Hem hata yapmıyor hem de faydalı. İleride çok daha iyi olacağına inanıyorum, bu çizgide devam ederse.

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Quote Originally Posted by footballer33 View Post
    Ben, Kübra Akman'ı çok beğeniyorum. Yaşı henüz 19; ama yıllardır milli takımdaymış gibi oynuyor. Hem hata yapmıyor hem de faydalı. İleride çok daha iyi olacağına inanıyorum, bu çizgide devam ederse.
    Kesinlikle Çapraz Smaçor Pozisyonu İçin İyi Bir Tercih.

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Finalde ABD Çin'i 3-1 yenerek şampiyon oldu.

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Quote Originally Posted by cureshot View Post
    Finalde ABD Çin'i 3-1 yenerek şampiyon oldu.
    Maç Mükemmeldi. Özellikle Son Seti Tekrar Tekrar İzlemeyi Tavsiye Ediyorum 15 - 19 Abd Öndeyken Çin'in Yakaladığı 6-0 Lık Seri Şahaneydi.

Mesaj Yetkileri