Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 70 arası toplam 70 sonuç

Konu: Döviz Düştü ALTIN Yükseldi !! || ALTINORDU SÜPER LİG'DE || Serzenish || II.Sezon

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

ALTINORDU TEKNİK DİREKTÖRÜ YAGAN İSTİFA ETTİ.

Transfer bütçesi hakkında görüşme yapan Yagan görüşmenin ardından ayrıldığını açıkladı. Yönetimle iyi anlaşamayan Yagan başka takımla yola devam ediceğini açıkladı.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Ne ben feneri bırakabiliyorum ne de fener beni ne dersiniz ?

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hayda biraz daha kalsaydın. Ben de de ikinci sezonumda yönetim bütçe vermemişti ( Adana Kariyerimde). Her seferinde geri yollamıştı. Hatta 26 B lik bir adamı 8 B TL para olmadığı için alamamıştım. Trabzona kaptırmıştım. Ama sezon sonunda 15 M TL bütçe vermişti. Belki sende de öyle yaparlardı.

Bence başlamışken yine düşük bir takıma gitmelisin. Direk Fenerbahçeye yükselmek erken diye düşünüyorum.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Hayda biraz daha kalsaydın. Ben de de ikinci sezonumda yönetim bütçe vermemişti ( Adana Kariyerimde). Her seferinde geri yollamıştı. Hatta 26 B lik bir adamı 8 B TL para olmadığı için alamamıştım. Trabzona kaptırmıştım. Ama sezon sonunda 15 M TL bütçe vermişti. Belki sende de öyle yaparlardı.

Bence başlamışken yine düşük bir takıma gitmelisin. Direk Fenerbahçeye yükselmek erken diye düşünüyorum.
    Ilımlı bir yaklaşım yoktu bende devam etmek istiyordum ama olmadı. Bucaspor'u istiyorum ama şuan teknik direktörle devam ediyorlar. Fenerbahçe ile görüştüm gayet olumlu geçti . Başka bir menejer açıpta devam etmek istemiyorum gerçekcilik bozulucak

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

O zaman sezonu boş geçirmeyi bir dene derim. Enin de sonunda birinden biri boşalır. Sen de yerine oturursun.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    O zaman sezonu boş geçirmeyi bir dene derim. Enin de sonunda birinden biri boşalır. Sen de yerine oturursun.
    Haziran ayındayız hocam teklifler var.

Ne Yapayım ?

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bursanın alt yapısı iyi orda da devam edebilirsin. Ama anladığım kadarıyla senin gönlünden Fenerbahçe geçiyor galiba.

Hoaydoaaa .. Bursaya git hocam bence

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

kariyere devam etmek isterdim de işlerim dolayısıyla fazla vakit ayıramıyacağım bir süre giremiyeceğim takip eden etmeyen herkese teşekkürler. Allaha Emanet Olun.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Biz teşekkür ederiz...

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri