Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 156 sonuç

Konu: Olympique Marseille | Hırslı ve Öfkeli | 3.Sezon

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    Teşekkürler, Nkoulou'yu sattığımdan dolayı mı ?

Nkoulou'yla görüştük ve takımın mevcut şartlar altında daha iyi bir yere gelemeyeceğini düşündüğünü söyledi. Bize güvenmeyen bir oyuncuyu takımda tutmanın da bir anlamı yoktu açıkçası.
    [MENTION=275790]dAleksic[/MENTION] hacı şunu dicektin şampiyonlar ligi hedefimiz var başaramazsak gidersin derdin sözleşmesini de uzatırdın satmazdın yaa

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    @dAleksic hacı şunu dicektin şampiyonlar ligi hedefimiz var başaramazsak gidersin derdin sözleşmesini de uzatırdın satmazdın yaa
    Yok dostum, bizde gitmek isteyene kapı her zaman açık. Duruşumuzdan taviz vermeyiz asla ve asla

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Sağol öncelikle Mesajını bekliyorum. Yardımcı olmaya çalışırım.
    Eyvallah yolladım.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by EmreDeliveli View Post
    Eyvallah yolladım.
    Sen de temizlesene mesaj kutusunu. Yolluyorum gitmiyor şuan.

Spoiler: EmreDeliveli 

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Allah Allah, 1 mesaj vardı sadece. o.O onu da temizledim

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Spoiler: EmreDeliveli 

Sağ ol dostum. sen kaç bin lig/oyuncuyla oynuyorsun?

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by EmreDeliveli View Post
    Sağ ol dostum. sen kaç bin lig/oyuncuyla oynuyorsun?
    Bende 20'ye yakın lig açık. Sayısını unuttum. Ama rahat 90bin vardır.

Bu arada Galatasaray, Bruma'yı kiralık olarak öneriyor kulüplere. Devre arasına da az kaldı. Görüşlerinizi bekliyorum.

Takımda mevcut bulunan kanat oyuncularımız ;

Dimitri Payet
    Andre Ayew
    Florian Thauvin
    Romain Alessandrini
    Joaquin Correa

Ihtiyacin varmı? Bence elindekiler yeterli

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Bende 20'ye yakın lig açık. Sayısını unuttum. Ama rahat 90bin vardır.

Bu arada Galatasaray, Bruma'yı kiralık olarak öneriyor kulüplere. Devre arasına da az kaldı. Görüşlerinizi bekliyorum.

Takımda mevcut bulunan kanat oyuncularımız ;

Dimitri Payet
    Andre Ayew
    Florian Thauvin
    Romain Alessandrini
    Joaquin Correa
    hiç gerek yok elindekiler sana fazla fazla yeterli...

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Ligue 1 - 11.Hafta

O.Marseille 1 - 0 RC Lens

Ligin flaş ekiplerinden Lens'ı tek golle geçtik. Sık sık forma şansı bulmak istediğini dile getiren Alessandrini'ye bir şans verdik ve o da bunu iyi kullandı.

Ligue 1 - 12.Hafta

PSG 0 - 1 O.Marseille

Sizler kadar benim de merakla beklediği bir maçtı. Ayew, Imbula ve Thauvin'den yoksun çıktığımız mücadelede, genç yeteneğimiz Joaquin Correa'nın ayağından bulduğumuz golle 3 puanı hanemize yazdırdık. Ayrıca maçtan bir gün önceki antrenmanda Barrada da sakatlandı ve o da yoktu maçta. 4 önemli eksiğe rağmen, büyük bir başarı PSG gibi bir rakibi yenmek. Matuidi'nin atılmasından sonra, 10 kişi bile etkili oldular fakat sayıca üstünlüğümüzü akıllıca kullanarak sahadan 3 puanla ayrılmasını bildik.

İşte Joaquin Correa'nın şık golü ;

3 puana sevinirken, bir yandan da Payet'ten gelen sakatlık haberiyle üzüldük.

Bu arada formsuz golcümüz Gignac da mızmızlanmaya başladı. Ona kendisine verilen görevleri yapmasını ve sıkı çalışmasını söyledik.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Psg galibiyeti iyi olmuş. Hocam ihtiyacın olmayan oyuncuya hiç yüklenme sonra mızmızlanıyorlar.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Mızmızların damarına basın gaza gelirler oynarlar belki

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Psg galibiyeti iyi olmuş. Hocam ihtiyacın olmayan oyuncuya hiç yüklenme sonra mızmızlanıyorlar.
    Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Mızmızların damarına basın gaza gelirler oynarlar belki
    Sağolun beyler.

Gignac'tan çok ümitliydim. Fakat çok formsuz. Şimdilik forma Batshuayi'nin gibi görünüyor.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Ligue 1 - 13.Hafta

O.Marseille 0 - 1 Girondins Bordeaux

Maç boyunca 1 yada 2 tane olgun atak geliştirebildik. Fakat kayda değer bir gol pozisyonuna dahi giremedik. Rakip de geldikleri kontradan golü bulup, üstüne yattı. Ucuz kaybettiğimiz bir maçtı.

Gignac, saç baş yoldurmaya devam ediyor...

Ligue 1 - 14.Hafta

O.Marseille 0 - 0 FC Nantes

Baştan sona üstün götürdüğümüz maçta bir türlü gol bulamadık. Rakibin birkaç cılız atağı haricinde pek fazla etkinlik gösteremediği bu maçta gol bulamamamız bir hayli düşündürücü.

Ligue 1 - 15.Hafta

FC Lorient 3 - 1 O.Marseille

Ayew kardeşlerin kapışmasını kazanan Jordan Ayew oldu. Ortada geçen maçta, rakibimiz son vuruşlarda bizden daha becerikliydi ve hakettikleri galibiyet oldu. Maçtan sonra takıma bastık fırçayı.

Takımda ilk 18 çıkan bütün oyuncularla teker teker görüştüm. Thauvin, Romao, Doria ve Gignac yaptığımız görüşmelerdeki pervasız tavırları nedeniyle geçici olarak kadro dışı bırakıldı.

Ligue 1 - 16.Hafta

O.Marseille 4 - 0 FC Metz

Bir önceki hafta attığımız fırça, etkisini tez getirdi. Son derece iştahlı ve sert futbolla rakibimizi net bir skorla geçmeyi bildik. Bozulan takım kimyamızın düzelmesi için ve kadro dışı kalan isimleri tekrardan takıma dahil etmek için iyi bir zemin hazırladı.

Kadro dışı kalan isimlerle bir kere daha görüşüp, duruma göre yeniden kadroya dahil edebiliriz.

Ligue 1 - 17.Hafta

AS Monaco 0 - 2 O.Marseille

Oldukça sıkıntılı günler geçirdiğimiz bir dönemde, deplasmanda güçlü rakibimize karşı aldığımız bu galibiyet iyi oldu.

Geçtiğimiz hafta kadro dışı bıraktığımız Doria, bu maçta gayet güzel bir performans gösterdi.

Ligue 1 - 18. Hafta

O.Marseille 2 - 1 LOSC Lille

Zirve yarışındaki formda rakiplerimizden biri olan Lille'i, zevkli geçen bir 90 dakika sonrası mağlup ettik. İki tarafta göze hoş gelen bir futbol yansıttı sahaya. Bu türden maçları kazanmayı alışkanlık haline getiriyoruz yavaş yavaş. Büyük takım olmak bunu gerektirir.

Ligue 1 Puan Durumu

3-4 hafta bocalamamıza rağmen sonradan tekrar toparlanıp zirvedeki yerimizi koruduk. Fransa liginden dolayımı bilmiyorum fakat maç fikstürleri oldukça karışık ve sıkışık. 3-4 günde bir maç yapıyoruz. Çoğu takımında maç eksiği veya fazlası var. Buna rağmen lideriz ve transfer döneminde de aktif olacağız gibi.

Takımımızın önemli iki oyuncusu Ayew ve Mandanda takımdan ayrılmak üzere. Ayew'in 19m avro serbest kalma maddesi bulunuyor. Eğer bu parayı verecek bir kulüp olursa, canımıza minnet.

Mandanda ise kalabilir de kalmayabilir de. Arkasında canavar gibi Brice Samba var. Oldukça güvendiğim bir isim. Yaşı da genç, o yüzden belki Steve'in ayrılığı ona yarayabilir.

Devre arasında kesinlikle bir forvet transferi düşünüyoruz. Gignac'ın sözleşme bitimine 6 ay kaldı, kendisiyle masaya oturmayı düşünmüyoruz. Batshuayi ile de kiralık olarak yollarımız ayrılabilir.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam verim vermeyeni direk yolla boşuna elinde tutmana gerek yok. Belki onun alacağı maaşın daha düşüğüne güzel bir genç bulabilirsin.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

* DEVRE ARASI TRANSFER SEZONU *

ŞOK !!! ANDRE AYEW ELDEN KAÇIYOR !!

Kendisini 19m avroya satıp, yerine forvet transferi yapmayı planladığımız yıldız oyuncumuz André Ayew, Temmuz ayında Arsenal'e katılıyor.

Kendisini 19 yaş altı takımını yolladık ve kalecilik antrenmanı yaptırıyoruz.

Beyler sanırım oyunda bir hata oldu. Normalde sözleşmeleri biten oyuncular olarak bana bildirmesi gerekiyordu fakat bildirim gelmedi mesajlar bölümünden. Nasıl böyle bişey olur hayret yani ??? Çok geç farkettim ve sözleşme önermeye çalıştım fakat görüşmeyi bile kabul etmedi Ayew efendi... Yaktın bizi bosmann..

Ayew'in Yerine Bakkali !!

Ayew'in bize satış yapmasından sonra daldık transfer listemize. Zakaria Bakkali'nin sözleşmesi 6 ay sonra bitiyordu ve kulübünde mutsuzdu. Temmuzda aramıza katılacak kendisi. Oldukça makul miktarlarda sözleşme yapmamızda işin en iyi yanı oldu.

Vefasız Ayew ve formsuz Gignac'ın yerine para verip adam almak yerine altyapımıza bir göz attık ve aşağıdaki iki yağız delikanlıyı as kadroya almaya karar verdik.

Omrani - Profili

Maxime Lopez - Profili

Bu arada devre arası döneminde oynayacağımız maçlarda, Afrika Uluslar Kupası'nda mücadele eden oyuncularımızdan yoksun olacağız.

HAKAN ÇALHANOĞLU BİZİ GURURLANDIRDI !

SEZON BEKLENTİLERİMİZ DEĞİŞTİ. ARTIK HEDEF ŞAMPİYONLUK

Ligue 1 - 19.Hafta

Olympique Lyon 0 - 1 O.Marseille

Payet yine sakatlandı. Adama nazar değdirdik resmen.

Ligue 1 - 20.Hafta

Montepellier HSC 0 - 1 O.Marseille

5-6 oyuncumuzun eksik olduğu bu 2 maçta da sahadan 3 puanla ayrılmayı başardık. Omrani, Lopez, Correa ve Alessandrini performanslarıyla göz dolduran isimler oldular.

Ligue 1 - Puan Durumu

Tüm aksiliklere rağmen ligde şampiyonluk yarışında tam gaz ilerliyoruz. Bu devre arası dönemde kaliteli yıldız bir golcü ile anlaşabilirsek, ligin 2.yarısı bizim adımıza daha iyi geçecektir.

Beyler forvet transferi için yardımlarınızı bekliyorum. Aklıma 3-4 isim var fakat sizlerin de görüşlerini almak istiyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Hocam verim vermeyeni direk yolla boşuna elinde tutmana gerek yok. Belki onun alacağı maaşın daha düşüğüne güzel bir genç bulabilirsin.
    Hiç hesapta olmayan şeyler oldu dostum. Güncellemede paylaştım. Forvet önerini bekliyorum..

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

İlginç bir durum olmuş hocam.
    Forvet olarak Ponce yi önerebilirim. Juve satarmı yada şuanda nerelerde bilmiyorum. Ama kiralık alabilirsin diye düşünüyorum.
    Ambrose var yine Man City de oynayan bir sahte forvet rollü oyuncudur. Ben memnun kaldım.
    Yalnız ben kimi önerdiysem alan arkadaşlar memnun kalmadılar. Orası da ilginç bir durum oldu.
    Ya da hocam kullandığın forvet rolünü bir arattır belki genç delikanlılar çıkabilir.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Hocam iyi gidiyoruz ama PSG hemen arkamızda çok dikkatli olmalıyız. Kolay gelsin

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Hocam şöyle bir durum var bazı oyuncular sözleşmesinin bitmesine 6 ay kala teklif yapılmasını istemiyor. Kulübüyle sonuna kadar anlaşmak istiyor. Haber vermemesinin sebebi belki gözden kaçırma yada bu durum olabilir. Yerine aldığın Bakkali müthiş bir oyuncu. Birde ben sana Joel Campbell öneririm. Fenerbahçe kariyerimde müthiş verim vermiştir. Sözleşmesi'nin 6 ay kalmış olması lazım .

Devre arası takviyeler çok iyi olmuş, özellikle bakkal ve lopez müthiş transferler ancak bende bir öneride bulunayım forvet için Carlos Stranberg.. bu seride ki en iyi forvet adayım hangi takıma aldıysam 18 yaşında olmasına rağmen ilk sezon gol kralı yaptık

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

michy'nin istatistikini merak ettim ne yapıyor çucuğum.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

İlginç bir durum olmuş hocam.
    Forvet olarak Ponce yi önerebilirim. Juve satarmı yada şuanda nerelerde bilmiyorum. Ama kiralık alabilirsin diye düşünüyorum.
    Ambrose var yine Man City de oynayan bir sahte forvet rollü oyuncudur. Ben memnun kaldım.
    Yalnız ben kimi önerdiysem alan arkadaşlar memnun kalmadılar. Orası da ilginç bir durum oldu.
    Ya da hocam kullandığın forvet rolünü bir arattır belki genç delikanlılar çıkabilir.
    Dediğin isimleri yazdım bir kenara kardeşim, sağol

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Hocam iyi gidiyoruz ama PSG hemen arkamızda çok dikkatli olmalıyız. Kolay gelsin
    Eyvallah sağolasın. Biz kazandığımız sürece problem yok

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Hocam şöyle bir durum var bazı oyuncular sözleşmesinin bitmesine 6 ay kala teklif yapılmasını istemiyor. Kulübüyle sonuna kadar anlaşmak istiyor. Haber vermemesinin sebebi belki gözden kaçırma yada bu durum olabilir. Yerine aldığın Bakkali müthiş bir oyuncu. Birde ben sana Joel Campbell öneririm. Fenerbahçe kariyerimde müthiş verim vermiştir. Sözleşmesi'nin 6 ay kalmış olması lazım .
    Neyse ya biz görmedik ya da oyunun azizliğine uğradık. Bakkali sezon sonu katılacak aramıza.
    Joel Campbell şuanki mevcut sistemimizin dışında kalır. Oyun stilimize uygun bir oyuncu değil maalesef.

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Devre arası takviyeler çok iyi olmuş, özellikle bakkal ve lopez müthiş transferler ancak bende bir öneride bulunayım forvet için Carlos Stranberg.. bu seride ki en iyi forvet adayım hangi takıma aldıysam 18 yaşında olmasına rağmen ilk sezon gol kralı yaptık
    Lopez’i altyapımızdan as kadroya çıkarttığımız bir gencimiz, transfer etmedik kendisini
    Strandberg’i takip ediyordum da bir türlü özelliklerinin tümünü göremiyorum her ne kadar gözlemci yollasam da, bunun nedenini biliyor musunuz beyler ?

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    michy'nin istatistikini merak ettim ne yapıyor çucuğum.
    Michy’nin performansı normal şuanda, fakat ondan beklentilerimin dışında sergilediği performans. Önceki seride tam bir canavar oluyordu. Marsilya’nın yeni Drogbası olacak inşallah
    Bu da şuana kadar olan istatistikleri ;

Bu arada aradığımız forvet kriterlerine uyan bir genci de yine Arjantin’de bulduk ;

Boca ile 6.5m avroya transferi için anlaştık. Kendisiyle de 5 yıllık sözleşme konusunda anlaşmaya vardık. İş imzaya kaldı, fakat bir yandan başka alternatiflere de bakmıyor değiliz.
    Klaas-Jan Huntelaar’ın da sözleşmesi 6 ay sonra bitiyor, kendisiyle masaya oturduk fakat 7m avro gibi astronomik bir maaş istedi beyefendi. O yüzden bu transfer şuanda en son ihtimal olarak görünüyor.
    Hala forvet konusunda kesin kararımı verebilmiş değilim. Önerilerinize açığım.

Fransa Kupası 9.Tur

Yedek ağırlıklı kadroya çıktığımız maçta, zayıf rakibimiz genç yeteneklerimizin golleriyle kupanın dışına ittik. Bir sonraki turda rakibimiz Ajaccio.

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Michy sevdiğim bir oyuncu, inşallah yeni Drogba olur. Umutluyum bende. Lucas Melano'yu bana da arkadaşlar önerdiler ancak deneme fırsatı bulamadım. Fiziğini geliştirirse iş yapabilir. Forvet konusunda öneriye gelince Andres Renteria'yı öneririm. Şuradan bakabilirsin. http://forum.turksportal.net/vb/show...821&highlight=

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Jonathan Calleri'ye bak bi forvet olarak işine yarar bence

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Hocam sağ açık için müthiş bir oyuncu . Sen bilirsin tabikide müthiş bir yetenek

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

[MENTION=294987]EmreDeliveli[/MENTION] , [MENTION=260257]wladcas[/MENTION] , [MENTION=279279]Serzenish[/MENTION] - sağolun beyler. Forvet transferi ile devre arası dönemi geride bıraktık.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Densiz Ayew'a bak sen , direk satış koymuş takıma. 19 Yaş Altı'na göndermekle iyi yapmışsın ama kalecilik antremanı azcık fazla olmuş sanki

Forvet olarak Lucas Boye var ama biraz genç kalır senin lige. 18-19 yaşlarında olması lazım.

Edit: Forvet transferini geçmişsin ama bence Lucas'ı sezon sonu al

güncelleme bekliyoruz güncellemeee

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Densiz Ayew'a bak sen , direk satış koymuş takıma. 19 Yaş Altı'na göndermekle iyi yapmışsın ama kalecilik antremanı azcık fazla olmuş sanki

Forvet olarak Lucas Boye var ama biraz genç kalır senin lige. 18-19 yaşlarında olması lazım.

Edit: Forvet transferini geçmişsin ama bence Lucas'ı sezon sonu al
    Ayew'i cezalandırdık fakat takımın oturan sistemini de bozduk diyebiliriz. Tabi Payet'in sakatlığını da unutmamak lazım. İlk 10 hafta takır takır oynayan takım devre arasıyla birlikte düşüşe geçti.

Yeni sezonda bakacağım Boye'a tamam

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    güncelleme bekliyoruz güncellemeee
    Güncelleme geldi geldi

Marsilya'ya Forvet gibi Forvet

Biraz pahalı bir transfer oldu. Fakat elimizde çok da fazla alternatif yoktu. Geçmiş serilerde en az bir kere kadroma kattığım bir isim Nelson. Daha önceden de Ligue 1 tecrübesi de bulunduğunun göz önünde bulundurursak, kağıt üzerinde başarılı bir transfer diyebiliriz. Performansı herkes tarafından merakla bekleniyor.

Takımın emektar oyuncusu Rod Fanni ile sözleşme yeniledik

Yapma Payet, Sen de Mi ??

Neyse ki sözleşmesi 2 yıl daha sürüyor. Devre arasında Roma, Fiorentina ve Real Sociedad'tan gelen teklifleri reddettik. Payet'i 20m avrodan az bir bedele bırakmayacağımızı söyledik.

Nkoulou, Para Kazandırmaya Devam Ediyor

Devre arası dönem ile birlikte Ligue 1 ve Fransa Kupası'nda oynadığımız maçlar ve kalan son 8 lig maçımız ;

Ligue 1 Puan Durumu

Devre arasından itibaren sürekli şans bulan Alessandrini, ayağına gelen fırsatı çok iyi kullandı ve müthiş bir performans sergiledi. 2-3 maçı tek başına aldı adeta. Payet'i şuanlık kulübeye yolladı.

Yeni transferimiz Nelson Oliveira da biraz tutuk başlasa da yaptığı asistlerle göz doldurdu. Son 2 maçta da 2 gol 1 asistle O.Lyon ve Lens maçlarının kahramanlarından biri oldu.

Gelecek fikstürde PSG ile arka arkaya 2 maçımız olacak. İkisinin de kendi evimizde olması büyük avantaj. Hedefimiz gayet tabi iki kulvarda da güçlü rakibimizi saf dışı bırakmak. İlerleyen haftalarda da kendi maçlarımızı kazanıp şampiyonluğa yürümek istiyoruz.

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1234 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri