1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: İşsiz Hoca Kendine Balkanlarda Macera Arıyor I.Sezon

Default İşsiz Hoca Kendine Balkanlarda Macera Arıyor I.Sezon

Hikayemiz hem kültürel hem de toplum olarak birbirimize inanılmaz benzediğimiz Balkanlarda başlıyor. Çarpık kentleşmeler, her yeri saran gökdelenlerden o kadar bunalmıştım ki, çareyi hem yakın hem güzel hem de bizden birilerinin olacağı bir yerde aramıştım. 80'lerin göbekli Yugoslav antrenörleri gibi amacım, içinde bulunacağım takımı bir nebze olsun yükseltmekten başka birşey değildi. Avrupa'ya zamanında kök söktüren futbolcular hep bu coğrafyadan çıkmıştı. Neden olmasın belki ileride bende güzel futbolcularla güzel bir takım yaratacağım. Her ne olursa olsun yabancı bir ülkede göçmen statüsündeydim ve beni oraya bağlayacak bir iş bulmalıydım...

Hikayemiz başlıyor.

Açık olan ligler

Kıbrıs ve Kazakistan ligleri ilk amacım değil ama ilerleyen zamanlarda oralarda da görev almak istiyorum.

Menejer Özellikleri

Kuralları okudum ve kabul ediyorum.

Başarılar, İyi Eğlenceler.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başarılar dilerim.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

İlginç bir kariyer olacak gibi umarım senin ve bizim için uzun soluklu bir hikaye olur, başarılar dilerim. Takipteyiz

Macaristan açık değil geçen serilerde Honved ile bir kariyer yapmıştım çok zevkli oluyor balkanlar, başarılar

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

İlginç kariyer olacak gibi. Başarılar Hocam.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014

Başarılar,

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Başarılar , ilginç bir kariyer olacak.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar dilerim

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Başarılar, İyi Eğlenceler.
    Teşekkür ederim
    Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Başarılar dilerim.
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    İlginç bir kariyer olacak gibi umarım senin ve bizim için uzun soluklu bir hikaye olur, başarılar dilerim. Takipteyiz
    Başarıdan ziyade gerçekçilik kısmındayım ben olayın. Elbette bir beklenti var ama bakalım

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Macaristan açık değil geçen serilerde Honved ile bir kariyer yapmıştım çok zevkli oluyor balkanlar, başarılar
    O kadar yukarı çıkmak istemedim, çıksam Çekleri falan da alır gelirdim

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    İlginç kariyer olacak gibi. Başarılar Hocam.
    Takip etmesi de zevkli ne ala )

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Başarılar,
    Teşekkür ederim
    Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Başarılar , ilginç bir kariyer olacak.
    Önemli olan takip edilebilirliği

Haziran ayında başlayan serüvenimiz için neredeyse bir yıl aç aç sokaklarda yattık. Aralık ayına kadar "ben seçilmem seçerim" tavrını takındık ama baktık ki kezbanlığın luzmü yok, kapımı çalan yok, dedik çıkalım yola.

Sırbistan'dan başladık. İrili ufaklı kulüplere ben aslında çocukluktan beri sizi tutuyorum diyerek ilgilendiğimi söyledim. Çaldığım zillerde kapıyı açan yoktu.

Karadağ'a uğradık. Sizin dedik denize kıyınız var hem balık tutarız hem takım çalıştırırız dedik, passport passport dediler.

Son temasımız Arnavutluk'ta oldu. Ocak ayında KF Laçi ile ilk kez masaya oturdum. Hangi cümlem terslerine gitti ama bilmiyorum. İkinci ve son temasım için Arnavutluk'un Kukes şehrine vardım.

Beni karşılayan FK Kukesi kulübünün başkanı Safet Gjici oldu, oldukça hoş bir sohbetten sonra aylık 2.800 euro'ya işe başladım.

Başkan

İmzalar atıldıktan sonra başkanla eğlenceye çıktık

Birazdan takım tanıtımı geliyor

FK KUKESİ

Taraftarımız

Stadımız

Arnavutluk birinci liginde bitime 9 hafta kala 7.sıradayız. Yönetim bizden Avrupa ligini istedi. Nasıl olacak bir fikrim yok, kupada da elenmiş takım. 3. olmamız gerekiyor. Ligde 4 yabancıya izin veriliyor.

Kadro

4-2-3-1 taktiğiyle oynayacağız. Başarılı olacağımıza inanıyorum.

Mali Durum

Başarılar , balkanlar her zaman zevkli oluyor. 13'ten beri her sene Novi Pazar'la kariyer yaparım. Hırvat ligi de çok zevklidir

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

O taktikte Kontrollü yerine Kontra oynarsak daha iyi olabilir sanki, yoksa attığın kadar gol de yersin

Kukesi güzel takım başarılar

Quote Originally Posted by Slyrian View Post
    Başarılar , balkanlar her zaman zevkli oluyor. 13'ten beri her sene Novi Pazar'la kariyer yaparım. Hırvat ligi de çok zevklidir
    Bende her sezon Novi Pazar ile oynarım mutlaka, ayrı bir sevgimiz var onlara karşı

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    O taktikte Kontrollü yerine Kontra oynarsak daha iyi olabilir sanki, yoksa attığın kadar gol de yersin
    Deplasmandaki zor maçları kontra atakla oynuyorum ev sahibi ve zayıf rakiplere karşı bu daha iyi oluyor

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Kukesi güzel takım başarılar
    Bakıcaz güzel mi değil mi

Avrupa hayal oldu inceden bavulları ve içi boş çerçevelerimi toplamaya başladım

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Kapıya yakın gibisin hocam

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam her an şutlanma ihtimalin çok yüksek. Böyle lig ortasında bir takıma gidince istediklerini pek yapamıyorsun.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri