Anket Sonuçlarını Görüntüle: F.C.Unted'ta 2030 yılı son sezon olacak buradan hangi ülkenin en altından başlayalım?

Voters
33. You may not vote on this poll
  • Almanya

10 30.30%
  • İtalya

5 15.15%
  • Fransa

2 6.06%
  • İspanya

6 18.18%
  • Portekiz

6 18.18%
  • Hollanda

1 3.03%
  • 2030'da Tekrar İngiltere en alta dönelim

3 9.09%
Sayfa 38 / 39 İlkİlk ... 2836373839 SonSon
1,111 ile 1,140 arası toplam 1158 sonuç

Konu: F.C.United 12 Sezon| Stuttgarter Kickers 6.Sezon |Sadece Alt Yapı |2031-32|

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Göreceğim o 19 yaş altını bir büyüsünler hele Almanya da top diye seninkilerle oynarlar

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by devilshand View Post
    Göreceğim o 19 yaş altını bir büyüsünler hele Almanya da top diye seninkilerle oynarlar
    Aynen öyle hiç birini A Milli takıma almayacakları kesin

18.Hafta

Ligin 2.yarısına zor bir deplasman maçı ile start veridk. Dortmund her ne kadar eski günlerini arasada yeni Menejerleri Simoene ile eski
    günlerine dönme peşinde maç öncesi rakip takımı şaşırtmak adına 4-4-2 baklava ile çıktık çokta şaşrıtamadık hiç etkili olamadığımız ilk yarının
    ardından 2.yarıya 4-4-1-1 ile çıktık. Neticede Dortmund'un hakettiği bir galibiyet oldu buradan süpriz bir puan çıkaramadık.

19.Hafta

Bu maçtan aldığımız 3 puanla ilk 6'daki yerimizi biraz daha sağlamlaştırdık

20.Hafta

Spoiler: Puan Durumu 

Bundesliga 20.Haftasında Sürpriz Galibiyet

Geçen sezon Play out ile ligde kalmayı başaran Stuttgarter Kickers bu sezonda tüm otoriteler tarafından küme düşmesi bekleniyordu.
    Geride kalan 20 haftada oynadığı iyi futbolun yanı sıra yıllardır sadece alt yapı oyuncuları ile mücadele veren Stuttgarter bunun meyvelerini almaya başlıyor. Ligin 20.Haftasında evinde ağırladğı güçlü Bayren Münih'i üstün bir futbol oynamasada sezonun formda golcüsü Adil Eren'le maçın son anlarında golü bulup üst sıralardaki iddasını iyice kuvvetleştirdi.
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014

Vaybee bizim yendiğimiz Bayern sen git son Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Real Madrid'e 8 at
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bu sezon iyi gidiyoruz, en azından AL'ye gidersek güzel olur

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Şanstır o şans sen yenmemişsindir maç motoru hediye etmiştir olur öyle 😊😊😊😊

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Bu sezon iyi gidiyoruz, en azından AL'ye gidersek güzel olur
    Ligde ilk 6'da kalacağız gibi en azından Avrupa Ligini hakediyoruz

Şanstır o şans sen yenmemişsindir maç motoru hediye etmiştir olur öyle ğŸ˜Å*ğŸ˜Å*ğŸ˜Å*ğŸ˜Å*
    hee hee Sen akşam gelde aç steami olar mı?
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Yemeği yiyim gelecem sen dur 😊 bunlar iyi günlerin

Nesil
    2014

21-22-23-24.Haftalar

Wolfsburg maçında 2 oyuncumuz maçtan sonra antrenmanda da önemli bir orta sahamız sakatlandı.

Bu yılda yeni yükselen genç oyuncularda büüyk hayal kırıklığı yaşadım. Üstelik tesislerimiz ilk geldiğim döneme oranla çok daha iyiyken

Spoiler: Gençlerden imzaladığımız 2 oyuncu 

'' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014

Almanya Kupası 3.Tur

Rakibimizi çok kolay geömeyi bekliyordum. Maç öncesi önemli sakatlıkalrımız olmasına rağmen kısmi birde rotasyon yapınca maç
    bizim adımıza baya bir zor geçti rakip 2.ligin lideriydi uzatmalrda eleyerek ilk defa bu kupada Çeyrek Finale çıktık.

25.Hafta

120 dakikalık Almanya Kupasının yorgunluğunu bu maçta epey hissettik. 3 önemli oyuncumu 60.dakika da sakatlanma riskine karşı
    erken değiştirince oyunun bugunu unuttum maçı sakatlıklardan 9 kişi tamamladık en ilginici kendini sakatlayan oyuncum kırmızı gördü

Sakatlıklardan sonraki maça Otto yetişiyor onun dışında 3. bir stoperim kalmadı.

'' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

fürt alıyormuş akılını neredeyse ama yırtmışsın
    hep oyun sana çalışıyor birader bu sigames le yaptığın anlaşma nedir açıkla ...

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Maşallah iyi gidiyorsun.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Sakatlıklar olmasa tırmanacaz da bakalım artık .Hocam alye gidersek süper olacak

Nesil
    2014

fürt alıyormuş akılını neredeyse ama yırtmışsın
    hep oyun sana çalışıyor birader bu sigames le yaptığın anlaşma nedir açıkla ...
    Yok artık sakatlıklar orada oyun nerede bana çalışıyor acaba

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Maşallah iyi gidiyorsun.
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Sakatlıklar olmasa tırmanacaz da bakalım artık .Hocam alye gidersek süper olacak
    AL'den ziyade ŞL kovalıyorum artık
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Utanmadan hala bahaneler üretiyor biz icraat istiyoruz yaptıklarını sen açıklamazsan ben açıklarım hepsinin yazışma kayıtları mevcut :P:P:P:P:P sezon biter bitmez maçlarının gözden geçirilmesi için dilekçe vereceğim uff ne salladım ya

Nesil
    2014

Utanmadan hala bahaneler üretiyor biz icraat istiyoruz yaptıklarını sen açıklamazsan ben açıklarım hepsinin yazışma kayıtları mevcut :P:P:P:P:P sezon biter bitmez maçlarının gözden geçirilmesi için dilekçe vereceğim uff ne salladım ya
    Bu kariyerde hile var diyen çarpılır ulen

Almanya Kupası Çeyrek Final

Ligde tokatladığımız Bayern kupada aklımızı aldı

26-27-28.Haftalar

Ligde iki Bayern ( Leverkusen ve Münih ) diğer takımlarından çok ama çok güçlüler. Ligde Bayern ve diğerleri gibi br durum var

Ligde ilk 3 Şampiyonlar Ligine katılıyor. Kalan maçlarımızı kazanırsak Şampiyonlar Ligine katılabilirim çünkü ilk 5'ten hiç bir takımla
    maçımız kalmadı.

Kadro uyumu %95

'' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Vay be nerden nereye
    Hocam nedir senin Aliden çektiğin

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Ben hile var demedim ki öyle bir kelime çıkmadı ağzımda ayrıca onlar 2 bayern değil biri bayer dir hani dünyaca ünlü ilaç firması yanlış bilgi vermeyelim

Nesil
    2014

Vay be nerden nereye
    Hocam nedir senin Aliden çektiğin
    Adamın dibi o ya

Ben hile var demedim ki öyle bir kelime çıkmadı ağzımda ayrıca onlar 2 bayern değil biri bayer dir hani dünyaca ünlü ilaç firması yanlış bilgi vermeyelim
    Sen demişsindir olum Defol gitlan
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Adamın dibi o ya

Sen demişsindir olum Defol gitlan

Öncelikle eyvallah sonra ki mesajın içinde sana terbiyesiz demek istiyorum sadece

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Maçlar çok güzle hocam, bir seri yakalarsak daha iyi olacak hep 6,7. sıralardayız. Adil Eren in de maşallahı var

Nesil
    2014

Öncelikle eyvallah sonra ki mesajın içinde sana terbiyesiz demek istiyorum sadece
    İlkini görmezsin diye düşünmüştüm

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Maçlar çok güzle hocam, bir seri yakalarsak daha iyi olacak hep 6,7. sıralardayız. Adil Eren in de maşallahı var
    6.7. sıra bile büyük başarı emin ol
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014

29-30-31-32-33-34.Haftalar

Hannover maçında 90.dakika da yediğimiz golle Şampiyonlar Ligi biletini kaçırdık.

Yinede beklenmedik bir başarı sağlayarak Avrupa Liginde oynayacağız. Ama sonraki yılda bu hedef bizim için çok zor olacak çünkü
    takımda yeni bir oyuncumuz olmayacak bu oyuncularla devam

Büyük Gurur, şuanki takımımın forveti Adil Eren Avrupa Gol Kralı oldu.Eski takımım F.C. United'ın forvetide 2.oldu

Kasaya fena para indirdik.

F.C. United, İngiltere'de 3. Şampiyonluğunu kutluyor takım aynı zamanda Capital ve FA Cup şampiyonu

Bir 3 kupada Bayern'den 16 yıl aradan sonra Şampiyonlar Ligi Kupası Almanya'ya geldi.

19 Yaş altı takımımızda tarih yazdı

18.Sezon'a Girerken Oyun Geçmişimiz

'' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Bu sezon şahane bir sezon oldu. Alt yapı ile bile başarı yakalıyorsun helal olsun

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ne diyeceğimi şaşırdım. Düşmeni beklerken Al bileti aldın. Ama gelecek sene bu kadar olmasada yine başarı yakalayabilirsin. Tebrik ederim.

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Bu sezon şahane bir sezon oldu. Alt yapı ile bile başarı yakalıyorsun helal olsun
    Ne diyeceğimi şaşırdım. Düşmeni beklerken Al bileti aldın. Ama gelecek sene bu kadar olmasada yine başarı yakalayabilirsin. Tebrik ederim.
    Teşkkürler 6 sezondur takımda sabır taşına döndüm Çoluk çocuğu adam ediyoz

Hazılık maçlarında Şampiyon 19 Yaş atı takımımız ve Şampiyon F.C United ile arka arkaya maçlar yaptık. Ölçü değil ama 19 yaş altı takımımız biraz şanslı olsa bizi rahat yenerlerdi.
    F.C. United ise yedek ve as takım karışık şekilde bizimle hazırlık maçına çıktı. F.C. United aşağıda belirttiğim gibi, Dünya'nın en büyük 4-5 takımından biri İngiltere'de ise M.United ile ilk 2'yi paylaşıyor. F.C. United'ı 5 yıl aradan s onra ilk kez sahada izledim Benim zamanımdan 3-5 oyuncu vardı. Adamlar futbolcuymuş ya bizimkiler gibi tırı vırı değil

Son olarak Barcelona ile bir hazırlık maçı yapı Almanya Kupasından sonra sezonu açacağız.

Ne Kadro ama Çoğu Dünyanın en iyisi

5 Yıldır F.C. United'ın Menejeri

Takımın sağ kanadı sezon başında çöktü, Artık sağ kanadı geçen yıl Ingolstad'ta kiralık oynayan ama sadece 2 maça çıkan oyuncum koruyoacak

Sağ kanat bu bebe'ye emanet 2. sağ kanat yok takımda

Takım ve Taktik Görünümü ( Adil Eren'in sakatlığı ciddi değil 1-2 hafta )

'' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014

Takımın kalecisi ve stoperide sezon öncesi sakatlandı. 19 yaş altının kalecisi ile maçlara çıkıcaz.

'' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Tebrikler geçmiş sezon için. Bu sezon daha iyi oluruz diye düşünüyorum. Tabiki sakatlıklar az olursa.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

sigames acaba ben ne yaptım diyor... bu adama çok mu insiyatif verdik acaba deyip takımın üzerinde bir sakatlık bulutu göndermiş

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Tebrikler geçmiş sezon için. Bu sezon daha iyi oluruz diye düşünüyorum. Tabiki sakatlıklar az olursa.
    Sakatlıklar bıraksa iyi olacağız da

sigames acaba ben ne yaptım diyor... bu adama çok mu insiyatif verdik acaba deyip takımın üzerinde bir sakatlık bulutu göndermiş
    Bugün Fenerbahçe - Rize maçından sonra oyundaki sakatlıkları anlayabiliyorum
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014

ALMANYA KUPASI 1.Tur

Kupanın 1.Turu hazırlık maçı gibiydi. Aldığımız güzel galibiyeti takımdaki son sağ kanatımızın sakatlanması gölgeledi. 2.sağ kanatımızda 1 ay sakatlandı.
    O kanat 1-2 ay sağ bekimize emanet

As Kalecimizin sakatlığından sonra geçen sezon devre arasında serbest bıraktığımız eski kalecimizi geri aldık. Kendisi kova ama
    mecbur aldık. 19 yaş altı kalecim çok kötü

TRANSFER GEÇMİŞİ

'' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Sayfa 38 / 39 İlkİlk ... 2836373839 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri