Anket Sonuçlarını Görüntüle: F.C.Unted'ta 2030 yılı son sezon olacak buradan hangi ülkenin en altından başlayalım?

Voters
33. You may not vote on this poll
  • Almanya

10 30.30%
  • İtalya

5 15.15%
  • Fransa

2 6.06%
  • İspanya

6 18.18%
  • Portekiz

6 18.18%
  • Hollanda

1 3.03%
  • 2030'da Tekrar İngiltere en alta dönelim

3 9.09%
Sayfa 4 / 39 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 1158 sonuç

Konu: F.C.United 12 Sezon| Stuttgarter Kickers 6.Sezon |Sadece Alt Yapı |2031-32|

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Yakında iş teklifleri gelmeye başlar. Başlangıç ve eğitim sonundaki son profilini bir koysana ne gibi değişiklikler olmuş.

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Man.Unitedi hemen geçeriz sıkıntı yok
    Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Gidişatın güzel
    Hemen geçmeyelim ya biraz şans tanıyorum. Keyfini çıakrtsınlar biraz daha

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Yakında iş teklifleri gelmeye başlar. Başlangıç ve eğitim sonundaki son profilini bir koysana ne gibi değişiklikler olmuş.
    İş teklifleri geliyor zaten ama hemen hemen aynı ayar takımlardan geliyor. Profili akşam eve geçince atarım, bunlar stoktaki ss'lerdi Çok büyük bir değişim görmedim ben kararlılığın 2,5 sezon önce 2'ydi şimdi 4 olmuş bi kaç şey artmış tabi ama çok tırt profilim var

Nesil
    2014

Bu arada son güncelleme bir arka sayfada bilginize...

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Kararlılık artmış mı sende benimde merak ettiklerimden biri oydu. Bende bir türlü artmadı 5. sezondayım hala kararlılık 5
    kararlılık disiplin uyum bir de gençlerle çalışma hiç artmadı.

Nesil
    2014

Kararlılık artmış mı sende benimde merak ettiklerimden biri oydu. Bende bir türlü artmadı 5. sezondayım hala kararlılık 5
    kararlılık disiplin uyum bir de gençlerle çalışma hiç artmadı.

Benimde kararlılık artmamışya Ferguson'dan ders mi alsak ne

[MENTION=127142]pusathan[/MENTION] hocam Şimdi gelelim asıl meseleye, bu 21 yaş altı antrenör dağılımı ama neredeyse hiç biri bu takımın antrenörleri değil hepsi as takım koçu . Eğer As takımın antrenman yükü ortalama yada ağır olsaydı buradaki antrenörleri antrenmandan çekerdim. As takım koçları tüm iş yüklerini olması gerektiği gibi AS takıma verirdi. Benim 21 yaş ve 19 yaş altı takımımda hiç oyuncu yok o yüzden personel almayada gerek görmedim.

Bu da As Takım antrenmanımız

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Barak View Post

Benimde kararlılık artmamışya Ferguson'dan ders mi alsak ne

@pusathan hocam Şimdi gelelim asıl meseleye, bu 21 yaş altı antrenör dağılımı ama neredeyse hiç biri bu takımın antrenörleri değil hepsi as takım koçu . Eğer As takımın antrenman yükü ortalama yada ağır olsaydı buradaki antrenörleri antrenmandan çekerdim. As takım koçları tüm iş yüklerini olması gerektiği gibi AS takıma verirdi. Benim 21 yaş ve 19 yaş altı takımımda hiç oyuncu yok o yüzden personel almayada gerek görmedim.

Bu da As Takım antrenmanımız

Evet profilde bazı değerler hiç değişmiyor. Bunu anlamış olduk. Uyum-Kararlılık ve disiplin değişmiyor. Ben 5. sezonun ortasındayım ve bende de bu değerler değişmedi. Ama gençlerle çalışma değişebillir diye düşünüyorum. [MENTION=284706]NomrukaN[/MENTION] hocam genç milli takımla çalışmadığın için olabilir demişti. Benimde aklıma yattı. Şimdi bir u23 takımını çalıştıracağım. Bakalım neler değişecek gözlemleyeceğiz.

Antrenör kısmına gelince haklısın. Ama daha öncede dediğim gibi antrenörlerin çalışma alanlarını dağıtmamın nedeni her kesimdeki antrenmanı artırmak amacındaydım. Ama bu seferde antrenmanların kalitesi düştü. Bu yüzden tavsiyene uyup dağılımı değiştirdim. Ama u21 ve u19 taki antrenörleri tüm bölümlere verdim. Çünkü oralar için yeterli sayıda elemanım yok.

Nesil
    2014

Evet profilde bazı değerler hiç değişmiyor. Bunu anlamış olduk. Uyum-Kararlılık ve disiplin değişmiyor. Ben 5. sezonun ortasındayım ve bende de bu değerler değişmedi. Ama gençlerle çalışma değişebillir diye düşünüyorum. @NomrukaN hocam genç milli takımla çalışmadığın için olabilir demişti. Benimde aklıma yattı. Şimdi bir u23 takımını çalıştıracağım. Bakalım neler değişecek gözlemleyeceğiz.

Antrenör kısmına gelince haklısın. Ama daha öncede dediğim gibi antrenörlerin çalışma alanlarını dağıtmamın nedeni her kesimdeki antrenmanı artırmak amacındaydım. Ama bu seferde antrenmanların kalitesi düştü. Bu yüzden tavsiyene uyup dağılımı değiştirdim. Ama u21 ve u19 taki antrenörleri tüm bölümlere verdim. Çünkü oralar için yeterli sayıda elemanım yok.
    Profile çok takılma hocam bu seride daha önce yine alt takımımlardan başladığımda yine profil çok kötüydü. Uluslarası Pro Lisans alınca özelliklerde belli bir artış olacak. En üst Lige çıkınca profil iyice uçacak.

Bence bütün özellikler değişebilir mesela takımda hangi antrenmana destek veriyorsan profilinde o kısım gelişim gösteriyor. Zihinsel özelliklerde zamanla gelişicek. Ama zihinseli Menejerde geliştirmek için ne yapmak gerekir henüz çözmüş değilim Gençlerle çalışmayı hızlandırmak istiyorsan ara sıra alt takımların maçlaırnı izlemeni öneririm. Yada takıma yeni çıkan genç oyuncuların ilk maçını izlersende o kısım daha hızlı gelişim gösterecektir. Maç sonunda basında senin genç oyunculara ne kadar önem veridğini yazıyor hemen zaten

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Profile çok takılma hocam bu seride daha önce yine alt takımımlardan başladığımda yine profil çok kötüydü. Uluslarası Pro Lisans alınca özelliklerde belli bir artış olacak. En üst Lige çıkınca profil iyice uçacak.

Bence bütün özellikler değişebilir mesela takımda hangi antrenmana destek veriyorsan profilinde o kısım gelişim gösteriyor. Zihinsel özelliklerde zamanla gelişicek. Ama zihinseli Menejerde geliştirmek için ne yapmak gerekir henüz çözmüş değilim Gençlerle çalışmayı hızlandırmak istiyorsan ara sıra alt takımların maçlaırnı izlemeni öneririm. Yada takıma yeni çıkan genç oyuncuların ilk maçını izlersende o kısım daha hızlı gelişim gösterecektir. Maç sonunda basında senin genç oyunculara ne kadar önem veridğini yazıyor hemen zaten
    Aa bak ben bunu hiç düşünmemiştim. Dur ben bir süre maçlarını izleyim. Hatta takibimdeki gençlerin maçlarını da izleyim. Hem belki ozaman o gençler beni seçer.

Nesil
    2014

Aa bak ben bunu hiç düşünmemiştim. Dur ben bir süre maçlarını izleyim. Hatta takibimdeki gençlerin maçlarını da izleyim. Hem belki ozaman o gençler beni seçer.
    Bak ne güzel düşünceler ortaya çıkı. Şuanda ben Uluslararası Pro lisans aldım Profil en son gösterdiğimden 1-2 tık arttı ama kararlılık aynı

Ligde sezon başında söylediğim gibi çıkmamız çok zordu. 23-24.hafta gibi zaten iyice havlu attık, aslında sezon başında yaşadığımız ağır sakatlıkar olmasa belki play off'lara kalabilirdik.

Ligin Şampiyonu Yarı prof bir takım oldu. Benim şampiyonluk favorim Chester'dı çok yanılttı beni Torquay'ın çıkmasına sevindim çok güçlü bir ekipti Play off rakiplerini baya bir ezdi.

ligin 24.haftası itibari ile sonraki yılın çalışmalarına başladık.
    Çok iyi bir gözlemciyi daha ekibimize dahil ettik. Harika gözlem portföyü ile ilk raporlarını sundu. İlk önerdiği oyuncuyu transfer dönemi başlayınca kiralamaya çalışacağım

Spoiler: Gözlemci önerisi 

Yeni gözlemcimizden şu özellikte bir oyuncu bulmasını istedim. Şuana kadar elimdeki mevcut gözlemcilerim bulamadı. İnşallah bulursa FA CUP'ta bile mucizeler yapabiliriz

Genel Gözlemlemelerimiz.

Gözlemle ilgili önerilerinizi bekliyorum. Her türlü öneriye açığım

Her yıl bunu görmek sinir bozucu az kaldı az 20 seneye kalmaz ineceksin o tahttan

Başlangıç bütçemiz. Bu kez yükselmeyi seçtik gözlemcilerimin önerilerine ve mevcut kadroma bu yıl çok güveniyorum. Yine çok ağır sakatlar vermezsek sezon sonu ipi göğüsleriz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam o tarafları pek bilmiyorum ama şöyle bir önerim olabilir.
    Gözlemcilik bölümünden sahte forveti seçip aramayı deniyebilirsin.
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=122688
    Burada resimli olarak farklı bir şekilde anlatmıştım. Oradan bakıp o şekilde bir aramayı dene bakalım. Ama özellikleri çok yüksek tutma çünkü o şekilde pek gelen olmaz.

11. Default

Konferans Premier'e Ne Kadar Erken Çıkabilirsek O Kadar Çabuk Büyürüz. Bu Lig Gerçekten Çok Zor Bir Lig.

Bu Arada Bende Oyunda Kendimi Eğitime Göndermek İstedim Ama Yönetim 2 Seferdir Reddetti. Bu Eğitime Gidebilmenin Bir Püf Noktası Var mı? Yönetim Kabul Etmiyor?

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Konferans Premier'e Ne Kadar Erken Çıkabilirsek O Kadar Çabuk Büyürüz. Bu Lig Gerçekten Çok Zor Bir Lig.

Bu Arada Bende Oyunda Kendimi Eğitime Göndermek İstedim Ama Yönetim 2 Seferdir Reddetti. Bu Eğitime Gidebilmenin Bir Püf Noktası Var mı? Yönetim Kabul Etmiyor?
    Kasa da para varsa gönderiyorlar. Yoksa göndermiyorlar. Ben sezon sonunda kasada para olduğunda gönderttiriyorum.

İngilterede bende ilk defa bu kadar alttan başladım bende hatta senden 1lig aşağısı, konferanstan sen bu takımla çıkamadıysan ben hiç hayal kurmıyım o zaman anderson takıma büyük katkı verecektir

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

3. veya 4. lige yükselebilirsek sonrası daha hızlı gelişir diye düşünüyorum. Ama bir an önce buralardan kurtulup porf luğa geçmemiz lazım.

muazzam gerçekçi oynuyorsun takipteyim

Zor bir ligde ilk yılımızda bence güzel bir yerde bitirdik

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam U21 takımımın ligi yokmuş. Adamlar maç yapmıyorlar. Bende 3-4 güne bir hazırlık maçı ayarladım. Kimi 21 yaş altı ile kimi yakındaki normal takımlarla kimi de yabancı küçük takımlarla falan ayarladım. Sezon sonuna kadar tüm maçlarını izleyeceğim. Bakalım neler değişecek. İlk maçtan sonra dediğin gibi bu mesaj geldi.
    [IMG][/IMG]

genclere ilgi özelligi gelişecektir diye tahmin ediyorum, bu arada şimdiye kadar iyi geldik ve bundan sonrada durmayız diye tahmin ediyorum, üstesinden gelirsin

Hocam U21 takımımın ligi yokmuş. Adamlar maç yapmıyorlar. Bende 3-4 güne bir hazırlık maçı ayarladım. Kimi 21 yaş altı ile kimi yakındaki normal takımlarla kimi de yabancı küçük takımlarla falan ayarladım. Sezon sonuna kadar tüm maçlarını izleyeceğim. Bakalım neler değişecek. İlk maçtan sonra dediğin gibi bu mesaj geldi.

Genç takım antrenmanlarını yönetiyomusun abi ?

Hocam skin cok hos ya bnada link atarmisinn bu arada basarilarr bol sans

Bi de kullandgin ekstra logo yamasi flan var mi gercekten cok hos bi skin ya logolari haber ajansi flan cok merak ettim .koyu bi backgroundla super olur bu tema bekliyorum bu arada sayende villarreal kariyerimi kapatip alt lig actimm mutlumusunnn hee ??

Classic mod mu yoksa normal mod mu iyi olur alt ligde oynarken cok sey istedim ama k.b .d

Nesil
    2014

Hocam o tarafları pek bilmiyorum ama şöyle bir önerim olabilir.
    Gözlemcilik bölümünden sahte forveti seçip aramayı deniyebilirsin.
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=122688
    Burada resimli olarak farklı bir şekilde anlatmıştım. Oradan bakıp o şekilde bir aramayı dene bakalım. Ama özellikleri çok yüksek tutma çünkü o şekilde pek gelen olmaz.
    Gözlemcilik konusunda çok sıkıntım yok aslında eksik veya yanlış bildiğim bişey varsa bi bilene danışalım dedim Attığın linki birazdan inceleyeceğim onun için teşekkür ederim.

Hocam isim olarak farklı olabilir ama şuan senin çıksak dediğin yerdeyiz diye düşünüyorum çünkü bizim bir üstümüz SKY BET 2 şuan da biz sıralama olarak söylemek gerekirse İngiltere 5.Ligindeyiz 7.Ligden başladık. İngiltere 4.Ligine çıkarsak kulüp çağ atlayacak mecburen Prof olacak. Eğitim konusunuda Pusathan hocam cevaplamış. Bende son kursa gidemiyordum. FA CUP'tan gelen TV ödülü ile kasa artıya geçti o şekilde hem kendim gittim hem elimde gelecek vadeden personelleri eğitime gönderdim.

Kasa da para varsa gönderiyorlar. Yoksa göndermiyorlar. Ben sezon sonunda kasada para olduğunda gönderttiriyorum.

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    İngilterede bende ilk defa bu kadar alttan başladım bende hatta senden 1lig aşağısı, konferanstan sen bu takımla çıkamadıysan ben hiç hayal kurmıyım o zaman anderson takıma büyük katkı verecektir
    6.ve 7. Liglerde zorluk yaşayacağını hiçdüşünmüyorum. 5.Ligde sıkıntı oluyor oda sebebi malum takımlar ağırlıklı olarak Prof yani onların kiraladığı oyuncuları yarı prof'un kiralaması na mümkün

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    3. veya 4. lige yükselebilirsek sonrası daha hızlı gelişir diye düşünüyorum. Ama bir an önce buralardan kurtulup porf luğa geçmemiz lazım.
    4.Lige yükselsek olay bitecek O zaman mecbur prof'ta olucaz

Quote Originally Posted by kaans98 View Post
    muazzam gerçekçi oynuyorsun takipteyim
    Teşekkür ederim

Quote Originally Posted by ilkaysf View Post
    Zor bir ligde ilk yılımızda bence güzel bir yerde bitirdik
    Kesinlikle öyle bu yıl artık bu ligde tecrübe kazanan oyuncular ile tekrar yarışacağız daha da güçlenerek yüksek ihtimal bu yıl sorunsuz çıkarız

U 21 - U 19 liglerinin olması sana bağlı hocam biliyorsundur da hatırlatayım yinede fikstür çekilmeden 1 gün önce liglerin olup olmaması soruluyor.

Quote Originally Posted by kraliyetnet View Post
    genclere ilgi özelligi gelişecektir diye tahmin ediyorum, bu arada şimdiye kadar iyi geldik ve bundan sonrada durmayız diye tahmin ediyorum, üstesinden gelirsin
    Teşekkür ederim aynı düşüncedeyim. Bu yıl sorun olmayacak inş

Quote Originally Posted by peker_553 View Post
    Hocam skin cok hos ya bnada link atarmisinn bu arada basarilarr bol sans
    Buradan paylaşmak doğru mu bilmiyorum ama temanın linkini aşağıda, ayrıca teşekkürler
    FM 2015 FLUT skin v1.8

Bi de kullandgin ekstra logo yamasi flan var mi gercekten cok hos bi skin ya logolari haber ajansi flan cok merak ettim .koyu bi backgroundla super olur bu tema bekliyorum bu arada sayende villarreal kariyerimi kapatip alt lig actimm mutlumusunnn hee ??
    Forma paketi , Logo paketi , regen face pack , player face pack + fm flut skin bunları kullanıyorum tema hariç diğerlerini geçen seriden beri kullanıyorum.Alt ligde mücadele sıkmıyor ya ama çok deli olabiliyorsun

Classic mod mu yoksa normal mod mu iyi olur alt ligde oynarken cok sey istedim ama k.b .d
    FMC'yi hiç bir şekilde önermem o çok yüzeysel, başka soru varsa elimizden geldiğince cevaplarız sıkıntı yok

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam her mesajı okumadan direk geçmem ama 21 yaş altı için bir davet gelmedi. Acaba PTT.2. ligdeki takımların 21. yaş altı maçları olmuyor mu da çıkmadı. Şimdi yazarken aklıma geldi oyundaki rakiplerimden bazılarının 21 yaş altı takımlarına baktım. Ve onların ligi yok. Artık sezon sonuna kadar 4-5 gün ara ile hazırlık maçı ayarlar izleriz. Bu benim için iyi de olur. Özelliğim gelişmese bile gençleri izlemiş olacağım belki bir ikisi profilinin üstünde performans gösteriyorsa kadroya dahil eder transferden kurtuluruz. [MENTION=295388]RagnarLothbrok[/MENTION] hocam Kocaelinde iken antrenmanlarını almıştım ama burada almadım. Çünkü bu sefer acaba çalıştırdığım 21 yaş altı menajeri boşa mı düşecek diye düşünüyorum. Ama onu sezon sonuna kadar bir daha deneriz.

25. Default

Vanarama Konferans Güney/Kuzey Liginde Değil misin? Pardon Değilmişsin. Dikkat Etmemişim Oraya.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2014

Hocam her mesajı okumadan direk geçmem ama 21 yaş altı için bir davet gelmedi. Acaba PTT.2. ligdeki takımların 21. yaş altı maçları olmuyor mu da çıkmadı. Şimdi yazarken aklıma geldi oyundaki rakiplerimden bazılarının 21 yaş altı takımlarına baktım. Ve onların ligi yok. Artık sezon sonuna kadar 4-5 gün ara ile hazırlık maçı ayarlar izleriz. Bu benim için iyi de olur. Özelliğim gelişmese bile gençleri izlemiş olacağım belki bir ikisi profilinin üstünde performans gösteriyorsa kadroya dahil eder transferden kurtuluruz. @RagnarLothbrok hocam Kocaelinde iken antrenmanlarını almıştım ama burada almadım. Çünkü bu sefer acaba çalıştırdığım 21 yaş altı menajeri boşa mı düşecek diye düşünüyorum. Ama onu sezon sonuna kadar bir daha deneriz.
    19 yaş altına bak hocam olması gerekiyor

Vanarama Konferans Güney/Kuzey Liginde Değil misin? Pardon Değilmişsin. Dikkat Etmemişim Oraya.
    Valla İngiltere alt liglerini karıştırmak çok normal şuan bende sanırım 10-11 İngiltere alt ligi açık isimleride karman çorman

2017/2018 F.C United of Manchester Forma ve Transfer Tanıtımı

Spoiler: Gaz Dean 

Jack Rudge, Manchester United çıkışlı bir genç 3 sezon sky bet 2'de yaklaşık 50 maça çıkmış bir oyuncu
    bu sezon kiralık olarak kadromuza kattık

Spoiler: Jack rudge 

Spoiler: Pierre Jones 

Geçen sezon kiralık olarak takımımız da bulunan oyuncuyu bu sezon bedelsiz olarak kadroumuza kattık.
    Oyuncu geçen yıl 33 maç 10 gol 7 asistle harika bir katkı sağladı.

Spoiler: Mark Marshall 

Spoiler: Mickey Demetriu 

Redmon'da Jack Rudge gibi Manchester United çıkışlı bir oyuncu geçen sezon devre arası kiralamayı yada satın almayı çok istedik.
    O dönem bütçemiz yoktu bu sezon bedelsiz olarak kadroumuza kattık.

Spoiler: Devonte Redmond 

Spoiler: Ryan Crump 

Spoiler: Takım Raporu 

Bu yıl taktikte çok fazla değişiklik yapmadım. Sadece forvet oyuncumuzun görevini PS desteğe çevirdim.

Last edited by Barak : 31.Ocak.2015 at 14:07

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Sezona bomba gibi gireceğiz inş Şuan 6. ligdeyiz dimi ?

[MENTION=297426]Barak[/MENTION] '' 6.ve 7. Liglerde zorluk yaşayacağını hiçdüşünmüyorum. 5.Ligde sıkıntı oluyor oda sebebi malum takımlar ağırlıklı olarak Prof yani onların kiraladığı oyuncuları yarı prof'un kiralaması na mümkün''

edit : valla baya güzel bebeler kiraladım çok ısrarcı davrandım southamptondan bile oyuncu aldım

transferler güzel ancak sana bir kaç önerim olacak alt lig transferleri konusunda ben denedim olumlu sonuçlanırsa sanada söyliyeceğim
    Last edited by RagnarLothbrok : 31.Ocak.2015 at 14:39

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ragnar hocam o tüyolardan bende isterim.

Ragnar hocam o tüyolardan bende isterim.
    Israrcı oldum yüzsüz oldum kapılarında yattım yarı profum hiç gocunmadım

Sayfa 4 / 39 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri