Anket Sonuçlarını Görüntüle: F.C.Unted'ta 2030 yılı son sezon olacak buradan hangi ülkenin en altından başlayalım?

Voters
33. You may not vote on this poll
  • Almanya

10 30.30%
  • İtalya

5 15.15%
  • Fransa

2 6.06%
  • İspanya

6 18.18%
  • Portekiz

6 18.18%
  • Hollanda

1 3.03%
  • 2030'da Tekrar İngiltere en alta dönelim

3 9.09%
Sayfa 5 / 39 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 1158 sonuç

Konu: F.C.United 12 Sezon| Stuttgarter Kickers 6.Sezon |Sadece Alt Yapı |2031-32|

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ben medya aracılığıyla yalakalık bile yaptım gene beğenmediler.
    Bendemi sizin oralara gelsem. Burada bizim Türkler çok yüz vermiyor.

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Sezona bomba gibi gireceğiz inş Şuan 6. ligdeyiz dimi ?
    Yok 5.lig iki kere şampiyon olduk ya

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    @Barak '' 6.ve 7. Liglerde zorluk yaşayacağını hiçdüşünmüyorum. 5.Ligde sıkıntı oluyor oda sebebi malum takımlar ağırlıklı olarak Prof yani onların kiraladığı oyuncuları yarı prof'un kiralaması na mümkün''

edit : valla baya güzel bebeler kiraladım çok ısrarcı davrandım southamptondan bile oyuncu aldım

transferler güzel ancak sana bir kaç önerim olacak alt lig transferleri konusunda ben denedim olumlu sonuçlanırsa sanada söyliyeceğim
    Merak ettim olumlu sonuçlanırsa paylaş bakalım neymiş

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Ragnar hocam o tüyolardan bende isterim.
    Israrcı oldum yüzsüz oldum kapılarında yattım yarı profum hiç gocunmadım
    Ama şöyle bir durum var ısrar edebileceğin bir yer olmuyor ki Kulüp direk diyorki oyuncuyu o seviyede bir takıma göndermeyiz.

Ben medya aracılığıyla yalakalık bile yaptım gene beğenmediler.
    Bendemi sizin oralara gelsem. Burada bizim Türkler çok yüz vermiyor.
    Asıl mücadele burada zaten ya Gel FA CUP'ta 4.tura geç bakalım nasıl geçecen Ne biçim sarıyor

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Belki Fm16 da olabilir. FM15 te bir aksilik olmazsa sadece bu kariyerle devam etmeyi planlıyorum. Forumda en uzun süren kariyer 20 küsur yıllık bende onu geçmeyi düşünüyorum.

4. Default

Devonte Nasıl Bir Oyuncudur Öyle Sahada Görsem Korkarım Onun Performansını Merak Ediyorum

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Ama şöyle bir durum var ısrar edebileceğin bir yer olmuyor ki Kulüp direk diyorki oyuncuyu o seviyede bir takıma göndermeyiz.
    Evet diyor, oyuncumuzu daha kaliteli oyuncularla oynayacağı bir ekibe kiralamak istiyoruz diyorlar, ama bu her kulüp ve her oyuncu için geçerli değil. atıyorum 3.ligde bir takımım galatasaray emre çolak ve birhanı kiralık listesine koymuş, emre daha kaliteli bi topçu olduğu için onu bana vermek istemez ama birhanda gelecek görmüyorsa ve emreye nazaran daha kalitesizse onu bana kiralayabilir. bu şekilde southamptondan omar row'u kiraladım ve bu lig için çok fazla bir oyuncu
    Spoiler: omar rowe 

Nesil
    2014

Belki Fm16 da olabilir. FM15 te bir aksilik olmazsa sadece bu kariyerle devam etmeyi planlıyorum. Forumda en uzun süren kariyer 20 küsur yıllık bende onu geçmeyi düşünüyorum.
    Tamam abi 20 yıl daha takibindeyiz o zaman

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Devonte Nasıl Bir Oyuncudur Öyle Sahada Görsem Korkarım Onun Performansını Merak Ediyorum
    Yapma hocam öyle o çocuğuda yavrumcum diye seven bir Anne var

Evet diyor, oyuncumuzu daha kaliteli oyuncularla oynayacağı bir ekibe kiralamak istiyoruz diyorlar, ama bu her kulüp ve her oyuncu için geçerli değil. atıyorum 3.ligde bir takımım galatasaray emre çolak ve birhanı kiralık listesine koymuş, emre daha kaliteli bi topçu olduğu için onu bana vermek istemez ama birhanda gelecek görmüyorsa ve emreye nazaran daha kalitesizse onu bana kiralayabilir. bu şekilde southamptondan omar row'u kiraladım ve bu lig için çok fazla bir oyuncu
    Spoiler: omar rowe 

Yani evet oluyor dediğin şekilde ama bu kez de oyuncu bize gelmiyor Senin yatığın büyük başarı şuana kadar hiç 250 K'lık oyuncum olmadı. Keşke benim olsa

Nesil
    2014

1.Hafta

Mutlak galibiyet parolası ile çıktığımız maçta, yapılması gereken herşeyi yaptık, ligin ilk maçı olduğu için
    kaybedilen puana çok takılmıyorum ama Alefe Santos çok şık bir gol attı. Alefe santos normalde sağ kanat oyuncusuydu. Marsahll'ın geçen sezon takıma katılmasıyla birlikte Alefe'yi sol'a aldık. Geçen sezon çok verim alamadım ama bu yıl ümitliyim.

2.Hafta

29.dakika da çok organize bir golle öne geçtiğimiz maçta gol önceside 2 kere Alefe ile direkten dönmüştük. 29.dakikada golü atmamıza çok sevinemeden 3 dakika sonra rakip beraberliği yakaladı. ilk 45 dakika 1-1 tamamlanınca oyun anlayışımızı 4-2-3-1'den 4-3-3 direk 3 forvete çevirdik. Toplamda 4 kez direkten döndüğümüz maçta Alefe 3 direkle başı çekiyordu. Şükür ki 73.dakika da kale direğini geçmeye başardı ve ilk 3 puanımızı aldık

3.Hafta

Geçen sezondan çıkarttığım en büyük ders sezon başı 3 günde bir olan lig maçlarında rotasyonlu gitmem gerektiğiydi. Geçen sezon 10-11 hafta saktlıklardan çok çektik. Bu maçta en az 8 rotasyonla sahaya çıktık ama sakınan göze çöp batar misali takımın 1. forvetinin ayağı kırıldı üstelik oyuncunun 3 sene daha sözleşmesi vardı elimde patladı resmen, 3 forvetle girdiğimiz sezonda şuan tek forvete kaldık. Bir forvetimizide hazırlık maçlarında 2 ay süreli olarak sakatlamayı başarmıştık

Maça gelecek olursakta bu kadar rotasyonlu girdiğimiz bir mücadelede rakibin biz ezmesi çok doğaldı 1 puanı beni mutlu etti.

F.C. United of Manchester'da Şok! Oyuncunun Ayağı Kırıldı !

Wanarama Conference ekiplerinden F.C. United'ın transfer döneminde 3 yıllık sözleşme imzalayarak kadrosuna kattığı Jonathan Pierre Jones maçın 19.dakikasında rakibin sert müdahalesi sonunda ayağı kırıldı. Acı içinde sahadan ambulansa çıkartılan oyuncu sezonu kapattı. Hakemin bu müdaheleye sarı kart dahi çıkartmaması büyük tepkilere yol açtı.

Spoiler: Sakatlık 

4.Hafta

Şaka ama gerçek takımdaki son forvetimizde maçın başında sakatlandı. Allah'tan rapor gelmedi sadece maç sonu hazır değil uyarısı verdi son forvetimizi sadece bir maç dinlendireceğiz. Maça gelecek olursak yenilgiyi hak etmedik.

5.Hafta

Hiç forvetimizin olmadığı maç öncesi 3 devşirme forvetle saahya çıktık. Oynayan biz olduk yine kazanan rakip 2 duran top 2 gol sezon başından beri en çok çalıştığımız maç öncesi hazırlığımızda duran top savunması ona rağmen çok sayıda duran top yedik.

Ne umduk ne bulduk. Bu yıl daha iyi olduğumuzu düşünürken geçen sezon ki grafiğimizin aynısını çizdik.

İngiltere'de önemli transferler

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bu işler böyle, ne olacağı belli olmuyor Ama umudunu yitirme seri galibiyetler bizi üst sıralara taşır.

Daha önünde 43 hafta var enseyi karartma hemen hoca toparlıcaz

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

haydi aslanım başını dik tut sen

Nesil
    2014

Bu işler böyle, ne olacağı belli olmuyor Ama umudunu yitirme seri galibiyetler bizi üst sıralara taşır.
    Seri mağlubiyetlerde dibe gönderdi.

Daha önünde 43 hafta var enseyi karartma hemen hoca toparlıcaz
    Şuan sürekli geri gidiyoruz ama bir çözüm bulmaya çalışıcaz
    Quote Originally Posted by devilshand View Post
    haydi aslanım başını dik tut sen
    Eyv karşim

6.Hafta

İlk yarı çok üstün olduğumuz maçta 2.yarı istediklerimizi yapamadık sahadan 2-1'lik mağlubiyetle ayrıldık

7.Hafta

Bu maç öncesi gelişim gösteremeyen genç bir oyncuyu takımdan göndermem takımdaki oyuncularının bozuk olan morellerini iyice bozdu. Mecbur bir takım toplantısı yaparak azda olsa morelleri toparladık. Bu hafta yakaladığımız fırsatları değerlendirdik ve rahat bir nefes aldık.

8.Hafta

Giden maçların çoğu 2.yarılarda gitti. Bu iki şeyi gösteriyor ya 2. yarıya gerekli taktik hamlesini gerçekleştiremiyorum yada oyuncu kondisyonları dipte olduğu için 2.yarı oyunu tutamıyoruz.

9.Hafta

10.Hafta

SKYBET 2.'den düşen bir takım Barnet gücüyle buraya ait olmadığını zaten belli ediyor. Çok ezildik

Geçen seneyi bile mumla arıyoruz Küme düşmesek bari

Bu sezon en büyük başarımız Antrenman tesisimizi bir seviye geliştirdik.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam takımın kondisyonu düşüyor demekki. Bence sen 3 lü forvete geçip biraz gol atman gerekiyor. Takımda uyumsuzluk varsa en kısa zamanda çözmeni öneririm.

Bu arada Alefe yi bir duşa sok derim. Ne öyle 3 direkten dönmeler. Ya da biraz nişancılık falan çalışsın.

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Hocam istersen 4-6-0 gibi ortasahanın kalabalık olduğu forvetsiz taktiklere dön 2. yarılarda. İlk yarıda golü bulduktan sonra kale önüne otobüs park etme usulü.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Taktiği paylaş istersen , taktikteki sıkıntıları analiz edelim

Malezyalıya sonuna kadar katılıyorum

Nesil
    2014

Hocam takımın kondisyonu düşüyor demekki. Bence sen 3 lü forvete geçip biraz gol atman gerekiyor. Takımda uyumsuzluk varsa en kısa zamanda çözmeni öneririm.

Bu arada Alefe yi bir duşa sok derim. Ne öyle 3 direkten dönmeler. Ya da biraz nişancılık falan çalışsın.
    Quote Originally Posted by NomrukaN View Post
    Hocam istersen 4-6-0 gibi ortasahanın kalabalık olduğu forvetsiz taktiklere dön 2. yarılarda. İlk yarıda golü bulduktan sonra kale önüne otobüs park etme usulü.
    Malezyalıya sonuna kadar katılıyorum

Beyler olay taktikte değil maç motorunda benim maçları inceleyin rakip benden çok güçlü değilse tüm istatistikler bizden yana pozisyona girmede bir sıkıntım yok.

Şimdi olay nasıl oluyor özetleyim. Biz peş peşe 4-5 atak yapıyoruz ve ciddi ataklar bunlar, golle sonuçlanmıyor rakip ilk atağında golü buluyor adamlar kaleyi buldukları ilk pozisyon gol oluyor.Oynadığım 2 taktikte de istediğim yaptırıyorum esasında, ama rakip kaleye top girmezken bizim kaleye çok rahatlıkla giriyor.

Öyle pozisyonlar oluyorki oyuncu %1.000.000 gol olması gereken topu kalecinin üzerine vuruyor. Öte yandan hiç ummadığım golleri kalemde görüyorum olmayan pozisyondan gol yiyorum

Tabi eksiklerimiz var özellikle stoperler yavaş kalıyor. Defans çizgisini geride tutsam oyunu çok geniş alana yayıyoruz. Bu kez pas hataları boy gösteriyor. Defansı ileri çeksem, defansın arkasına atılan toplarda defans topa koşmuyor bile Maç motoru dışında benim düzelte bileceğim tek şey var o da hızlı stoper ve bek bulmak yoksa taktilerimden çok memnunum. Önerileiriniz için teşekkür ederim

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Tarif ettiğin sorunlar çok tanıdık geldi Asimetrik Buldozer'i modifiye ederek kullanıyorum şuanda , çok benzer sıkıntılardan gol yediğim oluyor.

Alt ligde olduğumuz için oyuncularımız ister istemez kalitesiz isimler, her ne kadar pozisyonada girsen adam kaçıracak Allahın emri bu ha buna karşın rakip geldimi çakıp gidiyor, orası dediğin gibi motorun yaramazlığı ama şuda var tabi gerçektede bu tip örnekler fazlasıyla mevcut 4-1 biten wolfsburg bayern maçı gibi adamlar geldiler 4 tane salladılar oyunu bayern oynadı o yüzden ben alıştım takılmıyorum artık yenilceğimiz varsa yeniliyoz zaten

Nesil
    2014

11.Hafta

Yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Chester'dan 1 puanı çaldık diye bilirim. Çok iyi oynadılar
    onlara karşılık veremedik.

12.Hafta

Bizim gibi ligin zayıf ve iddasız ekiplerinden Ben artık kabullendim zayıfım

13.Hafta

87. dakika 2-0 öndeyiz maç 2-2 bitti ne söyleye bilirimki müdahale edecek fırsatım olmadı

14.Hafta

Rakibin 15 dakika da fişini çektik diyebilirim zaten ilk yarım saat farkı açamazsak maç rakibie dönüyor

15.Hafta

12.dakika attık 16'da yedik peşinde bir tane daha attık yine ilk yarıda farkı açtığımız bir maç oldu

16.Hafta

5 maç çok güzel toparlamıştık hatta play offları zorlarız artık dediğim bir döneme girdik sanıyordum. Hiç beklemediğim bir mağlubiyet oldu.

17.Hafta

Maçın başında öne geç 7 mutlak şans yakala 2 tane at rakip yakaladıklarının hepsini atsın. Skor tam tersi olmalıydı.

FA CUP 1. TUR

Rakibimiz Tranmere SKY BET 1'de play off'lara oynayan bir takım yani bizim 2 lig üstümüzde olan bir takım, geçen sene 3.tura kadar bu denli zorlu bir takım çekmemiştik bu yıl burada da şans gülmedi

Sezonun en büyük süprizi burada yaptık Tranmere'yi 2 maça çıkmaya zorladık.

FA CUP 1.TUR ( TEKRAR MAÇI )

Tekrar maçındaki oranlar bu şekilde bize deplasmanda oran bile çıkmamıştır herhalde, bakmamıştım ama

Rakibin atakları daha tehlikeli olsada ortada olan bir maçtı uzatmalarda sakat sakat oynayan Bunjaku sol çaprazdan
    Efsane bir golle bize turu getirdi.

FA CUP'TA BÜYÜK SÜPRİZ!

FA CUP 1.Tur tekrar maçında sahasında konuk ettiği güçlü rakibi Tranmere'yi uzatmalarda
    bulduğu golle geçen F.c United büyük bir zafere imza atmış oldu. F.C United geçen sezon
    Fa Cup'ta 3.tur'da elenerek yine adından söz ettirmişti.

Nesil
    2014

Tarif ettiğin sorunlar çok tanıdık geldi Asimetrik Buldozer'i modifiye ederek kullanıyorum şuanda , çok benzer sıkıntılardan gol yediğim oluyor.
    Tamam gol yiyim sıkıntı yok ama ben niye daha mutlağına girdiğimi atamıyorum. Bak mesela 17. hafta maçıma bak sen olsan hatayı nerde ararsın

Alt ligde olduğumuz için oyuncularımız ister istemez kalitesiz isimler, her ne kadar pozisyonada girsen adam kaçıracak Allahın emri bu ha buna karşın rakip geldimi çakıp gidiyor, orası dediğin gibi motorun yaramazlığı ama şuda var tabi gerçektede bu tip örnekler fazlasıyla mevcut 4-1 biten wolfsburg bayern maçı gibi adamlar geldiler 4 tane salladılar oyunu bayern oynadı o yüzden ben alıştım takılmıyorum artık yenilceğimiz varsa yeniliyoz zaten

1-2-3-4 kere hadi 5 kere olsa neyse ama şuana kadar aynı şekilde en az 10 maç sayarım

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Aynı dert bende de var, mesela son oynadığım bazı maçlarda rakip kaleyi şuta boğup golü bulamadım mı, rakibin ilk atağı gol oluyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

17. Hafta daki maçın bana çok tanıdık geldi. Bazen sen ne yaparsan yap maç motoru istediğini yapıyor.

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by NomrukaN View Post
    Aynı dert bende de var, mesela son oynadığım bazı maçlarda rakip kaleyi şuta boğup golü bulamadım mı, rakibin ilk atağı gol oluyor.
    17. Hafta daki maçın bana çok tanıdık geldi. Bazen sen ne yaparsan yap maç motoru istediğini yapıyor.
    Seninkisi daha vahimdi hocam ben öyle bişey görmedim

18.Hafta

19.Hafta

20.Hafta

21.Hafta

Bu maçtan sonra yönetim yeni bir sözleşme önerdi mevcut maaş bütçesine ek bütçe istedim. Onlarda kabul ettiler.
    Gözlem pörtföyümüzden en uygun 2 stoperi bedelsiz olarak kadromuza kattık

Spoiler: Profiller 

22.Hafta

Yeni iki stoperimizi aynı anda oynattık artık ya herro ya merro dedik. Transferlerden itibaren takım uyumu basıp maç önceside takım çalışması yapıp yeni transferleri takıma bir an önce alıştırmaya çalıştık sonraki 3-4 maçta aynı şekilde antrenmanlarımız devam edecek. Maça gelecek olursak bizim için kırılma maçı niteliğinde bir maçtı rakipten çok üstün oynadık çok erken maçı koparmamız gerekirken 83. dakika da rakip beraberliği yakaladı. Bu maçta berabere bitse yıkılırdım, nitekim bulduğumuz bir penaltı ile fazlasıyla hakettiğimiz 3 puanı aldık.

23.Hafta

Yoruma gerek yok sanırım

24.Hafta

Ligin dibine demir atan Buxton'a süpriz yapma şansı vermedik. Rahat bir futbolla 3 puanı 3 golle aldık

Bu sezon ilk defa geçen sezonunki performansımızın üstüne çıktık nereden bakarsanız bakın 1 puan Artık Play off için oynama vakti

FA CUP 2. TUR

Rakibimiz bizim başladığımız ligin takımlarından İngiltere 7.Liginde mücadele veriyor. Buraya kadar gelmesi bile büyük mucize ben oradayken 2.Tur'un hayalini bile kuramazdım

FA CUP 3.TUR Rakibimiz Premier'de küme düşmeye oynayan Wolves, geçen sezon bu tur'da Westham'a elenmiştik pardon eleğe çevrilmiştik

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Fa cupta evinde oynasan bir umut var derdim ama deplasmanda senin oyuncular kaldırabilir mi bilemeyeceğim.
    Stoperlerin iyi seni taşır. Hocam senin forvetlerde de sorun var. Çok dengesizler. Bir forvet alabiliyorsan almanı öneririm. Özellikle soğukkanlılığı iyi olan biri olsun da pozisyonları çar çur etmesin.

Fa cupta güzel gitmişiz ama wolves bi dur der bize artık, ligdeki performansımız artık yükselmeli

Nesil
    2014

Fa cupta evinde oynasan bir umut var derdim ama deplasmanda senin oyuncular kaldırabilir mi bilemeyeceğim.
    Stoperlerin iyi seni taşır. Hocam senin forvetlerde de sorun var. Çok dengesizler. Bir forvet alabiliyorsan almanı öneririm. Özellikle soğukkanlılığı iyi olan biri olsun da pozisyonları çar çur etmesin.
    Forvet sorunu çözmüştüm aslında ama aldığımız forvetin ayağı kırldı Ligin 2.haftasında ve sezonu kapadı Yeni stoperleirm ise ilaç oldu

Fa cupta güzel gitmişiz ama wolves bi dur der bize artık, ligdeki performansımız artık yükselmeli
    Yazdıklarının tamamı oldu

25.Hafta

26.Hafta

27.Hafta

28.Hafta

29.Hafta

30.Hafta

31.Hafta

32.Hafta

33.Hafta

34.Hafta

Genel Değerlendirme : Takımdaki defans zafiyetini çözdükten sonra takım önlenemez bir çıkışa geçti. Yeni aldığımız 2 stoperde kusursuz oynuyor. Zaman zaman sakatlıklar takımı vursa bile kazanma alışkınlığı edindiğimiz için takımı zorlamıyor. En önemlisi ilk 5'teki takımlardan puan ve puanlar alıyoruz.

Ligin bitimine 12 maç kaldı.

FA CUP 3. TUR

Bu maç öncesi çok kritik bir hata yaptım. Wolves ile oynamadan önce ligin 27. haftası maçına anlamsız bir şekilde çoğu As oyuncularımı bu maç için dinendirdim. Çok akılsızca bir hamle oldu. Diğer bir değişle ''Dimyat'a pirince giderken evdeki Bulgur'dan olduk '' Hem 27. haftadaki Lig maçını verdik hemde FA CUP maçını

Son Profilimiz

Yaklaşık 200 maçlık oyun geçmişimiz

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Yükseleyeceğiz, içime doğdu

Ayrıca FA Cup'ta baya iyi ilerledik. Kulübün kasası para görmüştür, mali durumu paylaşır mısın bi ?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

demek ki olay defaNS oyuncularındaymış
    edgar ie ve wisdom u derdest edince takımda rugani ve manolas benim defansı topladı gol bir şekilde atıyoruz ama

arada puan kayıpları yaşasakta yükselişimiz başlamış puan farkımızda yok fazla

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam Wolves ı zaten elemen zordu keşke rotasyon yapmasaydın. Ama olan olmuş. Artık tüm dikkatini lige vermen gerekecek.
    Evet demek ki sorun stoperlerdeymiş. Ama forvetlerinin çok dengesiz olduğunu hala düşünüyorum. Ama o seviyede de elden başka bir şey gelmiyor.

Sayfa 5 / 39 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri