Anket Sonuçlarını Görüntüle: F.C.Unted'ta 2030 yılı son sezon olacak buradan hangi ülkenin en altından başlayalım?

Voters
33. You may not vote on this poll
  • Almanya

10 30.30%
  • İtalya

5 15.15%
  • Fransa

2 6.06%
  • İspanya

6 18.18%
  • Portekiz

6 18.18%
  • Hollanda

1 3.03%
  • 2030'da Tekrar İngiltere en alta dönelim

3 9.09%
Sayfa 1 / 39 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 1158 sonuç

Konu: F.C.United 12 Sezon| Stuttgarter Kickers 6.Sezon |Sadece Alt Yapı |2031-32|

Nesil
    2014

Default F.C.United 12 Sezon| Stuttgarter Kickers 6.Sezon |Sadece Alt Yapı |2031-32|

FC United of Manchester, İngiltere'nin Bury Şehrinde kurulan yarı-profesyonel futbol kulübü. Şu an
    İngiltere Non League Premier Kuzey Liginde mücadele etmektedir. Kulüp, 2005 yılında Malcolm Glazer'ın Manchester United'ı satın almasını kabullenemeyen yüzlerce taraftar tarafından kuruldu.

2005-2006 sezonunda İngiliz lig sistemine göre en altta bulunan 10. kümeden futbola adımını atan kulüp, ilk üç sezonunda hızlı bir çıkış yaptı ve bu sezonlar boyunca sürekli yükseldi.

Takım, ilk sezonu olan 2005-2006'da İngiltere'nin profesyonel olmayan kulüpleri arasında, maçlardaki ortalama seyirci sayısı bakımından en yüksek rakama sahip ikinci kulüp oldu. Devam eden iki sezonda ortlama seyirci sayısı azalan kulüp, 2007-08 sezonunda 97. sıraya kadar geriledi.[3] 2008-2009 sezonunda ilk kez bir üst lige çıkamayarak ligi 6. sırada tamamlayan ve bu durumu ikişer kez 13. olarak 2009-2010 sezonunun sonuna kadar sürdüren kulüp, hâlen İngiltere futbol ligleri sisteminde 7. seviyeye tekabül eden Northern Premier League Premier Division'da mücadele etmektedir.

Kulübü Taraftarın atadığı bir Genel Müdür yönetiyor.

Menajerliğe başlangıç profilimiz

Medya Tahmini olarak 1. gösteriliyoruz.

Spoiler: Kadromuz 

Mevcut kadromuzdan aşağıdaki şekilde bir diziliş çıkıyor. Forvet bolluğumuz var. Kadromuzda bulunan sol kaant oyuncumuz bizimle sözleşme imzalasa kantlı sistemede bir taktik düşünebilrdim ama oyuncu şuan serbest heran başka takıma gidebeleceği için bu şekilde cesur bir dizilişle mücadelemizi vereceğiz

Mücadele edeceğimiz Lig

Açık Ligler

Çok Uzun ve Meşkâletli Bir Kariyer Olacağa Benziyor, İyi Eğlenceler.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Epeyi bir zorlu geçeceğe benziyor. Takipteyim. Başarılar dilerim.

İşin çok zor ve uzun, bakalım neler olacak ingiltere çöplüklerinde halkın takımı mençistır başarılar

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

hocam hadi bakalım sen kaç gün dayanacan
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Epeyi bir zorlu geçeceğe benziyor. Takipteyim. Başarılar dilerim.
    Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    İşin çok zor ve uzun, bakalım neler olacak ingiltere çöplüklerinde halkın takımı mençistır başarılar
    Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Başarılar
    Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    hocam hadi bakalım sen kaç gün dayanacan
    Teşekkürlerde niye gözümü korkutuyounuzki Takımda en büyük eksimiz takım ligin şampiyonluk favorisi ilk yıl çıkamazsak muhtemelen kovarlar. lk yılı atlatırsam bu takımı en üst seviyeye taşırım diye düşünüyorum

TRANSFER

İlk olarak Personel transferinden başlayalım bu seviyede bize en çok yardımı dokunacak kısım hiç kuşkusuz personel ekibimiz olacak

Takımda ilk etapta izin verilen toplam personel sayısı ikiydi. Genel Müdürümüzden yalvar yakar 1 fizyo artışı 1'de Antrenör artışı yapmasını
    istedik.

Spoiler: Taktik-Teknik Antrenörü 

Spoiler: Kondisyon Antrenörü 

Spoiler: Gözlemci 

Spoiler: Baş Fizyoterapist 

Spoiler: Baş Gözlemci 

Spoiler: Asistan Menajer 

Spoiler: Antrenör 

Personel Ekibinin antrenmana etkisi

Oyun başında oyuncu özellikleri gizli olduğu için bir oyuncunun iyi veya kötü olduğunu ancak 2-3 gözlem sonunda anlayabiliyoruz.
    Aşağıda belirttiğim oyuncuda olduğu gibi

Futbolcu Transferlerimizi ilk etapta takıma yeni kattığımız gözlemcilerin ilk raporlarından en iyilerini kadromuza kattık buradan yanlış hatırlamaıyorsam
    3 oyuncuyu free olarak aldık.

Sonra gelen gözlemcilerimizi acil olan mevkiler için araştırmaya gönderdik. Gözlem ağımız sadece İngiltere ile sınırlı. En eksik bölgemiz Sol ve Sağ bekti buraya hiç bir şey bulamadık

Forvet ve stoper gözleminden en iyi olanlardan bir forvet ve bir stoperide bu şekilde kadroumuza kattık

Spoiler: Jason Lampkin 

Spoiler: Manny Panher 

Spoiler: Zak Jones 

Spoiler: Connor Loftus 

Spoiler: Paul McCone 

Bizim adımıza en iyi haberse tesisi yenileyip kursa başlıyorum

Nesil
    2010
    Yer
    Kalkan/Antalya

hocam temanın linkini atabilir misin ? Başarılar diliyorum kariyerinde.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

başarılar..

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Başarılar hocam takipteyim bütlerden sonra ilk takip ettiğim kariyer sunuma dicek bişe yok zaten

tema forumda mevcutmu hocam çok güzel gözüküyor.

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by 24kobebryant View Post
    hocam temanın linkini atabilir misin ? Başarılar diliyorum kariyerinde.
    Quote Originally Posted by cklnc View Post
    başarılar..
    Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Başarılar hocam takipteyim bütlerden sonra ilk takip ettiğim kariyer sunuma dicek bişe yok zaten

tema forumda mevcutmu hocam çok güzel gözüküyor.

Teşekkür ederim arkadaşlar kullandığım tema Flut Skin özelden linkini attım ikinize de

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

İşte bu kariyer takip edilir.. Başarılar dilerim hocam.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Takımın bütçesi ne kadar sorması ayıp

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by EmreDeliveli View Post
    İşte bu kariyer takip edilir.. Başarılar dilerim hocam.
    Teşekkür ederim

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Takımın bütçesi ne kadar sorması ayıp
    Eğer bütçe denirse 20-30 K gibi bir şeydi zaten aldığımız oyuncuların çoğu amatör sözleşme bütçeye çok etkisi olmadı

1.Hafta

Spoiler: İMaç Sonu Takım Verileri 

2.Hafta

3.Hafta

4.Hafta

5.Hafta

6.Hafta

7.Hafta

Martıyı düşürdü hayvan Genelde bu şekilde çok gol kaçıyoruz. Yada boş kaleye ama rakipler 40 metreden frikikten en az 4-5 kere astı

8.Hafta

9.Hafta

10.Hafta

Genel Değerlendirme : Daha öncede belirttiğim gibi bu ligin şampiyonluk favorisiyiz ama ligdeki takımlar bir birine çok denk en alttaki takım size süpriz yapabiliyor. Sizde en üstteki takıma çekine çekine çıktığınız bir maçta rahat galibiyet alabiliyorsunuz.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Artık üstünlüğümüzü gösterip liderliği alalım ve farkı açalım. Yoska sezon sonu kötü süprizlerle karşılaşabiliriz.

transferler oldukça güzel, bencede biraz daha ağırlığımıızı koymamız lazım lige. Normalde bu tarz kariyerleri takip etmem açan 3 5 güne kaçar gerçi nannar ve krasafçik hocalar istisna onlar alt liglerde acı çekmekten hoşlanıyor umarım seninlide uzun soluklu olur

Başarılar, takipçiyim.

Nesil
    2014

Artık üstünlüğümüzü gösterip liderliği alalım ve farkı açalım. Yoska sezon sonu kötü süprizlerle karşılaşabiliriz.
    transferler oldukça güzel, bencede biraz daha ağırlığımıızı koymamız lazım lige. Normalde bu tarz kariyerleri takip etmem açan 3 5 güne kaçar gerçi nannar ve krasafçik hocalar istisna onlar alt liglerde acı çekmekten hoşlanıyor umarım seninlide uzun soluklu olur
    [MENTION=288772]RodiMood[/MENTION] [MENTION=295388]RagnarLothbrok[/MENTION] '' Valla bende biraz daha kolay olur erkenden ligden koparız falan diye düşünüyordum ama bir türlü takımda bir ivme yakalayamadık. Play off'a kalmak bile başarı olacak sanırım. Kovulmayım yeter ilk sene

Quote Originally Posted by ilkaysf View Post
    Başarılar, takipçiyim.
    Teşekkür ederim

11.Hafta

Spoiler: Maç Sonu verileri  

12.Hafta

13.Hafta

14.Hafta

15.Hafta

16.Hafta

Genel Değerlendirme : 11 ve 12 hafta sonrasındaki FA Cup maçında aldığımız 4 farklı galibiyetin ardından aşağıdaki şekilde
    bizim için kilit isime sahip 3 oyuncumuzun sakatlıkları takımı çok geriletti. En az sakatlık 5 hafta süreliydi maalesef

TRANSFER

Sakatlıklardan dolayı mevkileri arttırdık. Yönetimden +1 gözlemcide istedik. Gözlenen oyunculardan
    eğer işimize yarayacak birini bulursak yetenek yargılamsına güvendiğim bir gözlemcimi oyuncuya tekrar
    gözlemletiyorum.

Takıma yeni aldığımız sağ bek ilk gözlemde 4 yıldız gözüküyordu. Güvendiğim gözlemcim sonraki gözlemlemesinde bunu 3,5'a çekti
    oyuncu takıma geldiğinde 3 yıldız verdiler Forvet oyuncum içinde bir gözlemcim 3,5 diğeri 4 yıldız verdi oyuncu 4,5 yılıdzla takıma katıldı

Spoiler: Yeni Transferler  

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Hocam inişli çıkışlı grafik içerisindeyiz. Sakatlıklar can sıkıyor.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Hocam inişli çıkışlı grafik içerisindeyiz. Sakatlıklar can sıkıyor.
    Sakatlıkların alternatifini bulduk şuanda çok can sıkmıyor. Ligde de iyi bir ivme yakaladık artık

17.Hafta

Hak etmediğimiz ama ihtiyacımız olan bir 3 puan aldık.

18.Hafta

19.Hafta

20.Hafta

21.Hafta

22.Hafta

23.Hafta

24.Hafta

25.Hafta

Ligde ilk defa liderliğe oturduk, tabi burada sonradan takıma katılan oyucuların etkisi büyük gözlemcilerimiz harıl harıl çalışıyor. Yavaş yavaş takım olma yolunda ilerliyoruz.

İlk Kursumuzu pekiyi ile verdik yeni sınavımıza hazırlınayoruz Taraftar olaraksa ligin çok üstünde bir ilgi var. Stadımız yarı yarıya her maç doluyor.
    Zaten 1.800 civarı kombinemiz var.

Kadroumuzu tamamen bu dizilişe göre şekillendiriyoruz. Eksikliklerimiz var özellikle DOS ve Bek bölgesi takımın yetersiz olduğu en önemli kısım
    bunlarla ilgili araştırmalarımız sürüyor

arada puan kayıpları olsada, sakatlıkların üstesinden gelmişiz ve çok iyi bir seri yakalamışız mutlu son yakın

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Battı çıktı giderken son haftalardaki performansın çok iyi olmuş. İnşallah zar zor aldığımız liderlik koltuğunu kola yvermeyiz.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

öncelikle başarılar kardeşim
    2012 de blyth spartans'la bu ligde kariyer açmıştım ve çok zevk almıştım logoları cezbetmişti
    medya kolay kolay bir takıma 1. olacak demez bence daha iyi gitmemiz gerek kısıtlı oyuncu havuzumuz var bariz gözüküyor eksik mevkiler tamamlandığı taktirde takım arkasındakilerden uzaklaşacaktır...

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

hocam maçlar çok iyi deplasmanda yeniyoz evimizde yeniliyoz 4 maç evimizde kaybettik heralde o maçları kazansaydık açık ara birinciydin

Nesil
    2014

arada puan kayıpları olsada, sakatlıkların üstesinden gelmişiz ve çok iyi bir seri yakalamışız mutlu son yakın
    Puan kayıpları normal aslında daha takım bana ben takıma alışamadım henüz kemik kadromuzda yok bir dönem sakatlıklarda epey etkiledi

Battı çıktı giderken son haftalardaki performansın çok iyi olmuş. İnşallah zar zor aldığımız liderlik koltuğunu kola yvermeyiz.
    Bir ara cidden puan farkı epey açılmıştı hatta play off bile elden gidiyordu tek derdim kovulmamaktı çok şükür bir iki şans galibiyeti ile takım seri yakaladı

Quote Originally Posted by devilshand View Post
    öncelikle başarılar kardeşim
    2012 de blyth spartans'la bu ligde kariyer açmıştım ve çok zevk almıştım logoları cezbetmişti
    medya kolay kolay bir takıma 1. olacak demez bence daha iyi gitmemiz gerek kısıtlı oyuncu havuzumuz var bariz gözüküyor eksik mevkiler tamamlandığı taktirde takım arkasındakilerden uzaklaşacaktır...
    Takımın logosuna bende hayran kaldım bir ara kovulmanın eşiğine geldim kovulsaydım senin dediğin takıma geçerdim Teşekkürler yorumun için

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    hocam maçlar çok iyi deplasmanda yeniyoz evimizde yeniliyoz 4 maç evimizde kaybettik heralde o maçları kazansaydık açık ara birinciydin

Bende anlam veremdim 4-3-3 aslında evimizde daha ideal bir diziliş olsada içeride bir türlü tutmadı içeride 4-3-3'ü kontra oynuyoruz deplasmanda yüklenerek ilginç ama öyle

Nesil
    2014

26.Hafta

27.Hafta

28.Hafta

29.Hafta

30.Hafta

31.Hafta

32.Hafta

33.Hafta

34.Hafta

Ligde artık bu fark kolay kolay kapanmaz 46 haftalık ligde muhtemelen 5-6 hafta kala şampiyonluğumuzu ilan ederiz.

Takımın bu kadar iyi bir ivme yakalaması hiç kuşkusuz gözlemcilerimizin başararısı adamları bir dakika boş bırakmıyorum. Şu ana kadar başarısız
    oldukları tek şey aradığım Sahte forveti bulamadılar

Takımı sürekli yeniliyoruz. Transfer sezonu falan bizi bağlamıyor beğendiğim oyuncuyu direk alıyorum takıma

Aranızda yeni olduğum için aşağıya oyunun güncel durumunu ekledim. Şuana kadar oyunda 7 defa kayıt almışım bunların zaten 3-4 tanesi 3 ayda bir alınan otomatik kayıtlar diğerleride PC başından kalktığımda alınan kayıtlar hiç bir maç asla tekrar oynanmadı ve bir crash harici olmadığı sürecede oynamam arkadaşlar. Geride kalan 34 haftada 7 kayıt almışım Lig bitimine 12 hafta var 8 kayıtta sezon bitecek gibi inşallah çok kayıt almamışımdır. Crash gibi bir hata vermeyeceğini bilsem 5 senede bir alırım ama oyunumda tema'dan tutunda logo, yüz paketi , bilmemne grafik eklentisi hepsi var bunlarda Crash verme ihtimalini güçlendiren etkenler

Bunların dışında oyuna başlarken oyuncu özelliklerinde gizledim bizim gözlemcilerimiz tarafından gözlemlenmeyen her hangi bir oyuncununda profilini göremiyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

gözlemcileri kullanma başarına hayranım hacı tiz zamanda nasıl olduğunu öğrenmek istiyorum
    kopmuş gitmişiz zaten ligden kim tutar bizi üst ligde tokatlamazlarsa iyidir

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by devilshand View Post
    gözlemcileri kullanma başarına hayranım hacı tiz zamanda nasıl olduğunu öğrenmek istiyorum
    kopmuş gitmişiz zaten ligden kim tutar bizi üst ligde tokatlamazlarsa iyidir
    Teşekkürler kardeşim Hallederiz steam'de bir ara

34.Hafta da oluşan 12 puanlık farktan sonra kalan haftalarda kritik bir hata yapmayarak rahat bir şampiyonluk aldık

200 K'lık tesis gelişimi için yeterli kaynağı bulamadık maalesef, diğer ilginç kısım Genel Müdürümüz başlangıç bütçesinide play off yada şampiyonluk bütçesi olarak bütçeyi ikiye ayırdı yani yeni üst lige çıkan takımdan beklentileri şampiyonluk

Gelecek sezon için takımda aşağıdaki oyuncular dışında kalanların hiç biri ile sözleşme yenilemedik. Yeni sezon için yönetim gözlemci sayımızı 4'e çıkardı. Transferleri 30 hazirandan sonra yapmayı planlıyorum.

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Sonunda toparlamış şampiyon olmuşuz. Tebrik ederim.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Hocam Tebrikler senden istenilen şampiyonluğu taraftarlara verdin
    ADANA DEMİRSPOR

Sayfa 1 / 39 12311 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri