1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: oyunu açıyorum pc kapanıyor

Nesil
    2006
    Yer
    BURSA&EVDEN

Default oyunu açıyorum pc kapanıyor

arkadaşlar oyunu açıyorum pc kapanıyor sadece fm de yapıyor bu hatayı hitman,gta vs oynuyorum hiçbir sorun yok fm de pc kendini kapatıyor

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Bilgisayar donanımlarının özellikle işlemci veya ekran kartının FM'yi çalıştırırken zorlanıp ve kendi kendini kapatabilir. Birde daha öncesinde uzun süredir bilgisayarın açık ise bundan kaynaklı olabilir. Ekran kartı ayarlarında Football Manager'i yüksek performans'ta çalıştır seçeneğini işaretlemiş miydin?
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2006
    Yer
    BURSA&EVDEN

işaretledimde hiç böyle bir sorun yoktu 2013 ten beri alıp oynuyorum bu seriyide oynadım çoğu kez ram taktırdım bilgisayarıma oyunlarda bi tek fm de sıkıntı var tercih ayarlarını mı değiştirmem gerek anlamadım

Nesil
    2006
    Yer
    BURSA&EVDEN

? bilgisi olan var mı

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Peki tekrar silip yüklemeyi denedin mi? Gerçekten çok enteresan bir sorun eksik dosya olsa oyundan atar bilgisayarını kapamaz. Bilgisayarında o program çalıştığında bir hata veriyor yada donanımsal olarak yetersizlik söz konusu olduğu için sistem kapanıyor.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2006
    Yer
    BURSA&EVDEN

anlamış değilim silip yüklüyorum ilgine teşekkür ederim sana tekrar sorucam konuyu

Nesil
    2006
    Yer
    BURSA&EVDEN

hacı yok ya oyun hala kapanıyor pc de 4 gb ram vardı 6 ya çıkarttım acaba ondan mı oldu eskiden böyle bir problem yoktu

8. Default

Quote Originally Posted by mangamali View Post
    hacı yok ya oyun hala kapanıyor pc de 4 gb ram vardı 6 ya çıkarttım acaba ondan mı oldu eskiden böyle bir problem yoktu
    Aynısı bende de oluyor,macun felan sür dediler ama bence alakası yok.Öyle birşey olsa tüm oyunlarda pc kapanırdı.

Nesil
    2006
    Yer
    BURSA&EVDEN

çözümü nedir bunun ya macunu falan yaptım ben

bu hatanın aynısını ben de yaşıyorum. saatlerce bir şey izliyorum kullanıyorum bir şey olmuyor oyunu açıp bir iki maç yaptığımda pc kapanıyor hiç hata vermeden. yeniden açtığımda ise hiç pc duzgun kapatılmadı diye yazmıyor.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri