1 ile 23 arası toplam 23 sonuç

Konu: Kasımpaşa S.K | Paşalarda Hedef Avrupa

Default Kasımpaşa S.K | Paşalarda Hedef Avrupa

Kasımpaşa Spor Kulübü ya da kısaca Kasımpaşa, futbol branşıyla tanınan Türk spor kulübü. Kulüp 1921 yılındaİstanbul'un Kasımpaşa semtinde kurulmuştur. Kulübün genel başkanlığını Zafer Yıldırım yapmaktadır.Kasımpaşa Spor Kulübü, güncel olarak futbol (erkek) ve güreş dallarında faaliyet göstermektedir. Futbol Takımı daha önce,1988-89, 1996-97, 2004-05 yıllarında 3. Lig'de, 2005-06'da 2. Lig'de ve 2006-07, 2008-09, 2011-12 sezonlarında ise 1. Ligplay-offlarında şampiyon olma başarıları göstermiştir.Futbol takımı, iç saha maçlarını 14.234 seyirci kapasitesine sahip olan Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu'nda oynamaktadır. Stadyum içerisinde inşa edilmiş olan güreş şubesi binasında, güreş takımının maçlarını yaptığı bir salon, güreşçilere ait özel odalar ve fitness salonu yer almaktadır.Kulübün renkleri, geleneksel olarak lacivert ve beyazdır. Logosu ise kuruluşundan itibaren birçok kez değişerek günümüze gelmiştir. 1948 yılında düzenlenen Yaz Olimpiyatları'nda güreş dalında şampiyon olan Gazanfer Bilge, Mehmet Oktav veAhmet Kireççi'nin başarıları sonrasında, dönemin Cumhurbaşkanı İsmet İnönü Kasımpaşa'ya logosunda Türk bayrağıtaşıma izni vermiştir. Böylece, Beşiktaş'tan sonra bu hakkı elde eden ikinci takım olmuştur.

Mabedimiz

Takım Fotoğrafımız

Kariyer kurallarını okudum kabul ediyorum

Sezonluk Hedeflerimiz
    -Avrupa Ligi'ne gitmek
    -Pilot kulüp bulmak

Başarılar, İyi Eğlenceler.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Doğma büyüme Kasımpaşalı olarak takipteyim, başarılar

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başarılar dilerim.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Başarılar hocam

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Başarılar (:

Nesil
    2014

Oyunda maalesef gerçekte olduğu gibi finansı sağlam değil, çok dikkatli olmak lazım başarılar dilerim

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Başarılar, İyi Eğlenceler.
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    Doğma büyüme Kasımpaşalı olarak takipteyim, başarılar
    Teşekkürler bende de FM2012'ye başladığım günden beri Kasımpaşa'ya sempatim var

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Başarılar dilerim.
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Başarılar hocam
    Teşekkürler hocam

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Başarılar (:
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Oyunda maalesef gerçekte olduğu gibi finansı sağlam değil, çok dikkatli olmak lazım başarılar dilerim
    .
    Teşekkür ederim ben de finansal durumu görünce şaşırdım

Paşalar'da Transfer Dosyası

Tabare Viudez Parma'da

Kasımpaşa'nın yıldız futbolcusu Tabare Viudez 6 milyon TL karşılığında İtalya Serie A takımlarından Parma'ya transfer oldu.Futbolcunun transfer olmak istemesi ve Kasımpaşa'nın finansal açıdan darda olması sebebiyle teknik direktör Ömer Faruk Sarıbıyık kabul etti ve Parmayla anlaşıldı.

Miroslav Stevanovic Kasımpaşa'da

İspanya Liga Adelante takımlarından Alaves'ten serbest kalan Boşnak futbolcu Stevanovic Kasımpaşayla anlaştı.Ayrıca 23 yaşında olması da bizim için bir avantaj oldu.

Denis Stracqualursi Kasımpaşa'da

Takımdan ayrılmak isteyen Adem Büyük yerine Kasımpaşa Denis Stracqualursi'yi transfer etti.Arjantinli futbolcu için bonservis ödenmedi.Ayrıca futbolcumuz Scarione'nin büyük desteği oldu.

Nesil
    2014

Eren ve Adem rahat götürürdü forvet hattını üstelik Türk olmaları ayrıca artısıydı bu arada Bursa Kariyerine Kasımpaşa kariyeri diye yorum atmışım Bir ara bakıp alıntılarsın buraya

Dostum gerçeği konuşmak gerekirse o takım oyunda Babel'i besleyecek güçte değil, bu seride kısa süreli Kasımpaşa kariyeri yaptım şuan tekrar yönetsem ilk iş Babel gibi yüksek ücret alan ve aynı zamanda takıma para bırakacak adamları satardım bir kaç yılda kiralık oyuncu veya genç oyuncu alırdım. Bakalım senin politikan nasıl olacak.
    Eren ve Adem rahat götürürdü forvet hattını üstelik Türk olmaları ayrıca artısıydı bu arada Bursa Kariyerine Kasımpaşa kariyeri diye yorum atmışım Bir ara bakıp alıntılarsın buraya
    Babel'in hazırlık maçlarında gösterdiği performansı görünce kıyamadım Eren'de maşallah 8 ay sakat önümüzdeki sezon ben Scarione'yi gönderip Eren'i ofansif ortasaha oynatmayı düşünüyorum. Babel'i de finansal açıdan çok sıkışırsak yol gönderebilirim zaten Stevanovic ve Tunay iki kanatta da güzel oynuyor

Nesil
    2014

Denis harika bir Pivot orası kesin. Babel'e gelince 5 büyüklerden birinde olsa satılacak adam değil zaten oyunda da beğeniyorum kendini belli ediyor. Büyük bir riskin olacak takım ilk 4'e girmek zorunda ayrıca ZTK'ya da asıl orada Final lazım her yönüyle sponsor taraftar çekmek lazım takıma, eğer bütçen varsa düşük maliyeti ile Kemal Tokak yada Efe Halil takviyesi yapmanı öneririm. Alpaslan'ı hangi mevkide kullancaksın bilmiyorum ama eğer bek olarak kullanmayacaksan orada Orhan sezonu tamamlayamaz Rize'den Koray'ın da maliyeti çok düşük. Elinden bir iki yabancı daha çıkartıp defansa takviye şart

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Orhan Gülle ve Kerem bulut oyun başında boşta oluyorlar. Hala boştalarsa kapmanı öneririm.

Denis harika bir Pivot orası kesin. Babel'e gelince 5 büyüklerden birinde olsa satılacak adam değil zaten oyunda da beğeniyorum kendini belli ediyor. Büyük bir riskin olacak takım ilk 4'e girmek zorunda ayrıca ZTK'ya da asıl orada Final lazım her yönüyle sponsor taraftar çekmek lazım takıma, eğer bütçen varsa düşük maliyeti ile Kemal Tokak yada Efe Halil takviyesi yapmanı öneririm. Alpaslan'ı hangi mevkide kullancaksın bilmiyorum ama eğer bek olarak kullanmayacaksan orada Orhan sezonu tamamlayamaz Rize'den Koray'ın da maliyeti çok düşük. Elinden bir iki yabancı daha çıkartıp defansa takviye şart
    ligde ilk 5 haftayı bitirdiğim için bu konuda geç kaldım da Allah'ın izniyle Fritzler'i ülkesine yolluyoruz Coulibaly'i de büyük ihtimalle göndereceğiz ikisinden gelen parayla Koray Altınay'ı alabilirsek iyi olur.Ayrıca galibiyet başına 1.65 milyon TL geldiği için de takım ayrı bir hırslı oynuyor

Orhan Gülle ve Kerem bulut oyun başında boşta oluyorlar. Hala boştalarsa kapmanı öneririm.
    Maalesef kaçırdık galibiyet primleri sayesinde mali durumu iyice düzeltirsek defansa Atila Turan'ın bonservisini alabilirsek bir de Donk'un yanına bir takviye yaparsak tamamdır

Hazırlık Maçlarımız

İlk 4 hazırlık maçında taktiği oturtmak için yaptık Livorno maçı bizim için ciddi bir maçtı ve oyuncularımız sezona hazır olduğunu gösterdi.

1. Hafta Mersin İ.Y 0-2 Kasımpaşa

2. Hafta Kasımpaşa 4-1 Rizespor

3. Hafta Bursaspor 1-1 Kasımpaşa

4. Hafta Kasımpaşa 3-2 Karabük

5. Hafta Balıkesir 0-3 Kasımpaşa

İlk 5 Hafta Puan Durumu

İlk 5 Hafta Değerlendirmesi

Lige güzel bir başlangıç yaptık ve lideriz.Özellikle Babel ve Denis gol yollarında güzel işler çıkarıyor hatta Babel gol krallığı listesinde birinci.Bu grafiğini ikinci ligin devamında da göstermesini bekliyorum.Tabi ki bir sakatlık durumu olmazsa.Önümüzdeki haftalarda bizi zorlu bir periyot bekliyor.4 büyüklerle maçlarımızı oynayacağımız zorlu 6 hafta ve kupada gruplara kalmak için gireceğimiz bir mücadele... Ama takımıma güveniyorum.
    Last edited by omer5941 : 29.Ocak.2015 at 13:50

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Güzel bir giriş yapmışsın.

Nesil
    2014

2 hafta ve 3. hafta SS'leri aynı Lige güzel başlamışız

Güzel bir giriş yapmışsın.
    2 hafta ve 3. hafta SS'leri aynı Lige güzel başlamışız

Darısı diğer haftaların da başına. Ben de hiç farketmedim hocam sağolun söylediğiniz için

Ayrıca Rize'den Koray Altınayla anlaştık.Efe Halil için Mersin yüksek teklif isteyince tekliften vazgeçtik yapımcılar Barış Başdaş'ı da torpilli yapmış zaten Fritzler ülkesine Coulibaly de İngiltereye gidiyor Koray'ın parasını 0lamış olduk

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by omer5941 View Post
    Darısı diğer haftaların da başına. Ben de hiç farketmedim hocam sağolun söylediğiniz için

Ayrıca Rize'den Koray Altınayla anlaştık.Efe Halil için Mersin yüksek teklif isteyince tekliften vazgeçtik yapımcılar Barış Başdaş'ı da torpilli yapmış zaten Fritzler ülkesine Coulibaly de İngiltereye gidiyor Koray'ın parasını 0lamış olduk
    Güzel transfer yaptın. Gökhan Gönül'den sonra ligdeki en iyi sağ beki aldın. Bir de taktik transfer geçmişi ve takım kadrosunu da ekler misin? Sana zahmet

Başarılar güzel bir başlangıç olmuş.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

BaşarılarLige çok güzel başlamışız.

Güzel transfer yaptın. Gökhan Gönül'den sonra ligdeki en iyi sağ beki aldın. Bir de taktik transfer geçmişi ve takım kadrosunu da ekler misin? Sana zahmet
    Tamam güncellemede koyacağım

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Başarılar güzel bir başlangıç olmuş.
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    BaşarılarLige çok güzel başlamışız.
    Teşekkürler

Taktiğimiz

Transfer Geçmişi

Ertaç Özbir'dense Alperen Uysal'ı bedavaya kiraladık.Yeni transferimiz Koray Altınay devre arasında gelecek.Ayrıca Coulibaly devre arasında Fritzler 24.06.2015 tarihinde transfer olacak.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri