1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Oyunu oynarken bilgisayarım kapanıyor

1. Default Oyunu oynarken bilgisayarım kapanıyor

Merhabalar arkadaşlar,gerek fm 2014 gerek fm 2015 oynarken ikisinde de pc 5 dakika içerisinde kapanıyor çözümü nedir acaba ?Pc laptop markası toshiba,teşekkürler.

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

laptobunu bakıma al

3. Default

Nasıl yani?

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Bilgisayarın donanımı ile ilgili biraz detaylı bilgi verir misin? Toshiba'nın hangi modeli?

5. Default

Toshiba satellite . 3 gb ram 1 gb ekran Karti var .ayni sorun fm 2012 de olusmazken 14-15 te oluyor

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Yine ekstra detay isteyip Satellite'ın hangi modeli diye sorayım. Zira bazılarının işlemcisi AMD olduğundan ısınma sorunu olabiliyor.

Öncelikle; bilgisayarın ısınıp kapanmasının bir çok nedeni olabilir. Donanım özelliklerin oyunun sistem gereksinimlerini karşılıyor. Çok iyi bir performansla olmasa da normal şartlarda kapanma sorununu yaşamadan oynayabiliyor olman lazımdı. Bu sebeple aklıma iki sorun geliyor. Birincisi virüs yazılımları kaynaklı bilgisayar donanımlarının fazla yorulması. İkincisi ise fiziksel tozlanma. Virüs taraması tavsiye etmekle beraber, şahsen bilen birisi tarafından bilgisayarın arka tarafının dikkatlice açılıp bir fiziksel bakım yapılmasını öneririm. Basit bir şekilde elektrik süpürgesiyle halledebilirsiniz. Artı olarak, soğutucu. Laptopta oyun oynuyorsanız büyük ihtimalle soğutucu kullanmanız gerekir.

7. Default

valla hocam acikcasi teknik ozelliklerinden anlayan birisi degilim ama Windows vista isletim sistemi.Birkac yerde daha okudum termal macun vs diyor bu tur islere girismeden direk pcde birkac uygulmayi oyun oynarken kapatsam duzelmez mi ?

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

masaüstü olsaydı eğer yapması çok kolay macun sürmenin ancak laptop olduğundan bir bilgisayarcıya gösterip macun değişikliği olacaksa yaptırman lazım. yoksa ana kartı ciddi bir şekilde yakarsın.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

benimkide kapanıyordu servise verdim macun sürdüler ve bakım yaptılar ısınmadan dolayı kapanıyordu artık kapanmıyor

hocam macun diyorum başka da bişey demiyorum. benim dandik laptopu bile uçurduysa uçurmayacağı pc yok. bir format attır bi de temizletip macun çektir yılan gibi oluyo.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri