Sayfa 5 / 6 İlkİlk ... 3456 SonSon
121 ile 150 arası toplam 157 sonuç

Konu: Bandırmaspor'la Tarih Yazmaya | (3. Sezon - Süper Lig'deyiz!)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Tebrikler hocam sağlam çıkmışız yukarıya.Güzel bütçe.Ligde tutar bizi diye düşünüyorum

Nesil
    2014

Tebrik ederim müdür İlk yıl tutunuz inş Süper Ligde

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Hocam tebrik ederim sende inanılmazı başarmışsın Ayrıca hocam 5-5 lik maça gelince.Fark attığın maç içerisinde oyunculara seslen kısmından konsantre olmalarını söylersen faydalı oluyor öneririm.
    Teşekkür ederim. 5-5lik maçta bu kadar büyük bir geri dönüş bana imkansız gelmişti. Bundan sonra dediğini deneyeceğim
    Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Tebrikler hocam sağlam çıkmışız yukarıya.Güzel bütçe.Ligde tutar bizi diye düşünüyorum
    Teşekkürler.İnşallah
    Quote Originally Posted by Barak View Post
    Tebrik ederim müdür İlk yıl tutunuz inş Süper Ligde
    Teşekkürler.İnşallah

---------

Bandırmaspor'da Gençleştirme Harekatı

Süper Lig'in yeni ekibi Bandırmaspor transferde hareketliliğiyle dikkat çekiyor. Dış transferde her gün yeni bir ismin anıldığı takım altyapısından yetişmiş 5 ismi A Takıma çıkarttı.
    Bandırmaspor'un genç teknik direktörü Halık İsmayilov'un açıklamasında, "Yabancı oyuncu transferinden çok kendi değerlerimizle yola devam etmek istiyoruz. Kendi oyuncularımızı yetiştirip üst düzey kulüplere yollamak istiyoruz. Bu nedenle bu oyuncuları A takım bünyesine aldık. Kendileriyle en kısa zamanda profesyonel sözleşme imzalayacağız. Kamp performansına bağlı olarak 1 oyuncu genç takıma dönebilir" demesi dikkatleri çekti.

Oyuncular

Yapılan açıklamanın ardından kamp programı da basına duyuruldu

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Hedefler düşük o zaman hocam?

Hedefler düşük o zaman hocam?
    Ligde kalalım yeter bu sene. Planlarım uzun vadeli. Ondan acelem yok.
    Asıl hedefimiz oyuncu yetiştiren, kalkınan bir kulüp olmak.
    Bu gençler pek yeterli olmayabilir ama birini bile kazansam benim için yeterli.
    Zaten lig kurallarında 1 altyapıdan oyuncuyu ilk 11de, 4 tane de kadroda bulundurma zorunluluğumuz var. Biraz da bundan dolayı A takıma çıkarttık bu isimleri.

Transferde bir kaç oyuncu ile anlaştık. Sağ bek, stoper ve forvet bölgelerine doğru takviyelerde bulunursak ligde kalacağımıza inanıyorum. Belki bir de sağ kanat takviyesi yaparım
    Transferi tamamladıktan sonra paylaşacağım
    Özellikle bu bölgelere oyuncu tavsiyesine açığım.
    Last edited by kerim1990 : 16.Şubat.2015 at 13:51

Nesil
    2014

Ben o gençlerin hiç birinden ümitli değilim dostum ama alt yapıdaki oyuncular bazen profilinin çok ama çok üstünde performans sağlaya biliyor.

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Gençler yetersiz hocam daha iyilerini bulabiliriz.

Ben o gençlerin hiç birinden ümitli değilim dostum ama alt yapıdaki oyuncular bazen profilinin çok ama çok üstünde performans sağlaya biliyor.
    Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    Gençler yetersiz hocam daha iyilerini bulabiliriz.
    Daha önce de dediğim gibi altyapıdan yetişmiş 4 oyuncuyu kadroya kaydetme zorunluluğundan yukarıya taşıdım oyuncuları. Ara sıra oynatacağım. Performans gösteren önümüzdeki yıl da kalır. Gösteremeyen kiralık gider veya geldiği yere döner. Şu anda elimdeki oyuncuların en potansiyellileri bunlar

---------

Gümüşhanespor ile pilot takım anlaşması yapıldı

Buna göre forma şansı bulamayan ve kadroda düşünülmeyen oyuncular Gümüşhane'ye kiralanacak.Gümüşhane 2. Lig'de yer alıyor.
    Diğer pilot takımımız Bursa Nilüfer'le olan anlaşmamız sona erdirildi..

Transferler

Giden oyunculardan Doğan hariç hepsi göndermeyi düşündüğüm isimlerdi. Doğan konusunda kadroda tutabilirdim ancak yetersiz olacağını düşünüp yolladım.

Bekir Sevgi

2 sezondur kiralık olarak kadromuzda bulunuyordu. Geçen sezon ciddi 2 sakatlık yaşadı. Biraz ahde vefa, biraz da ihtiyaçtan kadromuza kattık. Ömer'le forma savaşına girecek

Lartey

Bonservis verip aldığımız tek oyuncu. Gözlemci raporlarına göre almamız istendi. Fiziksel özellikleri iyi. Mentali de hiç fena değil. Defansımıza kalite katacağına inanıyorum

Bartolomucci

Stoper olarak gözükse de sağ beki yedekleyecek. Açıkçası başka adam bulamadığımdan aldım..

Hasan Türk

Geçen yıl oldukça başarılı bir sezon geçirdi. Aynı performansı bu yıl da göstermesini bekliyorum

Rohan İnce

Fiziksel özellikleri yüksek bir oyuncu. Aynı zamanda Chelsea patentli. Kendisine güveniyorum..

Massimo Loungo

Bu yıl en çok şey beklediğim oyuncu. Takımın yıldızı olabilecek kapasitede.

Emerson

Alternatif olsun diye aldık. Ancak takımda kimsenin yeri kesin değil. Performansa dayalı bir forma savaşı var. Kim oynarsa formayı alır. Bu yüzden kendisi de şans bulacaktır muhakkak

Tony Okpotu

Bu oyuncuyu da scoutlarımız önerdi. Biz de öneriyi kulak arkası etmedik.

Hazırlık Kampı Sona Erdi

Bandırmaspor hazırlık kampında zorlu rakiplerle karşılaştı. Önce yurt dışı etabı Yunanistan'a giden takım Olympiakos ve Panatinaikos gibi güçlü takımlarla oynadı. Ardından yurt içine dönerek sezon açılışı için Altay'la oynadıktan sonra İstanbul'da Beşiktaş ve Galatasaray'la oynayarak kampı sonlandırdı.
    Bu karşılaşmalarda 11 gol atarken kalesinde 14 gol gördü.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Luongo baya iyiymiş diğerleride iyi hocam ama süperlig de zorlanabiliriz kolay gelsin.

Luongo baya iyiymiş diğerleride iyi hocam ama süperlig de zorlanabiliriz kolay gelsin.
    Luongo'dan bu sene çok şeyler bekliyorum. Ki oyun anlayışımızda da takım onun etrafında kurulu olacak gibi.

----------------

Sezon Öncesi Bir Genel Bakış

Yükselmemize 1e 201 oran veriliyor. Samsun'dan sonra küme düşmenin en büyük 3 adayından biriyiz.
    -------------------------------
    Ligimizde Ödenen Bonservis Ücretleri

Burada kara geçen Trabzon'un ardından en tutumlu 2. takımız. Bu sezon sadece 275bin harcama yaptık. Urfa, Balıkesir, Konya ve Karabük'ün harcamalarda ilk dördü alması ilginç
    -----------------------
    Ligimizde Ödenen Maaşlar

Burada Galatasaray açık farkla lider. Sıralama tahmin edildiği gibi devam ediyor. Bizse ligin en az maaş veren takımıyız. İstesek çok daha fazla harcama yapıp daha yukarılarda olabilirdik. Ancak hedefimiz maddi gücü yüksek bir Bandırmaspor. Bunun için tutumlu olmayı tercih ettik.
    ---------------------------
    Ligimizdeki Önemli Transferler

Urfa'nın hareketliliği buraya da yansımış.
    ------------------------
    Ligimizde Bazı Takımların Kadroları

FENERBAHÇE

Teknik Direktör : Muhsin Ertuğral

GALATASARAY

TEknik Direktör : Prandelli

BEŞİKTAŞ

Teknik Direktör : Biliç

TRABZONSPOR

Teknik Direktör : Roberto Mancini

BURSASPOR

Teknik Direktör : Ünal Karaman

ŞANLIURFASPOR

Teknik Direktör : Cihar Arslan

BALIKESİRSPOR

Teknik Direktör : İsmail Ertekin

Nesil
    2014

Transferlerde en çok Lartey'i beğendim. Transfer geneline ise 10 üzerinden 9 diyebilirim. Oyuncuların hemen hemen hepsi nokta gibi duruyor

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Transferler fena değil , bu sezon ligde tutunup önümüzdeki sezondan itibaren Avrupa'ya oynamamız lazım.

Transferlerde en çok Lartey'i beğendim. Transfer geneline ise 10 üzerinden 9 diyebilirim. Oyuncuların hemen hemen hepsi nokta gibi duruyor
    Lartey lige iyi başladı ama şanssız bir sakatlık yaşadı. 2 haftadır yedek soyunuyor. Zamanla ilk 11e almaya başlayacağım
    Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Transferler fena değil , bu sezon ligde tutunup önümüzdeki sezondan itibaren Avrupa'ya oynamamız lazım.
    Bu formumuza güvenerek ligde kalacağıma inanıyorum

-----

SÜPER LİG BAŞLIYOR!

1. Hafta

Trabzon'u deplasmanda devirmeyi başardık. Trabzon çok güç kaybetmiş. Bizse iyi oynadık

2. Hafta

Ligin yeni ekiplerinden Samsun'u yenmek bizim için çok önemliydi.

3. Hafta

Başakşehir'i deplasmanda yenip 3te 3 yaptık

4. Hafta

Bursa deplasmanı belki de sezonu belirleyecek maçtı. Direndik ama olmadı.. Yine de futbolumuz umut verici

5. Hafta

Bursa'dan sonra Galatasaray'la oynamamız şanssızlık. Kalite farkı barizdi

6. Hafta

Urfa'ya karşı 7 tane atıp morallendik. Çok daha fazla da atabilirdik. Hedefim lig rekorunu kırmaktı.

7 Hafta

Karabük ligin dibine demir atmış durumdaydı. İyi kapandılar. Kilidi açmakta çok zorlandık. Ancak galip gelmesini bildik

Puan Durumu

Hiç beklemediğim bir şekilde 2. sıradayız. Durumdan herkes memnun. Takımda bir kaç yetersiz olduğunu düşündüğüm pozisyon var. Oraları da tamamlarsak tabanca gibi takım oluruz. Ancak devre arasına kadar böyle direnmemiz lazım.
    Bu zamana kadar yine çok sakatlık yaşadım. En büyük hayal kırıklığı Mundele oldu. Geçen sezon 3 maç oynayıp sakatlanmıştı. Bu sefer de 1 maç oynadı ve 4 ay gitti. Bu sefer kredisini tüketti. Devre arası ilk iş gidecek ve yerine forvet alacağız.
    Bunun haricinde sol ve sağ beklerim 6-7 haftalık sakatlıklar yaşadı. Stoperleri devşirerek oynatıyorum. İyi de oynuyorlar. Buraya da bir alternatif düşünüyorum.
    Şu ana dek en büyük hayal kırıklığı Hasan Türk oldu. Geçen yıl sergilediği performansı sergileyemiyor. Devre arasına kadar şansı var. Değerlendirdi değerlendirdi. Değerlendiremezse kulübeye hapsolur.
    Biraz da iyilerden bahsedelim. Defansımız oldukça iyi. Kim oynarsa oynasın beklentileri karşılıyor. Orta sahada Loungo takımın yıldızı beklediğim gibi. Kanatlar da işler durumda. Özellikle Çek sağ kanat oyuncum bu yıl da etkinliğiyle dikkat çekiyor.
    En memnun kaldığım yer hücum hattı. Emerson 7 maçta 8 gol attı. Okpotu ise 6 maçta 4 gol.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Maşallah hocam sende uçurmuşsun takımı

Maşallah hocam sende uçurmuşsun takımı
    Teşekkür ederim. Beklediğimden çok daha iyi bir performans sergiliyoruz

-----

8. Hafta

2-0 öne geçtiğimiz maçta ne yazık ki üstünlüğümüzü koruyamadık ve berabere kaldık

9. Hafta

Eskişehir'e karşı üstünlüğümüzü gösterdik

10. hafta

Antalya'ya karşı da üstündük ancak son 10 dakika çok yüklendiler. Berabere de kalabilirdik

11. Hafta

Konya bize çok direndi ancak sonunda teslim oldu

İlk iş teklifimizi Başakşehir'den aldık. Hedeflerimizden dolayı reddettik kendilerini

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Çok güzel başlamıştık lige, aynı performans ile devam ediyoruz tebrikler hocam

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Maşallah süper başlamışsın lige...

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Süper başlamışız bu başarıya o teklifler çok normal hocam bence Bandırmaspor'u bırakma

Çok güzel başlamıştık lige, aynı performans ile devam ediyoruz tebrikler hocam
    Teşekkürler. İnşallah
    Maşallah süper başlamışsın lige...
    Teşekkürler
    Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    Süper başlamışız bu başarıya o teklifler çok normal hocam bence Bandırmaspor'u bırakma
    Bırakmayı kesinlikle düşünmüyorum. Teşekkür ederim

Biraz daha hikaye katalım zaman varken
    ------------

Yer ; Külüp Tesisleri Saat ; 03.00

Saat gece yarısını bulmuş, tesislerde tüm futbolcular uykuya dalmıştı. Halık hocaysa odasında önünde laptopu sıradaki rakibi Beşiktaş'ın maçlarını seyredip analiz ediyordu. Gözünden uyku akıyordu genç teknik adamın. Tüm hafta boyunca günde 3 saat uyumuştu. İstanbul takımlarına karşı hep özverili çalışırdı.

Kapı çalındı ve içeriye yardımcısı Hasan Özer girdi. Futbolculuk yıllarından çok severdi Halık hoca. Hep beğeniyle takip ettiği Hasan hocayı yardımcısı olarak almış, beraber büyük başarılar elde etmişlerdi. Ancak en önemlisi başarıya açtılar.

Hasan : Hocam nasılsın? Yine çok çalışıyorsun maaşallah
    Halık : Sağol hocam. Biliyorsun Beşiktaş maçı önemli bizim kamanda için
    Hasan : Ya hocam önemli de kendini çok yıpratıyorsun. Zaten scoutlar analiz etti rakibi. Çok yoruyorsun kendini. Biraz dinlenmelisin. Yoksa karar mekanizmanı olumsuz etkileyecek bu yorgunluğun
    Halık : Haklısan ama yediremiyorum Hasan. Bu kamandalara karşı kaybettiğim bir puanda bile kahroluyorum
    Hasan : Hocam bende.. Ancak dediğim gibi dinlen biraz. Yarına kadar bir uyku çek kendine. Zaten her şeyimiz hazır. İlk 11imizden takım kadromuza kadar.
    Halık : Tamam hocam. İkna ettin beni..

--------------
    12. Hafta
    Bandırmaspor - 4 Beşiktaş - 1

Maç sonu Hasan Hocayla çok mutluyduk. İlk kez "büyük" diye tabir edilen bir takımı yenme şerefini tatmıştık. İstanbul'un büyüğünü dize getirmiştik.
    Hasan Özer : Hocam bir şey soracağım
    Halık : Sor
    Hasan : Neden bu kadar çok yenmek istiyorsun bu İstanbul'un büyüklerini?
    Halık : (gülümseyerek) Herkes bu maçları oraya ulaşmak için basamak olarak görür. Ben ise bu takımları basamağın en altına atmak istirem. Yıllardır ezilen bir Anadolu profiline sebep oldular. Yayın gelirleri, taraftar profilleri, basın destekleri, maddi olanakları, sponsorları, ...vs ile hep bizi arka plana attılar. Hep bir adaletsizlik oldu. Ben adalet istirem Hasan hoca. Yıllar önce Bursa bunu başardı ama gerisini getiremedi. Ben bu hegamonyayı kökünden kırmak istirem. Bir gün olacak elbet..
    Hasan : (sessizlik..) İnşallah hocam..
    (dipnot ; İbrahim profesyonel olarak ilk golünü Beşiktaş'a karşı attı. Oyuna sonradan dahil olmuştu)

ZTK Grup 1. Maçı
    Konya Selçuklu - 2 Bandırmaspor - 6

Yedeklerden kurulu bir kadroyla çıktık. Geriye düşsek de oyuncular bir karakter gösterdi. Hemen hemen her oyuncudan memnun kaldım.
    (Dipnot ; Gürsel ilk kez gol attı. Konya teknik direktörünün maç sonu "o kadar da iyi değiller" açıklaması sesli güldürdü )

13. Hafta
    Bandırmaspor - 2 Kasımpaşa - 0

Dengeli bir maçtı. Ancak kazanan taraf olma güzel..

ZTK Grup 2. Maçı
    Bandırmaspor - 1 Mersin İY - 1

Kupanın 2. maçında da yedek ağırlıklı olarak çıktım. Öne geçsek te skoru koruyamadık. Sağlık olsun. Bu maçlar benim için antrenman maçı havasında..

14. Hafta
    Fenerbahçe - 4 Bandırmaspor - 2

İstanbul takımlarına yenilmek hep canımı yakıyor. Ancak mağlubiyetten dersler çıkartıp ileride canlarına okuyacağız.
    Maça gelirsek defansımız döküldü.. Kalitelerine karşı koyamadık ne yazık ki. Ancak daha önce de dediğim gibi bir gün...

Puan Durumları

Ligde de kupada da durumumuz iyi. En iyi şekilde bitireceğiz bu seneyi. Lig uzun maraton. Performansımız umut verici. Ancak üstüne katmamız gereken çok şey var. Devre arası nokta yapabilirsek neden olmasın ki?

Kursumuz Bitti. Yeniden Başladık..

Nesil
    2014

Maça gelirsek defansımız döküldü.. Kalitelerine karşı koyamadık ne yazık ki. Ancak daha önce de dediğim gibi bir gün...

Hocam şu nokta nokta olan kısım lütfen düşündüğüm şekil olmasın Fenerliyiz hani

İki kulvarda gidişat harika

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Maçlar süper hocam FB yi de bir gün yeneriz inşallah

Hocam şu nokta nokta olan kısım lütfen düşündüğüm şekil olmasın Fenerliyiz hani

İki kulvarda gidişat harika
    Nokta noktalara "yeneceğiz" geliyordu Valla bende bir fesatlık yok
    Teşekkürler
    Maçlar süper hocam FB yi de bir gün yeneriz inşallah
    Teşekkürler. İnşallah

--------------

15. Hafta

Kayseri Erciyes - 0 Bandırmaspor - 1

İyi oynadık ancak maçın asıl sevindirici yanı 10 kişi kalmamıza rağmen oyuncuların maçı bırakmayıp golü bulmasıydı.

Türkiye Kupası Grup 3. Maçı
    Bandırmaspor - 1 Orduspor - 1

Yine sakatlık sonrası 10 kişi kaldık. Bu sefer rakip golü buldu

Devre arası transfer dönemine girmiş bulunmaktayız. Devre arasında Sağ kanat, forvet, sol bek ve belki bir stoper transferi düşünüyorum. Bir tane Brezilyalı merkez orta saha oyuncusuyla anlaşmıştım. Orayı hallettiğim için yazmıyorum.
    Önerilere açığım..

Efsanenin Oğlunu Almışsın, Babası Paul İnce Gibi Gelişip Sende Efsane Olursa Tadından Yenmez.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Forvet için Madrid Castilla dan Juan jose narvaez e bak derim çok fena oynuyor bende

Forvet için Madrid Castilla dan Juan jose narvaez e bak derim çok fena oynuyor bende
    Çıkmadı hocam

-----

16. Hafta
    Gençlerbirliği - 1 Bandırmaspor - 1
    Güncelleme sonrası eskisinden daha fazla sakatlık yaşadığını düşünen var mı? 3 maç yaptım. 3 maçta 5 sakat oyuncu verdim!

Ezeli rakipten teklif var!
    Bandırmaspor teknik direktörünü isteyen Balıkesir yönetimine Bandırma cephesinden büyük tepki doğdu. Üstüne üstlük bunca tepkiye rağmen teknik direktör Halık İsmayilov'un görüşme için Balıkesir'e gitmesi bardağı taşıran son damla oldu.. Bu tepkiler karşısında genç teknik adam " Profesyonel bakış açısında görüşme teklifini reddetmek yanlış olurdu. Bunun için Balıkesir'e gittim ve başkanla görüştüm. Görüşmede Bandırma'da mutlu olduğumu, iyi işler başardığımı söyledim. Ancak Balıkesir'li idareciler tekliflerinde ısrarcıydı. Her ne kadar karşı tarafı reddetmek hoşuma gitmese de bu tekliflerini geri çevirdim." açıklamasında bulundu. Şimdi gözler Bandırmaspor yönetiminin buna tepkisinde olacak.. (NTVSPOR)

HALIK HOCA GÖRÜŞME ODASINA!
    Bandırmaspor yönetimi gelen teklifler karşısında Halık İsmayilov'u derhal kulüp binasına çağırdı. Toplantıdan çıkacak karar merakla bekleniyor..

Bandırmaspor basın sözcüsü'nün açıklamasında teknik heyet ve yönetim arasında anlaşma sağlandığı, Halık hoca'nın kulüpte kalacağı açıklandı. Buna karşılık yönetimden altyapıya yatırım yapılacağının sözü geldiği eklendi..
    TESİSLEŞME TAMAMLANDI!
    Bandırma'da uzun zamandır merakla beklenen yeni tesis tamamlandı. Buna göre altyapı ve profesyonel takım daha fazla imkana sahip oldu. Futbolcuların mutluluğu gözlerden kaçmadı..

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bu sezon bu kadroyla çok işler yaptık. Gelecek sezon şampiyonluk şarkıları bile söyleye biliriz bence

Bu sezon bu kadroyla çok işler yaptık. Gelecek sezon şampiyonluk şarkıları bile söyleye biliriz bence
    teşekkürler. inşallah

------

YENİ SÖZLEŞME İMZALADIK

--------------

Devre Arası Transferleri

Junior

Ufaklığı Brezilya'dan bulup getirdik Çok şeyler bekliyoruz

Odjer

Gana'lı genç oyuncuyu da geleceğe yönelik olarak transfer ettik

Barrios

Fazla söze gerek yok.. Bir yıldız!

Transferde biraz hareketsiz kaldık. İstediğimiz bölgelere istediğimiz gibi oyuncu bulamadık. Yine de kadroya birazcık olsun kalite kazandırdık diye düşünüyorum.
    Gidenlerden Ömer hariç üzüldüğüm olmadı. Ömer benim için önemli bir oyuncuydu ama hainlik etti. Lig 3.sünü bırakıp küme düşme hattındaki "avrupada oynamak istiyorum" diyerek Trabzon'a gitmek! Anlaşılır gibi değil..

Oynanan Maçlar (Fikstür Halinde)

SAKATLAR!

Şu konuda herkes müzdarip. Ancak bu sakatlıkların HEPSİ maç sırasında oldu. İşin ilginç yanı sakatlıkların başlangıç zamanı da güncelleme sonrasında olması. Yani güncellemenin kurbanı olma durumu söz konusu sanırım. Bu olay beni oyundan bezdirmiş durumda. Yapay zekanın seviyesine de hayranım. Takımımda şampiyonluk yaşamış olan, milli takımın kalesine geçecek ileride dediğim kalecim gidiyor Avrupa'da oynamak istiyorum diyip düşme hattındaki Trabzon'a gidiyor. Sonra 3 oyuncu değişikliği hakkımı kullandım, rahatladım diyorum 2 tane oyuncum maç içerisinde sakatlanıyor. 1 ayda 9 tane oyuncum maç içerisinde sakatlanıyor. Bu kadarda olmaz dedirtiyor. Ne yazık ki bu olaylar bu kariyerimde gerçekleşti..
    Oyunu bırakma noktasındayım. Bu noktada sizin fikrinize danışacağım. Kariyere anket eklenmesini talep edeceğim. Okuyan herkes oy kullanıp karar vermeme yardımcı olursa sevinirim

Antrenman seviyesini düşürmek işe yarıyor gibi yani en aza indiriyor denemelisin çok fazla sakatlık söz konusu sana katılıyorum ama oyunu bırakma bence

Sayfa 5 / 6 İlkİlk ... 3456 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri