Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 157 sonuç

Konu: Bandırmaspor'la Tarih Yazmaya | (3. Sezon - Süper Lig'deyiz!)

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Kazanmak güzel ama sezon başından beri neredeyse tüm maçlarda rakibe en az 3-4 net pozisyon veriyoruz.
    4-2-3-1de ısrar etmemden kaynaklı. Oyun anlayışımız pas ve rakibe baskıya dayalı ofansif bir anlayış. Ancak defans hattım bu taktiğe pek uygun değil. Hücumda her ne kadar beklentileri karşılasam da savunmada istenilen performansı sergileyemedim. Ki kaleme gelen pozisyonlarda da genellikle savunma arkasına topla pozisyon gerçekleşiyor. Savunmayı biraz geriye alırsam taktiksel anlayışım tamamiyle bozulur ve istenilen sonuçları alamam korkusu var. Önümüzdeki taktikte de revizyona gidebilirim.

------

Kulüple olan sözleşmemi başkandan gelen teklif üzerine 1 yıl daha uzattım

Aynı fiyata (115bin) anlaştık. Şampiyon olursak maaşımız %50 zamlanacak.

15. Hafta
    Bandırmaspor- 1 Nazilli Bld.- 0

16. Hafta
    Kahramanmaraş - 2 Bandırmaspor- 1

En kötü oynadığımız maçtı. Çok pas hatası yaptık. Rakipte cezamızı kesti

17. Hafta
    Bandırmaspor - 4 Körfez - 2

Çok çekişmeli bir maçtı. 70ten sonra maçı koparttık

Puan Durumu

Ligin ilk yarısını lider bitirdik (transfer dönemine 1 maç daha var. Lige ara yok..)

Son 2 maçta Okan'ın kart cezası bizi kötü etkiledi. Maraş maçında Hakkı'yı sağa çekeyim dedim. Oyun anlayışım felç oldu.
    Körfez maçındaysa Takımdan sildiğim Ali Kuleli'yi denedim o da tutmadı. Demek ki sağ kanatta ciddi bir sorunum var. İlk yoğunlaşmam gereken yer orası olmalı. Alternatifleri bıraktım ilk 11 oynayan Okan'dan dahi memnun değilim şuan.
    Devre arası transfer dönemine 1 maç daha var. Biz şimdiden 3 oyuncuyla anlaştık. Sol bek, stoper ve forvete takviyelerde bulunduk. Bu oyuncuları bir sonraki güncellemede paylaşacağım. 1 sağ kanat daha önceliğim var. İnşallah oraya iyi bir oyuncu bulabilirim.
    Bunun haricinde boşalabilecek yerlere de transferler yapacağım. Belki Ali Serin'i takımdan gönderebilirim. Kendisine çok şans verdim ancak oyuna bir katkısı olmadı.Puan ortalamasında da 6.60 gibi bir ortalamayla oynadı. U21le maçlara çıkan Gökhan Şen'i kullanabilirim yerine
    Bu arada kasamızda 500bin euroya yakın bir para var. Başkan jest yapıp bu parayı transfer bütçesine yatırırsa bomba transferler gelir.

Nesil
    2014

Hocam gözlemcine bir oyuncun alternatifi olarak sağ kanat aramını öneririm. Hiç ummadığın oyuncular bulabiliyor. Arama durumunuda acil yap ayrıca Üst liglerden takım raporları alırsanda kiralamaya uygun oyuncular bulabilirsin belki oradan bir sağ kanat çıkabilir. İlk 3 teki çekişme büyük sağ kanat problemi çözülürse herşey lehine dönecek anladığım kadarıyla

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Hocam gözlemcine bir oyuncun alternatifi olarak sağ kanat aramını öneririm. Hiç ummadığın oyuncular bulabiliyor. Arama durumunuda acil yap ayrıca Üst liglerden takım raporları alırsanda kiralamaya uygun oyuncular bulabilirsin belki oradan bir sağ kanat çıkabilir. İlk 3 teki çekişme büyük sağ kanat problemi çözülürse herşey lehine dönecek anladığım kadarıyla
    Sanırım bonservisli oyuncu alamayacağım. Sarıyer'den Güney Atılgan'a teklif götürdüm kapıyı 300binden açtılar. Dediğini de deneyeceğim ancak kiralama en mantıklısı gözüküyor. Dün gece kiralık oyunculara da göz attım ancak uygun oyuncu bulamadım. Yine de aramaya devam.. Henüz daha 25-30 gün var transfer sezonunun bitmesine

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by kerim1990 View Post
    Sanırım bonservisli oyuncu alamayacağım. Sarıyer'den Güney Atılgan'a teklif götürdüm kapıyı 300binden açtılar. Dediğini de deneyeceğim ancak kiralama en mantıklısı gözüküyor. Dün gece kiralık oyunculara da göz attım ancak uygun oyuncu bulamadım. Yine de aramaya devam.. Henüz daha 25-30 gün var transfer sezonunun bitmesine
    Gözlemciyi gönderirken zaten en üstte solda seçenekleri mevcut kiralaık , transfer yada sözleşme sonu diye istedeğin seçenekte araya bilirsin

Gözlemciyi gönderirken zaten en üstte solda seçenekleri mevcut kiralaık , transfer yada sözleşme sonu diye istedeğin seçenekte araya bilirsin
    Tamamdır. Teşekkür ederim. Dediğini deneyeceğim

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Hocam lig çok çekişmeli geçiyor.Kolay gelsin

İşler rayına oturmuş maraş yenilgisi olmasa ilk yarının liderliğini sağlamlaştırırmışız ama olsun darısı sene sonuna

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Hocam lig çok çekişmeli geçiyor.Kolay gelsin
    Teşekkür ederim
    Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    İşler rayına oturmuş maraş yenilgisi olmasa ilk yarının liderliğini sağlamlaştırırmışız ama olsun darısı sene sonuna
    Maraş yenilgisine nazar boncuğu olarak bakıyoruz

Spor Toto 2. Lig
    18. Hafta
    Bandırmaspor - 2 Pazarspor - 0

2014ün son maçında Pazar'ı mağlup ettik. Ligde ilk mağlubiyetimizi acı bir şekilde aldığımız takımdı. Bu sefer intikamımızı aldık

Transfer Sezonu Açıldı!

Bandırmaspor'un yeni transferleri basına tanıtıldı

Burhan tecrübeli bir forvet. Maçlarda bizi çok zorlamıştı. Mentali de iyi. Doğan'a iyi bir yedek olacaktır. 3Bin Euro transfer ücreti ödedik

Emrecan gerçekte çok beğendiğim bir stoper. Biraz da ona güvenerek transfer ettim. Özelliklerde eksik yanı çok ama işimize yarayacağına inanıyorum. Bucaspor'a 2.500 Euro Transfer ücreti ödedik

Devrimcan da Pazarspor'dan transfer oldu. Sol bekte Serkan'ı yedeklemesi için aldık. Kendisine bonservis ödemedik

Oyuncularımızdan Onur Bektaş (Orta Saha), Muharrem Ozan Cengiz (Forvet), Ali Serin (Orta Saha) ve Ali Kuleli'yi (Sağ Kanat) transfer listesine koyduk. Kendilerine henüz hiçbir takım talip olmadı. Eğer taliplileri çıkarsa satacağız. Satamazsak kadro derinligi oluşturmaları için takımda tutacağız.
    Onur Karakabak (Sol Bek) ve Oğuz Özden'in (Stoper) sözleşmelerini fesh ettik

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

İlk yarıyı lider kapatmışssın tebrikler transferlerde güzel

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Lider kapamak güzel olmuş, Burhan da güzel olmuş. Bakalım bizde ne yapacak

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

söylediğim oyuncular hala duruyorsa bir kiralamayı dene belli olmaz belki gelebilirler.

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    İlk yarıyı lider kapatmışssın tebrikler transferlerde güzel
    Teşekkür ederim
    Quote Originally Posted by deMarcos View Post
    Lider kapamak güzel olmuş, Burhan da güzel olmuş. Bakalım bizde ne yapacak
    Burhan iyi bir hamle oyuncusu olacak gibi. hem ileride tutoring de yaptırabilir.
    Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    söylediğim oyuncular hala duruyorsa bir kiralamayı dene belli olmaz belki gelebilirler.
    Ne yazık ki hiçbirini alamadım. Söylediğin oyunculardan Samed ve Yiğit kiralık olarak bir takımda oynuyor. Cenk'i yokladık ama maaşının yarısını öde dediler. Ödeyemedik. Tuğrul çıkmadı. Güney içinse kapıyı 300bin eurodan açtılar.

Spor Toto 2. Lig
    19. Hafta

Rakip Göztepe'ydi. Golü erken bulup oyunu domine ettik. 50 de Celal atılınca çok zorlandık. Göztepe kalemize akın akın gelse de kalecimiz Bekir'i geçemediler. Bekir 3 puanı aldı

20. Hafta
    Düzyurt - 1 Bandırmaspor - 1

Ligin 16. sırasındaki rakibimize karşı iyi oynamadık ve puan kaybettik

Maç sonrasında bazı gelişmeler oldu..

TRANSFER

Hüseyin Kar gerçekte de beğendiğim bir oyuncuydu. Normalde ters ayaklı oyuncu kullanmamama rağmen biraz da oyuncu bulamamamızdan dolayı Hüseyin'e yöneldik. Oyuncu için Yeni Malatya'ya 750 euro bonservis bedeli ödedik ve transferi sonlandırdık. Bu arada oyuncuyu [MENTION=297426]Barak[/MENTION] ın dediği yöntemle bulduğumuzu belirteyim

BURSA NİLÜFERSPOR'la işbirliği anlaşması imzaladık

Bu anlaşma dahilinde genç oyuncumuz İbrahim Ak'ı sezon sonuna kadar kiraladık. İbrahim bizde 1 dakika bile şans bulamamıştı. Sadece U21 de oynuyordu. Onun için de iyi bir tecrübe olacağına inanıyorum. Ali İmren ve Gökhan Şen'i de kiralamak istedim ama kabul etmediler

Hazırlık Maçı
    Bandırmaspor - 0 Beşiktaş - 1

Lige 14 gün ara verilince hazırlık maçı yapma gereksinimi duyduk. Bilet geliri ve oyuncular için iyi bir tecrübe olacağını düşündüğümden Beşiktaş'ı tercih ettim. Maçta asistanım görev aldı

21. Hafta
    Bugsaş - 0 Bandırmaspor - 2

Maç öncesi favori Bugsaş gözüküyordu. Ancak maçın başında bulduğumuz gollerle 3 puanı aldık. Bu maçta 2 stoperim de cezalı olmasına rağmen yerine görev yapan genç Bilal ve Emrecan çok iyi performans gösterdi. Aynı zamanda yeni transfer Hüseyin Kar'da ilk 11de başladı ve çok iyi oynadı
    Last edited by kerim1990 : 03.Şubat.2015 at 23:14

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

tugrul erat mış ismi ve düsseldorf ta oynuyor.

Keşke beşiktaşla deplasmanda yapsaydın.

tugrul erat mış ismi ve düsseldorf ta oynuyor.

Keşke beşiktaşla deplasmanda yapsaydın.
    Aratıyorum ama çıkmıyor. Database'de tüm Türk oyuncular açık olmasına rağmen çıkmamasına şaşırdım..
    Maç sonu ben de öyle dedim. Biraz bilet geliri olması amacıyla yapmıştık ama olmadı.. Neyse Beşiktaş'la oynamadık demeyiz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ben büyük takımlarla maçımı deplasmanda oynuyorum. Birde hazırlık maçı ayarlarken istediğin klubün isminin yanında miktar yazar. O senin o takıma ödeyeceğin paradır. Benden çıkacağına onlardan çıksın.
    Ben kocaelinde iken Fener deplasmanından 210 B TL almıştım.

Ben büyük takımlarla maçımı deplasmanda oynuyorum. Birde hazırlık maçı ayarlarken istediğin klubün isminin yanında miktar yazar. O senin o takıma ödeyeceğin paradır. Benden çıkacağına onlardan çıksın.
    Ben kocaelinde iken Fener deplasmanından 210 B TL almıştım.
    Miktar olayını biliyorum da ben maça taraftar gelir, bilet gelirinden fazlasıyla çıkartırım diye düşünmüştüm. 1700 taraftar gelmesi beni hayal kırıklığına uğrattı Bundan sonra dediğin şekilde yapacağım

Benim Düşmanımla Kardeş Kulüp Olmuşsun Nilüfer'i Unutamam ve de Daha da Gelmem Bu Kariyere

Spoiler:  

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Benim Düşmanımla Kardeş Kulüp Olmuşsun Nilüfer'i Unutamam ve de Daha da Gelmem Bu Kariyere

Spoiler:  
    Geçici olarak düşünüyorum zaten Nilüfer'i Bu kadar kinli olduğunu bilsem vallahi almazdım

22. Hafta
    Bandırmaspor - 3 Tepecik - 0

Savunmada ve hücumda görevimizi layıkıyla yaptık

23. Hafta
    Bandırmaspor - 2 İnegölspor - 0

İlk yarıdaki maçta İnegöl'e karşı çok zorlanmıştık. Bu maçta da bizi zorladılar ama bu sefer gülen taraf biz olduk. Şunu da belirteyim; İnegöl ilk mağlubiyetini bu maçta aldı

24. Hafta
    Diyarbakır Bld - 0 Bandırmaspor - 1

Rakip maç içerisinde 3 oyuncumuzu sakatlasa da bu maçtan galibiyetle ayrılmasını bildik. Çok önemli bir 3 puandı. Allahtan oyuncularımızda hiç bir önemli sakatlık çıkmadı

25. hafta
    Bandırmaspor - 4 Gümüşhane - 0

Müthiş oyun..

Puan Tablosu

Bu arada bazı gelişmeler de oldu

Antrenman tesisleri geliştiriliyor

Kalemizde bu sezon devleşen Bekir Sevgi'nin kiralık sözleşmesini 1 yıl daha uzattık

Bu akşamlıkta bu kadar. Yarın görüşmek üzere

3 Haftada 9 Puan Alsak Çıkmayı Garantileriz.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Liderliğimiz devam ediyor, böyle devam. Allah bozmasın.

Nesil
    2014

Vaybe kalede Bekir varmış bilmiyodum Sağ kanata aldığın Hüsam'da çok iyi şimdiden şampiyonluk için tebrikler

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bekir iyi bir kaleci Adanada onu oynatmıştım. Memnun kalmıştım.
    Çıkmana az bir şey kalmış.

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    3 Haftada 9 Puan Alsak Çıkmayı Garantileriz.
    3 hafta sonra Ankaragücü maçı var. Dediğin gibi Ankaragücü maçına kadar maçlarımızı kazanırsak çok rahatlayacağız. En kötü ihtimalle Ankaragücü'ni yarışta ekarte edeceğiz. İnegöl çok zor puan kaybediyor.
    Quote Originally Posted by deMarcos View Post
    Liderliğimiz devam ediyor, böyle devam. Allah bozmasın.
    Amin
    Bekir iyi bir kaleci Adanada onu oynatmıştım. Memnun kalmıştım.
    Çıkmana az bir şey kalmış.
    Vaybe kalede Bekir varmış bilmiyodum Sağ kanata aldığın Hüsam'da çok iyi şimdiden şampiyonluk için tebrikler
    Bekir sezon başından beri tüm maçlarda kaleyi korudu. Süper Lig'de bile oynatabilirim kendisini. Hüseyin Bugsaş maçındaki performansını diğer maçlara yayamasa da işimizi görebilecek bir oyuncu. O değilde iki maçtır Okan çok iyi performans gösteriyor. Rekabet edecek oyuncu lazımmış demek ki
    ------------
    Bir terslik olmazsa akşam 8-9 arasında güncelleme gelecektir

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Aradaki puan farkını açıyoruz.Bence sıkıntı yaşamayız 1-2 seri galibiyet daha alırsak

Bakire bende dikkat etmemiştim yeni farkettim yüz üstü bırakmaz takımı anadolunun iyi kalecilerindendir geçen seride bende çok kulanmıştım, puan farkını biraz daha açarsak şampiyonluğumuz garanti olacak

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Aradaki puan farkını açıyoruz.Bence sıkıntı yaşamayız 1-2 seri galibiyet daha alırsak
    Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Bakire bende dikkat etmemiştim yeni farkettim yüz üstü bırakmaz takımı anadolunun iyi kalecilerindendir geçen seride bende çok kulanmıştım, puan farkını biraz daha açarsak şampiyonluğumuz garanti olacak
    Teşekkürler arkadaşlar yorumlar için. Ne yazık ki bilgisayar hata verdi ve oyunu kapattı. İçimde devam etme isteği hiç kalmadı. Bu akşamlık güncelleme olmayacak. yarın görüşmek üzere

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Oyunun hata vermesi kötü olmuş.Bence devam et,yine şampiyon oluruz.

Nesil
    2011
    Yer
    Gönen

Şam-pi-yooon! çok iyi gidiyorsun.

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Oyunun hata vermesi kötü olmuş.Bence devam et,yine şampiyon oluruz.
    Evet kötü oldu. En çok Ankaragücü'nü 4-1 yenmiştim. O gitti ona üzüldüm ama iyiyiz yine de
    Quote Originally Posted by xRa View Post
    Şam-pi-yooon! çok iyi gidiyorsun.
    Teşekkürler

------

Bandırmaspor Seçime Gidiyor

İşte Adaylar..

Genç Takım Adayları Belli Oldu

İçlerinden İbrahim ve Gökay'la sözleşe imzaladık. Geri kalanının denemesini sona erdirdik. Pek potansiyel yok ama bulunduralım. Belki patlama yaparlar

Yönetimin gitmeden önceki son icraatı beni kursa göndermek oldu

Spor Toto 2. Lig

26. Hafta
    Kırklareli Maçı ertelendi

27. Hafta
    Altay maçı da ertelendi

26. Hafta Erteleme Maçı
    Kırklareli - 0 Bandırmaspor - 1

28. Hafta
    Ankaragücü - 7 Bandırmaspor - 3

27. Hafta Erteleme Maçı
    Bandırmaspor - 6 Altay - 3