1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Oyunum orjinal fakat crash dump hatası aldım

1. Default Oyunum orjinal fakat crash dump hatası aldım

Merhaba arkadaşlar. fm 2015 orjinal satın aldığım halde geçenlerde crash dump hatası aldım. ondan birgün öncede maç bitiminde oyun takıldı takım konuşmasına geçmedi. Bunların sorunu ne olabilir yardımlarınızı bekliyorum. Logo yaması yüklü ondan olabilir mi? oyunu kaldırıp tekrar yüklesem düzelir mi? xp kullanırken hiç hata almıyordum geçenlerde daha yeni win7 yükledim ama bu hatalarla karşılaştım. Teşekkürler

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Oyunun orjinal olmasıyla pek alakası olduğunu sanmıyorum crash dump olayının. Yazdığınız gibi logo yamasından olabilir. Her türlü yama, paket eklentisi oyunun böyle hatalar vermesine neden olabiliyor.

3. Default

Bende dün indirdim steamdan ne yama kurulu ne de herhangi bişi ama bu hatayı bende alıyorum. Bilinen kesin bir çözümü yok mu bunun?

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Crash hatası FM nin standart ve çözülemiyen hatasıdır. Yamadan kaynaklı olabilir yama indirmemiş olsanız bile olabilir. Orjinal olsun veya olmasın her zaman her an crash yiyebilirsiniz.
    ADANA DEMİRSPOR

5. Default

12'den beridir orjinal alıyorum ve şimdiye kadar hiç böyle bir sorun yaşamamıştım. Oyundan soğuttu, açasım gelmiyor...

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri