1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: Crash Dumps Hatasi Cozumu

Default Crash Dumps Hatasi Cozumu

Hepinize iyi aksamlar arkadaslar.

Ben orjinal FM 2015 i alicam. Fakat kariyer hikayelerden gordugum uzere oyunu orjinal alanlarda bile crash dumps hatasi geliyor. Yazilanlara gore de Steam e girip dosyalari dogrulatip oyuna devam ediyorlar. Ben iki hafta sonra Ankaraya gidicem ve evimde internet yok. Boyle bi hata alirsam caresi sadece steam e girmek midir? Ona gore alicam

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by eyupaydinnn View Post
    Hepinize iyi aksamlar arkadaslar.

Ben orjinal FM 2015 i alicam. Fakat kariyer hikayelerden gordugum uzere oyunu orjinal alanlarda bile crash dumps hatasi geliyor. Yazilanlara gore de Steam e girip dosyalari dogrulatip oyuna devam ediyorlar. Ben iki hafta sonra Ankaraya gidicem ve evimde internet yok. Boyle bi hata alirsam caresi sadece steam e girmek midir? Ona gore alicam
    Crash'in steam'e girememekle bir alakası yok, oyuna ekstra kurduğun her türlü yama, skin, logo, face pack oyunun hata vermesine neden olabilir yada FM pc'inde farklı bir programla çakışırsada crash verebilir. Crash dump hatası aldıktan sonra belgelerimden oyunun içine girip crash dump klasörünü silmen yeterli.

Dosya doğrultma olayıda en son raddede oyun hiç açılmazsa ama %99 crash dump hatası aldıktan sonra klasörü sil oyun başlayacaktır. Tabi en son aldığın save'den

Eyvallah hocam çok saol

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri