Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 105 sonuç

Konu: TSL'de Kalıcı Olmaya Geldik!-Orduspor(3. Sezon)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Default TSL'de Kalıcı Olmaya Geldik!-Orduspor(3. Sezon)

Selam millet.Bu serideki ilk oyunumu sunmaya karar verdim izninizle Bakalım neler gelmiş neler gitmiş detaylı şekilde bende burada paylaşırken kariyerimi öğrenicem.Tercihim her zaman ki gibi Orduspor tabiki de
    İlk olarak takımda transfer yasağı olduğundan oyuncu araştırmasına gitmedim.İlk sezon biraz takılıcaz anlıyacağınız.Şimdi hafiften başlayalım.İlk olarak sonunda artık bizim de diğer antrenörler gibi puanlarımız var.Orduspor'a uygun lisans ve tanınırlıkta verdim puanlarımı.

Taktiğim her zamanki gibi kendimce yaptığım özgün bir taktik.Aşırı baskılı ama açık bir oyun oynamayı düşünüyorum.Yani yediğimiz kadar atmak üzerine kurulu bir sistem.Tehlikeli ama eğlenceli

Hazırlık maçlarında takım beni anlayamadı herhalde.Neyse ligde anlaşırız

1.Hafta
    İlk haftadan gösterdik nasıl iki ucu sivri taktiğimiz olduğunu.Ama ileride takım bana alıştıkça yediğimiz gol oranında düşme olacağını bekliyorum.Neyse böylece kısaca kendimi ve takımımı görmüş oldunuz.Birlikte uzun bir kariyere diyorum.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=110128

Vay İsotum Dönmüş Kariyerlerine Bu Sefer Bir Deneyelim'i Artık Kullan. Kardeş Taktiğini Üzme

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2014

Ordu ayarında bir takım için çok cesur taktik diğer bir deyişle ya herro ya merro taktiği sanırım, Ligin ilk maçıda o şekil olmuş en azından özgün bir taktik onun için tebrik ederim . başarılar dilerim

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Başarılar dilerim hocam.

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Ordu ayarında bir takım için çok cesur taktik diğer bir deyişle ya herro ya merro taktiği sanırım, Ligin ilk maçıda o şekil olmuş en azından özgün bir taktik onun için tebrik ederim . başarılar dilerim
    İsotun kendisi ayri bir özgün. Kendisini Ana okuluna giderken tanıdım o zamanda isottu şimdide isot elimde büyüdü

Tapatalk 2 ile gönderildi

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar dilerim.Taktik ilginçmiş

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Spoiler: 2. Hafta  

Spoiler: 3. Hafta 

Spoiler: Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur ve Ağlamalar  

Spoiler: 4. Hafta 

Spoiler: 5. Hafta  

Spoiler: 6. Hafta 

Genel Değerlendirme
    Takım aşırı pas hatası yapıyor.Yakında kısa pas zorunluluğu getirebilirim.Çünkü koşu yoluna denedikleri her uzun pas rakipte kalıyor ve bize kontra olarak dönüyor.Defansın geri paslarından ve duran toplardan yediğimiz golleri yine normal karşılıyorum

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Vay İsotum Dönmüş Kariyerlerine Bu Sefer Bir Deneyelim'i Artık Kullan. Kardeş Taktiğini Üzme
    EyvAllah abi.Bol bol denemeye çalışıcam bir şeyler.Oyunu öğrenicez bir yandan bakalım
    Bu zamana kadar hiç defansif bir taktim yapamadım zaten.Eğer zor durumdaysam daha açık oynardım her zaman.Bu sefer maçın başından sonuna açık oynuyoruz.Bakıcaz artık
    Quote Originally Posted by deMarcos View Post
    Başarılar dilerim hocam.
    Eyvallah
    İsotun kendisi ayri bir özgün. Kendisini Ana okuluna giderken tanıdım o zamanda isottu şimdide isot elimde büyüdü

Tapatalk 2 ile gönderildi
    Haha.Nöbet gecelerinde bizle uğraştığını hatırlarım ya ne günlerdi
    Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Başarılar dilerim.Taktik ilginçmiş
    Teşekkürler.2014'de bunun bir değişiğiyle başarılı olmuştum.Bu sefer taktik ekranı daha hoş geldi gözüme bunu denedim

Edit:Göz yormasın ve yer kaplamasın diye spoiler içinde paylaşıyorum resimleri fakat biraz küçük kalıyorlar açınca.Ama sağ tık ile farklı sekmede açarsanız ayrıntılı olarak gözüküyor.Eğer zor geliyorsa spoiler dışına alabilirim.Olumlu olumsuz bilgilendirirseniz sevinirim

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Öncelikle başarılar dilerim.
    Profilinde neden kararlılık ve uyumu 1 yaptığını merak ettim. Şu anda ben 5. sezondayım ve onların ikisde bir tık bile ilerlemedi. Yani sonuna kadar 1 kalabilirler bilgin olsun.

Taktik çok özgün olmuş. Bol gollü maçların var.

Takım Uyumun Taktiğe Adapte Olana Kadar Kısa Paslı Oynaman Dediğin Gibi Olumlu Olabilir. Bu Maç Motorunun Yarattığı Derinlemesine Atılan Toplarda Kalende Gol Olma Olasılığı %90. Belki Libero veya 3'lü Savunma Bu Maç Motorunun Açığı Olabilir.

Bu Arada Horouz'um Görmesin Denizli'ye Yaptığını

Nesil
    2014

Maçlarda bir tek ZTK'yı yadırgadım çok erken veda olmuş, pas hatasını biraz önlemek amcı içinde top kontrol antrenmanı ideal olabilir.

Taktik çok değişikmiş Ordu tam bir toplama kampı takımı. İşin zor açıkçası. Bu sene çıkartırsan takımı büyük başarı

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Spoiler: 7.Hafta  

Spoiler: 8.Hafta  

Spoiler: 9.Hafta  

Spoiler: 10.Hafta  

Spoiler: 11.Hafta  

Spoiler: 12.Hafta  

Spoiler: 13.Hafta  

Spoiler: 14.Hafta  
    Genel Değerlendirme
    Tavsiyelere uyarak orta sahadaki bir oyuncuyu defansla orta saha arasında regista göreviyle görevlendirdim.Bu sefer az gol yiyoruz fakat eski üretkenliğimizi kaybettik.Zevksiz geçen maçlar silsilesi var ama maalesef istediğim oyuncular gelene kadar buna dayanmak zorundayım

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Öncelikle başarılar dilerim.
    Profilinde neden kararlılık ve uyumu 1 yaptığını merak ettim. Şu anda ben 5. sezondayım ve onların ikisde bir tık bile ilerlemedi. Yani sonuna kadar 1 kalabilirler bilgin olsun.

Taktik çok özgün olmuş. Bol gollü maçların var.
    Kararlılık:Bu meret yanlış hatırlamıyorsam yönetim karşısında duruşunu etkiliyordu.Ben istediğim kadar kararlı olsamda Ordu'nun bana verebileceği şeyler belli olduğundan vermedim.
    Uyumluluk:Bu sanırsam Avrupa'ya falan gittiğinde oraya uyum sağlamanla ilgiliydi.Yine Ordu'dan başka takıma gitmeyi düşünmediğimden gereksiz gördüm.
    Disiplin:Bu oyuncuların gelip senle laflamalarıyla alakalıydı.Düşük yaptım ki kanka gibi takılan baba figürü olayım.Oyuncularım sürekli benle konuşssun
    Eyvallah seviyorum böyle enteresan taktiklerle oynamayı
    Takım Uyumun Taktiğe Adapte Olana Kadar Kısa Paslı Oynaman Dediğin Gibi Olumlu Olabilir. Bu Maç Motorunun Yarattığı Derinlemesine Atılan Toplarda Kalende Gol Olma Olasılığı %90. Belki Libero veya 3'lü Savunma Bu Maç Motorunun Açığı Olabilir.

Bu Arada Horouz'um Görmesin Denizli'ye Yaptığını
    Deniyorum şu anda.Horoz çok kötü zorlanmadım
    Maçlarda bir tek ZTK'yı yadırgadım çok erken veda olmuş, pas hatasını biraz önlemek amcı içinde top kontrol antrenmanı ideal olabilir.
    ZTK'yı bende anlamadım açıkcası.Beklenmedik bir şekilde geriye düşünce daha açık oynadım.Bu sefer daha fazla gol yedik
    Quote Originally Posted by kerim1990 View Post
    Taktik çok değişikmiş Ordu tam bir toplama kampı takımı. İşin zor açıkçası. Bu sene çıkartırsan takımı büyük başarı
    Aynen öyle.Play-off bekliyorum en azından ama takım bile inanmıyor

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Futbol senin için tam anlamıyla 3 ihtimalli gidiyor , tüm ihtimallerden bol bol alıyoruz. Ama senin de dediğin gibi transfer yasağı var. Bu şartlada ligde tutunmak bile başarı.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Maçlar inişli çıkışlı gidiyor.Anlaşılan bu sene hiçbir yere gitmiyoruz,yine aynı ligde kalacağız

Bu yıl hem sen takımı belkide daha çok takım seni tanıyacak, grafiğimiz dengesiz sonuçlarla ilerliyor bu seneyi geçtim bakalım seneye neler olacak, başarılar

Nesil
    2010
    Yer
    Kalkan/Antalya

başarılar isot uzun zaman oldu bee

Nesil
    2014

içerideki maçlar % 80 oranında iyi en azından iç saha takımı olucaz gibi

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Aha şov başlasın

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Quote Originally Posted by vego View Post
    Aha şov başlasın
    Oha Vanatulu TSI'de.

Başarılar İsot,birbakalım artık.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Spoiler: 15.Hafta 

Spoiler: 16.Hafta 

Spoiler: 17.Hafta 

Spoiler: 18.Hafta 

Spoiler: 19.Hafta 

Spoiler: 20.Hafta 

Spoiler: 21.Hafta 

Spoiler: 22.Hafta 

Spoiler: Müthiş Transfer Dönemimiz 

Spoiler: Puan Durumu 

Acayip sinirliyim.Gözlerim kanıyor maçlarda.Acayip şeyler yapıcam şu sezon bitsin bir

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Futbol senin için tam anlamıyla 3 ihtimalli gidiyor , tüm ihtimallerden bol bol alıyoruz. Ama senin de dediğin gibi transfer yasağı var. Bu şartlada ligde tutunmak bile başarı.
    Play-off diyordum ama bende artık şans vermiyorum.
    Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Maçlar inişli çıkışlı gidiyor.Anlaşılan bu sene hiçbir yere gitmiyoruz,yine aynı ligde kalacağız
    gibi gibi
    Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Bu yıl hem sen takımı belkide daha çok takım seni tanıyacak, grafiğimiz dengesiz sonuçlarla ilerliyor bu seneyi geçtim bakalım seneye neler olacak, başarılar
    Takım beni tanımasın hepsini yolluyacağım sezon sonu
    Quote Originally Posted by 24kobebryant View Post
    başarılar isot uzun zaman oldu bee
    aynen usta hiç sorma
    içerideki maçlar % 80 oranında iyi en azından iç saha takımı olucaz gibi
    Onları bile bala kazanırsak kazanıyoruz.Takım pas bile atamıyor.Defanstan pasla çık diyorum.Forvete orta atıyor.Tuttursa laf etmiycem.Neyse sakinim
    Quote Originally Posted by vego View Post
    Aha şov başlasın
    Ahaha
    Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    Oha Vanatulu TSI'de.

Başarılar İsot,birbakalım artık.
    Ahaha adam hissetmiş ya gelmiş
    Eyvallah canım

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Taktik süper her maç üst kendimizi Play-Off'a ataydık iyiydi

Bu sene üst lige çıkamazsak hiç sıkıntı olmaz bence seneye daha iyi bir kadro kurup sağlam bir şekilde atarız kendimizi üst lige.

Nesil
    2014

Gözümden kaçmadı değil maç fazlasıyla 9.yuz Çok atmışız çok yemişiz ya biraz daha dengeli bir taktiklemi gitsen hocam

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Çok atıyoruz ama çokta yiyoruz hocam. Bir çözüm bulmalıyız bu duruma, onun dışında bence de ilk sezon zorlamayalım ve 2. sezon daha iyi transferler ile üst lige çıkarız.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Spoiler: 23.Hafta  

Spoiler: 24.Hafta  

Spoiler: 25.Hafta  

Spoiler: 26.Hafta  

Spoiler: Adaylar hiçbir şey vadetmiyor.Ne güzel...  

Spoiler: 27.Hafta  

Spoiler: 28.Hafta ve Rakibin Sırtıyla Attığı İlginç Gol...  

Spoiler: Ben buraya neden geldim , niye geldim modunda adam  

Spoiler: Seneye Bursa'yı kazımaya çalışıcam gibi  

Spoiler: Son haftalardaki taktiğimiz pek etkili olduğu söylenemez  

Aslında oyuna başlarken daha detaylı bir sunum hayal ediyordum ama sahadaki oyuncularımın topsuz koşarken yere düşmeleri, şut çekip taça atanları falan gördükçe bu sezonluk heves falan kalmadı.Saç, sakalda uzunken kendime zarar vermekten korkuyorum O yüzden bu sezon hiç kasmadan paylaşıyorum.Mazur görün

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    Taktik süper her maç üst kendimizi Play-Off'a ataydık iyiydi
    Acayip zora girdi o iş.Üstümüzdeki heriflerden 8 tane falan yiyoruz
    Quote Originally Posted by Dnipro View Post
    Bu sene üst lige çıkamazsak hiç sıkıntı olmaz bence seneye daha iyi bir kadro kurup sağlam bir şekilde atarız kendimizi üst lige.
    Transfer yasağı kalkarsa bende öyle düşünüyorum.
    Gözümden kaçmadı değil maç fazlasıyla 9.yuz Çok atmışız çok yemişiz ya biraz daha dengeli bir taktiklemi gitsen hocam
    Açıkcası yediğimiz goller organize ve taktik hatalı olsa deniyeceğim bir şeyler ama görmeniz lazım adam pres yaptığı adamın arkasından yuvarlanıyor ne olduğunu anlamadan.Kimisi olduğu yerde bekliyor.Öteki gidiyor rakibin üzerine zıbanıyor aldığı topu.Sözümü zaten dinlemiyorlar.Diyorum paslı çıkın uzun atıyor.Sonra top geri rakipte.Takımın arka kısım felaket.Şu Orduspor'u 2010'dan beri alırım her zaman ilk 2-3 sene kaleciden çekmişimdir.Yine aynı sorun.
    Quote Originally Posted by deMarcos View Post
    Çok atıyoruz ama çokta yiyoruz hocam. Bir çözüm bulmalıyız bu duruma, onun dışında bence de ilk sezon zorlamayalım ve 2. sezon daha iyi transferler ile üst lige çıkarız.
    Zorlayacak bir şeyi kalmadı zaten.Ligin en çok gol atan ve yiyen takımıyız.Lig sonuncusu 60 gol yemişken biz 70'i geçtik İlk 7 arayı açtı.Yanlarına yetişebileceğimi sanmıyorum :/

Nesil
    2014

Yanlız temiz 13 gol yemişsin iki maçta

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri