Sayfa 2 / 27 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 787 sonuç

Konu: Kupa Avcısı DOĞAN gözünü Dünya Kupasına Dikti| Tokat Spor & Fransa (7.Sezon)

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Inisli cikisla baslayip sonradan biraz toparlamis gibi gozukuyoruz.Sampiyonluk potasinda iddiali bir ekip olacagimizdan hic suphem yok, boyle devam.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by Banega View Post
    Inisli cikisla baslayip sonradan biraz toparlamis gibi gozukuyoruz.Sampiyonluk potasinda iddiali bir ekip olacagimizdan hic suphem yok, boyle devam.
    Teşekkürler dostum Sakatlar iyileşiyor bunun etkisi de sonuçlara yansıdı

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Maçlar biraz dalgalı ama son haftalarda rayına oturmuş. Çıkabileceğimize inanıyorum ben.

Bu arada 2. Ligde bir sıkıntı var herhalde, playoff oynanmıyor diyordu birkaç arkadaş. Beyaz ve Kırmızı grubun liderleri ile Beyaz grubun 2. si çıkıyormuş.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

''2.Lig Beyaz Grup | 10.Hafta''

Büyük taktiksel hatalar mı? İstatistikler her şeyi gösteriyor 3 mutlak gol şansı bulup hiç atmayan ayrıca penaltıyı kaçıran bir takımım varken suçu bana attılar ilginç Bu arada taktik paylaşmadım arkadaşlar çünkü bir tane taktiğim yok neredeyse 10 tane taktik kullanıyorum.Rakibe göre taktik değiştiriyorum.
    ''2.Lig Beyaz Grup | 11.Hafta''

Yine güzel bir oyun ortaya koyduk.Skor tabelasına plakamızı yazdık

Rekor galibiyetten sonra Yeni sözleşme geldi bende düşünmeden kabul ettim
    ''2.Lig Beyaz Grup | 12.Hafta''

Ligin sonuncusuna karşı oynadık.Ölümüne defans yaptılar, dakikalar ilerlerken hala gol atamamıştık.Bizimkilere saldırın dedim yanlış anladılar herhalde 2 kırmızı kart gördük

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Maçlar biraz dalgalı ama son haftalarda rayına oturmuş. Çıkabileceğimize inanıyorum ben.

Bu arada 2. Ligde bir sıkıntı var herhalde, playoff oynanmıyor diyordu birkaç arkadaş. Beyaz ve Kırmızı grubun liderleri ile Beyaz grubun 2. si çıkıyormuş.
    Her maç farklı bir taktikle oynadığımdan bu dalgalanmalar olabiliyor.Yönetim her ne kadar orta sıralarda bitirmemizi istiyorsa da ben de çıkmak için oynuyorum. Eğer dediğin gibi bir sıkıntı var bende Beyaz grup ta olduğum için bu benim için avantajlı olabilir

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

''2.Lig Beyaz Grup | 13.Hafta''
    Farklı kazanmamız gereken maçta 1 puan aldık
    ''2.Lig Beyaz Grup | 14.Hafta''

Rahat bir şekilde 4-1 öndeyken az kalsın 3 puandan olacaktık.
    ''2.Lig Beyaz Grup | 15.Hafta''

Yine son dakikalar korku filimi gibi geçti.Neyse ki korkulan olmadı,3 puanı aldık

1 ay öncesinde beni eleştirenler şimdi lakap bile taktı
    ''2.Lig Beyaz Grup | 16.Hafta''

Çekişmeli geçen ilk yarıdan sonra 2. yarı oyunun hakimiydik.

''2.Lig Beyaz Grup | 17.Hafta''

Farklı kazanacağımız maçı,son dakikalarda bulduğumuz golle kazandım,maçtan sonra oyuncuları biraz fırçaldım

''2.Lig Beyaz Grup | 18.Hafta''

Yine penaltı kaçırdığımız için puan kaybettik.Bu maçı rahat kazanabilirdik ama olmadı.

''Puan Durumu''

İlk yarı puan durumu böyle oldu.İkinci yarı daha iyi olacağız hedefimiz liderlik.

Çok taktik değiştirmen ilginç. Nannar hocam'a benzettim biraz Gidişat iyi bence. Devre arası iyi transferler yapacağına inanıyorum

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by kerim1990 View Post
    Çok taktik değiştirmen ilginç. Nannar hocam'a benzettim biraz Gidişat iyi bence. Devre arası iyi transferler yapacağına inanıyorum
    Teşekkürler Hasan hocaya benzetilmek benim için şereftir

Yeni başkanı çok sevdim ya

Başkan uçtu 220 bin maaş bütçemiz varken neredeyse 3 katı maaş bütçesi verdi, Ne yapacağımı şaşırdım tüm düzen bozulabilir. Çok dikkatli kullanmalıyım bu parayı önerisi olan var mı?

bence takım içi maaş dengelerini bozmamak için büyük kısmını transfere ayır. 400bin maaş bütçesi, kalanını transfer bütçesi olarak kullansan devre arası çok iyi isimler alabilirsin.
    Forvet arıyorsan Umut Nayir ismini önerebilirim.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

bence takım içi maaş dengelerini bozmamak için büyük kısmını transfere ayır. 400bin maaş bütçesi, kalanını transfer bütçesi olarak kullansan devre arası çok iyi isimler alabilirsin.
    Forvet arıyorsan Umut Nayir ismini önerebilirim.
    Anladım en fazla 3 transfer yaparım herhalde seneye saklayım parayı. AMR ve AML de iyi içe kat eden oyuncu önerebilirsen sevinirim Umut a da bakıyorum.

Alabilirsen eğer sola Hakkı İsmet Şimşek'i öneririm. Sağ taraftaysa Sinan Gümüş'ü kiralayabilirsin Gs'den.
    Hiç olmadı Hüseyin Kar'ı al Malatya'dan. Devre arası listedeydi bende fena performans göstermedi.
    Üst liglerden gelmesi çok zor ama Ozan Sol - Halil Tuna ikilisine bakabilirsin bir.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Alabilirsen eğer sola Hakkı İsmet Şimşek'i öneririm. Sağ taraftaysa Sinan Gümüş'ü kiralayabilirsin Gs'den.
    Hiç olmadı Hüseyin Kar'ı al Malatya'dan. Devre arası listedeydi bende fena performans göstermedi.
    Üst liglerden gelmesi çok zor ama Ozan Sol - Halil Tuna ikilisine bakabilirsin bir.
    Önerilerin için teşekkür ederim. Hepsine bakacağım. Bugünlük kapatıyorum oyunu Kardeş Payı nı izleyeceğim yarın transfer yapabilirsem paylaşırım.

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Neden bilmiyorum ama alt ligler beni daha çok sarıyor , takipteyim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Oh oh ''Sugar Dady'' hayırlı olsun
    Bizimde başkan değişicek gelse böyle bir tontiş

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

​Başkan süpermiş , darısı bizimkilerin başına

Nesil
    2014

Bu adam para kaynağını kesmez yanlız sezon sonu delide bütçe verir.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    Neden bilmiyorum ama alt ligler beni daha çok sarıyor , takipteyim
    Teşekkürler dostum
    Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Oh oh ''Sugar Dady'' hayırlı olsun
    Bizimde başkan değişicek gelse böyle bir tontiş
    Eyvallah hocam.İnşallah gelir
    Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    ​Başkan süpermiş , darısı bizimkilerin başına
    Başkan Semih Bayram geldi.Ben bayram ettim İnşallah size de gelir böyle başkanlar.
    Quote Originally Posted by Barak View Post
    Bu adam para kaynağını kesmez yanlız sezon sonu delide bütçe verir.
    Hocam ağzından bal damlıyor

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

''2.Lig Beyaz Grup | 19.Hafta''

''2.Lig Beyaz Grup | 20.Hafta''
    İlk yarıya göre daha iyi bir başlangıç yaptık.

''2.Lig Beyaz Grup | 21.Hafta''

Beklentileri biraz arttırdık ama hedef Şampiyonluk

700 Binlik maaşın sadece 200 binini kullanınca böyle bir tablo çıktı

''2.Lig Beyaz Grup | 22.Hafta''
    Sezonun ilk yarısında yenildiğimiz Pendik'i yendik.

''2.Lig Beyaz Grup | 23.Hafta''

''2.Lig Beyaz Grup | 24.Hafta''
    Bu sonuçla beraber,maalesef liderliği Aydınspor a kaptırdık.

Ara Transfer Dönemi

Transfer döneminde istediğim oyuncular Tokatspor a gelmek istemeyince fazla transfer yapmadım ama gelecek sezon için çok iyi bir transfer listesi hazırladım.İnşallah PTT 1. Lige çıkabiliriz
    Spoiler: Delion 
    Türk uyruklu Fransız defansı kiraladık,BJK den kiraladığımız Tugay Kaya da bunun gibi profili gösterişli değildi ama üstün formuyla vazgeçilmez imiz oldu Delion da olabilir.
    Spoiler: Yetkin Demir 
    Ortasahadaki ikiliyi Korhan ve Haluk dolduruyordu.Hem sakatlık durumunda hem de rekabet olsun diyerekden Yetkin'i renklerimize bağladık

Nesil
    2014

Şu Deli-On'a 10 numara forma ver hocam

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Şu Deli-On'a 10 numara forma ver hocam
    10 numaramızı almak öyle kolay değil,Kiralık geldi bir de diyeceğimde bizim 10 numara kim onuda bilmiyorum ki ya Haluk yada Korhan dı herhalde

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam çok taktik değiştirmek zor olmuyor mu?
    Bir de bazı resimler bende gözükmüyor acaba telefonun netin dolayımı bilemedim.
    Son bir şey ben bu fizyolardan verim alamadım. Bende bir tane var oda sakatlık olursa haberim olsun diye yoksa mesaj falan gelmiyor. O kadar çokta sakatlık olmuyor. Sadece sezon başında biraz oluyor oda para için çok hazırlık maçı yapmamdan kaynaklanıyor. Senin oyunda galibiyet primi var mı?

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Hocam çok taktik değiştirmek zor olmuyor mu?
    Bir de bazı resimler bende gözükmüyor acaba telefonun netin dolayımı bilemedim.
    Son bir şey ben bu fizyolardan verim alamadım. Bende bir tane var oda sakatlık olursa haberim olsun diye yoksa mesaj falan gelmiyor. O kadar çokta sakatlık olmuyor. Sadece sezon başında biraz oluyor oda para için çok hazırlık maçı yapmamdan kaynaklanıyor. Senin oyunda galibiyet primi var mı?
    -Hocam epeydir taktik çalışıyordum her dizilişe karşı farklı bir taktik şeklinde taktiklerim var ama yine işe yaramayanlar çıkabilir.Maçı genişletilmiş izliyorum maç içerisinde de baya değişiklik yapıyorum.Zorlansamda daha zevkli oluyor.taktik uyumu açısından diyorsan uyum tamamen dolmuyor tabi ama genelde aynı dizilişle çıktıklarından fazlada sorun olmuyor.
    -En son paylaştığım resimler i başka bir upload sitesinden denedim onlar gözüküyor sanırım.İlk paylaştıklarım biraz bekleyince de açılabilir.Neyse bundan sonra sıkıntı olmaz umarım.
    -Bende de 2 tane fizyocu var değerleri 8-9 felan iyi fizyocular gelmedi.Sezon başındaki gibi çok sakatlık olmuyor artık.
    -Galibiyet primi var hocam.

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Hocam gidişat çok iyi bende bir soru soracağım ; Bütün maçlarımı genişletilmiş izliyorsun yoksa taktikiğini denediğin sezon öncesi hazırlık maçlarını ve gerçekten bir şeyler görebiliyormusun yararı oluyor mu bende yapiyim mi önerir misin ?

Delion iyi stoperdi en son hatırladığım kadarıyla

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    Hocam gidişat çok iyi bende bir soru soracağım ; Bütün maçlarımı genişletilmiş izliyorsun yoksa taktikiğini denediğin sezon öncesi hazırlık maçlarını ve gerçekten bir şeyler görebiliyormusun yararı oluyor mu bende yapiyim mi önerir misin ?
    Teşekkürler hocam Evet bütün maçları genişletilmiş izliyorum-kamera da kenar. Ben ilk önce FMC modda Trabzonspor kariyeri açtım sonra her karşılaştığım dizilişe göre kendi anti-dizlişleri mi koydum sonra o dizilişlere direktifler vererek iyi bir sonuç alana kadar save-load yaptım sadece taktik denemek için.Sonra bu taktiği aynı dizilişli farklı takımlara karşı da denedim iyi sonuç alıyorsam onu da arşive kaydettim böyle böyle 7-8 tane taktiğim oldu ama yine de başarılı olamayabiliyorum maçlarda da direktiflerde değişikliğe gidiyorum.Ayrıca maç içerisinde rakip taktik değiştirebiliyor bende o yeni dizilişin antisini koyuyorum öyle işte
    Delion iyi stoperdi en son hatırladığım kadarıyla

Delion u ben fm 14 de Türkiye 19 yaş altını çalıştırırken alıyordum.Ordan dolayı kiraladım.Yoksa gözlemleyemdim sınırdan dolayı.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam sende galibiyet primi varsa tahminimce yama kullanıyorsun. Ondan dolayı olabilir. Çünkü bildiğim kadarı ile normal oyunda da yok. Benim kullandığım yamada da yok. O da bir nevi çok zorluyor.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Hocam sende galibiyet primi varsa tahminimce yama kullanıyorsun. Ondan dolayı olabilir. Çünkü bildiğim kadarı ile normal oyunda da yok. Benim kullandığım yamada da yok. O da bir nevi çok zorluyor.
    Evet.Hocam yeni yabancı kuralı yamasını kullanıyorum ama TV gelirlerine vs ellenmedi yazıyordu ben indirirken.Neyse girdik bir yola artık dönmek olmaz.

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Teşekkürler hocam Evet bütün maçları genişletilmiş izliyorum-kamera da kenar. Ben ilk önce FMC modda Trabzonspor kariyeri açtım sonra her karşılaştığım dizilişe göre kendi anti-dizlişleri mi koydum sonra o dizilişlere direktifler vererek iyi bir sonuç alana kadar save-load yaptım sadece taktik denemek için.Sonra bu taktiği aynı dizilişli farklı takımlara karşı da denedim iyi sonuç alıyorsam onu da arşive kaydettim böyle böyle 7-8 tane taktiğim oldu ama yine de başarılı olamayabiliyorum maçlarda da direktiflerde değişikliğe gidiyorum.Ayrıca maç içerisinde rakip taktik değiştirebiliyor bende o yeni dizilişin antisini koyuyorum öyle işte
    Hocam cevabın için teşekkür ederim , yaptığım bir taktik vardı bu sene başı ilk takımımda tuttu lig atlattı sonra 1-2 ay girmeyince o saveye giresim gelmedi aynı taktiği başka bir takımda uyguladım ancak tutmadı ve aşırı kötü sonuçlar alıp oynama isteğim kaçtı

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

''2.Lig Beyaz Grup | 25.Hafta''
    1-0 öndeydik ama rakip de tehlikeli gelmeye başlamıştı bizimkilerde kalenin dibine kadar paslaşarak geliyor ama son vuruşu yaparken savunma duvarıyla karşılaşıyordu.Bende ilerden birini çıkararak ortasahaya Haluk u aldım sonra ceza alanına paslaşarak gir seçeneğini kaldırıp , kaleyi görünce vur u işaretledim ve uzaktan iki şık golle fark attık.Haluk un golü haftanın gölü seçildi.
    ''2.Lig Beyaz Grup | 26.Hafta''

İlk defa şanslı bir galibiyet aldım.Gerçekten çok şanslıydık.
    ''2.Lig Beyaz Grup | 27.Hafta''

Bu kaçıcı kaçırdığımız penaltı ya,fark atacağımız bir maçı maalesef 1 puanla kapattık.İnşallah bu puanları sezon sonu aramayız.
    ''Puan Durumu''

Aydınspor ile çekişmeli mücadelemiz devam ediyor arkadan gelenlerde var.Bugünlük bu kadar Takip eden ve yorum yapan herkese teşekkür ederim yarın görüşmek üzere

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim müsait bir zamanda okuyacağım.

Sayfa 2 / 27 İlkİlk 123412 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri