Sayfa 4 / 27 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 787 sonuç

Konu: Kupa Avcısı DOĞAN gözünü Dünya Kupasına Dikti| Tokat Spor & Fransa (7.Sezon)

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

''Regenlerimiz''
    Spoiler: İmdat Korkmaz 

Spoiler: Yasin Taşkın 

Bunlarda zorunlu olarak kayıt ettirdiğimiz alt yapı ürünleri ama fena değiller

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    ''Kadromuz''

''Kaleciler''
    Spoiler: Eray Birniçan 

Spoiler: Emre Metin 

İkisine de sırayla şans vereceğim.

''Stoperler''
    Spoiler: Cemil Adıcan 

Spoiler: Berat Çetinkaya 

Spoiler: Atınç Nukan 

Spoiler: Tugay Kara 

Spoiler: Nicolas Delion 

Stoperlerimizin 3' ü BJK den kiralık.1 Valenciennes den. Cemil ile bedavaya sözleşme imzaladık.Hepsi şans bulacaktır.Eğer bulamayan olursa Tugay ı yollayabilirim.

''Sağbekler''
    Spoiler: Albert Budak 

Spoiler: Ünal Danışıkkaya 

Alber de aynı Delion gibi Türk asıllı bir oyuncudur. Sağbek de genellikle Albert oynar gibi ama Ünal da yeterince şans bulacaktır.

''Solbekler''

Spoiler: Florijon Belegu 

Spoiler: Halil Hocaoğlu 

Solbeklerde ilk tercihimiz Belegu dan yana olacak.Halil de şans bulacaktır.

''Ortasahalar''

Spoiler: Jurica Grgec 

Spoiler: Vitor Lima 

Spoiler: Yetkin Demir 

Spoiler: Mustafa Karabulut 

25 Kadro kayıt hakkımızın 2 si kendi alt yapımızdan olma zorunluluğu vardı bu yüzden transferin son gününde ortasaha alternatiflerimizden Özgür Gayretli yi kiraya yolladım.Büyük bir riske girmişim ortasahayı 4 kişi bırakarak Tugay veya Furkan Yaman ın kiralıkları iptal edilebilirdi.Neyseki altyapımızdan kayıt ettiğimiz bir oyuncu bu mevkide oynuyor ama işler yolunda gitmezse ara transferde bu duruma el atacağım.

''Sağkanatlar''
    Spoiler: Arif Avcı 

Spoiler: Yunus Birinci 

İkiside sırayla oynayacak ayrıca forvetten burada oynayabilen Sellin var.Bunlardan daha iyi bile oynayabilir.

''Solkanatlar''
    Spoiler: Ali Avcıoğlu 

Spoiler: Emre Kılınç 

Geçen sene en iyi performans gösteren oyuncumuz Alinin işi bu sene zor çünkü şahane bir rakip transfer ettik ona.Emre den çok şey bekliyorum.

''Santraforlar''
    Spoiler: Rune Sellin 

Spoiler: Recep Yaşar 

Spoiler: Furkan Yaman 

Spoiler: Ebrima Bojang 

Rekabetin tavan yapacağı bir bölge geçen sezonki golcümüz Recep e 2 tane güçlü rakip aldık.Ayrıca Furkan'ı tekrar kiraladık.Bojang fiziksel özellikleri fena Sellin ise biraz daha teknik.

.
    O kadar uğraştım arkada kaldı ya. Görüntü kirliliği olmuşsa özür dilerim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam sanki oyuncuların zihinselleri düşük gibime geldi.Bu kadro ile orta sıralarda yer alabilirsin. Play offu belki zorlayabilirsin diye düşünüyorum. Umarım yanılırımda iyi verim alırsın.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Hocam sanki oyuncuların zihinselleri düşük gibime geldi.Bu kadro ile orta sıralarda yer alabilirsin. Play offu belki zorlayabilirsin diye düşünüyorum. Umarım yanılırımda iyi verim alırsın.
    Hocam çoğu genç olduğu için zihinsel dediğin gibi.Bir de şöyle bir şey var. Hem zihinseli,hem fiziği iyi olan oyuncu da bizi tercih etmiyor

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Emre Kılınç transferi çok iyi gelecekli bir futbolcu bana kalırsa en sağlam mevkiin stoperlerin.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam çoğu genç olduğu için zihinsel dediğin gibi.Bir de şöyle bir şey var. Hem zihinseli,hem fiziği iyi olan oyuncu da bizi tercih etmiyor
    Aynı şeyleri yaşadığım için seni çok iyi anlıyorum. bu yüzden en güzeli kendimizin geliştirmesi olacak.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    Emre Kılınç transferi çok iyi gelecekli bir futbolcu bana kalırsa en sağlam mevkiin stoperlerin.
    Aynen hocam ondan çok şey bekliyorum.BJK den kattığım son Atınç ve Berat la o mevkii çok güçlendi. Az kalsın Ömer Şişmanoğlu nuda kiralayacaktık ama oyuncuyu ikna edemedik.
    Aynı şeyleri yaşadığım için seni çok iyi anlıyorum. bu yüzden en güzeli kendimizin geliştirmesi olacak.
    Aynen hocam.Mesela ortsahaya aldığım Vitor Lima zihinsel ve teknik olarak çok iyi ama fizikseli zayıf bu yüzden sakatlandı.İyileşince çok faydalı olacaktır.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Çok hızlı gelişiyoruz

Nesil
    2014

Emre ve Brezilyalı çok iyi Furkan Yaman ise ilk 11'i zorlayamaz bence çok bel bağlama derim onun yerine Beykan Şimşek daha iyi olur eğer kirada değilse

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Emre ve Brezilyalı çok iyi Furkan Yaman ise ilk 11'i zorlayamaz bence çok bel bağlama derim onun yerine Beykan Şimşek daha iyi olur eğer kirada değilse
    Teşekkürler.Furkan Yaman konusunda haklısın zaten 4 forvetim var bağlamıyorum Brezilyalı oyuncu yok sanırım bojang ı diyorsun Gambiyalı.

Nesil
    2014

Teşekkürler.Furkan Yaman konusunda haklısın zaten 4 forvetim var bağlamıyorum Brezilyalı oyuncu yok sanırım bojang ı diyorsun Gambiyalı.
    Gambiya nereee Brezilya nere iyi sallamışım Hakketen Gambiya nere Nerede buldun hocam saatçi falan olmasın

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

''PTT 1.Lig | 1.Hafta''
    Maçın sonlarına doğru taktik savaşları çok heyecanlıydı

''PTT 1.Lig | 2.Hafta''
    Son dakikada penaltı mı yaptırılır ya.Kötü oldu bu.

''PTT 1.Lig | 3.Hafta''
    2-0 yenerken kırmızı gördük,2-2 yaptılar ama doğru taktikle 4-2 yaptık skoru

''PTT 1.Lig | 4.Hafta''
    Ligin güçlü ekiplerinden Rize yi de mağlup ettik.

''Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur

''PTT 1.Lig | 5.Hafta''
    Osmanlıspor u bir türlü yenemedik ama bu sefer çok yaklaşmıştık.''Puan Durumu''

Kanatlarımızı açtık uçuyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Lige yeni çıkmana rağmen güzel sonuçlar almışsın.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Lige yeni çıkmana rağmen güzel sonuçlar almışsın.
    Teşekkür ederim hocam

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

''Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur''

Ziraat Türkiye Kupasının grupları belli oldu.

''PTT 1.Lig | 6.Hafta''

Maşallah bu sene hiç penaltı kaçırmıyoruz

''PTT 1.Lig | 7.Hafta''

''PTT 1.Lig | 8.Hafta''

Vitor Limanın yıldızlaştığı maçta Adanaspor u farklı mağlup ettik.Adam penaltı çeker gibi frikik attı. Tabi kullandığı yerde ceza saha üzerindendi
    ''PTT 1.Lig | 9.Hafta''

Bu sefer Türkçe lakap taktılar taktiksel deha olduk Tinkerer in anlamınıda bulamadım zaten.

''PTT 1.Lig | 10.Hafta''

İlk yarı 1-0 bitmesine rağmen Buca fena saldırıyordu.Rakip teknik adam Sait Karafırtınalar hayatını hatasını yaptı taktiğini değiştirdi 4-2(dos)-4 diye ilk defa rasgeldiğim dizilişle çıktı bende biraz düşündüm napsam diye 4-1-2-3 dizilişi ile orta alan dan paslaşarak kontrollü-akıcı bir sistemle çıktım ve sonuç böyle oldu.

''Puan Durumu''

İlk defa bu kadar güzel kulüp yönetiyorum tabi başkanımızın katkısı da büyük

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Hocam helal olsun vallaha bu kariyere devam edersen Tokat'a ŞL bile getirirsin sen

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Hocam helal olsun vallaha bu kariyere devam edersen Tokat'a ŞL bile getirirsin sen
    Teşekkür ederim dostum Açık söylemek gerekirse en FM 2008 di sanırım Barça ile almıştım ŞL bu seride de PSG ile 2 kere üst üste ŞL finalinde elendim ama bu sefer çok farklı şeyler yapıyorum taktiksel anlamda.2 sezon oldu bütün maçları genişletilmiş izliyorum neredeyse her maç bir şeyler öğreniyorum kendimi sürekli geliştiriyorum 8 sene sonra neden bir ŞL almayayım

Hocam taş gibi takım kurmuşsun valla. Bojang'a hayran kaldım. Stoper olarak önerebileceğin oyuncu var mı? Tercihen sol ayaklı ve biraz daha hızlı (hızı minimum 10-11 olmalı)

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by kerim1990 View Post
    Hocam taş gibi takım kurmuşsun valla. Bojang'a hayran kaldım. Stoper olarak önerebileceğin oyuncu var mı? Tercihen sol ayaklı ve biraz daha hızlı (hızı minimum 10-11 olmalı)
    Teşekkürler hocam Bojang a ayıp ettik hazırlık maçlarında en iyi oynayan oydu ama lig maçlarında Sellin e görev verdim Sellin çok gol atmaya başladı Bojang kaygılanmaya başladı ara transferde yollarımızı ayırabiliriz.
    Pierre-etienne Lemaire var ama sağ ayaklı hızlı bir stoper, Türk ve sol ayaklı Ahmet Şahbaz var hızı 12 ama hızlanması 9. Biraz araştırmam lazım daha çok alternatif için.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Resim yüklediğimiz site çöktü galiba senin ss leride kendiminkileride göremiyorum.

Nesil
    2014

Tokat'a bak ne tokatlamış ama

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Maşallah çok iyi gidiyorsun. Adana'yı 4 lemessen daha iyi idi.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Resim yüklediğimiz site çöktü galiba senin ss leride kendiminkileride göremiyorum.
    Diğer arkadaşlar yorum yaptığına göre gözüküyor herhalde.Ya da sen yorum yaptığın zaman sorun olmuş olabilir.
    Quote Originally Posted by Barak View Post
    Tokat'a bak ne tokatlamış ama
    Aynen tokatlaya tokatlaya gidiyoruz ama bizi de tokatlayacak biri çıkar ilerde
    Maşallah çok iyi gidiyorsun. Adana'yı 4 lemessen daha iyi idi.
    Teşekkürler öyle denk geldi yoksa seni üzermiyim hocam

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

''PTT 1.Lig | 11.Hafta''
    ''PTT 1.Lig | 12.Hafta''

''PTT 1.Lig | 13.Hafta''

Ligin sonuncusu Sarıyer'e karşı önlem almadan oynadık, bol gollü bir maç oldu.

''PTT 1.Lig | 14Hafta''

''Ziraat Türkiye Kupası Grup H|1.Maç''

''PTT 1.Lig | 15.Hafta''
    Bu maçın hikayesi şöyle oldu;Maç başlarken bir yapmam gereken bir iş çıktı o yüzden ilk yarıyı izlemedim geldiğimde şok içindeydim 2-0 ı görünce çünkü muhteşem yenilmezlik ve galibiyet serimiz vardı yaptığım müdahalerle öyle kontrolü ele aldık sadece bizim posizyonlar gösteriliyordu.Sonra 72 de golü bulduk,73 de rakip 10 kişi kaldı ve forvetsiz oynamayı tercih ettiler.Bende tek stoper e geçtim bir forvet daha aldım.84 de yüklen e geçtim keşke biraz daha erken geçseymişim ve son saniyede Emre Kılıç sol kanattan çalımlaya çalımlaya topu sürdü ortayı açtı Recep yaşar dan muhteşem kafa golüyle 2-2 bitti maç.Galibiyet serimiz sona erdi am hiç yoktan namağlup serimiz devam ediyor.

''Puan Durumu''

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Aynen görüyorum şimdi ama diyecek söz yok.Harika başlamışız ve devam ediyoruz

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Aynen görüyorum şimdi ama diyecek söz yok.Harika başlamışız ve devam ediyoruz
    Teşekkürler hocam

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Namağlup STSL yaparmıyız acaba

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bu gidişle namaglup bitireceksin.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Namağlup STSL yaparmıyız acaba
    Bu gidişle namaglup bitireceksin.
    Valla çok iyi olurdu ama maalesef bileğimiz sonunda büküldü.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

''PTT 1.Lig | 16.Hafta''

''Ziraat Türkiye Kupası Grup H | 2.Maç

''PTT 1.Lig | 17.Hafta''

''PTT 1.Lig | 18.Hafta''
    Az kalsın namağlup serimiz sona erdiyordu ki Recep Yaşar yine bizi ipten aldı.

18 Maç ile PTT 1.Lig in rekorunuda kırdık.
    ''Ziraat Türkiye Kupası Grup H | 3.Maç''

Şenol Güneş bizi ezdi geçti ,adam işi biliyor

''PTT 1.Lig | 19.Hafta''
    Maalesef serimizi devam ettiremedik.

''Ziraat Türkiye Kupası Grup H | 4.Maç''

[/CENTER]
    Yeni antrenman tesisleri yapılır yapılmaz,yenisini istedik başkan önce olumsuz baksada ikna ettik

''PTT 1.Lig | 20.Hafta''
    Herhalde şimdiye kadarki en iyi maçımızdı.Sellin ikinci kez bir maçta 5 gol atıyor ama istikrar yok 16 golün 10 nunu 2 maçta attı
    ''Ziraat Türkiye Kupası Grup H | 5.Maç''

Rölantiye aldığım halde kornerden kontra yedik son saniye de.İşimiz son maça kaldı.Bursa 1.liği garantiledi. Tokat 8 - Osmanlıspor 7 puan da son maç Osmanlıspor dan berabere kalsak bile çıkarız.

Sayfa 4 / 27 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri