1 ile 29 arası toplam 29 sonuç

Konu: +100 Gol Garanti

Default +100 Gol Garanti

Arkadaşlar rakip talimatları vb vermeyin, antrenmandada sol kısmı savunma - yüksek, sağ kısmı da hücum organizasyonu yapın. Taktik olağanüstü, kesinlikle deneyin. Bir sezonda en az 100 gol atmanız garanti!

Trabzonspor'da kullandım. Henüz ilk sezon ve transfer yapmadım.

Deneyin, taktiğin kalitesini görüceksiniz!

Buyrun link ; Zippyshare.com - barisbombastictaktik.rar

Taktiğin Dizilişi, Görevleri v.s Hakkında Görsellerle Biraz Daha Ayrıntılı Bilgi Verebilir misin? O Zaman Daha Çok İlgi Çekebilir.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Taktiğin Dizilişi, Görevleri v.s Hakkında Görsellerle Biraz Daha Ayrıntılı Bilgi Verebilir misin? O Zaman Daha Çok İlgi Çekebilir.
    Aslında bizzat deneyip baksanız daha çok yararınıza olacaktır ama ben yinede bir kaç görsel koyayım.

--------------------

Diziliş ;

Talimatlar ;

Antrenman ;

İlk sezonda ligdeki durumumu ilk mesajda paylaşmıştım, bu da 2.sezonumda ligdeki şuan ki durumum;

Şampiyonlar Ligi'nde gruplarda ilk maçım Real Madrid'leydi, buda sonuç ;

Lafı fazla uzatmaya gerek yok, taktiği deneyen farkını görecektir zaten. Taktik tam anlamıyla olağanüstü!

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Taktiğin benzeri veya aynısını dün yabancı bir forumda buldum ve Ankaragücü'nde 2.ligde birçok maç oynattım taktik ofansif anlamda çok üretken ama defansif açıdan çok sorun yaşayabiliyorsunuz bazı maçlarda belki de mevcut oyuncu kalitesi arttırılırsa defansif açıdan sorun çözülebilir.

Nesil
    2010
    Yer
    Viyana

Taktik seninmi dostum ?

Quote Originally Posted by Namzet View Post
    Taktiğin benzeri veya aynısını dün yabancı bir forumda buldum ve Ankaragücü'nde 2.ligde birçok maç oynattım taktik ofansif anlamda çok üretken ama defansif açıdan çok sorun yaşayabiliyorsunuz bazı maçlarda belki de mevcut oyuncu kalitesi arttırılırsa defansif açıdan sorun çözülebilir.
    Defansta işini iyi yapan oyuncular (daha çok hızı iyi olan defanslar) alındığında taktik daha da üretken oluyor.

Quote Originally Posted by doncarlo View Post
    Taktik seninmi dostum ?
    Hayır dostum, taktik "pl3rious" adlı birine ait.

Buradan tam detayına ulaşabilirsin. Bad Possession 180 Goals

180 Gol Nedir Yahu Ben 100'ü Geçersem Duacıyım

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

bu taktikle bu oyunda başarı zor yakalanır anca büyük takımlarda işe yarar

Yabancı forumdan alınma ben bunun V1'den başladım denemeye en son V6 yani arkadaşın paylaştığını bayağıdır kullanıyorum yabancı forumdan indirmiştim. İlk sezonda 122 gol attım Galatasaray ile şu anda 19. hafta 74 gol attı takım. Bu gözler böyle bug görmedi yıllardır Ama bi handikapı var çokta gol yiyorsunuz. 5-5, 6-5, 7-7'lik maçlarım var 7-7 beraberlik mi olur

roomonecool istediğin takımı al alt liglerden bu taktiğe tam anlamıyla adapte olduklarında her türlü başarıyı yakalarsın. 3 yesen 4 atıyorsun zaten

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Yeni versiyon Grid taktik gibi demek bu,bir denemek lazım
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Kardeşim taktiği denedim daha ilk sezonda Göztepe ileZıraat Türkiye kupasında grubu 2.bitirdim ve elemelerde Trabzonu 4-2'lik skorla geçtim.Dehşet bir taktik.

Gerçekten işe yarıyor mu diye denemeye korkuyorum. Takımdaki en iyi 2 oyuncu sol ve sağ bekim Satıp parayı forvete yatıracağım Taktik tutmazsa battım

Quote Originally Posted by exe_genesis View Post
    Gerçekten işe yarıyor mu diye denemeye korkuyorum. Takımdaki en iyi 2 oyuncu sol ve sağ bekim Satıp parayı forvete yatıracağım Taktik tutmazsa battım
    Rizeyle başladım. İlk maçı 5-4 yendim, ikincisi 5-5 bitti

10 maçta 35 gol atıp 22 gol yedim. Ligde 2. yim.
    Forvete bedavaya serbest oyuncu Younis Mahmoud Khalef i aldım. Yıllık 600 bin euro maaşa 10 maçta 15 gol 8 asistle oynuyor

Kaleciye kötü oldu ama her maç 2-3 gol yiyor

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bunun bir benzeri Zero Athena isimli bir taktik. Onun V1 ini kullanıyorum. Benim kinde sadece sağ ve sol açıklar yerine kanat oyuncuları var ve rolleri çalışkan kanat oyuncuları . Ben ondan verim alıyorum. Sanki bu seride 3 stoper ve 3 forvet iş yapıyor gözüküyor. Hatta bazen, bazı rakip takımlar sıkıştıklarında 4-3-3 şeklinde direk 3 forvet 3 mc ye geçiyorlar.

taktiği upload ettiğimde korner taktikleri değişmiyor. onu nasıl değiştireceğiz beyler fikri olan var mı?

Yorumlarınız için teşekkürler. Daha önce de söyledim taktik bana ait değil.

Taktiği halen kullanmayan varsa kesinlikle kullansın. Yok tereddütlüyüm falan demesin, sonuçları kendi gözünüzle görün

Konu güncel, test etmeyenler mutlaka test etsin. Bağımlılık yapıyor!

İlk maçta Schalke'ye 5-1 yenildim. Werder Bremen'im ben. Versiyon 15.1.3 ona uyar mı bu taktik veya elinde o versiyon için taktik olan varsa verebilir mi ?

Quote Originally Posted by sogutumu View Post
    İlk maçta Schalke'ye 5-1 yenildim. Werder Bremen'im ben. Versiyon 15.1.3 ona uyar mı bu taktik veya elinde o versiyon için taktik olan varsa verebilir mi ?
    Sanırım korsan kullanıyorsun ondan versiyon eski.

O versiyona göre taktik sanırım yok olsa bile eskilerde kaldığından bulunması zor gibi, taktik yapanlar sürekli güncelliyor çünkü.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Yeni güncelleme ile deneyen var mıdır taktiği hala işliyor mu ?
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben taktiğin orjinal versiyonunu kullanıyorum aynı versiyonda antrenmanları Asistan Menajer'e bırak ve bol bol hazırlık maçı yap ki takım taktiğe alışsın ondan sonra iyi işliyor tabii oyuncuların profilleride yönettiğin takıma uygun olacak

Quote Originally Posted by cikko View Post
    Ben taktiğin orjinal versiyonunu kullanıyorum aynı versiyonda antrenmanları Asistan Menajer'e bırak ve bol bol hazırlık maçı yap ki takım taktiğe alışsın ondan sonra iyi işliyor tabii oyuncuların profilleride yönettiğin takıma uygun olacak
    Orjinal versiyonu bu 15.1.3 e uygun mu ? Eğer öyleyse link verebilir misin ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Orjinal versiyonu bu 15.1.3 e uygun mu ? Eğer öyleyse link verebilir misin ?
    Kullandığım taktiğin tam adı: Bad Possession m.e v1541 v6.

Kullandığım taktiğin tam adı: Bad Possession m.e v1541 v6.
    menajere bırakıcam bakalım antrenmanları.

rayo vallecano ile deneyecem

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kadroya alacağın adamları iyi seç.

Kadroya alacağın adamları iyi seç.
    Ya realle 1-1 kaldım
    Sevillayı 6-1 yendim
    Barçayı 4-0 yendim
    Gidip elcheye 2-1 yeniliyom

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ya realle 1-1 kaldım
    Sevillayı 6-1 yendim
    Barçayı 4-0 yendim
    Gidip elcheye 2-1 yeniliyom
    Önemli olan üsttekileri yenmek en azından ilk 5'e garanti girecek takımları yenince takımda moral oluyor arada 1-2 maç kaybedersin öyle.Onları kaybetmemek için en iyi verim alabileceğin oyuncuları transfer et...

Önemli olan üsttekileri yenmek en azından ilk 5'e garanti girecek takımları yenince takımda moral oluyor arada 1-2 maç kaybedersin öyle.Onları kaybetmemek için en iyi verim alabileceğin oyuncuları transfer et...
    Bakalım ya

[MENTION=296162]SilverSpy[/MENTION]

Antremanı bu şekilde yapınca. Takım uyumu düşmüyormu? Takım uyumunuz % kaç onunda ekran görüntüsünü yükleyebilirmisiniz. Merak ettim açıkçası.

Ayrıca duran toplar vs ayarlımı taktikte?
    Last edited by bhll : 31.Mart.2015 at 13:19 Reason: ekleme

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri