Sayfa 8 / 9 İlkİlk ... 6789 SonSon
211 ile 240 arası toplam 257 sonuç

Konu: Deliormanlı Kartallar: Ludogorets Razgrad Kartallar Kaldığı Yerden Devam 6.Sezon

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    avrupada da ligdede gayet iyiyiz, lanzini hamleside iyi olmuş
    Teşekkür ederim.
    Çoğu teknik direktör taraftar eleştiriyor takımın tamamı yabancı oyuncudan oluşuyor gibi demeçler veriliyor şöyle bir durum var yetenekli oyuncu kıtlığı mevcut Bulgaristan liginde benim felsefem başarı gelecekse her yol mubahtır ayrıca bir şey öğrendim ben Güney Amerikalı oyunculara meyil ediyormuşum.

Maç sonuçlarımız ve bana gelen bazı iş teklifleri

bu kadar teklif gelmiş yönetimden bişeyler koparmak lazım artık

bu kadar teklif gelmiş yönetimden bişeyler koparmak lazım artık
    Evet aynen ya aslında benim talep etmem bile gerekmiyor, o kadar kupa her yıl Bulgaristan ligini domine etmişiz insan utanır bir şey yapar

Ne talep edebilirim yönetimden kabul edilmez ise takımı bırakırım gibi bir göz dağı ne gibi sonuçlar doğurur bu konuda bana yardımcı olursanız minnettar kalırım.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Ragnar haklı, eğer kulübün vazgeçilmezlerinden isen birkaç teklif ile masaya otur, yönetime blöf yap.

Ya da yönetimden istek ekranında eğer yapmazsanız görevime devam edemem falan de.

(Yalnız sorumluluk kabul etmiyorum )

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Ragnar haklı, eğer kulübün vazgeçilmezlerinden isen birkaç teklif ile masaya otur, yönetime blöf yap.

Ya da yönetimden istek ekranında eğer yapmazsanız görevime devam edemem falan de.

(Yalnız sorumluluk kabul etmiyorum )
    Vazgeçilmez değilmişim kapıyı gösterdiler bende mecbur çark ettim.

Şampiyonlar liginde tam gaz ilerliyoruz amacımız kupayı kazanmak hedefimiz çok zor ama başarmak zorundayız kulübün itibarının artması mali yönden güçlü bir takım olmak için kupayı Bulgaristana getirmemiz gerekiyor. Ligde pek bir şey yok Avrupaya oynayan bir turnuva takımına dönüştük rekabet edecek bir takım şu anda yok her yıl şampiyonluk garanti

Ludogorets Razgrad Şampiyonlar Ligi Ludogaz'ın muhtemel rakipleri bugün çekilecek kura da belli olacak son yıllarda form grafiği yükselen bir takım olan ve Türk Menajer'i İrfan ile yaptığımız röportajda
    Soru: Rakiplereniz hakkında ne düşünüyorsunuz
    Cevap: Hepsi birbirinden zor rakipler ne diyeceğimi bilemedim geçen sezon Chelsea ile çeyrek final maçı yaptık yani kolay rakip yok ama şu bir gerçek buraya kadar alnımızın akı ile geldik umarım kupayı müzemize koyan taraf biz oluruz.

10. Default

Hocam artık o Avrupa kupası gelsin Bide artık taktiğini değistirmeyi düşünebilirsin hocam. Eskiden şut ve topla oynaman oranların daha iyiydi bir müddet sonunda takımlar çözüyor taktiği.

Kura çekimi az önce sona erdi.Rakibimiz geçen yıl olduğu gibi bu yılda ''Barcelona'' oldu hayırlı olur inşallah
    Soru: Rakip Barcelona ne diyeceksiniz İrfan bey
    Cevap: İlk maçın deplasmanda olması dezavantaj geçen yıl hatırlarsanız ilk maçı kendi evimizde oynadık ve 4-1 maçı aldık, Noi Camp'a skor avantajı ile çıktık ve Barcelonayı zorda olsa elemiştik bu sefer ne olur bilemeyeceğim. Sürpriz biz ne çektiysek ya Barça'dan yada Chelsea'den çektik Allah başka dert vermesin (Şaka yaptığıma bakmayın stres içndeyim)

Quote Originally Posted by Proudlion View Post
    Hocam artık o Avrupa kupası gelsin Bide artık taktiğini değistirmeyi düşünebilirsin hocam. Eskiden şut ve topla oynaman oranların daha iyiydi bir müddet sonunda takımlar çözüyor taktiği.
    3 taktik var rotasyonlu bir şekilde değiştiriyorum bu şekilde de çözülüyorsa başka taktik bakalım.
    Hocam rakip Barça üstelik deplasmanda çıkıyoruz.Barçalayacak bizi

13. Default

Barça'ya karşı çok iyi bir taktik uygulamıştım bu yıl istersen atabilirim

Quote Originally Posted by Proudlion View Post
    Barça'ya karşı çok iyi bir taktik uygulamıştım bu yıl istersen atabilirim
    Gönder deneyelim hocam

Şampiyonlar Ligi maçları oynandı.
    Soru : İrfan bey alıştığımız bir taktik ile çıkmadınız?
    Cevap : Bir dost (Proudlion)tavsiyesine uyup taktik değişikliğine gittim rakipler artık taktiklerimizi çözmüş durumdaydı şutlarımız topla oynama istatistiğimiz gözle görülür şekilde düştü. Karşımızda dünya devi vardı ona göre taktik yapmamız gerekirdi iki maçta iyi oynadık ve hak ettiğimiz turu aldık. Klasik bir son cevap vereceğim önümüzdeki maçlara bakacağız artık iyi akşamlar.

Spiker: Evet sevgili izleyenler bir Türk Menajeri Bulgaristan liginde tarih yazıyor bunu Türk takımların birinde de başarmasını çok isteriz. Umarız tarih yazmaya devam eder, Türk futbol tarihinde tarih yazmaya çok yakın başarılar dileriz.
    Şimdi Şampiyonlar ligi sonuçlarını Yarı Finale kalan takımları siz değerli izleyenlere takdim ediyoruz.

Tur sonrası medya da yankılanan haberler

İki maçta da çıktığımız taktik (yine alıntı taktiktir)

Diğer sonuçlar

İyi akşamlar sayın seyirciler Ludogorets'in teknik patronu yanımızda

Soru :Elendiniz neler söyleyeceksiniz.
    Cevap: Kimse bizden yarı final beklemiyordu elendiğimiz takımda bu turnuvanın mutlak favorilerinden açıkçası üzülmedim.Başarısız sayılmayız

yarı finalde evimizde 1 0 lada olsa geçip bernabeuya gitmişiz maçın zor olcağı zaten belliydi e 5i biyerdeyide takmışlar bize gerçi barçayı geçip buraya kadar gelmekte güzel

yarı finalde evimizde 1 0 lada olsa geçip bernabeuya gitmişiz maçın zor olcağı zaten belliydi e 5i biyerdeyide takmışlar bize gerçi barçayı geçip buraya kadar gelmekte güzel
    Her şeyi denememe rağmen skoru koruyamadık.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam maşallahın var bakmayalı epeyi ilerlemişsin. Bulgaristan da yabancı sınırı yok herhalde.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Hocam maşallahın var bakmayalı epeyi ilerlemişsin. Bulgaristan da yabancı sınırı yok herhalde.
    AB dışı 5 oyuncuya izin veriyor tek sınırlama bu

Kariyer hikayem hakkında eleştiri ve beğenmediğiniz yönler eksikler ve tavsiyeleriniz var ise düzeyli bir şekilde yazılırsa bende ona göre kendimi düzeltme imkanı sağlar bu konu hakkında kendimi geliştirebilirim.
    Saygı ve sevgilerimle

2018/2019 Sezonunu açmış bulunmaktayız yeni sezonda bizi neler bekliyor göreceğiz. Artık bir Avrupa kupası almak tek hedefimizdir.
    Yeni Transferlerimiz
    Sağlam bir sözleşme önermediğim Nehuen Paz bedelsiz hiç bir kar etmeden satmak zorunda kaldım.

2018/19 Lig Maçlarımız ve Puan durumu

Şampiyonlar Ligi maçlarımız ve puan durumu

25. Default

Lig zaten boş. Reali 5 lemen her açıdan kritik olmuş

Quote Originally Posted by sogutumu View Post
    Lig zaten boş. Reali 5 lemen her açıdan kritik olmuş
    İntikam soğuk yenen bir yemektir. Bir önceki sezon bana 5'i bir yerde takıp gönderdiler. Aynen iade etmem gerekiyordu, Ayrıca daha güzel bir sürpriz geliyor.

27. Default

O Değilde Parayla Aldığın Adamı Niye Serbest Bıraktın Anlamadım?

Ligde Ufak Nazar Boncuğu Olmuş Sanırım Bu Sezon Diğer Bulgarlar Uyanmış Uykudan Real'e ise Şok Etkisi Yaratmışsın

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Real maçı hakikaten süper olmuş hocam

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Realden intikamını almışsın.

Eğerki sözleşme yenilemeye yanaşmayan oyuncun varsa "aman belki yeniler" düşüncesine girme, direk onu satabildiğin fiyata satmanı öneririm. Yoksa böyle bedelsiz kaybedersin.

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    O Değilde Parayla Aldığın Adamı Niye Serbest Bıraktın Anlamadım?
    Ligde Ufak Nazar Boncuğu Olmuş Sanırım Bu Sezon Diğer Bulgarlar Uyanmış Uykudan Real'e ise Şok Etkisi Yaratmışsın
    Evet çok saçma bir hareketti altyapıya göndermem gerekirdi yanlış hareket acı tecrübe sözleşme meseleleride ayrı bir dert kar etmem gereken oyuncuyu bedelsiz belki sözleşme imzalar ayağına kaybettim.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Real maçı hakikaten süper olmuş hocam
    Teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Realden intikamını almışsın.

Eğerki sözleşme yenilemeye yanaşmayan oyuncun varsa "aman belki yeniler" düşüncesine girme, direk onu satabildiğin fiyata satmanı öneririm. Yoksa böyle bedelsiz kaybedersin.
    Hiç sorma ya imzalar kandırırım diye düşündüm bundan sonra yok bu nitelikte bir oyuncu için serbest kalma bedeli ekliyorum inşallah çözüm olur.

Sayfa 8 / 9 İlkİlk ... 6789 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri