Sayfa 3 / 9 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 257 sonuç

Konu: Deliormanlı Kartallar: Ludogorets Razgrad Kartallar Kaldığı Yerden Devam 6.Sezon

Şampiyonlar Ligi Playoff maçı ilk maç istediğimiz aldık APOEL takımı iyi başladı. İlk yarı 0-0 sona erdi devre arası bizimkilere verdim gazı o gazla 66 ve 85 dk atılan gollerle maçı kopardık.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Güzel deplasmanda aldığın 2-0 lık sonucu evinde korursan gruplara kalırsın. Sonrada gelsin sıcak paralar.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Güzel deplasmanda aldığın 2-0 lık sonucu evinde korursan gruplara kalırsın. Sonrada gelsin sıcak paralar.
    Sıcak para çok lazım hocam sırf parasızlık yüzünden bir Harley alamadım şaka bir yana sağlam transfer yapamadım mevcut kadro ile şimdilik idare etmeye çalışıyorum. Sakatlıklar da ayrı bir dert olmaya başladı, gıda zehirlenmesi geçirip sakatlanan var ne yedi ise artık

Rakibe isabetli şut attırmamışsın helal olsun taktik cuk diye oturmuş takıma Bu ara Atletico Bilbao'dan Jon Aurtenetxe'ye bakmanı öneririm. Sol bek için iyi bir aday bence.

Quote Originally Posted by Proudlion View Post
    Rakibe isabetli şut attırmamışsın helal olsun taktik cuk diye oturmuş takıma Bu ara Atletico Bilbao'dan Jon Aurtenetxe'ye bakmanı öneririm. Sol bek için iyi bir aday bence.
    Teşekkür ederim yazdım bir kenara mutlaka bakarım her kariyerimde bek hastası olarak başlıyorum, oyunda yada gerçekte bek sıkıntısı mı mevcut anlamadım gitti.

Toplu bir güncelleme her şey çok güzel gidiyor ligde ve Avrupada istediğimiz sonuçları aldık.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Her iki durumda da bek sıkıntısı var. Geçen seride kendi beki kendim yapmıştım. Bu seride beksiz taktik kullandığım için pek dert etmiyorum.

Şampiyonlar ligi Grup

Yorumlar gelsin ne düşünüyorsunuz.

Hocam 2.liği zorlayabiliriz Schalke'yi evinde haklayabilirsin. Hayırlısı.

Hocam 2.liği zorlayabiliriz Schalke'yi evinde haklayabilirsin. Hayırlısı.
    Hayırlısı olsun şehrin takımını yenebiliriz ben bu takıma inanıyorum.

Arkadaşlar pek bir görsel şölen vaat etmesem de elimden geldiğince keyifli şeyler aktarmaya çalışıyorum umarım sizde beğeniyorsunuz. Unutmayalım ki bu benim ilk kariyerim bu kadar ilerleyebileceğim benim bile aklıma gelmedi. Şampiyonların yani Kurtlar sofrasında yerimizi aldık eee iyide para kaldırdık bundan sonrası transfer olacaktır. Yatırım olarak düşündüğüm veya sizin aklınızda bu takıma gelebilecek transfer önerilerinizi bekliyorum. Neyse takım arkadaşlarım nakamalarım beni bekler Teknik direktörler kralı olacak kişi benim (fazla abarttım galiba ) One piece bizim olacak.

Taktik analizimiz, Fikstür, Son sonuçlar ve Lig tablosu kayıpsız bir şekilde devam diyoruz asıl iş Şampiyonlar Liginde gruptan çıkmak istiyorum. An itibarı ile hedefimizdir.

Diğer liglerdeki transfer haberleri ve bizim kiralık listemiz

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Öncelikle başarılar dilerim ilk kariyer zor olur ama sen çok iyi başlamışsın tebrikler. Oyuncu istemişsin kesinlikle Sergi Roberto'yu bir kenara yaz ikinci sezon transfer listesine düşüyor uygun bir fiyata alırsan çok büyük bir gelişme kaydeder.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

İyi gidiyoruz hocam, aman nazar değmesin.

Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Öncelikle başarılar dilerim ilk kariyer zor olur ama sen çok iyi başlamışsın tebrikler. Oyuncu istemişsin kesinlikle Sergi Roberto'yu bir kenara yaz ikinci sezon transfer listesine düşüyor uygun bir fiyata alırsan çok büyük bir gelişme kaydeder.
    Hazır taktik kullanıyorum ama Sergi Roberto yazdım bir kenara

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    İyi gidiyoruz hocam, aman nazar değmesin.
    Teşekkür ederim hocam sana da kariyerinde başarılar dilerim.

Şampiyonlar Ligi ilk maçımız Şehrin Takımı ile gerçekleşti. İlk dakikalarda gelen gol beni gerçekten endişelendirdi.

Nesil
    2013
    Yer
    Zonguldak

Sergi Robertoyu alman çok zor.Ben Lyona aldım yıllık 4 milyon maaş veriyorum 3ten aşağısına imza atmıyor.Bu arada baya iyi gidiyorsun.Forvete Yannick N'Djeng alınmamışsa alabilirsin veya Rijekadan Andrej Kramaric gol rekorları kırar

Quote Originally Posted by Kryptonite View Post
    Sergi Robertoyu alman çok zor.Ben Lyona aldım yıllık 4 milyon maaş veriyorum 3ten aşağısına imza atmıyor.Bu arada baya iyi gidiyorsun.Forvete Yannick N'Djeng alınmamışsa alabilirsin veya Rijekadan Andrej Kramaric gol rekorları kırar
    Teşekkür ederim önerilerini yazdım bir kenara

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Başarlar dilerim
    Mesajını görmemişin hocam teşekkür ederim.

Schalke deplasmanında o kadar şut atmışız çok iyi Herhangi bir yama kullanıyormusun ?

Schalke deplasmanında o kadar şut atmışız çok iyi Herhangi bir yama kullanıyormusun ?
    Transfer yaması falan diyorsan hayır kullanmıyorum. Oyun orijinal sürüm herhangi bir hilede yoktur. Sadece hazır taktik olarak Sir Goalalot taktiğini kullanıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Tebrikler Lufy, Gayet güzel bir gidişat var takımda. Schalke deplasmanından güzel bir puanla dönüyoruz. Evimizde acımayız artık onlara Gruplarda en kötü ihtimalle Avrupa Ligi yaparsın. 2.lik ise süper olur.

Quote Originally Posted by trinitrotloen View Post
    Tebrikler Lufy, Gayet güzel bir gidişat var takımda. Schalke deplasmanından güzel bir puanla dönüyoruz. Evimizde acımayız artık onlara Gruplarda en kötü ihtimalle Avrupa Ligi yaparsın. 2.lik ise süper olur.
    Teşekkür ederim bu benim ilk kariyer paylaşımım resim paylaşma görsellik pek yok sizin gibi yazıda döktüremiyoruz.Bir aksilik olmaz ise evet Avrupa Ligi olur kanaatindeyim.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Shalke ile deplasmanda 1 puan gayet iyi bence, zorlarsak gruptan çıkabiliriz.

Güncelleme hazır Juventusu elimizden kaçırdık diyebilirim. Carlos Tevez markajdan öyle çok etkilendi ki maç boyunca yerinden kıpırdayamadı. Defans oyuncum Motj zamk gibi yapıştı Lrontenin bize attığı gol ise bana İlhan Mansızın 2002 Dünya Kupasında Senagele attığı golün aynısını attı birden anılarım canlandı kendimi kaptırıp gole sevinmediğim iyi oldu zira 8000 kişilik taraftar grubu buldozer gibi üzerimden geçerdi.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hem juve hem Schalke ile berabere kalman güzel olmuş. Ama Juve senin elinde değilde sanki sen onların elinden zor kurtulmuşsun gibi duruyor.
    Forvet arıyorsan 4 önerim olacak sana.
    Arthur var Brezilyada takımı ise Londrina dır.
    Ambrose var Man city de kiralık alabilirsin.
    Ponce var Juve de yine kiralık alabilirsin.
    Crewe de Callum sanders var.
    Bunlara bir bak derim.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Hem juve hem Schalke ile berabere kalman güzel olmuş. Ama Juve senin elinde değilde sanki sen onların elinden zor kurtulmuşsun gibi duruyor.
    Forvet arıyorsan 4 önerim olacak sana.
    Arthur var Brezilyada takımı ise Londrina dır.
    Ambrose var Man city de kiralık alabilirsin.
    Ponce var Juve de yine kiralık alabilirsin.
    Crewe de Callum sanders var.
    Bunlara bir bak derim.
    Rakamlar o şekilde gösteriyor sadece bir poziyon vardı kale dibinde o pozisyon gol ile sonuçlansaydı 2-0 olacaktı bende olayı rolantiye alıp Juveyi evine puansız gönderecektim, olmadı sağlık olsun Şampiyonlar liginde yenilmeme mantığı ile hareket ediliyor zaten o yüzden elimizden kaçırdık yorumu yaptım.

Callum Sanders forvetim olabilir taktiğe daha uyumlu gibi önerilerizi hep bir kenara yazdım bazılarını seçtiğim ligler yüzünden bulamıyorum. Bulabildiklerimin profil fotoğraflarını paylaşıp bir anket yapabilirim.

Ve beklenen güncelleme yoğun transfer raporları arasında kayboldum resmen her taraftan rapor yağıyor ama bir transfer söz konusu değil şuanda nokta transfer yapmak istiyorum.

Sayfa 3 / 9 İlkİlk 12345 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri