Sayfa 6 / 9 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
151 ile 180 arası toplam 257 sonuç

Konu: Deliormanlı Kartallar: Ludogorets Razgrad Kartallar Kaldığı Yerden Devam 6.Sezon

Hocam aşırı iyi gidiyosun. Bravo
    Taktiğin neydi acaba ?

Quote Originally Posted by sogutumu View Post
    Hocam aşırı iyi gidiyosun. Bravo Taktiğin neydi acaba ?
    Teşekkür ederim. Taktik alıntı hocam Sir Goalalot

Bana göre bu adam geleceğin Messisi olabilir.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bu lig bize birkaç gömlek küçük, önemli olan Avrupa maçları. Onlarda da gün geçtikçe daha iyi oluyoruz.

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Bu lig bize birkaç gömlek küçük, önemli olan Avrupa maçları. Onlarda da gün geçtikçe daha iyi oluyoruz.
    Ligden yana bir problem yok Avrupa Liginde yarı final oynayacağız rakip Chelsea

Hocam Amini'nin profil atabilirmisin ? Çok iyiyiz bu ara.

Quote Originally Posted by Proudlion View Post
    Hocam Amini'nin profil atabilirmisin ? Çok iyiyiz bu ara.
    Şimdi atarım

Yukarıda Messi olur dedim ama bu adamdan ancak Xavi yada İniesta çıkar yanlış algıladım.

Mourinho'ya gereken cevabı susarak verdim.Ağzının payını aldı. Yine atara atar gidere gider yapıyoruz

Avrupa liginde Mourinholu Chelsea'e mağlup olduk ama yıkılmadık üstelik Mourinho'nun övgülerini de aldık Lig zaten malum bizim ligimiz değil Bulgaristan Ligine göre uzay futbolu oynuyoruz. Mesleğim icabı muhasebeci olmanın verdiği idare yöntemi ile kulübün finansı son derece düzenli ilerliyor. Transfer politikamız ucuza alıp pahalıya satmak, bundan sonraki hedefimiz altyapıdan oyuncu çıkarıp as takıma adapte etme ve Avrupa kupalarından en az birini kazanmak hedefimiz bu doğrultuda ilerlemek ama bazı kulüplerde kapımı çalıyor Arsenal, B. Leverkusen, Fc Lorient, ve daha görüşmelerini ret ettiğim bir sürü kulüp şu anda başka kulp yönetmek aklımdan geçmiyor.

Kariyerimdeki 3.sezon başlamak üzere yeni transferler ve yine Şampiyonlar ligi ön eleme maçları yayınına son hız devam ediyoruz. En az Avrupa kupalarından bir tanesini evimize getirdikten sonra kariyerime farklı bir takımda yada devam edip etmemek için sizlerin değerli görüşlerinize ihtiyacım olacak.

Yeni transferlerimiz ve Profilleri

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

kariyer çok güzel ilerliyo 2-3 yıl sonra avrupada başarı gelebilir o degil chelsea den ne çektin

Quote Originally Posted by semih99999 View Post
    kariyer çok güzel ilerliyo 2-3 yıl sonra avrupada başarı gelebilir o degil chelsea den ne çektin
    Chelsea bir Bayern iki Avrupa'daki ezeli rakiplerimiz olacaklar böyle giderse zaten Bulgaristan Liginde Asistana bıraksam yinede şampiyon oluruz.

OYUNCU VE TAKIM VERİLERİ

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Yalnız lig baya monotanlaştı. Ligi tatile bıraksan yine şampiyon olacak bu gidişle takım. Ligde ki diğer takımlar da hiç gelişme yok mu?

Lig artık ikinci planda zaten hocam tek hedefimiz Avrupa da bir kupa kaldırmak hedefimize ulaştığımızda kariyeri kapatmayı düşünüyorum. Diğer takımlarda hiç bir şekilde gelişme yok.
    Last edited by lufy33 : 09.Mart.2015 at 00:27

Skor her şeyi anlatıyor. Gelsin yorumlar. Barcelona maçı sonrası gelişmeler ve yankıları ilk maç çok iyi bir maç çıkarttık aynı durumu Noi Campta gerçekleştirirsek benim açımdan efsane bir durum olacak.

Kenar seslenmelerini ilk defa aktif bir şekilde kullandığım bir maç ve sonuç gayet yerinde kenar konuşmaları sayesinde Barçayı barçaladık

Hedeflerim arasında bir oyuncu gözlemci arkadaşlardan birini takibe almasını önerdim.Gelecek raporlara göre transferini gerçekleştireceğiz.

Oyunda olsun gerçekte olsun herkes bek bulmakta zorlanıyor. Bulunsa dahi fahiş bir fiyat istenmekte altın gibi satılıyor ticarette az bulunan her şey çok değerlidir, yorumu tam bu mevkiye uymakta takip edilen bir oyuncumuz daha bakalım zaman neler gösterecek takımımızı bir dünya markası haline getirmek oyuncu alım-satımının tek elini oluşturma çabalarımız nasıl sonuç verecek hep birlikte göreceğiz takipte kalın uzun soluklu bir kariyer ile devam edeceğiz.

Arap oyuncu olmazsa olmaz elimizin uzandığı her yerden oyuncuları inceleyeceğiz. Takıma bir kanat oyuncu gerekiyor özellikle sol bölge için incelemeye aldık.

28. Default

Bir FM Efsanesi Stanciu ve Rutko'yu Almışsın İkiside Oyunda Mükemmel İsimler Hiçbir Takımda Sırıtmazlar.

Ligi 2 Senede Domine Etmişsin Sanırım Bulgarlarda Nakit Sıkıntısı ve İtibar Sıkıntısı Var O Yüzden Gelişmiyor Diğer Kulüpler? Biraz Daha Büyüyüp Dediğin Gibi Avrupa'da Bu Takım Başarılı Olur Ama En Az 3 Sezon Beklersin Gibime Geliyor.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Bir FM Efsanesi Stanciu ve Rutko'yu Almışsın İkiside Oyunda Mükemmel İsimler Hiçbir Takımda Sırıtmazlar.

Ligi 2 Senede Domine Etmişsin Sanırım Bulgarlarda Nakit Sıkıntısı ve İtibar Sıkıntısı Var O Yüzden Gelişmiyor Diğer Kulüpler? Biraz Daha Büyüyüp Dediğin Gibi Avrupa'da Bu Takım Başarılı Olur Ama En Az 3 Sezon Beklersin Gibime Geliyor.
    Bulgaristan Lig, nakit ve itibar olarak sıfır, takım olarak itibarımız 3.5 yıldız ve nakit olarak ta fena sayılmaz hiç yoktan iyi mantığı Bulgaristan'da en itibarlı takım haline geldik Sofia takımlarını dize getirdik ve evet kolay olmayacak. Ne kadar uzun olursa o kadar zevkli olur benim düşüncem. Değerli yorumun için teşekkürler BAGA başkan kariyerinde başarılar ve iyi eğlenceler

Önemli: Bir sorum var, bu şekilde video paylaşmak site yada kurallar (Kariyer) açısından bir sıkıntı var mı?
    Transferleri olmasa bile görsel olarak bilgilendirici benim düşüncem bu yönde aksi var ise bir daha olmaz.

30. Default

Teşekkür Ederim, Hiçbir Sakıncası Yok Dilediğini Ekleyip Hazırlayabilirsin, Yeter ki Müstehcem Olmasın

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Sayfa 6 / 9 İlkİlk ... 45678 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri