Sayfa 7 / 9 İlkİlk ... 56789 SonSon
181 ile 210 arası toplam 257 sonuç

Konu: Deliormanlı Kartallar: Ludogorets Razgrad Kartallar Kaldığı Yerden Devam 6.Sezon

Bu akşam 21.45'te gözler Noi Campta olacak
    Bakalım Deliormanlı Kartallar geçen yılın Şampiyonlar Ligi şampiyonu Barcelona'yı devirebilecek mi?
    İlk maç İrfan hocanın kenardan adeta maça dahil olmuşçasına hırslı bir şekilde telkinde bulunması oyunun havasını tamamen değiştirdi. Maçı 4-1 kazanmaları çok büyük bir avantaj ile İspanya'ya uğurlandı. Basında geniş yer bulan bir diğer kişi hiç şüphesiz Roman Bezjak adlı forvet 27 yaşındaki forvet şuanda Şampiyonlar liginde gol krallığında birinci sırada

2. Default

Aman Messi'min Canını Fazla Acıtma Barça'mı Madara Etme

Biz Olalım Boşver Biz Alışığız

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Teşekkür Ederim, Hiçbir Sakıncası Yok Dilediğini Ekleyip Hazırlayabilirsin, Yeter ki Müstehcem Olmasın
    Bulgaristan ligi ile ilgili değilde Spor Toto süper ligde Mersin İdman Yurdu-Trabzonspor maçında müstehcen bir pozisyon vardı çok fena izleyenler görmüştür.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Barça için beklemedeyiz, lig maçlarını jet hızıyla geçtim çünkü maçların neredeyse hepsi üst

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Barça için beklemedeyiz, lig maçlarını jet hızıyla geçtim çünkü maçların neredeyse hepsi üst
    Geliyor hocam eğer yapabilirsem maçın özetini video olarak sunmayı düşünüyorum.

Beklenen maç sonucu video olarak olmadı resimlerle aktarıyoruz aldığımız 4-1'lik ilk maçın avantajını son dakikaya kadar korumaya çalıştık Messi sağdan soldan her yerden maçı tek başına alacaktı ama ve yine kenar seslenmeleri ile skoru korumayı bildik. Maç sonu yankıları

Yeni transferlerimiz

Liverpool ile oynanan Şampiyonlar Ligi maçını hakemin katletmesi sonucu 2-1 kaybettik. 2.maç doğal olarak as takım olarak çok eksik gittiğimiz deplasmanda fark yemekten kurtulamadık. 2016/17 sezonunu tamamladık önemli gelişmeleri tek tek aktarıp sizlere aktaracağım. 4.sezona bomba gibi transferlerle başlayacağız.

10. Default

Finaliste elenmişiz hocam üzülmeye gerek yok

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Gittikçe gelişiyoruz hocam, gelecek sezon çok daha iyi olacak.

Quote Originally Posted by Proudlion View Post
    Finaliste elenmişiz hocam üzülmeye gerek yok
    Yinede üzülüyor insan Barcelona gibi bir devi eledikten sonra hakemin maçı baltalaması neyse 4.sezon bomba transferler yaptım.

Gittikçe gelişiyoruz hocam, gelecek sezon çok daha iyi olacak.
    Bir defans oyuncusu almıştım profilini yayınlamadım harika bir defans ama işte takım itibarı olmayınca kazan kaldırdı gitmek istiyor.

13. Default

Barça'mı Elemişsin Sevmedim Bu İşi Ama Olsun Elenecekse de Sana Elensin Barça'm

Efsane Stoichkov'un Sanırım Bir Yerleri Ağrıyor Bir Sağlık Kuruluşuna Götür Hayrına

Barça'mı Elemişsin Sevmedim Bu İşi Ama Olsun Elenecekse de Sana Elensin Barça'm

Efsane Stoichkov'un Sanırım Bir Yerleri Ağrıyor Bir Sağlık Kuruluşuna Götür Hayrına
    Hazımsızlık problemi var. En yakın veterinere bıraktım.

Tebrikler güzel gidiyor kariyer. Başarılar
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Tebrikler güzel gidiyor kariyer. Başarılar
    Teşekkür ederim dostum. Sana da bol FM'li günler..

17. Default

Eee! Nerde Kaldı Transferler? Şöyle Sağlam Wonderkit Gençler Bulda Gönlümüz Açılsın

Eee! Nerde Kaldı Transferler? Şöyle Sağlam Wonderkit Gençler Bulda Gönlümüz Açılsın
    Yeni transferler geliyor hocam bir sorun var takımda gelişip ekmeğini yedikten sonra kaçıyor hayırsızlar (( hep kalan sağlar bizimdir hikayesi geçen sezon transfer ettiğim Nicuşor Stanciu bir örnek ayrıca yine geçen sezon transfer ettiğim profilini yayınlamayı unuttuğum defans oyuncum Nehuen Paz bu sezon kontratı son buluyor devre arası satsam mı diye düşünüyorum ne dersiniz bir akıl verin.

Yeni Transferlerimiz

İyi para harcadık transferler için bakalım karşılığını alabilecekmiyiz.

Yeni fark ettim ne olur kusura bakmayın transferi gerçekleştiği halde profilini sizinle paylaşmadığım oyuncu ve bu şuanda kulüpten ayrılmak istiyor. Sezon sonunda sözleşmesi bitiyor, sözleşme imzalamak istemiyor bu adam için ne yapalım

Diğer oyuncu profillerimiz

22. Default

Valla Bence Çok İyi Ne Yap Ne Et Takımda Tutmaya Bak

Tapatalk 2 ile gönderildi

Çok yabancım varmış öyle diyor gereken cevabı basın toplantısında aldı.

Çok sürmeden sahada verdiğimiz cevap kendine güzel bir kapak yaptık, daha da ön yargılı davranmaz.

Fikstürümüz ve oynanan maçlar, Puan Durumu, Şampiyonlar Ligi kuraları

Son Dakika transferi bir kaleciye daha ihtiyacımız vardı.

24. Default

Hocam adam haklı. Takım aşırı yabancı oyunculardan kurulmuş. %85 i Güney Amerika'dan. Altyapıdan veya kardeş ülkelerden oyuncu transferi yaparsak daha zevkli olur kanımca. Tabi o ülke oyuncularıyla Avrupa'da başarı gelir mi orası meçhul. Sen de haklısın

Quote Originally Posted by sogutumu View Post
    Hocam adam haklı. Takım aşırı yabancı oyunculardan kurulmuş. %85 i Güney Amerika'dan. Altyapıdan veya kardeş ülkelerden oyuncu transferi yaparsak daha zevkli olur kanımca. Tabi o ülke oyuncularıyla Avrupa'da başarı gelir mi orası meçhul. Sen de haklısın
    Çok az yetenekli oyuncu var çoğuda gelmek istemiyor. :d

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bu gruptan 1. çıkacağız gibi geldi bana

Bu gruptan 1. çıkacağız gibi geldi bana
    Öyle görünüyor hocam

Şampiyonlar Ligi maçları ve Puan Durumu

Lig maçları, fikstür ve Puan durumu

Sürpriz transfer harekatı