Sayfa 1 / 9 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 257 sonuç

Konu: Deliormanlı Kartallar: Ludogorets Razgrad Kartallar Kaldığı Yerden Devam 6.Sezon

Default Deliormanlı Kartallar: Ludogorets Razgrad Kartallar Kaldığı Yerden Devam 6.Sezon

İlk defa kariyer hikayesi forumda paylaşıyorum. Trabzonpor tarihine benzer bir kulüp ile açtım.

Logo

Kulüp Tarihçesi
    PFC Ludogorets Razgrad 1945 yılında Bulgaristan'ın Razgrad kentinde kurulmuş bir futbol kulübüdür. Bulgaristan A Profesyonel Futbol Ligi'nde mücadele etmektedir. Maçlarını 8,000 kişilik Ludogorets Arena Stadında oynamaktadır.
    2010-11 sezonunda A PFL'ye çıkan Ludogorets, ligdeki ilk üç yılında şampiyon olmuştur. Ayrıca, 2012 ve 2014 yıllarında Bulgaristan Kupasını kazanarak, tarihi bir başarı elde etmiştir.
    2013-14 sezonu Avrupa Ligi B grubunda, PSV Eindhoven, FC Chornomorets Odesa ve önceki sene Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turunda son anda elendiği Dinamo Zagreb, ile eşleşen Ludogorets, Chornomorets Odesa ile berabere kaldığı maç dışında tüm maçlarını kazanarak 16 puan ile gruptan lider olarak çıkmıştır. 2. turda Lazio'yu İtalya'da 1-0 mağlup edip evinde de 3-3 berabere kalarak bir üst tura yükselmiştir. 3.turda Valencia ile oynadığı müsabakaların her ikisini de kaybederek çeyrek finalin kapısından dönmüştür. 2014-15 sezonunda UEFA Şampiyonlar Ligi Play Off mücadelesinde Steaua Bükreş takımına ilk maçta deplasmanda 1-0 yenilip evinde de 1-0 galip gelince maç penaltı vuruşlarına uzadı ve penaltı vuruşları sonunda Şampiyonlar Ligi Grup aşamasında mücadele etmeye hak kazandı.

Stad

Forma

Başkan

Alexander Aleksandrov

Kadro

Kuralları okudum, Kabul ediyorum.
    Last edited by BaGa TaRKaN : 07.Şubat.2015 at 10:55

Başarılar, İyi Eğlenceler.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar dilerim

Teşekkür ederim.İlk defa kariyer konusu açtım, hem heyecanlıyım hemde biraz acemiyim yanlış bir şey olursa ne olur kusuruma bakmayın

Savitsky oraya gelir dene almayi uçurur ligi

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başarılar dilerim. Rahat ol sıkıştığın yerde sen sor bizler elimizden geldiğince yardımcı oluruz.

Quote Originally Posted by roomonecool View Post
    Savitsky oraya gelir dene almayi uçurur ligi
    Almayı denerim.Tavsiyen için teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Başarılar dilerim. Rahat ol sıkıştığın yerde sen sor bizler elimizden geldiğince yardımcı oluruz.
    İlgi ve alakan için teşekkür ederim. Bu arada bende Mersinliyim.

Başarılar dilerim

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Başarılar dilerim, sıkıştığın yer de sor çekinme Burada asıl amaç bilgi alışverişi yapmak. Mesela ben arada anket açıyorum önemli kararları alırken ya da direk konudan soruyorum.

Taktik
    Aslında herkes gibi kendi taktiğimi yapmak isterdim ama kaydıraç sistemi kalktığından beri talimatlara alışamadım o yüzden FM 2014-15 kullandığım hazır taktik ve başarılı bulduğum taktiklerden birini yani Sir Goalalot taktiğini kullanmayı düşünüyorum. Hazır taktik kullanmak kurallara aykırı değildi sanırım.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bu forumda üst düzey taktik yapabilen adam sayısı çok fazla değil. O yüzden çoğumuz ya kendi yapmaya çalıştığımız taktiklerle ya da hazır taktikleri modifiye ederek kullanıyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Rodi ye bende katılıyorum. Mesela bende Zero Athena taktiğini kullanıyorum.3-1-3-3 dizilişini kullanıyorum. Bir türlü kendi taktiğimi oturtamadım ama hazır taktiklerden kendime göre belirlediğimin üzerinde oynama yapıp o şekilde devam ediyorum.
    Ben aslen Adanalıyım ama Mersinde yaşıyorum.

Hazırlık maçları sonuçlarımız ilk iki maç ben gelmeden önce oynanmıştır.

Kadromuzda belirlendi bu sezon başarı gelmez ise bütün oyuncular topu dikecek.

İlk resmi maçım bakalım ne olacak
    Last edited by lufy33 : 07.Şubat.2015 at 21:43

İlk maç istediğimizi aldık diye düşünüyorum.

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Başarılar hocam.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

İlk maç güzel , devamı gelirse süper olur

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

İlk maçta çok iyi bir performans göstermişsin. Bunu ilerleyen günlerde de devam ettirirsen başarı gelecektir.

Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    Başarılar hocam.
    Teşekkür ederim

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    İlk maç güzel , devamı gelirse süper olur
    Kemik kadro topu dikmez ise her şey çok iyi olur kanaatindeyim.
    Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    İlk maçta çok iyi bir performans göstermişsin. Bunu ilerleyen günlerde de devam ettirirsen başarı gelecektir.
    Değerli yorumlarınız sayesinde cesaretim artıyor.

Nesil
    2014

Başarlar dilerim

Şampiyonlar ligi muhtemel rakiplerimiz.

Bu ilk lig maçımız bu skorla beraber Sofia hegomanyasına son vermek için atılmış sağlam bir adım

Bu ikisinden çok şey bekliyorum ileri ucun etkili ikilisi paylaşmadığım Trabzonspor kariyerimde Mehmet Ekici ve Oscar Cardozo uyumu olursa ilerleyen dönemde Deliormanlı Kartalları gerçek anlamda uçuracağız.

Peri masalı gibi bir hikayeye sahip bir kulüp şimdi internette biraz daha derin bir araştırma yaptım.
    Bulgaristan€™daki 3 kupayı da kazanarak eşine az rastlanan bir başarıya imza attı. Rekorlarla dolu bir sezon oldu Ludogorets için. 1999 yılında olduğu gibi Estonya€™nın Levadia Tallinn takımı dışında alt ligden çıktığı sezon Lig, Kupa ve Süper Kupayı kazanan dünyadaki ilk kulüp oldu. Aynı zamanda 3 yılda 3 lig atlayıp, peş peşe 3 şampiyonluk yaşayan 96-98 arasındaki Kaiserslautern ile birlikte tek takım dünyada.

Şu anda elime geçen sakatlar listesi umarım ilerleyen dönemde başımızı ağrıtmaz

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Marcelinho'dan memnun musun?

Quote Originally Posted by deMarcos View Post
    Marcelinho'dan memnun musun?
    Şimdilik evet zaman ne gösterir bilemem ama sağlam Ofansif orta saha şart takıma yadsınamaz bir gerçek

Transfer yapmadım ilerledikçe transferler için fikir alışverişi yapmam gerekebilir.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Başarılar Bir sıkıntın olursa soru sorabilirsin

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Memleket takımımla başarılar. Yorum yazmasam olmazdı.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Sayfa 1 / 9 123 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri