1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: lato609 TACTİCS-Fm2015

Default lato609 TACTİCS-Fm2015

Merhaba arkadaşlar ;
    Yeni bir taktik ile yine karşınızdayım.Her seride olduğu gibi bu seride de taktiğimizi hazırladık.Ama itiraf etmeliyim ki en çok zorlandığım seri bu oldu.Çünkü farklı bir diziliş arıyordum.Klasik dizilişlerden veya diğer arkadaşların yayınladığı dizilişlere benzememesine özen gösterdim.Bakalım bu yeni taktiği beğenecek misiniz?

DİZİLİŞİMİZ ;

TAKIM TALİMATLARI ;

Taktiği ve dizilişi oluştururken pek çok takımda "deneme-yanılma" süreci yaşadım.Epey uzun bir maraton oldu bu dönem benim için.Ardından da dizilişimiz ve talimatlarımıza son noktayı koyup son deneme turlarımızı attık.

İlk önce Fenerbahçe'de denemek istedim.Bunun sebebi taktiğe en uygun isimlerden oluşmasıydı.Tüm sezon oynamak için açmıştım ama yarım sezonda yakaladığımız başarı deneme sürecinin yeterli olduğunu gösterdi.

Gol yollarında müthiş bir başarı yakaladık.Sadece defansif anlamda daha iyi bir performans bekliyordum.Ama bu kadar çok gol yememizin de sebebi savunmadaki 2 göbek oyuncularımızın yavaş isimlerden oluşmasıydı.Hızlı olmadıkları için araya atılan topları ters kademe ile kesmekte sıkıntı yaşadık.Onun haricinde muazzam bir başarı geldi.Bu başarının oluşmasında oyuncuların etkisi ;

Baktım taktik aşırı bir güç kattı ; bende ADANADEMİRSPOR ile denemeye karar verdim.

TRANSFERLER ;

HAZIRLIK MAÇLARI ;

LİG SONUNDA OLUŞAN PUAN TABLOSU ;

TÜRKİYE KUPASI MACERAMIZ ;

OYUNCU VERİLERİMİZ ;

BAZI ZORLU MAÇLARIMIZ VE VERİLER ;

SEZON SONUNDA OLUŞAN ANTRENMAN GÖRÜNÜMÜ ;

GOL ATILAN VE ASİST YAPILAN BÖLGELER ;

Resimler ile herşeyi anlattım sanırım.Mevkiler hakkında değinmek yerine hem FB : hem de ADS ile oyunculardan aldığım verimlere göre değerlendirmeyi sizlere bırakıyorum.

Taktikte hem kornerleri hem de taç atışlarını ayarladım.Bu organizasyonlarda özellikle gücünüze güç katacaktır.Özellikle taç atışlarından iyi fırsatlar yakalıyoruz.

İndirmek için http://www.dosya.tc/server38/SKrPi0/...CT_CS.rar.html

İYİ OYUNLAR ARKADAŞLAR..

2. Default

abi taktik için teşekkürler . maç antremanını ne yapalım?

Quote Originally Posted by torreskaan34 View Post
    abi taktik için teşekkürler . maç antremanını ne yapalım?
    ben genellikle savunma ​yaptırdım abim.Genel antrenmana da dikkat edersen eğer savunma çok çok düşük seviyede..Genel antrenman yerine maç antrenmanında savunmayı kullandım

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam yeni taktiğin güzele benziyor. Her zaman başarılı taktikler yapıyorsun. Bu seride 3 lü forvet sanki daha iyi oluyor gibi. Bundan dolayı rahat başarılar gelecektir.

elinize sağlık hocam amatör kümelerdede işe yararmı acaba taktik

Gayet başarılı bir taktik olmuş. Daha önceki serilerde yapmış olduğun taktikleri dönem dönem denemişliğim oldu. Özellikle Adanademirspor da aldığın başarı çok güzel. Farklı taktiklerle Kahramanmaraşsporu 1. Lige tekrar yükselttim. Şimdi hazırlık kampında senin taktiği deneyeceğim. Sonuçları paylaşırım.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri