1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: 14 Yabancı Kuralı + 3.Lig + Bal + Sal + Medya + Gerçekci ödüller + Gerçekçi Sakatlık

1. Default 14 Yabancı Kuralı + 3.Lig + Bal + Sal + Medya + Gerçekci ödüller + Gerçekçi Sakatlık

iboibil arkadaşımızın yapmış olduğu transfer yaması + 14 Yabancı Kuralı + 3.Lig + Bal + Sal + Vatandaşlığa Geçiş 5 Yıl + Medya + Gerçekci ödüller + Gerçekçi Sakatlık

15.2.1 versiyonunda test edildi. Daha önce ki versiyon hakkında çalışıp çalışmadığını malesef deneyemediğim için bilemiyorum.

FM 2015 15.2.1 Turkiye Veri Tabani Indir

Last edited by anche06 : 14.Şubat.2015 at 20:14 Reason: Güncelleme

Nesil
    2006
    Yer
    06

Emek verilen bir çalışma , teşekkür ederim

Gerçekçi sakatlık derken?

4. Default

Quote Originally Posted by Pedro View Post
    Gerçekçi sakatlık derken?
    Sakatlıklar normal hayattaki gibi oluyor, yani öyle bir sezonda 3-4 kişinin bacağı kolu v.s. kırılmıyor. Daha az sakatlık yaşanıyor.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Şubat güncellemesinden sonra kullanabilirim, mesajım bulunsun. Ayrıca yapan arkadaşın emeğine sağlık.

çalışmayı denemek için indirdim ilk transfer sezonunun son gününde kaldı oyun bir hata falanda vermiyor gün geçsin diye yarım saat bekledim yinede ilerlemedi oyun

7. Default

Quote Originally Posted by n10da View Post
    çalışmayı denemek için indirdim ilk transfer sezonunun son gününde kaldı oyun bir hata falanda vermiyor gün geçsin diye yarım saat bekledim yinede ilerlemedi oyun
    Hata olmaması lazım, ben bununla epey ilerledim ve sorun yaşamadım. oyun versiyonu 15.2.1 mi? daha önce ki versiyonlarda sorun olabilir çünkü. Şunu kullanabilirsin https://drive.google.com/file/d/0B2a...ew?usp=sharing

Tarih üzerinde değişiklik yaptım bunda

Quote Originally Posted by anche06 View Post
    Hata olmaması lazım, ben bununla epey ilerledim ve sorun yaşamadım. oyun versiyonu 15.2.1 mi? daha önce ki versiyonlarda sorun olabilir çünkü. Şunu kullanabilirsin https://drive.google.com/file/d/0B2a...ew?usp=sharing

Tarih üzerinde değişiklik yaptım bunda

evet 15.2.1 de oynamaya çalıştım bugün yeni güncelleme geldi 15.3 oldu belki şimdi olur deneyeceğim

9. Default

Quote Originally Posted by n10da View Post
    evet 15.2.1 de oynamaya çalıştım bugün yeni güncelleme geldi 15.3 oldu belki şimdi olur deneyeceğim
    Bekle istersen bi kaç gün. Yeni güncellemeye uygun hale getireceğim bunu. Öyle yayınlarım ve onunla başlarsın.

Quote Originally Posted by anche06 View Post
    Bekle istersen bi kaç gün. Yeni güncellemeye uygun hale getireceğim bunu. Öyle yayınlarım ve onunla başlarsın.
    aynen yeni güncellemeyle denerim öyle kariyer yaparım dedim acaba pcde mi sorun var başka makinada denedim ondada aynısı oldu

güzel bir yama elinize sağlık. ne zmn 15.3e uyumlu hale getireceksiniz
    Last edited by latosique : 28.Şubat.2015 at 20:48

Bu haliyle 15.3'de olmuyor mu?

15.3'e güncellenecek demişsin bekliyoruz hala

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri