Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 52 sonuç

Konu: Queen's Park FC - Amatörler Premier Lig'te (Sezon 4)

1. Default Queen's Park FC - Amatörler Premier Lig'te (Sezon 4)

Kulübümüz 1867 yılında kurulmuştur, İskoçya'nın en eski kulübü olma özelliğini taşır. Ve o zamandan bu zaman hâlâ amatör statüdedir. İskoç futbolu bu kulüp ve etrafında doğmuş, gelişmiştir. "Ludere Causa Ludendi" mottosu "oyunun uğruna oynamak" ya da "oynamak için oynamak" anlamına gelmektedir. Sadece futbolu sevdikleri için oynar bu kulüpteki oyuncular.

Bu takımın en önemli özelliği İskoç lig sisteminde (Profesyonel liglerde) bulunan tek amatör kulüp olmasıdır. Ve kadrosunu tamamen transfer ücreti ödemeden, sadece sözleşme önererek oynatılan ya da bedavaya oynayan oyuncularla kurarlar. Bu kariyerde de bu şekilde bir yol izleyeceğiz. Zaten oyunda hard-coded olarak amatör statüde bulunuyoruz, hiçbir şekilde profesyonel olamayacağız.

Bir yandan bedava oynayacak oyuncular bulmak için uğraşacağız, bir yandan her transfer döneminde giden oyuncuların yerine yenilerini bulmaya çalışacağız ve mali durumumuzu düzeltip, bu zorluklarla savaşıp başarılar kazanmaya çalışacağız.

Kadromuz şu şekilde :

20 Yaş kadromuz şu şekilde :

Mali durumumuz berbat durumda :

Genel olarak kulübümüz hakkında bazı bilgiler :

Yaptığım transferler şu şekilde :

Transfer dönemi bitinceye kadar umarım takımdan kimse gitmez.

Hazırlık maçlarımız bitti ve kupa maçımıza çıkıyoruz.

Rakip bizden güçlü olmasına rağmen, takımımızın iman gücü ile başa baş mücadele ettik ama malesef zorlu kupa maçından penaltılar sonunda eleniyoruz.

Ligimiz başlamak üzere, artık üst lige çıkmak için savaş vermeye hazırız. Umarım Queens Park'ı eski güzel günlerine geri döndürürüz.

Sıkıntılı ve güzel bir dönem başlıyor. Bakalım sadece oynamak için oynayanları nasıl bir serüven bekliyor.

Başarılar, İyi Eğlenceler.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar dilerim

işin çok zor olacak hoca başarılar

5. Default

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Başarılar, İyi Eğlenceler.
    Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Başarılar dilerim
    Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    işin çok zor olacak hoca başarılar

Teşekkürler arkadaşlar. Umarım başarılı bir sezon geçiririm. Baya zorlu olacak.

Nesil
    2014

Başarılar, zaten biliyosundur Tesisleri o seviye bir takım için harika

7. Default

Ve ligin ilk yarısını zor bela bitirdik. Takım günler geçtikçe taktiğe alışıyor ve skora yansıyor bu durum.
    Transfer dönemi 3-4 gün sonra başlıyor ve eksik bulduğum bi kaç mevkiye oyuncu takviyesi yapacağım. Kadroyu biraz daha genişletmek iyidirçünkü sakatlıklarla uğraşıp durdum zaman zaman.

Hedefimiz playofflara katılmak. Playofflara katılırsak ve takım tam olarak oturursa üst lige çıkarız gibime geliyor. Takım kendini toparlar ve önümüzdeki maçlarda daha iyi bir performans gösterirse liderlik koltuğuna da oturabiliriz. Bekleyip göreceğiz artık.

Lig dışında iskoçya kupasında da ilerliyoruz ama 5.tur rakibimiz bizden çok daha güçlü ve deplasmanda oynamamızdan dolayı büyük ihtimalle eleneceğiz. Yinede belli olmaz savunmayı düşünüp şans eseri turu geçmeye çalışacağım.

Antrenmanlarda takım uyumunu ön planda tuttum. Taktik yapmayı düşündüm bi ara ama takım oyuncuları birbiri ile tam uyum yakalasın sonra taktiğe geçerim dedim.

8. Default

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Başarılar, zaten biliyosundur Tesisleri o seviye bir takım için harika
    Tesisler gerçekten harika ama işte sürekli amatör olarak devam edeceğimiz için o tesislerden çıkacak olan yıldızları elimizde tutamayacağız.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Stadyum çok büyük, tesislerde mükemmel tek sorun elde oyuncuları tutamamak. Başarılar dilerim
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

10. Default

Quote Originally Posted by nannar View Post
    Stadyum çok büyük, tesislerde mükemmel tek sorun elde oyuncuları tutamamak. Başarılar dilerim
    Aynen herşey çok güzel ama oyuncuları tutmak zor biraz. onun içinde şöyle bişey düşündüm. güzel yıldız adayları bulursam veya yıldız regen oyuncular bulursam şayet, onları yüksek fiyatlara gidecek seviyeye gelinceye kadar kiralık olarak sağa sola göndereceğim. Geldiklerinde de transfer sezonu başlamadan satışa çıkarıcam. Gelen para ilede kiralık yıldız oyuncular katarım takıma büyük ihtimalle. Bakalım kulüp kendini toparlasın bişiler düşünecem artık

11. Default

İskoçya 5.tur maçımıza çıktık ve güzel bir galibiyet elde ettik.

Oynadığımız maçlardan çok memnunum. Takım kendini toparladı ve gayet güzel işler çıkarıyorlar

Aberden takımı kardeş kulübümüz oldu. Gelecek sezon iyi kiralık oyuncuları olursa, bizim açımızdan çok iyi olacak.

12. Default

İskoçya kupası çeyrek finalinde eleniyoruz malesef. Rakip bize resmen topu göstermedi. Buraya kadar gelmemizi bir başarı olarak görüyorum ve tekrardan ligimize dönüyoruz.

Ligimizin son durumu şu arkadaşlar.

Oynadığımız maçların durumuda şöyle. Gayet güzel gidiyoruz şu anda

13. Default

Son 3 Haftaya girerken ligteki son durumumuz ve Oynadığımız son maçlar şu şekilde.

Ayrıca takımın 3 tane kilit oyuncusu malesef sakat durumda. Umarım bize pek bi etkisi olmaz.

Kalan maçları hiç puan kaybetmeden bitirirsek, rakibimizin puan kaybı durumunda lider olarak üst tura yükseleceğiz. Şayet lider olamazsak playofflar kalacağız. Umarım sıkıntı yaşamadan lider olarak bitiririz ligi.

İlk maçımızı kazandık

Liderle aramızdaki 1 puan fark aynen korunuyor.

Liderin yenildiği maçta malesef bizde berabere kalıp, lider ile puanımızı aynı yaptık. Averaj ile ikinci sıradayız.

Ayrıca 3. Sıradaki takım da bizimle aynı puanda ve son maçımızı 3. sırada bulunan Clyde ile deplasmanda oynayacağız. O maçın galibi kim olursa Berwick takımının puan kaybetmesini bekleyecek. Clyde takımına karşı bu sezon 2 yenilgi ve 1 galibiyet aldık.
    Berwick takımı 7. sırada bulunan Arbroath takımı ile son maçını deplasmanda oynayacak.

Baya ilginç bir hafta olacak gibi görünüyor.

14. Default

Maçımız Başladı...

Dk 36 ve Son durumlar şu şekilde

ikinci yarının başı itibari ile son durumlar şu şekilde. Daha fazla gol atmamız lazım averaj ile berwick'i geçmek için

Dk 69 ve kendi kalelerine gol attılar

Serbest vuruştan attığımız muhteşem gol ile farkı açtık. Süpriz olmazsa Şampiyonuz...

Dk 79 ve serbest vuruştan çok salakça bir gol yedik

Dk 82 ve farkı tekrardan açtık

Veeee

15. Default

Ve mutlu son...

Bu sezonu kazasız belasız atlattık. Takımdan çoğu kişi gelecek sezon büyük ihtimalle aramızdan ayrılacak, ayrıca takımda şu anda 59 futbolcu var ve gerçekten sayı çok fazla olduğundan gereksiz tüm oyunculardan kurtulup önümüzdeki sezon için ideal bir kadro oluşturacağım.
    Gelecek sezon görüşmek dileğiyle...

16. Default

As ve 18 yaş takımımızdan toplamda 47 kişi ile yollarımızı ayırdık. 1 kişide kiralık olarak gelmişti, yakında o da gidicek ve sayı 48 olacak. Daha kaliteli ve işimizi görecek oyunculara yer açmak adına güzel bir adım oldu.
    Taraftarlarımız biraz tepki gösterseler de, şampiyonluk yaşattığımız için pek önemsemediler.
    Takımın son durumu şu şekilde .

Kulüp yönetimi malesef kulüp çalışanlarımızın az olmasını önemsemiyor. Antrenman sıkıntısı yaşıyoruz bu nedenle. Kaç defa kendileri ile görüştüm ama kardeş kulüp dışında hiç bir şey kabul etmediler sezon boyunca.

Zaten bizde çalışan herkes ücretsiz çalışıyor, neden bu şekilde davranıyorlar anlamadım gitti.

Umarım üst lige çıktığımız için bize yeni sezonda bir güzellik yapıp bi kaç kişi tutmamıza izin verirler.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Başarılar,

18. Default

Quote Originally Posted by Moussa Sow7 View Post
    Başarılar,
    Teşekkürler kardeş

19. Default

Bu gün tüm teknik ekibi toplayıp bi güzel fırçaladım. Adamlar 1 yıl geçmesine ragmen taktiğimi akıcı yapamadılar. kondisyon desen yerlerde sürünüyordu. Sizden bi cacık olmaz diyerek hepsini kovdum takımdan. Sadece 20 yaş altı ant. leri kovmadım, çünkü onların yerine kimseyi alamazdım yönetimin kısıtlamasından dolayı.
    Hemen daha önceden incelediğim ve görüştüğüm teknik heyet için uygun adaylara teklif götürdüm ve hepsi kabul etti. Yeni teknik heyetimiz şu şekilde.

Sezonun başlamasına 1 ay gibi bi süre var ve transferlere bi kaç gün içinde başlayacağım. Geçen sezondan daha kaliteli ve bol alternatifli bi kadro oluşturacağım. Sonuçta bu kulüpte herkes zevkine oynuyor Halı sahalardan adam toparlamaya başlayalım bakalım

takım amatör olduğu içi antrenmanlar istediğin seviyede olmayacak elbette fırçalama elemanları bu kadar

21. Default

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    takım amatör olduğu içi antrenmanlar istediğin seviyede olmayacak elbette fırçalama elemanları bu kadar
    Amatör ama bunları geçen kahvede yakaladım. Hiç umurlarında değildi takım v.s. Bakalım yeni gelenler inşallah onlar gibi olmaz

22. Default

Transferlerimizide yaptık ve bi değişiklik olmazsa bu transfer sezonunu bu şekilde bitireceğiz. 30 kişi takıma katıldı, genelde rotasyon oyuncu olarak sözleşme imzaladım ki ileride neden beni oynatmıyorsun diye kafamı şişirmesinler.

Genç takım için geleceği iyi ve bedava oynayacak oyuncu bulursam alırım sadece.

Hazırlık maçlarımızda bitti ve sezona hazır gibiyiz. ilk başlarda yine biraz sıkıntı çekebiliriz ama ilerleyen günlerde takım tekrar uçuşa geçip gereken puanları rahatlıkla alacağından kuşkum yok.
    Last edited by anche06 : 23.Şubat.2015 at 22:50

23. Default

Lig ve kupalar başladı. ilk 3 Kupa maçımız ve 1 Lig maçımız şu şekilde. Takım gerçekten başarılı bir görüntü sergiliyor sezon başı olmasına ve taktik ile maç kondisyonu düşük olmasına ragmen.

Önümüzdeki maçlarımızda şu şekilde. Bu sezon büyük işler başaracağımıza inancımız tam ve bi aksilik olmazsa sezon sonu lig şampiyonluğu dışında bir başka kupayı da müzemize götürmeyi düşünüyorum.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Şampiyonluk için tebrikler Amatör olarak ne kadar ilerleyebilirsin bilmiyorum ama çok güzel yerlere geleceğini düşünüyorum. Benim şahsi görüşüm, öyle bir taktik yapmalısın ki oyuncular değil taktiğin maçı kazanmalı.

Son transferlerden Kyle Hutton, Richard foster ve Kyle McAusland'i FM 14 'teki Rangers kariyeirmden tanıyorum. 3 ü de fena değildi senni seviyen için. Şuan ne durumdalar bilmiyorum tabi

Ek olarak Rangers'ın alt yapısını iyi takip et, iyi oyuncular kiralayabilirsin.

25. Default

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Şampiyonluk için tebrikler Amatör olarak ne kadar ilerleyebilirsin bilmiyorum ama çok güzel yerlere geleceğini düşünüyorum. Benim şahsi görüşüm, öyle bir taktik yapmalısın ki oyuncular değil taktiğin maçı kazanmalı.

Son transferlerden Kyle Hutton, Richard foster ve Kyle McAusland'i FM 14 'teki Rangers kariyeirmden tanıyorum. 3 ü de fena değildi senni seviyen için. Şuan ne durumdalar bilmiyorum tabi

Ek olarak Rangers'ın alt yapısını iyi takip et, iyi oyuncular kiralayabilirsin.
    Tavsiyelerin işin teşekkürler, değerlendireceğim bunları.

Taktik olarak Zero Sea 442 taktiğini kullanıyorum. Senin dedigin gibi taktiğe güveniyorum ama işte takımın taktiği akıcı seviyeye gelinceye kadar lig bitiyor ve bi sonra ki sezon yeni oyuncularda gelince tekrar akıcılıktan çıkıyor. En üst lige çıkıncaya kadar bu şekilde bi sorun yaşayacağım malesef. Üst lige ulaşınca takım oturur gibi düşünüyorum. İşte elden kayıp giden oyuncular sıkıntı çıkarıcak ama yerlerine bişiler bulmak lazım.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Tebrik ederim şampiyon olmuşuz.Kupalarda iyi gidiyoruz yeni sezonda başarılar

27. Default

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Tebrik ederim şampiyon olmuşuz.Kupalarda iyi gidiyoruz yeni sezonda başarılar
    Teşekkür ederim, umarım yeni sezonda da işler güzel gider

28. Default

Ligteki 10 maçımız ve kupa maçlarımızın bi kısmını tamamladık. Takımın genel performansından dolayı memnun sayılırım. Maçlarımız şu şekilde sonuçlandı.

Bu maçın ardından malesef Lig kupasına 2. turda veda ediyoruz.

Zorlu Kupa maçımızdaysa Rakibimizi ezip adımızı yarı finale yazdırdık.

Ayrıca İskoçya kupasına 3. turdan başlıyoruz ve kura çekimleri şu şekilde oldu.
    Rakibimizden çok daha güçlüyüz ve bu maçıda rahat bir şekilde geçeceğimizi düşünüyorum

Yarı final maçı öncesi tüm takımı toplayıp güzel onları daha iyisini yapacağımıza şartlandırdım.

Yarı final maçını güzel bir galibiyet ile sonlandırıp Finaldeki rakibimizi beklemeye geçiyoruz.
    Bu oyuncular istedikleri zaman herseyi başarabiliyorlar ve umarım final maçınıda kazanıp müzemize bi kupa getirirler.

Final gününü iple çekiyoruz, güzel bir galibiyet alıp taraftarımızı mutlu etmek istiyoruz.

Son olarak Lig ve kupalardaki son durumumuz şu şekilde. Kupa maçlarının yoğunluğundan dolayı ligde biraz puan kaybı yaşadık. İlerleyen günlerde maç sayımız normal olacağı için ligimizde çıkış yapmayı düşünüyoruz.

Last edited by anche06 : 24.Şubat.2015 at 20:41

29. Default

Biz oynadık ama rakip kazandı

Kupa maçımızıda zorlanarak aldık bi şekilde

Yine gol yollarında sıkıntı yaşıyoruz. Kısa zaman içinde bi çözüm bulmaya çalışacağım.

Ve ligteki son durumumuz. Bi an önce toparlanmazsak işler sıkıntıya girecek gibi görünüyor malesef.

30. Default

Final günü geldi çattı. Takımın gol yollarındaki sıkıntısını biraz rostasyona gidip, fazla şans bulamayan oyuncularla düzeltmeye çalışacağım.

Sezonun ilk kupasını rakibimizi gollere boğup alıyoruz. Takımımın bu maçta göstermiş olduğu üstün performansı diğer maçlarda da gösterirse şayet, önümüzde hiç bir engel olamaz.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri