1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: Wolfsburg| Eski Günlere Geri Döneceğiz! -Sezon 1-

Cool Wolfsburg| Eski Günlere Geri Döneceğiz! -Sezon 1-

Wolfsburg Hakkında Genel Bilgi;

Takıma Katıldığımızda Var Olan Kira/Transfer Durumu;

-(Ara transfer yaması kullandığım için Schürrle ve Xizhe transferleri gerçekleşti)-

Takımın Mevcut Mali Durumu;

YAZARIN NOTU;
    Wolfsburg son başarılarını yıllar önce kazanmış ve ardından eski gücünü yitirmiş bir kulüp olarak karşımıza çıkıyor. Başkan kulübü seviyor, maddi durum çok çok iyi ve taraftarların desteği arkamızda. Daha ne isteriz ki?
    Schürrle transferi hakkında konuşmakta istiyorum. Çok iyi bir gelişme olduğunu düşünüyorum bizim için. Cidden kaliteli bir oyuncu ve ona şans verirsek değil ligin Dünya'nın en iyi oyuncularından biri olabilme potansiyeline sahip. Kadromuzda da gayet iyi isimler bulunmakta Ricardo Rodriguez, Luis Gustavo ve Kevin De Bruyne gibi. Kadroyu biraz gözden geçirdim. Bazı takviyeler gerekiyor. Örneğin bir santrafor Bendtner benim oynatmak istediğim oyun seviyesinde bir forvet değil ancak güzel bir yedek forvet olabilir ondan. Forvet mevkisine golcü bir oyuncu almak istiyorum. Sizinde tavsiyelerinizi bekliyorum transferler için
    FRANSIZ EFSANE WOLFSBURG'UN BAŞINA GEÇİYOR!

Kariyeriniz Onaylanmıştır, İyi Eğlenceler.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar

bir misimovic bir dzeko yetişecekmi bakalım başarılar

Başarılar. Wolfsburg çok zevkli takım. Santrafor olarak Alvaro Morata'ya bakabilirsin takaslarla,pazarlıklarla iyi fiyata gelebiliyor.

Nesil
    2014

Güzel bir kariyer olacak gibi duruyor başarılar

Forvet önerilerim

Manolo Gabbiadini - Domenico Berardi - Zaza 3 forvette yanıltmaz hangisini alırsan al

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Başarılar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Başarılar hocam an itibarı ile şimdi maçını izliyorum. Shürle, Bastos, De Bruyne, Luiz Gustavo bence iyi bir kadroya sahip ayrıca Bendter var. Bol FM'li günler.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Başarılar dilerim alman ligi çok keyifli oluyor
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

schurle takımda değil mi şimdi ???? neden temmuz 2015 de gelcek o zaman :/ neyse başarılar

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Kariyeriniz Onaylanmıştır, İyi Eğlenceler.
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Başarılar
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    bir misimovic bir dzeko yetişecekmi bakalım başarılar
    İnşallah kardeşim, teşekkürler

Quote Originally Posted by Proudlion View Post
    Başarılar. Wolfsburg çok zevkli takım. Santrafor olarak Alvaro Morata'ya bakabilirsin takaslarla,pazarlıklarla iyi fiyata gelebiliyor.
    Morata benimde aklıma yattı, sağolasın

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Güzel bir kariyer olacak gibi duruyor başarılar

Forvet önerilerim

Manolo Gabbiadini - Domenico Berardi - Zaza 3 forvette yanıltmaz hangisini alırsan al
    Tavsiyelerine bir göz atacağım kardeşim teşekkürler

Quote Originally Posted by Moussa Sow7 View Post
    Başarılar

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by lufy33 View Post
    Başarılar hocam an itibarı ile şimdi maçını izliyorum. Shürle, Bastos, De Bruyne, Luiz Gustavo bence iyi bir kadroya sahip ayrıca Bendter var. Bol FM'li günler.
    Kadro çok kaliteli birkaç takviye ile çok iyi yerlere gelebiliriz.

Quote Originally Posted by nannar View Post
    Başarılar dilerim alman ligi çok keyifli oluyor
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    schurle takımda değil mi şimdi ???? neden temmuz 2015 de gelcek o zaman :/ neyse başarılar
    Ben Haziranda başlattığım için henüz gerçekleşmedi Temmuz'un 1'inde gerçekleşecek. Bu sezon aramızda göreceğiz yani Schürrle'yi

İlk olarak hazırlık maçları ile başlamak istiyorum arkadaşlar. Hazırlık maçlarında güzel bir oyun ortaya serdik. Bir tek Mainz maçında bir beraberlik ve penaltılar sonucu bir mağlubiyet yaşadık. Ama mağlubiyeti hak etmediğimizi düşünüyorum kesinlikle.

Mainz maçı istatistikleri;

Boş yere harcanan çok pozisyonumuz oldu. 18 şut çekmişiz sadece 4'ü kaleyi bulmuş. Bunlardan da biri gol olmuş. Ne yazık ki atamayana atarlar deyimi burada gerçekleşti ve gol yedik. Maç penaltılara gitti, penaltılarda da maçı verdik.

TRANSFERLER;

Genel olarak transferlere bakmak gerekirse takıma nokta takviyeler yaptığımızı düşünüyorum. Takıma oynatmak istediğim atak ve hızlı yapıya en uygun bulduğum forvet Lacazette oldu. 17 Hızlanma, 16 Hız ile çok iyi işler yapacağını düşünüyorum. Bu tempolu oyunda.

Schürrle zaten gelişiyle büyük akım yaratan bir isim. Tam bir yıldız. Ondan çok şey bekliyorum.

Xizhe ise makul bir transfer. Yama ile gerçekleşti. Ben seçmedim ama kötü oldu diyemem. Güzel bir alternatif ve seçim şansı kendisi.

Klamt ise takımda hiç düşünmediğim bir isimdi. Sözleşmeyi fesh ettik. Gereksiz masraftan kurtulduk.

GELECEK FİKSTÜR;

Fikstürü görünce kısa süreli bir kalp krizi geçirdim. Dortmund, Leverkusen ve Schalke. Çok sıkı çalışıp bu maçlardan iyi puanlarla dönmemiz gerekiyor. Ama fikstür cidden çok feci. Allah diyen bu fikstürü yaratan federasyona saygılar

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Lacazette iyi transfer.

Kariyerinde başarılar. Lacazette iyi transfer olmuş

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri