Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 53 arası toplam 53 sonuç

Konu: Menekşelerle Boy Gösterme Vakti ! |1.Sezon

Transferlere diyecek laf yok 3 oyuncu gelmesiyle şampiyonluk potasına sokmuş seni, taktik biraz daha oturunca daha iyi sonuçlar çıkacaktır sene sonu süpriz bekliyorum

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Taktikler İşe Yarıyor Gibi Güzel Başlamışız. Sunumda Güzel Kariyere Tam Isınıyordum ki Beşiktaş'ımı Beşlemen Beni Kariyerden Soğuttu

Daha da Gelmem Buralara
    Valla o kadar farkı bende istemezdim İlk yarı golsüz sonuçlanınca 2.taktiğime şans vereyim dedim maçı uçurdu. Beklemiyodum

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Transferlere diyecek laf yok 3 oyuncu gelmesiyle şampiyonluk potasına sokmuş seni, taktik biraz daha oturunca daha iyi sonuçlar çıkacaktır sene sonu süpriz bekliyorum
    Aynen hocam. Transferler takımı taşıyor hele Balanta savunmada inanılmaz katkı sağlıyor. Takımın oyuncu havuzu çok geniş olduğundan ilk 11'de şans bulamayan oyuncular bir-iki maçlık oyuna girince taktiğe alışamıyorlar. Milli takım maçları aralarında yedek ve rotasyon takımımın oturması için hazırlık maçları planlayabilirim.

3. Default

GÜNCELLEME

Golün neden bu kadar geç geldiğini anlamadım ilk başta. Scuffet ne kadar iyi iş çıkarttıysa da bitiricilik sorunumuz bizi kötü etkiledi. Mario Gomez'e 1 maç şansı daha vereceğim,onuda kullanamazsa işe el atmak zorunnda kalacağım.

Hazırlık Maçı

Milli takım arası,rotasyon ve yedek ağırlıklı oyuncularımın taktiğe alışması için yaptırdığım maç. Daha da yapmayı planlıyorum bu tarz aralarda.
    Maç başından beri kalelerini bombaladık. Mario Gomez ''İllallah'' dedirten performansına devam ediyor. İki maçtır ortasaha kurtarıyor bizi.

Mario Gomez'le maç sonrası görüşme yaptık. Sinirliydim. Elimizde böyle kaliteci bir santrafor varken nasıl sorun yaşayabiliriz diye. Ciddiyetini yerine getirtmeye çalıştım. Umarım dikkate almıştır yoksa takımda tutacak değilim.

Rakibi boğdumuz bir maçtı. Farklamaya devam ediyoruz. Mario Gomez konuşmamı ciddiye almış Maçın Adamı olmak için çalışmış. Oldu da. Güçlü takımlara olan performansı umuyorumki böyle olur.

Uzun zamandır bu kadar keyifli maç izlememiştim FM15'te. İlk yarıda maçı çevirdik,çok güzel ataklar yaptık. Salah defansı yarıp çok güzel goller attı. İkinci yarı Lazio daha ofansif oynadı çok fırsata girdiler golü buldular. Sonuçta 3 puanı alan biz olduk.

Rakibi kendi ceza sahamıza sokmadık hep dışardan denediler tehlike yaratmadılar. Savunma/Kontra şeklinde güzel oynadık,Mario Gomez çok kaçırdı. 3 puanı birkere daha alarak galibiyet serimizi 6'ya çıkarıyoruz.

Daha erkenden üst sıralar için çekişme başladı. Bu yüzden seviyorum İtalya'yı.
    Bundan sonraki güncellemelerde daha hızlı ilerleyeceğim.

Arkadaşlar,nolur nolmaz diye santrafor önerilerinizi bekliyorum. Gomez bu performansına devam ederse kesinlikle yolcu. Boşuna yüklü miktarda maaş alıyor,gol atamıyor.

Villarreal'deki Luciano Vietto'yu epey beğeniyorum ben, tavsiye ederim

5. Default

Quote Originally Posted by MelihTrezeguet View Post
    Villarreal'deki Luciano Vietto'yu epey beğeniyorum ben, tavsiye ederim
    Profili yaşına göre çok iyiymiş. Acayip fiyat istiyorlar hocam. Yazdım kenara bu oyuncuyu

Harika gidiyorsun böyle devam

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Arada birkaç nazar boncuğu olsa da çok iyi gidiyoruz ama ben Atalanta'ya takıldım. Adamlar baya iyi oynuyor herhalde 2. olduklarına göre.

8. Default

Quote Originally Posted by cmdnzbyz View Post
    Harika gidiyorsun böyle devam
    Teşekkürler. Devam edeceğiz.

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Arada birkaç nazar boncuğu olsa da çok iyi gidiyoruz ama ben Atalanta'ya takıldım. Adamlar baya iyi oynuyor herhalde 2. olduklarına göre.
    Ne kadar galibiyet serimiz olmasına rağmen birkaç eksiklik var. En önemlisi o kadar pozisyona girip maçlarda zorlanmamız. Disiplinden de çok kopuyoruz. Bu kadar oyuncuylada daha önce hiç çalışmadım. Sayımızı azaltacağoz. Atalanta'da harika performans gösteriyor Juventus'u yenmeler falan

9. Default

GÜNCELLEME

Ne olursa olsun gol yiyoruz artık maç motorunun bana ne gıcığı varsa Güzel oynadık 3 puanı aldık.

Yeni taktiğimizle(3.taktiğimizle oynadık). Olumlu sonuç aldım.

Yine çok zorlandığımız maçlardan biriydi. Çok faullu oynadık onlarda öyle oynadı. Rossi penaltı kaçırınca kafayı yedim resmen. Bu maçta ilk 2 taktiğimide denedim. Zorlanıyoruz ama alıyoruz 3 puanları.

3. taktiğimizi denediğim bir maçlardan biriydi. Çok şut çektik rakibi kontradan çok vurduk ve şut çektirmelerine izin vermedik. Tam anlamıyla sahada aktiftik.

Yine 3.taktiğimizle çıktığımız bir maçtı. Bu sefer o taktiği daha sakin ve sabırla gol arayan talimatlar koyduk. Gomez çok iyi oynadı ve sakatlandı. Merak etmeyin sakatlığı ciddi değilmiş

Adamlar 2 kere geldi hepsinde de Berardi çok güzel arkalara kaçtı ve golünü attı.Defansımın daha dikkatli olması lazım. 3 tane topumuz direkten döndü bu maçı hakettik. Berardi'de listeme girdi.

Ortasahamızın ve forvet bölgemizin harika çalıştığı bir maçtı. Yine rahatlıkla 3 puanı alıyoruz. Gomez'in performans artışı beni artıdan sevindiriyor

Kafa kafaya giden maçtı. Balanta'nın eksikliğini çok hissettik Pektemek çok aralara kaçtı golü buldu. Fakat Badelj'in harika asisti bize beraberliği getirdi. Valero'ya çok kızgınım ikinci yarı 10 kişi olmamıza rağmen çok iyi oynadık. 1.liği garantiledik.

Turnuva Durumları

Ligde aldık başımızı gidiyoruz. 1.liğe oynayan takımların,düşük takımlara yenilmesi çok işe yaradı bizim için. Diğer devrede çok kritik ve zor maçlarımız deplasmanda olduğu için devreyi 1.tamamlamayı planlıyorum işler yaver giderse. Avrupa'da gruplarda çok iyiydik. Amacım yarı finale kadar gelmek.

Gelecek güncellemde bu maçları oynayacağım. Fakat transferlerimizi ekstradan güncelleme dışı paylaşmayı düşünüyorum artık daha keyifli kılsın diye. Ara transfer döneminde baya kişi göndereceğim 12 yedekle çıkmayacağım maçlara. O kadar kişiyle idare etmek alıştığım iş değil o yüzden kadroyu küçülteceğiz.

Arkadaşlar diğer güncellemde yazmıştım ama çok tavsiye veren olmadı. Santrafor ve ek olarak bek önerilerinizi bekliyorum. Takip ve tavsiyeler gelirse çok memnum olurum. Elimden geldiğinde kariyeri zevkli yapmaya çalışıyorum

Sağ beke Jung'u
    Forvete de Aboubakar'ı önerebilirim. Harika gidiyoruz hocam bu arada. Dediğim gibi şampiyonluktan aşağısı kesmez beni

11. Default

Quote Originally Posted by sogutumu View Post
    Sağ beke Jung'u
    Forvete de Aboubakar'ı önerebilirim. Harika gidiyoruz hocam bu arada. Dediğim gibi şampiyonluktan aşağısı kesmez beni
    Güzel önerilen teşekkürler makul fiyatta anlaşırsak daha iyi olucak Şampiyonluk hedefim değil fakat çalışacağım. Devre arası yeni taktik,yeni oyuncular ve yeni antreman düzeyiyle takımı daha disipline edeceğim.

Bak 2. turda Deliormanlı Kartallar:Ludogorets Razgrad Gelecek sana

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Sol bek için Yili Sallahi'ye bir bak istersen

14. Default

Quote Originally Posted by lufy33 View Post
    Bak 2. turda Deliormanlı Kartallar:Ludogorets Razgrad Gelecek sana
    Ludogorets baya iyi gidiyor benim oyunumda. O konuda bilgi vermeyim sürpriz olsun

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Sol bek için Yili Sallahi'ye bir bak istersen
    Hocam tavsiyen için teşekkürler. Baya ilerledik transfer döneminde.

15. Default Transfer Dönemi Hareketli Geçiyor !

2014-2015 Ara Transfer Dönemi

Bu isimlerin yanı sıra,Jasmin Kurtic'e devrede iyi performans göstermesi için şans tanıdık bu şansı kullanamadı ve onunda kiralık sözleşmesini feshettik.

Fiorentina'da transfer haberleri

Vargas ve Aquialini'nin sözleşmeleri uzatmayı düşünüyordum ilk başta,ciddi miktarda maaş istediklerinde imzalamadım ve satılığa çıkardım. Vargas ve Aquialini ucuz fiyatlarla takımdan ayrıldılar
    Gözüm hemen transfer listesinde olanlara çevrildi. Sergi Roberto gibi gelecek vaat eden oyuncuyla pazarlık yapa yapa anlaştık. Çok ucuz transfer oldu.

Ardından yine ucuz,gelecek vaat eden ve ofansif alanda iş yapabilecek oyunculara çevirdim gözümü. Birçok oyuncu istedim fakat çok bonservis isteyince kiralık olarak Angel Correa'yı kadromuza kattım. Opsiyonlu satın alma bedeli var.

Transferlere dur demedik tabii ki. Bu devre bolca ortasahadan top kaybettik ve geri alamadık. Bu yöndeki eksikliğimizi giderecek bir oyuncu lazımdı hem ucuz,hem yaşı bakımından makul olan İspanyol ''Jon Gaztanaga''yı kadromuza kattık.

Geriye çok bütçe kalmamıştı. Yine kiralıklara çevirdik gözümüzü. Bu sefer bek arıyordum. Çoğu tavsiyelere baktım,almaya çalıştım çok fiyat istenilince de PSG'den Gregory Van der Wiel'i kiralık olarak aldık.

Takımdaki yaş ortalamasına bakılınca genç adam lazım olduğu belliydi. İskandinavya'da dosyalarımın arasında kaybolurken 2 tane gencecik,çok potansiyelli futbolculara rastladık. Yine makul fiyatla ikisinide aldık.

Bunlar dışında,Micah Richards,Pasqual'la da sözleşme imzaladık.

Yönetim,benle de sözleşme imzalamak istedi ve reddetmedik. Daha kazanacak çok kupamız var.

Transfer dönemi ile maç güncellemesini farklı yapmak istedim. Çok hareketli geçirdik çünkü. Transfer dönemi hala devam ediyor fakat adam alacağımızı sanmıyorum baya harcadık bütçeyi. Diğer güncellemede yarın gelir

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Gilardino profil nasıl bilmiyorum, fakat geçen seride GS'a almıştım. 4 sezon boyunca takımı bütün kulvarlarda adeta sırtında taşıdı. Keşke göndermeseydin takımdan. Forvete yedek olarak Josef Martinez'i öneririm.
    Steam ID : byildirim04

17. Default

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    Gilardino profil nasıl bilmiyorum, fakat geçen seride GS'a almıştım. 4 sezon boyunca takımı bütün kulvarlarda adeta sırtında taşıdı. Keşke göndermeseydin takımdan. Forvete yedek olarak Josef Martinez'i öneririm.
    Babacar,Rossi,Gomez'leyiz şuan. Munir'de var bide tabi. Tavsiyene bakacağım. Gilardino oynadığı maçlarda bazen çok iyi bazen çok kötü yani çok istikrarsızdı. Maaşı yüzündende kestik fişini.

18. Default Transferin Son Günü !

Illicic'in performansından memnun değildim profilide iyiydi. Ben de kiralık olarak gitsin bende harcanmasın dedim.

Bir Correa'yı daha kadromuza kattık. Güney Amerika'dan kattığımız gözlemci raporundan bulduk Özellikleri çok dikkatimi çekti özellikle uzaktan şutlar. 1.500.000 Euro nakit, 1.500.000 48 ay taksitle anlaştık. Son olarak birkaç oyuncuyla da yollarımızı ayrılmayı planlıyorum.

Gomez geldi ayrılmak istedi. Her zamanki politikamı uygulayacağım. İyi teklif giderse ayrılır. Aynı şekilde Valero'ya da Madrid'den teklif geldi. Görüşüyoruz.

Ortasahadaki bolluktan dolayı Fernandez yer bulamazdı. Kendisini kiralık olarak gönderdik.

Bu sezon hiç forma şamsı bulamayan Lazzari'ye çok ucuz teklif geldi bizde kabul ettik.

Valero konusunda Madrid'le anlaşamadık. Ama yinede ayrılabilir yaşı dolayısıyla. Gomez'e de Chelsea'den teklif gelmedi. İyi oldu. Kaliteli oyuncularımızı saklayıp sezon sonunda iyi bir bitiriş yapmalıyız.

Maç güncellemesi önümüzdeki saatlerde gelir.

19. Default Uzun bir aradan sonra tekrar birlikteyiz..

Nerdeyse 1 hafta oldu bilgisayarımı geri alalı. Teknik arızalar yaşamıştım teknik servise göndermiştim. Dün geldi. Oyunlar çalışmayacak diye çok korkmuştum daha önce yaşamıştım çünkü ama öyle birşey olmadı. Kaldığımız yerden devam ediyoruz. Baya geç kaldık şu güncellemeyi toplu olarak paylaşacağım ondan sonra tam gaz devam. Biraz daha ilgi gelse daha keyifli olucak

Gelecek güncellemede olucak maçlarıda koydum. Yalnız performansımız acayip bir şekilde arttı. Takıma daha ciddiyet getidim. Daha disiplinili oynamaya başladık. Antremanlardanda verim aldık. İtalya'nın devlerini indirdik indirmeye devam ediyoruz

Şampiyonluğa oynuyoruz haydi bakalım.

Kolay kura çektik bence. Kevin Kampl'sız Salzburg bize tehlike yaratmaz gibime geliyor.

Ben de dedim noldu yalan mı oldu
    Şampiyon olcaz başka çare yok hocam
    Kampl Mane olmadan Salzburg zorlamamaz. Bak yine duygulandım

Transferler Farkını Göstermiş Gibi Juvenin Hegomanyası Bu Sezon Bitecek İnşallah.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

22. Default

Quote Originally Posted by sogutumu View Post
    Ben de dedim noldu yalan mı oldu
    Şampiyon olcaz başka çare yok hocam
    Kampl Mane olmadan Salzburg zorlamamaz. Bak yine duygulandım
    Tüm dallarda iyi gidiyoruz. İnşallah yine konsantrasyon bozukluğu yaşamayız geçen devredeki gibi.

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Transferler Farkını Göstermiş Gibi Juvenin Hegomanyası Bu Sezon Bitecek İnşallah.
    Transferler çok iş yapıyor yürek oluşturduk takımda. Juventus'u günahım kadar sevmem ben şampiyon olamazsam onları da yaptırtmam

23. Default

Arkadaşlar malesef kariyere devam edemeyeceğim. Oyunla ilgili sıkıntı yok bilgisayarla ilgili sıkıntı var. Şimdide bilgisayarımın ekran kartı sorun çıkartmaya başladı. Oyun sırasındada FPS fırlıyor anlamadım ne oldu. Ya yeni bilgisayar alırım yada başka bilgisayar kullanırım yada adam gibi düzelmeden geri almam. Baya keyfimi kaçırdı bu olay

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri