Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 37 sonuç

Konu: Issız Kuytu Köşelerden And Olsun ki Döneceğiz # Efsanesin Tarihinle GÖZTEPE #

Default Issız Kuytu Köşelerden And Olsun ki Döneceğiz # Efsanesin Tarihinle GÖZTEPE #

5

Uzak diyarlarda gezdikten sonra memleketimize geri dönüş yapalım ve Şanlı Göztepe'yi 1960'lara 70'lere geri döndürmeye hatta daha fazlasını yapmaya çalışalım..
    İlk sezon 2.lig kırmızı grupta şampiyonluk mücadelesi vereceğiz, oyunda zaten şampiyonluğun favorisi gösteriliyoruz o yüzden ilk sene transfer yapmadan oynayacağım. Oyunda yeni yabancı kuralı geçerli olduğu için bank asyaya çıktığımızda ufak tefek bir iki yabancı alabilirim.
    Oyun veritabanımızda 300 bin küsur oyuncu olacak daha önceden denediğim bilmediğimiz tanımadığımız oyuncular bulduğum bir veritaban, tüm dünyadaki oyuncular açık; avrupa, asya, afrika, okyanusya, kuzey ve güney amerika olmak üzere geniş veritabanında her oyuncuya dokunabileceğiz..
    Henüz oyuna başlamadım fakat ilk sezon maçlarını gidişata göre toplu paylaşabilirim.. yani 5 6 haftadaki maçlar farklı galibiyetlerle giderse 2.lig kırmızı grup maçlarını tek seferde paylaşırım aralarında sadece Altay ve Ankaragücü maçlarını detay olarak verebilirim...

Spoiler: Veritaban Genişliği 

Armaya sevdalı bunca can yürüyor sokaklarda
    Uykusuz sabahlarda hepsinde tek bir rüya,
    Sevdamıza and olsun dönenler kahpe olsun
    Sürecek hep bu kavga umutlar yarınlarda...

Başarılar, İyi Eğlenceler.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2014

Başarılar dostum Güzel bir kariyer olacağına eminim
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar hocam,330 bin oyuncu içerisinden neler neler çıkacak bakalım

Başarılar Dilerim.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Başarılar.
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Başarılar Ragnar hocam
    You'll Never BeatThe Irish !

Yuhh! 330.000?

Hacı Biz Napalım Yahu 11.000 Oyuncuyla Transferde Zorlanıyoruz

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Yabancı sınırı kalkar ve Ragnar Türkiye'ye döner Başarılar dostum.

Ben de yeni bir taktik üzerinde çalışıyorum en kısa zamanda döneceğim aranıza

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Başarılar, İyi Eğlenceler.
    Quote Originally Posted by Barak View Post
    Başarılar dostum Güzel bir kariyer olacağına eminim
    Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Başarılar hocam,330 bin oyuncu içerisinden neler neler çıkacak bakalım
    Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Başarılar Dilerim.
    Quote Originally Posted by Moussa Sow View Post
    Başarılar.
    Quote Originally Posted by Mete07 View Post
    Başarılar Ragnar hocam
    Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Yuhh! 330.000?

Hacı Biz Napalım Yahu 11.000 Oyuncuyla Transferde Zorlanıyoruz
    Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Yabancı sınırı kalkar ve Ragnar Türkiye'ye döner Başarılar dostum.

Ben de yeni bir taktik üzerinde çalışıyorum en kısa zamanda döneceğim aranıza
    Teşekür ederim hepinize sağolunuz... [MENTION=1532]BaGa TaRKaN[/MENTION], [MENTION=263022]rexpo1994[/MENTION] bide böyle deniyelim bakalım amerika kıtasından bilinmedik güzel cevherkler var

7

Spoiler: 2.LİG KIRMIZI GRUP PUAN TABLOSU 

Spoiler: OYUNCU VERİLERİ 

Spoiler: TOPLU FİXTUR 

Spoiler: TAKIM VERİLERİ 

Spoiler: ANTRENMAN 

Spoiler: TEKNİK HEYET 

İlk sezonumuzda kırmızı grupta biraz sıkıntılıda olsa şampiyon olmasını bildik. Sezon öncesi transfer yapmıyacağım demiştim ama olası sakatlıklarıda göz önünde bulundurursak ki; forvet ve defans hattında çok sakatlık yaşadık sezon içerisinde.
    Bu sebeple Furkan Yaman ve Batuhan Altıntaş'ı kiralık olarak; Übeyd Adıyaman'ıda Gençlerbirliğinden 80 bin euro karşılığında kadromuza kattık. Ubi aramıza katıldığında 16 yaşında bir kaleciydi, Oğuzhan Bahadır'dan mental dersler aldırdım ve sezon boyunca kalemizi o korudu; ki bu yüzden bi ton gol yedik...
    Sezon maçlarına gelecek olursak; 34 maçın 25 tanesini falan asistanım olan Mehmet Tezcan'a oynattım yani takımla ilk sezon çok fazla ilgilenemedim bundan sebep kalemizde çok fazla gol gördük ama ligden çıkmasınıda bildik.

Spoiler: SUPER LİG PUAN TABLOSU 

Spoiler: PTT PUAN TABLOSU 

İlk sezonu bitirmemizle beraber transfer çalışmalarına hemen başlıycam, özellikle meksika ve nijeryadan gözüme kestirdiğim çok ucuz topçular var 20 - 22 yaşlarında onlarıda aramıza kattıktan sonra takımda derin bir revizyon yapıcam. Kadronun çoğunluğu PTT'yi kaldırabilecek oyunculardan oluşmuyor çünkü...
    Timur, Samed, Ubeyd, Metin Depe, Ramiz, Tolga dışındaki oyunculara yollarımızı ayırıcaz; tabi başkanın vereceği bütçede önemli bizim için, zira pintilik ederse takımı baştan kurma şansımız pek olmayacak...

Nesil
    2006
    Yer
    06

Başarılar dilerim

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara-Adapazarı

Başarılar Süper Lige çık İsyan Marşı'nı hep birlikte söyleyelim

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Yeni yabancı kuralından sonra kimsenin ilk sezonu oynayası gelmiyor

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

İlk sezonu yardımcınla birlikte iyi geçirmişiz.Bakalım transferler kimler olacak Bu arada Sol kanat oyuncusu Emre Kılınçı alabiliyorsan kesin al hem PTT de hemde Süper lig de en az 7.50 ortalamayla bitirir sezonu

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

ragnar uruguay kolombiya oralarada bak

Nesil
    2014

Bi başarılar diledim sezon bitmiş
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

9

Transferde fazla para harcamadan ki; harcayacak para bile vermedi pinti herif..
    250 bin € transfer bütçesi ve 2.5 milyon € maaş bütçesi verildi sezon başında.
    Bizde ayağımızı yorganımıza göre uzatmak durumunda kaldık, pırıl pırıl gençler bulmuştum fakat gerek 2.ligde olmamız gereksede bütçemizin yetmeyişi yüzünden bu yıl transferleri erteledik umarım seneye daha iyi elemanlar alabileceğiz...
    Genç ve tecrübeli oyuncuların karışık olduğu bir transfer politikası izledik.
    5 yabancı hakkımızın tamamını kullandık, savunmada Sinan Karadağ'ı italya seri d ekiplerinden orlandino'dan transfer ettik ilk kez gördüğüm bir oyuncuydu temsilcilerin teklif etmesiyle birlikte inceledik aradık taradık pttde iş yapacağına kanaat getirdik ve yaşınında genç olması sebebiyle kadromuza kattık.
    Savunmanın soluna Standart Liege'den Achraf Achaoui' yi kiralık olarak takıma kattık, henüz 18 yaşında mental olarak biraz alt seviyede fakat daha önceden kullandığım bir oyuncuydu 2 3 sezon sonra çok ciddi gelişme gösterecektir.
    Sağ bek pozisyonunda ise daha önceki Sheffield kariyerimde sağ açık olarak kullandığım Laste Dombaxe'yi kiraladık. bek poziyonunda oynamıyor ama biz oynatıcaz özelliklerinin bu bölgedede yarar sağlayacağını düşünüyorum.
    Savunmaya yaptığımız diğer takfiyelerde hepinizin bildiği tanıdığı İbrahim Toraman, Can Değirmencioğlu ve reisimiz Sabri Sarıoğlu oldu...
    Orta sahaya gelecek olursak yaptığımız değişim buradada devam etti ve isveç 2.liginden Franck Semou'yu kadromuza kattık, kuzeyden gelen sıcak kanlı kemçük ağızlı bir kardeşimiz kendisi orta sahada ipleri eline alacaktır.
    Orta alandaki diğer transferlerimiz gene tanıdık oyunculardan Mehmet Güven ve Cafercan Aksu oldu. Cafere ayrı bir parantez açmak istiyorum, bence ptt'nin en iyi oyuncusu durumunda kendisi.. yapay zeka menejelerinin elinde pek bir iş yapmasada bizlerin elinde pttde çok iyi işler yapabilecek bir oyuncu teknik kapasiyesiyle..
    Forvet hattında; Mikael İngebrigtsen adlı genç vikingi takıma kazandırdık.. henüz 18 yaşında oda norveç 2.liginden geldi takıma ve yaşına göre müthiş bir profili var diyebilirim bir kaç sezon sonra avrupadanda dikkatleri üzerine çekebilecek bir oyuncu..
    Forvette diğer transferlerimiz geçen yılda takımda kiralık olarak forma giyen Batuhan Altıntaş ve panamalı Luis Tejada oldu. Tejada panamanın en büyük yıldızı hiç şüphesiz ve 33 yaşına rağmen bu profiliyle hem anadolu takımlarında büyük işler yapabilecek ve büyüklerdede rotasyonda takıma yarar sağlayabilecek bir oyuncu..
    Spoiler: Achraf Achoui 

Spoiler: Cafercan Aksu 

Spoiler: Can Değirmencioğlu 

Spoiler: Franck Semou 

Spoiler: İbrahim Toraman 

Spoiler: Laste Dombaxe 

Spoiler: Luis Tejada 

Spoiler: Mehmet Güven 

Spoiler: Mikael İngebrigtsen 

Spoiler: Sinan Karadağ 

Spoiler: Takım Kadrosu 

Bu sezon 2 farklı taktik kullanacağız, bu seride 3lü forvet çok iyi iş görüyor o yüzden kanatlı sistemden vazgeçip bekleri öne atıp 433 formasyonuna dönüş yaptık. İlk taktiğimiz genel olarak kullanacağımız sistem, hücum varyasyonlarıyla birlikte rakibin üstüne çökeceğiz..

Spoiler: A Planı 

2. taktiğimizde yani B planında kupada mücadele edeceğimiz için Gs, Fb, Bjk, Ts gibi takımlarla eşleşme şansımız yüksek bu nedenle takımı biraz daha dik toplarla kontra oynatmayı planlıyorum. Daha önce Galatasaray kariyerimde kullanıp şl maçlarında kritik sonuçlar alıp başarılı olmuştuk taktiği uygulama konusunda, en azından burdada deneyip taktiğin işleyişii görme şansımız olacak..

Spoiler: B Planı 

Hazırlık döneminde çok iç açıcı sonuçlar olmasakta özellikle yunanistan kampında AEK'ya karşı aldığımız sonuç ve oynadığımız oyun gelecek açısında ümit vericiydi. Genel olarak 11 oyuncu kadromuza kattığımı için takım uyumunun yüksek olmasına odaklandık ve hazırlık maçlarıylada lig öncesi bunun üzerinde biraz daha fazla durduk..

ACILARIN ARASINDAN SÖYLE İSYAN MARŞIMIZI !
    1925 de doğdu şanlı Göztepemiz
    Issız kuytu köşelerden
    and olsunki döneceğiz..
    O günlere inanarak
    dalgalan sarı kırmızı,
    Acıların arasından
    söyle isyan marşımızı..

Last edited by RagnarLothbrok : 02.Mart.2015 at 17:26

Bi başarılar diledim sezon bitmiş
    Hızlı olmak lazım napalım

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    ragnar uruguay kolombiya oralarada bak
    Bakmaz olurmuyum ne bebeler buldukta getiremedik malesef

İlk sezonu yardımcınla birlikte iyi geçirmişiz.Bakalım transferler kimler olacak Bu arada Sol kanat oyuncusu Emre Kılınçı alabiliyorsan kesin al hem PTT de hemde Süper lig de en az 7.50 ortalamayla bitirir sezonu
    Kanat kullanmıycam dostum yazık olmasın emreye şimdi

Yeni yabancı kuralından sonra kimsenin ilk sezonu oynayası gelmiyor
    Hem ondan hemde kırmızı grupta oynayıp napıcaz şampiyon olcağımız belli işte

Quote Originally Posted by OYe View Post
    Başarılar Süper Lige çık İsyan Marşı'nı hep birlikte söyleyelim
    Yakıcaz bu şehriii !

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Başarılar dilerim
    Sağolasın hocam

Nesil
    2014

O bütçeye rağmen tranferler başarılı, o ligde yabancı sınırlaması nasıl?
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Transferler iyiymiş,hayırlı olsun. O genç norveçli forvet de çok iyi olacak gibi gözüküyor.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Mikael'i sevdim, takım bu sene de şampiyon olacak gibi duruyor

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

İlk önce başarılar hocam. Sezonu kısa kesmişsin PTT de kimse favori olmuyor bakalım napcan
    ADANA DEMİRSPOR

Default Heyecan başladı !

5

Spoiler: 1.HAFTA | GÖZTEPE - BUCASPOR 

Spoiler: 2.HAFTA | ADANASPOR - GÖZTEPE 

Spoiler: 3.HAFTA | GÖZTEPE - MANİSASPOR 

Spoiler: 4.HAFTA | 1461 TRABZON - GÖZTEPE 

Spoiler: 5.HAFTA | BAŞAKŞEHİR - GÖZTEPE 

Spoiler: 6.HAFTA | GÖZTEPE - ORDUSPOR 

Spoiler: 7.HAFTA | YENİ MALATYA - GÖZTEPE 

Spoiler: 8.HAFTA | KONYASPOR - GÖZTEPE 

Spoiler: 9.HAFTA | GÖZTEPE - SAMSUNSPOR 

Spoiler: 10.HAFTA | GÖZTEPE - GİRESUNSPOR 

Spoiler: PUAN DURUMU 

Ligde 10. haftayı geride bıraktık ve liderlik koltuğuna oturduk.. Genel olarak takımın gidişatı aldığımız skorlar güzel olsada istediğim seviyede değil takım henüz, Teraja forvette beklentimin altında kaldı ama bir kaç maçta kilit goller attı. Geçen yıldan takımda kalan forvetimiz Timur'u oynatmaya devam ediyorum ve oda gollerini sıralıyor maşallah.. Rakip hiç atak yapmasada saçma sapan goller görüyoruz kalemizde 30 metreden tıngır mıngır giden şutların gol olması, kalecinin çok sık kontropiyede kalması gibi.

ş

Default Ziraat Türkiye Kupası !

-

Spoiler: ZTK 2.TUR |GÜMÜŞHANESPOR - GÖZTEPE  

Spoiler: ZTK 3.TUR | ADANASPOR - GÖZTEPE 

Kupada gruplara kalmayı başardık, gümüşhane maçında ligde oynayamayan oyuncuları 11de başlatıp asistana oynattım maçı az kaldı ilk turdan elenecektik ki 90+3'te gol atıp turu geçmesini bildik. 3.turda ligde golsüz berabere kaldığımız Adanaspor karşısında Batuhan'ın şovuyla maçı farklı bir şekilde kazanıp kendimizi gruplara atmasını bildik.
    Grubumuz ise şansımıza çok kolay denk geldi; Ümraniye, Gaziantep Belediye ve Boluspor gibi alt lig takımları var. Amacımız gruptan lider olarak çıkıp kupada en finale kadar gitmek, bakalım neler olacak...

k

Mikael'i sevdim, takım bu sene de şampiyon olacak gibi duruyor
    Olucaz Allahın izniylen rodi sen seneye gelecek vikingleri gör bide bakalım

Transferler iyiymiş,hayırlı olsun. O genç norveçli forvet de çok iyi olacak gibi gözüküyor.
    Şimdilik fazla bir numarası yok ama bir iki sezon içinde patlar umarım

O bütçeye rağmen tranferler başarılı, o ligde yabancı sınırlaması nasıl?
    Normal yabancı kuralı 5 yabancı alabiliyosun pttde

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    İlk önce başarılar hocam. Sezonu kısa kesmişsin PTT de kimse favori olmuyor bakalım napcan
    Ara sıra takılcaz gibi duruyor alicim bakalım neler olacak

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Ligde de Kupa da da Şahaneyiz. Grupta kolay gelmiş bu performans devam edecek anlaşılan

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Gruba bak sen. A2 yi çıkar bence
    Ligde bizi yenme yeter
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Lider olabilirsin ama dediğin gibi beklediğimin Ragnar performansı değil bu

5

Spoiler: 11.HAFTA | ADANA DEMİRSPOR - GÖZTEPE 

Spoiler: 12.HAFTA | ALTINORDU - GÖZTEPE 

Spoiler: 13.HAFTA | AKHİSAR BELEDİYE - GÖZTEPE 

Spoiler: 14.HAFTA | GÖZTEPE - DENİZLİSPOR 

Spoiler: 15.HAFTA | ELAZIĞSPOR - GÖZTEPE 

Spoiler: 16.HAFTA | GÖZTEPE - ANTALYASPOR 

Spoiler: 17.HAFTA | BUCASPOR - GÖZTEPE 

Spoiler: 18.HAFTA | ŞANLIURFASPOR - GÖZTEPE 

Spoiler: PUAN DURUMU 

Taktik takıma tamamen oturdu ve daha akıcı duruma geldi, taktikten yana sıkıntımız kalmadı fakat oyun içindeki hücum aksiyonlarında hala bi takım sapmalar var. Takım hücuma çıkarken çok top kaybetmeye devam ediyor ama bunun yanında girdiğimiz pozisyonların %50 sini gole çeviyoruz, bu hala düşük bir oran rakip kaleyi bombalasakta bu şutlar istatistikten öteye geçmiyor, fakat uzaktan çok şahane gollerde buluyoruz seyretmesi güzel oluyor.
    Takımın gol atmasından ziyade gol yeme oranımızın düşmesi benim için daha önemli, takımı atak oynatmamıza rağmen az gol yemek daha mutlu ediyor beni, ilk devreyi puan farkını açarak lider bitirdik büyük bir süpriz olmazsada böyle devam edecek...

Ligde de Kupa da da Şahaneyiz. Grupta kolay gelmiş bu performans devam edecek anlaşılan
    Edicez inşallah şu gidişten sonra inancımız dahada arttı

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Gruba bak sen. A2 yi çıkar bence
    Ligde bizi yenme yeter
    A2 nin hali harap alicim, 2.yarı bakıcaz artık demirsporun durumuna göre

Lider olabilirsin ama dediğin gibi beklediğimin Ragnar performansı değil bu
    Yaklaşıyoruz biraz daha var %100'ü göstermeye

5

Spoiler: 1.HAFTA | GAZİANTEP BELEDİYE - GÖZTEPE 

Spoiler: 2.HAFTA | GÖZTEPE - BOLUSPOR 

Spoiler: 3.HAFTA | GÖZTEPE - ÜNYESPOR 

Spoiler: ZTK PUAN DURUMU 

Spoiler: ZTK OYUNCU VERİLERİ 

Ligdeki güzel gidişat kupayada yansıdı ki zaten kupa grubumuzda oldukça kolay denk gelmişti fakat bir şeyi atlamışız grupları söylerken, Antep belediye süper ligde oynuyormuş bende yeni farkettim. Süper ligde 12.sıradaydılar maçı yaptığımız gün o sıradaki bir süper lig takımına pttnin zirvesindeki bir ekip olarak deplasmanda 5 gol atıp sükse yaptık. Güzel bir zafer oldu bizim için, bunun dışında kupada daha çok şans verdiğim Batuhan yüzümüzü kara çıkarmadı 9 golle kupada gol krallığı için emin adımlarla ilerliyor. İlk 3 maçımızı kazanarak gruptan çıkmayı garantiledik diyebilirim bakalım bir sonraki turda Galatasaray veya Fenerbahçe denk gelmezse daha kolay gidecek gibi zira iki takımda Avrupa Liginde dolu dizgin gidiyorlar...

Spoiler: CHRİSTOFER GONZALES 

İlk devreyi bitirip ara transfer dönemine girmemizle beraber gelecek yılın yatırımlarını yapmak için adım atmaya başladık. Bu hedefle peru takımlarından Universtario'da forma giyen Christofer Gonzales'i bedelsiz olarak kadromuza kattık. Gözlemcilerimin 4.5 yıldız verdiği bir oyuncu ben genelde gözlemci raporuna pek dikkat etmem ama mental olarak çok iyi olmasada harikulade teknik kapasitesiyle bize çok yararlı olacağını düşündüğüm bir oyuncu. Aralık ayında sözleşmesi biten erkek güzeli sefil gonzaleside başarılı bir transfer olarak görüyorum fakat; 5 yabancı kontejyanımız dolu kendisini kaydedemiycez ve oynatamıcaz büyük ihtimal ama yerli bir solbek bulursak Achaoui'nin kiralık sözleşmesini feshedip gonzalesi bu yıl oynatabilirim, aksi halde gelecek yıla kadar paf takımda forma giyecek...
    Last edited by RagnarLothbrok : 04.Mart.2015 at 15:51

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri