Sayfa 10 / 20 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon
271 ile 300 arası toplam 586 sonuç

Konu: Bir başarı hikayesi : Arminia Bielefeld | 6. Sezon | 2019-2020

Nesil
    2006
    Yer
    06

HOŞGELDİN NATHAN !

Rakibin şok iki golü ile , o da ilk 2 şutları gol zaten maç boyu 3 şutları vardı 2-0 geriye düştüğümüz maçtan tam 4 farklı galip gelerek üst tura adımızı yazdırdık diyebiliriz Nathan attığı 2 gol ile kulüpteki ilk gollerini bu maçta atmış oldu

Nesil
    2006
    Yer
    06

İşlerimden dolayı birkaç gün oyuna giremeyeceğim arkadaşlar ..Varsa kariyeri takibe yeni başlayacaklar için de fırsat olmuş olur bu ara.. Bizi izlemeye devam edin Görüşmek üzere ..

Nesil
    2006
    Yer
    06

Bu arada kullandığım taktiği denemek isteyen , merak edenler için linki burada ...

Dengeli Taktik 2015_5459DB3C-9448-463A-9775-FEF54FCFC0BF

Roller ve Talimatlar

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

maçların guzel taktıgını deneyecegım geri donus yaparım

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Şampiyonluk geliyor helal olsun Bu kiralık işi de ne güzelmiş bedavadan kapıyoruz oyuncuları

6. Default

Vay Hüsoya Bak Sen İlk Seneden Bayern'e Kafa Tutmuşsun Olmuşsun Sen Hüso Tamam Artık

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    maçların guzel taktıgını deneyecegım geri donus yaparım
    Maçlar ,gidişat çok iyi eyvallah. Sevinirim denersen Mümkünse taç atışlarını kullandırdığın oyuncularda etkili taç atışı kullanır ppm i bulunsun. Taç atışları çok etkili taktikte

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Şampiyonluk geliyor helal olsun Bu kiralık işi de ne güzelmiş bedavadan kapıyoruz oyuncuları
    Şampiyonluk gelir mi bilemiyorum ki Yunus Emre Bu kiralık oyuncu işi inanılmaz etkili bir yöntem. Bu tarz büyük liglerde küçük takım yöneten herkese tavsiye ederim bunu. Diğer düşük popülerli avrupa liglerinde gelmeyebiliyorlar ama böyle liglere geliyorlar

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Vay Hüsoya Bak Sen İlk Seneden Bayern'e Kafa Tutmuşsun Olmuşsun Sen Hüso Tamam Artık
    Bayern dedikleri bu muydu başkan Şaka bir tarafa bu kadarını ben de beklemiyordum bildiğin şampiyonluğa yürüyoruz yahu

Tapatalk'tan gönderilmiştir.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam şimdiden buralar benim demişsin.
    Bence yakın zamanda sıkılıp yeni bir lig ararsın gibime geliyor.

Nesil
    2014

Deplasmanda takım Dortmund'a bile ezilerek kaybetmiş anlaşılan taktikle takım iyice bütünleşmiş, Avrupa ve Ligde 2 kupa birden gelir gibi duruyor.
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Deplasmanda takım Dortmund'a bile ezilerek kaybetmiş anlaşılan taktikle takım iyice bütünleşmiş, Avrupa ve Ligde 2 kupa birden gelir gibi duruyor.
    Avrupa çok zor kardeşim ya Lig Bayern'e bağlı inşallah diyelim Taktiğin en güzel tarafı takımların bu tarz asimetrik ,standart dışı dizilimleri çözemiyor oluşu. Hala çözemediler bizi de

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Hocam şimdiden buralar benim demişsin.
    Bence yakın zamanda sıkılıp yeni bir lig ararsın gibime geliyor.
    Hocam hedeflerimiz arasında ligde kalıcı olmak vardı. Tüm tesisleri fulleyip birkaç şampiyonluk sonrası dediğin yola gelirim gibi

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Avrupa çok zor kardeşim ya Lig Bayern'e bağlı inşallah diyelim Taktiğin en güzel tarafı takımların bu tarz asimetrik ,standart dışı dizilimleri çözemiyor oluşu. Hala çözemediler bizi de

Bak bunu biz düşünebiliyoruz. Diyoruzki rakipler sürekli aynı taktikle çıkınca seni çözebiliyor. Ama bizim Sığır İsmail Kartal,Emenike'yi bir kenara bırak adam her maç aynı anlaşıyla çıkıyor bu FM'ye özgü birşey değilki anasını satayım
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Bak bunu biz düşünebiliyoruz. Diyoruzki rakipler sürekli aynı taktikle çıkınca seni çözebiliyor. Ama bizim Sığır İsmail Kartal,Emenike'yi bir kenara bırak adam her maç aynı anlaşıyla çıkıyor bu FM'ye özgü birşey değilki anasını satayım
    Bir Galatasaray'lı olarak İsmail kartal iyidir ya gene de öyle deme
    4. yıldız diye diye akıl tutulması yaşayıp duruyor bizimkiler ,böyle giderse BJK 'yi şampiyon yapacaklar

Nesil
    2006
    Yer
    06

Devam edelim kaldığımız yerden , özledim kariyeri

Nesil
    2006
    Yer
    06

Sıradaki ma. ligin 2. si Leverkusen ile deplasmanda ..

Kariyer hedeflerim arasında tesisleri fulleyip oyuncu yetiştirmek vardı, o yoldaki çalışmalarımız sürekli devam ediyor. Gerçi 2 senedir pek bir oyuncu çıktığı söylenemez ama biz tesisleri yükseltelim de oyuncu çıkmazsa onların ayıbı

Nesil
    2006
    Yer
    06

Nesil
    2006
    Yer
    06

Sonraki turdaki rakibimiz Galatasaray

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Abi benim yokluğumda çağ atlatmışsın takıma

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Abi benim yokluğumda çağ atlatmışsın takıma
    Kulüp altın çağını yaşıyor

Nesil
    2006
    Yer
    06

Olmayınca olmuyor demekki Gollerin 3 ü de duran top sayılır. 1 frikik golü 1 korner hop işi bitirdi adamlar . Vaziyet bu yani .. Maç sonu raporda da dediği gibi adamlar paso tecrübe ile yeniyor bizi

2-1 önde olduğumuz maçı dk 86 'da verdik ya birşey demiyorum

Puan Tablosu

Bu tabloya göre her an herşey olabilir

Altyapıdan çıkan çocuklar bunlar, bana pek iç açıcı gelmediler ya hadi hayırlısı.

Arena Fatihi !

Yeter bugünlük , zirvede bırakalım
    İYİ GECELER

Nesil
    2006
    Yer
    06

Günaydın herkese Arkadaşlar kariyerin akıcılığı olsun , aktarımı olsun nasıl sizce ? Gerekirse paylaşımda formatı değiştiririz, hiç önemli değil Twitch açarız, başka çözüm buluruz . Kariyer hikayelerinin en önemli unsuru takipçidir. O yüzden fikirlerinizi önemsiyorum. Beğenmediğiniz taraflar varsa da bilmek isterim. Bu konuda kendimizi geliştirelim değil mi

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

maçların normal avrupada iyi gidiyorsun anlatımın guzel bence

22. Default

Paylaşımları Amuda Kalkıp Paylaşırsan Daha Güzel Olur Sayın Sir Hüso

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    maçların normal avrupada iyi gidiyorsun anlatımın guzel bence
    Teşekkür ederim kardeşim , beğendiğin için de sevindim

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Paylaşımları Amuda Kalkıp Paylaşırsan Daha Güzel Olur Sayın Sir Hüso
    Başkan senin için de olsa öyle paylaşım yapamam

Merhaba, anlatımın gayet akıcı ve sade, takip etmesi çok kolay bu şekliyle. Başarılı olmaksa o da var, forumda Tokatspor kariyeri yapan bir arkadaş var, gidişat o yönde, alınmadık kupa kalmayacak sanırım.

Buradan sonra benim tavsiyelerim geliyor. Eğer kendine başarılı olmak kupa almak dışında hedefler koymazsan, tabiri caizse kendi işini kendin zorlaştırmazsan sıradan bir hale gelebilir. Yani ne olabilir bu hedefler; kiralık oyuncu almama politikası olur. tüm takımı alman ya da almanyada yetişen oyunculardan kurmak olur, bosman kuralıyla transfer etmemek olur, her sezon alt yapıdan 5-10 ismi as takımda oynatarak olur, dersin ki takımın yaş ortalaması 22'nin üzerinde olmayacak vs. Bu tarz hedefler koyarsan hem takip edenler adına hem de kendin için heyecan gelmiş olur. En azından benim düşüncem bu yönde, oyunu oynarken daima böyle yan hedefler de koyarım, kupa kazanmanın şampiyon olmanın yanında.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Hocam maçlar güzel, GS yi deplasmanda yenmişiz evimiz de rahat bir galibiyetle turu geçeriz

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by MelihTrezeguet View Post
    Merhaba, anlatımın gayet akıcı ve sade, takip etmesi çok kolay bu şekliyle. Başarılı olmaksa o da var, forumda Tokatspor kariyeri yapan bir arkadaş var, gidişat o yönde, alınmadık kupa kalmayacak sanırım.

Buradan sonra benim tavsiyelerim geliyor. Eğer kendine başarılı olmak kupa almak dışında hedefler koymazsan, tabiri caizse kendi işini kendin zorlaştırmazsan sıradan bir hale gelebilir. Yani ne olabilir bu hedefler; kiralık oyuncu almama politikası olur. tüm takımı alman ya da almanyada yetişen oyunculardan kurmak olur, bosman kuralıyla transfer etmemek olur, her sezon alt yapıdan 5-10 ismi as takımda oynatarak olur, dersin ki takımın yaş ortalaması 22'nin üzerinde olmayacak vs. Bu tarz hedefler koyarsan hem takip edenler adına hem de kendin için heyecan gelmiş olur. En azından benim düşüncem bu yönde, oyunu oynarken daima böyle yan hedefler de koyarım, kupa kazanmanın şampiyon olmanın yanında.
    Merhaba .Öncelikle teşekkür ederim bu konuda düşüncelerini söylediğin için , benim de istediğim böyle bir feedbackti zaten Şöyle ki aslında kariyerin ilk postunda kendime bir hedef koymuştum. Antreman ve altyapı tesislerimizi geliştirip Almanya'ya futbolcu fabrikası olabilmek diye . Yani amacım aslında geçiş sürecinde takıma başarılar yaşatıp, kulübü bu başarılara alıştırmak mali durumu düzeltmek , sonra da yavaş yavaş kendi futbolcularımızı yetiştirip satmak. Sadece Almanya'ya değil tüm dünyaya bir nevi Porto olabilmek için uğraşmak istiyorum

Bir de birşey sormak istiyorum. Bunu bilen varsa cevaplayabilirse de sevinirim hakkaten. Bu kulüp bilgilerindeki Genç takım antrenörlüğü ve gençlik yetiştirme nasıl daha iyi duruma getiriliyor. Yani bu sadece tesisleri yükseltmekle alakalı bir durum değildir heralde. O noktada atladığım bir yer mi var acaba

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Hocam maçlar güzel, GS yi deplasmanda yenmişiz evimiz de rahat bir galibiyetle turu geçeriz
    Sağolasın Yunus Emre Galatasaray'ı içimiz yansa da yendik

Türkçesini bilemiyorum ama kulüp yönetimiyle konuştuğumuz sayfada "Finance" ve "Networking" kısmında ayrı ayrı bu bölümlerin geliştirmeleri var. Yıldız oyuncuların çıkması için altyapı tesislerinden daha önemli bence bu ikisi.

Lafı açılmışken ne işe yaradıklarından bahsedeyim. Genç takım antrenörlüğünün işlevi altyapıya gelecek oyuncuların, sanırım arka planda 11-12 yaşında gelişmeye başlıyorlardı, yeteneklerinin gelişimiyle ilgileniyor. Ne kadar iyi, o kadar erken gelişmiş oyuncular.

Gençlik yetiştirme de yine bu altyapıya gelecek oyuncuların potansiyel yetenekleriyle ilgili, ne kadar kaliteli olursa potansiyelli gençlerin çıkma şansı o derece artıyor. Bu kısımlara erken yatırım yapmak çok önemli, çünkü meyvelerini en azından 2-3 sene sonra alabiliyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by MelihTrezeguet View Post
    Türkçesini bilemiyorum ama kulüp yönetimiyle konuştuğumuz sayfada "Finance" ve "Networking" kısmında ayrı ayrı bu bölümlerin geliştirmeleri var. Yıldız oyuncuların çıkması için altyapı tesislerinden daha önemli bence bu ikisi.

Lafı açılmışken ne işe yaradıklarından bahsedeyim. Genç takım antrenörlüğünün işlevi altyapıya gelecek oyuncuların, sanırım arka planda 11-12 yaşında gelişmeye başlıyorlardı, yeteneklerinin gelişimiyle ilgileniyor. Ne kadar iyi, o kadar erken gelişmiş oyuncular.

Gençlik yetiştirme de yine bu altyapıya gelecek oyuncuların potansiyel yetenekleriyle ilgili, ne kadar kaliteli olursa potansiyelli gençlerin çıkma şansı o derece artıyor. Bu kısımlara erken yatırım yapmak çok önemli, çünkü meyvelerini en azından 2-3 sene sonra alabiliyoruz.
    Şimdi daha iyi anladım teşekkür ederim dostum . Yanlız o tesislerin yükseltilmesi için yönetimden istekte bulunamıyorum. Sanırım onun aktif olabilmesi için, yani yönetimden istekte bulunabilmek için, başka şartları sağlamak gerekiyor.Onu tam çözemedim, şimdilik antreman ve altyapı tesislerimizi geliştirebiliyoruz.

alt yapı konusunda biraz daha aydınlanmış olduk hocalar bu beyin fırtınası sayesinde, en azından genç takım antrenörlerinin önemini daha iyi kavramış oldum kendi adıma, bu alanı pek önemsemeyen biri olarak

Sayfa 10 / 20 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri