Sayfa 11 / 11 İlkİlk ... 91011
301 ile 326 arası toplam 326 sonuç

Konu: Şampiyonluk Tükenmiş Nefeslere l Eskişehirspor l 3. Sezon

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Bende Diyorum Buralar Niye Huzurlu ve Sakindi Rodi Yokmuş Şimdi Sen Geldiğin Yine Uğursuzluklar Gelir

İnşallah Sınavları Geçemez Büte Kalırsın

Spoiler:  
    Abi bu Rodi sana netti yav Yalnız ben hazırlıktayım biz de vize yok yani biraz boşa gitti senin beddua
    Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Hocam sen topçularıda geçebilirsin.
    Galatasarayıma ne yaptın öyle ya. Aynı tarife benzerini diğer eski büyükler içinde uygulaman dileğiyle.
    Yakalarsam büyük küçük affetmem

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

25. BÖLÜM : SARSABİLİRSİNİZ AMA YIKAMAZSINIZ !

Ard arda gelen galibiyetler ve ŞL'deki başarımız sayesinde mali durumumuz gayet iyi bir düzeye geldi. Hal böyle olunca biz de yönetimden biraz para kopardık. Ayrıca Ligde de beklenti yükselterek ara transfer dönemi için iyi bir bütçe oluşturduk.

Ara transfer döneminin açılmasıyla çok iyi bir sezon geçiren takımıma teklifler gelmeye başladı. As takım oyuncularımı sezon arasında satmaya pek sıcak bakmıyorum ancak yedek oyuncularıma uygun fiyat gelirse satabilirim. İşte bu doğrultuda bedelsiz olarak tkaıam kattığımız yedek sağ bekim Moloi'ye Fenerbahçe'den gelen 2 milyon avroluk teklifi kabul ettim. Ama teklifi kabul eder etmez takım isyana kalktı. Moloi takımdan ayrılmak istemediği için takımı örgütleyerek isyana teşvik etmişti, ayrıca isyanın bu dneli büyük olmasında takımın en önemli oyuncularından olan Onur Kıvrak'ın da Moloi'yi desteklemesi yatıyordu.

Kadro Uyumu 0'a inmek üzereyken oyuncularla toplantı masasına oturdum ve dertlerini sordum. Hepsi Moloi'nin zorla takımdan ayrılmaya zorlanması gerketiğini söyledi. Bende zorlamanın falan olmadığını ve eğer istemiyorsa teklifi ipral edebileceğimi söyledim. Oyuncuların hepsinden olumlu dönüş aldım ve FEner'in teklifini reddettim. Daha sonra Moloi'ye gelen 2-3 teklifi daha reddetmeme rağmen kadro uyumu bir türlü artmadı ve maçları etkilemeye başladı.

Durumda düzelme beklememe rağmen sıkıntının maçlara yansıması üzerine Twente'den gelen teklifi biraz daha artırarak kabul ettim ve Moloi'yi fırtına gibi bir operasyonla sattım. Moloi gittikten sonra bir anda herşey süt liman oldu. Sanki olay hiç yaşanmamış gibi oldu. Bende sesimi çıkarmıyorum, şimdilik. Gün gelecek yapılan bu isyanın hesabını soracağım. Ben unutmam , yalnızca arşive kaldırım. ;D

Neyse olayı atlattıktan sonra devre arası transferine odaklandım. Öncelikle sezon başından beri takip ettiğim Türk genç bir kaleyici kadromuza kattık ve 3. kaleci olması için 1461 Trabzondan kiraladığımız genci geri yolladık. Yeni transferimiz Bayram Gülle hem 3. kalecimiz olacak hem de yavaş yavaş gelişecek. Moloi'den boşalan yedek sğa bek mevkine geleceği çok parlak olan Artantinli Bruno Giacomino'yu transfer ettim. Sözleşmesinde 10 milyon serbest kalma maddesi var ama bir daha yenilerken kaldıracağım o maddeyi. Son olarak da sakatlıklar dolayısıyla zaman zaman sıkıntı yaşadığımız sol kanata yetecekli bir genci(Ante Rebic) kiraladım.

Ayrıca Akaminko için Twente'den gelen teklifi makul bulduğum için kabul ettim. Stoper'de çok alternatifim olduğu için sıkıntı olmayacaktır.

Transferlerin Profilleri

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

26. BÖLÜM : GADDAR ARSENAL !

Ligde gayet iyi giderken Moloi krizi ve sakatlıklar baş gösterdi. Bu sıkıntıdan dolayı attığımız goller azaldı ama yine de maçları kazanmayı bildik. Bu dönemle ŞL maçı olmaması bizi baya rahatlattı.

ZTK'da gruptan çıkmayı garantilemiştik ama yine de maçları kazanmak için oynadık. Ancak gerek Moloi krizi gerek sakatlıklar ama en önemlisi saçma yerli kuralı yüzünden maçlarda zorlandık biraz. Sonuç olarak gruptan birinci olarak çıktık ve Rize ile eşleştik. Rahat bir oyunla Rize'yi yendik ve Çeyrek Final'de Kasımpaşa ile eşleştik.

Geldik FM15 de beni en gıcık eden maça. Arsenal'i evimizde ağırladık ve maç gayet güzel başladı. İki tarafta maçı istiyordu, maça Arsenal baskılı başlayıp pozisyonlar bulmasına rağmen , daha sonra biz ağırlığımızı koymaya başladık. Ama daha sonra biz geldikçe Arsenal çirkefleşmeye başladı. Oyuncularıma insan dışı fauller yapmaya başladılar. Maç boyunca 3 değişikliği de sakatlık yüzünden yaptım. Ama Arsenal sadece 2 sarı 1 kırmızı kart gördü. Buradan Arsenal'i kınıyorum. 2. maçta onları her iki anlamda da Emirates'e gömeceğiz

İşin en traji komik yanı ise zaten yarım sezon transfer ettiğimiz Rebic'in oynadığı 2. maç olan Arsnela maçında ayağı kırılması. Çocuk sezonu kapattı ve ben kiralamayı iptal edemiyorum. Çok pis zarar ettik bu çocuktan. Ayrıca Arthur'u da 4 hafta sakatladılar, hadi Rebic neyse de Arthur'dan ne istediniz lan...

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

oyunun bu huyuna uyuz oluyorum.Adamlar senin oyuncuları kevgire çeviriyor uyarı veriyor saçmalıktan başka birşey değil

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by sukass53 View Post
    oyunun bu huyuna uyuz oluyorum.Adamlar senin oyuncuları kevgire çeviriyor uyarı veriyor saçmalıktan başka birşey değil
    Bir dahaki maça tüm oyunculara sert müdahale ile çıkacağım Bunca yıldır oynarım bu kadar uyuz olduğum durum sayısı bir veya ikidir.

Nesil
    2014

İyi Antre Rebic en azından kiralıkmış
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Arsenale karşı evimizde gol yemememiz iyi olmuş. Belki bir sürpriz yapabiliriz

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Barak View Post
    İyi Antre Rebic en azından kiralıkmış
    Kiralık miralık , admamın maaşı bize girdi
    Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Arsenale karşı evimizde gol yemememiz iyi olmuş. Belki bir sürpriz yapabiliriz
    Yapamadık hocam

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Birşey sormak istiyorum. 2044'e kadar ayda 90bin taksitle vadelenmiş kredi borcumuzu, mali durumu düzgün tutarsak erkenden toplu ödeme tarzı birşey oluyor mu ?

Valla Varsa da Öyle Bir Şey Görmedim Oyun Uleyn Bu Erken Ödeme mi Olurmuş

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2012
    Yer
    Çankırı

Benim Gs kariyerinde birkaç sene sonra transfer gelirlerinden borç kapanabilir diye bir haber çıkmıştı. Normalde borcun vade tarihi 2030-2040 lar falan. Heralde böyle birşey mümkün. Bi gelişme olursa seni bilgilendiririm.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Valla Varsa da Öyle Bir Şey Görmedi<m Oyun Uleyn Bu Erken Ödeme mi Olurmuş
    Abi neden olmasın ki ? Diyelim ŞL'den yüklü miktarda para geldi ve kulüp habire kar ediyor. Erkenden niye kapatılamasın ki borçlar Orada borç durdukça için rahat etmiyor benim
    Quote Originally Posted by avukatmelih View Post
    Benim Gs kariyerinde birkaç sene sonra transfer gelirlerinden borç kapanabilir diye bir haber çıkmıştı. Normalde borcun vade tarihi 2030-2040 lar falan. Heralde böyle birşey mümkün. Bi gelişme olursa seni bilgilendiririm.
    Ben birkaç kişinin GS kariyerinde gördüm borçların tamamen bittiğini ya da kulübün toplu ödemeler yaptığını ama emin olamadım bi türlü.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bu arada oyunda pek ilerleyemediğim için güncelleme yapamadım. Bu aralar nedense oyuna pek girmiyorum. Kusura bakmayın...

Boşver Bende Giremiyorum Zaten

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

27. BÖLÜM : AVRUPA'YA VEDA

Dostlar öncelikle hepinizden özür diliyorum. Oyuna girmediğim için ilerleyemedim ve güncelleme gecikti. Ayrıca kariyerlerinize de eskisi kadar yorum atamıyorum, kusura bakmayın.

Öncelikle ŞL'den başlayalım...

Gaddar Arsenal ile ilk maçta evimizde berabere kalmış ve ne yazık ki birçok sakat vermiştik. İkinci maçta deplasmanda elimizden geleni yaptık ancak ne yazık ki mağlubiyeti engelleyemedik. Buraya kadar gelmeyi bile bu sezon için iyi bir başarı olarak görüyorum. Ayrıca ŞL gelirleri sayesinde kasamız baya zenginleşti.

Ligde ise bomba gibi devam ediyoruz. 12 puan fark ile rahat rahat şampiyonluğa koşuyoruz. Önümüzdeki 4-5 hafta içinde şampiyonluk ilanımızı yapabiliriz, GS'nin performansına göre.

Türkiye kupasında ise Kasımpaşa'yı evimizde 2-0 la geçtik. Daha sonra deplasmanda biraz zorlansak da turu bırakmadık ve yarı finalde Fenerbahçe ile eşleştik. Galatasaray'a uyguladığım tarifeyi Fener'e de uygulamak istiyoruz Forza ESES...

Bu arada bu sezon çıkan gençler duyruldu. Altyapıya o kadar yatırım yapmama ve yığınla antrenör almama ağmen halen doğru dürüst genç çıkaramadık. Çıkanlar 1-2 tanesine sırf altyapıdan oyuncu kuralı sebebiyle imza attıracağım. İyi bir gelişme ile belki rotasyon oyuncusu olabilirler.

Geldik son dönemin bomba haberine. Arthur transfer rekoru kırarak Santos'a transfer oldu. Artık Arthur'u satmanın zamanı geldiğini düşünüyordum ve sezon sonu için ufaktan hazırlıklara başladım ama sezon sonuna kalmadan başarılı forvetimize teklif geldi. Santos ek maddesi bol bir teklif ile kapımızı çaldı. Ben de ek madde falan karıştırmayın işi ne para konuşalım dedim 5 milyon avro nakit + 6 milyon avro taksit + ligde atacağı 10 gol için 3 milyon avro yani 11+3 milyona el sıkıştık ve kluübün transfer rekorunu kırdık. Arthur'u 550 bin avroya aldığımızı düşünürsek kulüp baya kara geçti. Bir Porto olmasak da o yolda ilerliyoruz.
    Arhur gidince forvet hattımız zayıfladı ancak pek problem değil. Yedek forvetimiz Emre Güral son dönemde baya formda, ligde de 12 puan farkla lideriz. Sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Nesil
    2014

Arsenal maçı sonraki yılda telafi edilir.
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

aynen kadromuzu güçlendirirsek seneye alırız intikamı

Hacı Şu Talha'yı ve Semih'i Merak Ettim Şimdilik En Çok Dikkat Çeken Onlar Gibi? Profillerini Bir At Görelim Neymiş? Kimmiş?

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Geldim bir de ne görim....

Yeni güncellemeyi sabırsızlıkla bekliyom
    ADANA DEMİRSPOR

Hocam kariyeri baştan sona okudum süperiz.Arsenal'i bencede seneye gömeriz. Başarılar.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Ligi yardırmışız

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Güncelleme gecikti kusura bakmayın , bir türlü oyunda ilerleyemedim. Oyunu açıyorum, oyuncu profillerinde dolaşıp tekrar kapatıyorum :S

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Heves katalım sana hocam. Bestemiz;

Tarifi yok anlatılmaz
    Böyle delice bir aşk
    Zor günlerdi geldi geçti
    Haydi zafere ulaş
    Allah Allah
    Biz stadı esir aldık
    Sende sahada savaşâ€¦
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam Arthur yerine Brezilyadan yeni yetenekler bakmaya başlamalısın.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Kariyerin güzel gidiyor gerçekten ,21 gün sonra hazırlık 1 Temmuzda asıl kariyerime başlayacağım forumda

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Arkadaşlar kariyerimi şimdilik kapatıyorum. Save dosyasını silmiyorum, ilerleyen dönemde tekrar aktif hale getireceğim kariyeri...

Sayfa 11 / 11 İlkİlk ... 91011

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri