Sayfa 2 / 11 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 326 sonuç

Konu: Şampiyonluk Tükenmiş Nefeslere l Eskişehirspor l 3. Sezon

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

3. BÖLÜM : ÇÖKÜŞ

Ligde ikinci yarının başlamasıyla takıma bir şeyler oldu. Çok basit goller yemeye, durmadan penaltı yapmaya ve kart cezası almaya başladık. Gol atıyorduk ama attığımızdan da fazlasını yiyorduk. Bunun neticesinde Avrupa hayallerimiz bu sezon suya düştü. Kalan maçları formalite için oynarken bir yandan da taktiğimizdeki eksiklikleri geliştirmeye ve gelecek sezon için hazırlamaya çalışacağım.

Ligin en çok gol atan takımlarından biriyiz ama en çok gol yiyen takımı olduğumuz için bir türlü istediğimiz seviyeye çıkamıyoruz.

Sizlere 5-1 yenildiğimiz Gs maçının perde arkasını anlatayım.
    Maçtan önce aldığım raporlarda Gs'nin kafa vuruşlarında zayıf olduğunu gördüm. Bu yüzden takımı defansif yönü kuvvetli bir uzun top taktiğiyle sahaya çıkardım. İlk yarı inanamadığım şekilde 4 net gol pozisyonu bulduk ama hiçbirini değerlendiremedik, Gs ise sadece 1 net pozisyon buldu. Devre arasına 0-0 ile girdik. İkinci yarı maç 1-1 olduktan sonra 10 kişi kaldık. Sorna Gs'de 10 kişi kaldı. Sonra biz 9 kişi kaldık ve takımın yarısı sarı kartlı durumdaydı. Bu halde fazla dayamadık ve 2-1 geriye düştük. Ben son bir umut diyerek 9 kişilik takımı ileri sürünce Gs de acımadı 3 tane attı son 5 dk da. Velhasıl kelam, takım anlamadığım bir şekilde agrasifti ve kendi kendimizi bitirdik.

İlk mesajda menajer profilini vermemişim. Sezon ortasında ss aldım.

Sezon ortasında kursa da başladık.

Last edited by RodiMood : 05.Mart.2015 at 01:09

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Andaç duruyor ama as takım için yeterli değil şuanda

hadi bakalım, istersen kariyeri tekrar açtırabiliyorsun diye biliyorum. İleride tekrar açıp toplu güncelleme yapar devam edersin belki
    Olabilir ama şimdilik sanmıyorum Ancak ara ara takımın güncel hali hakkında bilgi verebilirim :P

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by NomrukaN View Post
    Olabilir ama şimdilik sanmıyorum Ancak ara ara takımın güncel hali hakkında bilgi verebilirim :P
    O zaman buradan bilgilendirirsin beni ara ara

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Olur, zaten şimdi kadronun çoğunu dağıttım gibi bir şey oldu. Büyük bir yapılanmaya gidiyorum.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Son maçlara ilk çıktığın taktikle dene bakim yoksa eskilerden bir tane kullanmaklazım
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014

Gs maçının bir benzerinide ben yaşadım ilk devre 40.dakika ya kadar şut yoktu rakibimin 2-0 önde girdim devre arasına sonra 2.devre 5 yedim
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by NomrukaN View Post
    Olur, zaten şimdi kadronun çoğunu dağıttım gibi bir şey oldu. Büyük bir yapılanmaya gidiyorum.
    Yeni heyecanlar diyorsun yani
    Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Son maçlara ilk çıktığın taktikle dene bakim yoksa eskilerden bir tane kullanmaklazım
    Gelecek sezon taktik değişecek gibi duruyor, şuanda pek verim alamıyorum.
    Quote Originally Posted by Barak View Post
    Gs maçının bir benzerinide ben yaşadım ilk devre 40.dakika ya kadar şut yoktu rakibimin 2-0 önde girdim devre arasına sonra 2.devre 5 yedim
    11 kişi olsak en azından beraberlik koparırdım ama 9 kişyile baya sıkıntı oldu.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Gelecek sezon taktik değişecek gibi duruyor, şuanda pek verim alamıyorum.
    Kariyer hikayemde paylaştığım taktiği bir denesene madem öyle bir karar aldın, hem bana da feedback vermiş olursun

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Kariyer hikayemde paylaştığım taktiği bir denesene madem öyle bir karar aldın, hem bana da feedback vermiş olursun
    Şuanda kullandığım taktiğe çok benziyor. Seninkini üzerinde birkaç oynama yapıp deneyim hocam.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Şuanda kullandığım taktiğe çok benziyor. Seninkini üzerinde birkaç oynama yapıp deneyim hocam.
    Sonuçlarını merakla beklemedeyim

Bu arada maç antremanlarında sık sık hücum çalıştırmanı öneririm.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Bu sezonu taktiğimizi geliştirmek için kullanalım seneye sağlam taktik ile ve doğru transferlerle çok iyi başlayabiliriz.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Sonuçlarını merakla beklemedeyim

Bu arada maç antremanlarında sık sık hücum çalıştırmanı öneririm.
    Valla senin taktiği ana taktiğim yapıyorum hocam, inşallah yanılmamışızdır. Senin taktiğin yanında 1 defansif uzun top ve 1 de değişiklik için yedek taktik kullanacağım.
    Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Bu sezonu taktiğimizi geliştirmek için kullanalım seneye sağlam taktik ile ve doğru transferlerle çok iyi başlayabiliriz.
    Valla fellik fellik oyuncu arıyorum. Önerilere sonuna kadar açığım.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

hangi mevki ve roller lazım? ayrıca Madrid Castilla ya bakıver orda iyi oyuncular var

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

4. BÖLÜM : SON UMUT

Taktikte ufak tefek birkaç ayarlama yaptım ve gol yeme sıkıntısını bir nevi çözdüm. Ama bir türlü yeteri kadar gol atamıyorduk, bende artık sezon bitti deyip ve rahatlama moduna geçmek üzereydim ki bir anda yukarıdaki mesaj geldi. Sezonun bitmesine 4 maç kala ligde 3. durumdaki Bursaspor mali gerekçelerle Avrupa'dan men edilmişti. Bunu görünce AL için son bir umut yüklenelim dedik. Ancak olmadı, bir türlü kazanamadık ve resmen beraberlik takımı olduk.
    İddamız kalmadığı için son 2 maçı asistanım Manolo Ruiz'e devrettim. Sağolsun güvenimi boşa çıkarmadı ve 2 maçtan 4 puan çıkardı.

Sezonun kuşkusuz en önemli olayı Trabzon'un küme düşmesi oldu. Lige kötü başlayıp ortalara doğru toparlayan Trabzon, ligin sonunda da seri mağlubiyetler alınca küme düşmekten kurtulamadı. Şimdiden tüm takımlar kadrosuna üşüşmeye başladı

Bu sezon Eskişehirspor'un reeldeki performansına çok yakın oynadık Amacım bu sezonu sağ salim atlatabilmekti, AL ye gitmek sadece bir ödül olurdu bizim için. Yönetimin verdiği hedefi tutturunca 2 senelik sözleşme imzaladık.

Ptt 1. Lig'in Durumu

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

hangi mevki ve roller lazım? ayrıca Madrid Castilla ya bakıver orda iyi oyuncular var
    OOS Oyun Kurucu , sağlam bir sol bek , sağlam bir forvet ve rotasyon için kanatlara adam lazım.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

TS nasıl düştü kadro sağlam değil mi?

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

5. BÖLÜM : İLK SEZONUN ÖZETİ

Bu sezon oyuncularımın çoğu beklediğimin altında bir performans gösterdi. Özellikle defansif anlamda çok kötü bir performans gösterdik. Ancak takım içinde özellikle ilk yarı çok sağlam performans gösteren oyuncular vardı.

Emrah Başsan, Sağ kanatta İçe Kat Eden oyuncu olarak çok güzel işlere imza attı. Yeri geldi gol attı yeri geldi gol attırdı ve Ligin Asist Kralı oldu.

İbrahim Sissoko'dan çok daha iyi bir performans beklerdim ama yine de sol kanatta iyi işler yaptı.

Raheem Lawal ise orta sahada çok istikrarlı bir performans gösterek en iyi ortalama puanı yakaladı. Taraftarın Yılın Futbolcusu olarak seçmesi de ödülü oldu.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

TS nasıl düştü kadro sağlam değil mi?
    Yanlış taktik ve takım içi huzursuzluklar yüzünden düştüler büyük ihtimalle. Takım lige kötü başlayınca bir türlü tutturamadı dikişi.

Uleyn Rodi Trabzon'a Entrikalar mı Düzenledin Nedir Trabzon Seni Affetmeyecek

Neyse Diğer Takımlar Fazla Uyanmadan Oyuncularını Kapmaya Bak, Özellikle Onur, Bosingwa, Soner, Aykut, Aytaç, Abdülkadir, Mustafa Akbaş, Mehmet Ekici Bu Adamları Ne Yap Ne Et Takıma Almaya Bak.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Uleyn Rodi Trabzon'a Entrikalar mı Düzenledin Nedir Trabzon Seni Affetmeyecek

Neyse Diğer Takımlar Fazla Uyanmadan Oyuncularını Kapmaya Bak, Özellikle Onur, Bosingwa, Soner, Aykut, Aytaç, Abdülkadir, Mustafa Akbaş, Mehmet Ekici Bu Adamları Ne Yap Ne Et Takıma Almaya Bak.
    Abi cidden düşmesini istemedim ama oluyor arada yapay zeka mallığı Onur Avrupa takımlarının kıskacında bize yüz vermez gibi, ben Mehmet Ekici'yi kestirdim gözüme. Ama Trabzon'daki oyuncular çok maaş alıyor ve bize geldiklerinde yarısını anca verebilirim ben.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

OOS Oyun Kurucu , sağlam bir sol bek , sağlam bir forvet ve rotasyon için kanatlara adam lazım.
    Benim kariyerde iyi yerlere gelmiş tanınmamış oyunculara baktım.
    Sol bek için ; Kim Jin-Su | Bahia dan Para | Santos dan Emerson | Xavi Quintilla |
    OOS için ; Vitoria dan Mauri ve Vander bulamadım daha fazla
    Kanat için; Ömer Ali ve Emre Kılınç a bakabilirsin.
    Forvet için; Belotti| Lucas Boye | Florin Tanase |
    Pek fazla bişey bulamadım .Sen en iyisi kendi oyunundaki serbestlere bak.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Trabzon'dan oyuncu kapmaya bak Küme düşme maddesi aktif olabiliyor bazı oyuncularda Mersin'e falan da bak

Nesil
    2006
    Yer
    06

Sol bekte Gonzalo Piovi'ye baksana, Velez'de serbest kalmış benim oyunda.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Benim kariyerde iyi yerlere gelmiş tanınmamış oyunculara baktım.
    Sol bek için ; Kim Jin-Su | Bahia dan Para | Santos dan Emerson | Xavi Quintilla |
    OOS için ; Vitoria dan Mauri ve Vander bulamadım daha fazla
    Kanat için; Ömer Ali ve Emre Kılınç a bakabilirsin.
    Forvet için; Belotti| Lucas Boye | Florin Tanase |
    Pek fazla bişey bulamadım .Sen en iyisi kendi oyunundaki serbestlere bak.
    Bakıyorum, en kötü büyük Avrupa takımlarının aldığı ama oynatmadığı wonderkidleri kiralarız
    Trabzon'dan oyuncu kapmaya bak Küme düşme maddesi aktif olabiliyor bazı oyuncularda Mersin'e falan da bak
    Sol bekte Gonzalo Piovi'ye baksana, Velez'de serbest kalmış benim oyunda.
    Sol bek için aradığım tarzda değil hocam. Bana hem ofansif yönü hemde defansif yönü iyi bir bek lazım.

Nesil
    2006
    Yer
    06

AMC mevkisi için Thiago Humberto var bonservisi elinde fena da değil , ben teklifi götürdüm sen de bir bak

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam öncelikle başarılar dilerim. İlk sezonu kazasız belasız atlatmışsın.
    Benim sana önereceğim 4 forvet var. Ki bunları bu seride herkese öneriyorum.
    Callum Sanders ( Şu anda benim kariyerde de Es-Es te)
    Ambrose ( Man city de olması lazım. Kiralık alabilirsin.)
    Ponce ( Juventusta oda. yine kiralık gelir.)
    Arthur ( Longrinda mı ne öyle bir Brezilya takımında oynuyor. İlk zamanlarda çok ucuza kapabilirsin.)

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

AMC mevkisi için Thiago Humberto var bonservisi elinde fena da değil , ben teklifi götürdüm sen de bir bak
    Gözlemci yolladım bakalım ne diyecek...
    Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Hocam öncelikle başarılar dilerim. İlk sezonu kazasız belasız atlatmışsın.
    Benim sana önereceğim 4 forvet var. Ki bunları bu seride herkese öneriyorum.
    Callum Sanders ( Şu anda benim kariyerde de Es-Es te)
    Ambrose ( Man city de olması lazım. Kiralık alabilirsin.)
    Ponce ( Juventusta oda. yine kiralık gelir.)
    Arthur ( Longrinda mı ne öyle bir Brezilya takımında oynuyor. İlk zamanlarda çok ucuza kapabilirsin.)
    Arthur efsanesini bir de biz deneyelim

Nesil
    2006
    Yer
    06

Arthur hangi takımda , bir de tam ismi nedir ?

Nesil
    2006
    Yer
    06

Leonardo Suarez - AMC
    kiralık oyuncu olabilir bak derim

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Arthur hangi takımda , bir de tam ismi nedir ?
    Londrina adlı bir takıdma ve ismi Arthur
    Leonardo Suarez - AMC
    kiralık oyuncu olabilir bak derim
    Şuan başka bir takımda kiralık

Sayfa 2 / 11 İlkİlk 1234 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri