Sayfa 1 / 11 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 326 sonuç

Konu: Şampiyonluk Tükenmiş Nefeslere l Eskişehirspor l 3. Sezon

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Default Şampiyonluk Tükenmiş Nefeslere l Eskişehirspor l 3. Sezon

Şampiyonluk,
    Tükenmiş nefeslere,
    Sinan'a Ediz'lere
    Hediyemiz olacak...

İnan Es-Es,
    İşte o büyük gece,
    Şampiyonluk gelince,
    Bu şehir yıkılacak...

Eskişehirspor benim için bir takımdan ötesi. İşte bu yüzden şimdiye kadar Eskişehirspor ile kariyer hikayesi açmadım. Çünkü başarısız olursam cidden üzülürüm. Rangers, Kuantan, Eibar vs. de en kötü durumlara düşsem ondan bile zevk alırdım ama Eses ile garip bir bağım var. Galiba AŞK diyorlar buna

Ancak ne olduysa taktik oluşturup denemek için açtığım kariyeri burada paylaşmaya karar verdim. Bunda yeni güncellemenin de etkisi var tabi 14 yabancı herkes gibi benim de iştahımı kabartmadı desem yalan olur

Öncelikle kadroya bakalım...

Resimde gördüğünüz gibi 2 as stoperimiz sakat başlıyor. Diego 1 ay , Akaminko ise 7 ay olmayacak. Ancak Stoper mevkimiz bol alternatifli olduğu için bu bölgede sıkıntı yok şimdilik.

Benim en zayıf bulduğum mevki bekler. Özellikle sağ bek zayıf ve alternatifsiz denebilir.

Orta saha merkez ve Defansif Orta sahada benim açımdan sıkıntı yok şuanlık.

Sağ kanat vasat durumda oluşturacağım taktiğe göre transfer gelebilir.

Sol kanat iyi durumda, Sissoko'ya güveniyorum.

Ofansif orta saha idare eder ama duruma göre bir transfer gelebilir.

Forvet açısından gayet zengin durumdayız.

Kadro gördüğünüz gibi orta halli durumda. Ama büyük oynamak istiyorsak büyük oyunculara ihtiyacımız olacak. Onu da bu sene yapamayız zaten. Kulüp tabiri caiz ise Boğazına kadar borç içinde. Bu borçtan dolayı verilen bütçe de sınırlı doğal olarak.

( Resmi 15.3.0 Güncellemesiyle Oynuyorum. Herhangi bir yama yoktur.)

Kuralları okudum ve kabul ediyorum.

Başarılar, İyi Eğlenceler.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2014

Rodi kariyer açmış bize de rakipleri goygoylamak düşer
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2006
    Yer
    06

Başarılar dilerim , kiralık gençlere talip olmaya bak ilk sezon

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Eskişehirli buralar malezya yokşura yok buraya benzemez kapının önüne koyarlar
    Başarılar Talha Hocam
    ADANA DEMİRSPOR

6 aylık bir sağ bek kiralayabilirsin diego gelince sezgin sağ bekte guzel oynuyor gün gelecek hakettigimiz yerlerde olacağız

Başarılar dilerim
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Ve Funes Mori sahne alır
    Başarılar hocam.

Hayırlı olsun hocam başarılar iyi eğlenceler.

Başarılar rodicim eseses kikiki

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar Rodi Bu borç baya sıkıntı oluyor mesela ben Trabzonspor u alsam, Tokat Spor da yakaladığım başarıyı yakalayamazdım

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Başarılar, İyi Eğlenceler.
    Teşekkürler
    Quote Originally Posted by Barak View Post
    Rodi kariyer açmış bize de rakipleri goygoylamak düşer
    Ben Mençistır'ı destekliyormuyum senin karşında :/ Öyle olsun
    Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Başarılar dilerim , kiralık gençlere talip olmaya bak ilk sezon
    İlk sezonu bir şekilde atlatmamız lazım. Göreceğiz
    Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Eskişehirli buralar malezya yokşura yok buraya benzemez kapının önüne koyarlar
    Başarılar Talha Hocam
    Yönetim borcun farkında ve ona göre davranıyor. Çok büyük beklenti yok şuanlık.
    Quote Originally Posted by roomonecool View Post
    6 aylık bir sağ bek kiralayabilirsin diego gelince sezgin sağ bekte guzel oynuyor gün gelecek hakettigimiz yerlerde olacağız
    Sağ bek sıkıntı, kiralık yada transfer oalrak bir oyuncu şart. Uygun bulursam kiralayacağım. Yoksa el mahkum transfer olacak
    Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Başarılar dilerim
    Teşekkür ederim
    Quote Originally Posted by sogutumu View Post
    Ve Funes Mori sahne alır
    Başarılar hocam.
    Mori gidici ya İstemeyerek de olsa iptal edeceğim kiralık sözleşmesini
    Quote Originally Posted by lufy33 View Post
    Hayırlı olsun hocam başarılar iyi eğlenceler.
    Eyvallah Hep beraber eğlenmek dileğiyle
    Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Başarılar rodicim eseses kikiki
    Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski Es
    Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Başarılar Rodi Bu borç baya sıkıntı oluyor mesela ben Trabzonspor u alsam, Tokat Spor da yakaladığım başarıyı yakalayamazdım
    Bu kadar borç yapmayı nasıl becerdiler acaba :/ Hep adını anmak istemediğim eski başkan yüzünden oldu. El mahkum ödeyeceğiz.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

1. BÖLÜM : SEZON ÖNCESİ HAZIRLIKLAR

Bu seride bir türlü kendi taktiğimi oturtamadım ve hep hazır taktikleri modifiye ederek kullandım. Bu kariyerde de bunu yapabilirim ama açıkçası artık kendi taktiğimi kullanmak istiyorum. Bunun için hem kadro yapısını uygun hem de işlevsel bir taktik hazırlamaya çalıştım. Taktik hakkında görüşlerinizi mutlaka bekliyorum. Bu taktiği daha da geliştirmemiz lazım

Taktiği oluşturduktan sonra eksik olan bölgelerimiz daha da belli oldu. Sağ kanat için bir İçe Kat eden oyuncu ve sağ bek için en azından orta halli bir oyuncuya ihtiyacımız vardı. Ancak elimde transfer yapacak bir bütçe olmadığı için mecburen oyuncu göndererek bütçe açmaya çalıştım.

Öncelikle ilk sezon yabancı sınırından dolayı pek forma bulamayacak olan ve 500 bin avro gibi bir maaş alan Funes Mori'nin kiralık sözleşmesini fesh ettim. Bu sayede maaş bütçesinden yer açmış olduk. Ardından orta sahada düşünmediğim Onur Bayramoğlu ile karşılıklı anlaşarak yoolarımızı ayırdık ve oradan da az da olsa maaş bütçesi elde ettik.

Az da olsa bir bütçe oluşturmuştum ve hemen oyuncu araştırmalarına başladım. İçe kat eden bir oyuncu için bildiğim ve güvendiğim bir oyuncu olan Emrah Başsan'ı bir miktar nakit ve taksit ile Antalya'dan aldık. Sağ bek için ise kiralık oyuncu aradım ama ilgimi çeken oyuncular gelmek istemedi ben de elde kalan az miktar ile en uygun oyuncuyu bulmak için İskandinavya'ya gittim.
    Araştırmaları yaparken geçen sezon Odd takımında çok iyi bir performans gösteren Steffen Hegen'in ismi kulağıma çalındı. Birkaç gözlem sonucu beğenince kadromuza uygun bir ücretle kattık.

Spoiler: Emrah Başsan 

Spoiler: Steffen Hegen 

14. Default

Transferler güzel hocam. Çok iyi kadroya da sahip Eskişehir. Başarılar

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Emrah iyi de Hegen in yerine daha iyi oyuncu alabilirdik. Hayırlı olsun ikiside

iskandinavyaya gidiyosn bana haber etmiyosn rodi ayıp, hegenin yerine daha genç daha az maaş isteyen bi adam bulurduk

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

2. BÖLÜM : KÖTÜ BAŞLANGIÇ MUTLU SON

Spoiler: BAZI MAÇ VERİLERİ 

Sezona fena olmayan bir hazırlık kampıyla başladık ama Ligin başlamasıyla birlikte takım adeta dibi gördü. Taktik denemelerim yüzünden takım bir türlü alışamadı taktiğe ve üstüne bir de Türkiye Kupasından da ilk maçta eledim. Neredeyse istifa noktasına kadar gelmiştim.
    Vee Gençlerbirliği maçıyla takım açıldı. İyi sonuçlar geldikçe takım taktiği daha iyi benimsedi ve ligin başındaki kötü performansı telafi etmeye başladık. Puan kaybettiğimiz maçlar ise hep bireysel hatalar ve skoru koruyamama yüzünden oldu.
    Bu sezon yönetim orta sıraları hedef olarak verdi ama AL ye gitmek gayet makul bir hedef. Bunu başarabiliriz diye düşünüyorum.

Takımda gol yükünü kanatta sağda Emrah, solda Sissoko çekiyor. Forvetlerimden bir türlü verim alamıyorum :/

Ancak belirtmem gereken birkaç husu var. Öncelikle bu yama ile fark ettiğiniz üzere sakatlıklar resmen tavan yapmış durumda. Takımda her daim en az 3-4 oyuncu sakat durumda ve özellikle bizim gibi yedek oyuncuları pek iyi olmayan takımlarda as oyuncu sakatlıkları çok kötü oluyor.

Bir diğer konu ise duran toplar. Bu sezon daha önce hiç yemediğim kadar penaltı ve frikik golü yedim. Özellikle frikik golleri çok saçma. Topu kaleci çıkarıyor daha sonra ya kendi kendine ya da rakip oyuncunun tamamlamasıyla gol oluyor. Burada bir sıkıntı olduğu kesin.
    Ligin ortasından bir sakatlık manzarası:

Mali durum gayet iyi
    Spoiler: Detaylar 

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Proudlion View Post
    Transferler güzel hocam. Çok iyi kadroya da sahip Eskişehir. Başarılar
    Valla as kadro ortalama üstü ama yedek oyuncularımız çok vasat. Kademeli olarak kadro seviyesini artıracağım gelecek sezondan itibaren. Önce bu sezonu sağ salim geçirmemiz lazım.
    Emrah iyi de Hegen in yerine daha iyi oyuncu alabilirdik. Hayırlı olsun ikiside
    Emrah'ın performansı çok iyi, zaten bildiğim bir oyuncu. Hegen benim de içime sinmedi ama idare ediyor bakalım şimdilik.
    Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    iskandinavyaya gidiyosn bana haber etmiyosn rodi ayıp, hegenin yerine daha genç daha az maaş isteyen bi adam bulurduk
    Ragnarcım bekliyorum tavsiyelerini, ben Hegen'i transfer ettiğimde daha bu konu bile açılmamıştı. O yüzden kendi çabalarımla aldık. İlerisi için tavsiyelerine sonuan kadar açığım

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Seninde dediğin gibi kötü başlayıp,sonradan toparlamışız.Formdayız böyle devam edip üst sıralara çıkabiliriz

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Hocam kariyerimdeki emrahın şutları gsyet iyi isabetli ve uzaktan holleri 5.
    Taktiğe uyum sağladıkça kazanırsın.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Seninde dediğin gibi kötü başlayıp,sonradan toparlamışız.Formdayız böyle devam edip üst sıralara çıkabiliriz
    İnşallah
    Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Hocam kariyerimdeki emrahın şutları gsyet iyi isabetli ve uzaktan holleri 5.
    Taktiğe uyum sağladıkça kazanırsın.
    2. devre taktiği çözdüler herhalde biraz zorlanarak başladık ama birkaç maç değişik taktikel oynayıp yapay zekanın kafasını karıştırcam

Nesil
    2014

Devre arasında bosman kuralı ile alabileceği yabancılar var mı ? Eğer para varsa az bişey Odegaard'a bak derim
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Devre arasında bosman kuralı ile alabileceği yabancılar var mı ? Eğer para varsa az bişey Odegaard'a bak derim
    Az bişey para var. Sağolsunlar birkaç oyuncu ile maaş yenilerken daha az maaş talep ettiler ve bütçede az bişey yer açıldı. Ama benim 3 kuruşal Real Madridden Odegaardı nasıl alacaz 15.3.0 ile oynuyorum ben

Es Es Es Ki Ki Ki Es Ki Es Ki Es
    Takipteyim Kuantan'ı tam takip edemedim bari bunu sıkı takip edeyim

Tapatalk

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Bir Eskişehir kariyeri lazımdı buraya. Eskişehir'in mali durumu borca rağmen kolay düze çıkıyor.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by LongestNameEver View Post
    Es Es Es Ki Ki Ki Es Ki Es Ki Es
    Takipteyim Kuantan'ı tam takip edemedim bari bunu sıkı takip edeyim
    Kuantan'ı hatırlatmayın bana, tüylerim diken diken oluyor 1.5 bin avroya oyuncu falan satıp rekor kırıyorduk orada

Tapatalk
    Quote Originally Posted by NomrukaN View Post
    Bir Eskişehir kariyeri lazımdı buraya. Eskişehir'in mali durumu borca rağmen kolay düze çıkıyor.
    Senin yakaladığın başarıyı biz ne zaman yakalayacağız bakalım Ama ben taktik konusunda çok iyi değilim ilk 1-2 sezon sıkıntılı geçecektir.

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Az bişey para var. Sağolsunlar birkaç oyuncu ile maaş yenilerken daha az maaş talep ettiler ve bütçede az bişey yer açıldı. Ama benim 3 kuruşal Real Madridden Odegaardı nasıl alacaz 15.3.0 ile oynuyorum ben
    Doğru diyon ya benim oyunuma gitti aklım
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Madem Mori yok Andaç olsun bari

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Senin yakaladığın başarıyı biz ne zaman yakalayacağız bakalım Ama ben taktik konusunda çok iyi değilim ilk 1-2 sezon sıkıntılı geçecektir.
    Kariyeri kapattıktan sonra oyuna devam ettim. Gitmek isteyene yol verdim. Şimdi çok güzel maaş bütçesi var, sezonun bitmesini bekliyorum. Çok iyi kadro kurmak istiyorum.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by sogutumu View Post
    Madem Mori yok Andaç olsun bari
    Andaç duruyor ama as takım için yeterli değil şuanda
    Quote Originally Posted by NomrukaN View Post
    Kariyeri kapattıktan sonra oyuna devam ettim. Gitmek isteyene yol verdim. Şimdi çok güzel maaş bütçesi var, sezonun bitmesini bekliyorum. Çok iyi kadro kurmak istiyorum.
    hadi bakalım, istersen kariyeri tekrar açtırabiliyorsun diye biliyorum. İleride tekrar açıp toplu güncelleme yapar devam edersin belki

Sayfa 1 / 11 123 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri