Merhaba Turksportal yönetimi

Uzun zamandır forumun ratinginin düştüğünü hepimiz görüyoruz,biliyoruz. Bu kariyer hikayeleri bölümüne de yansımış durumda . Benim bu konu hakkında 2 tavsiyem olacak. Lütfen değerlendirilirse çok sevinirim. [MENTION=4]Vieri[/MENTION] Mustafa abi senden ricam bu istekleri bir değerlendirelim zira bu kariyer hikayeleri bölümü gerçekten çok atıl vaziyette. Emek sarfedip o kadar itina ile birşeyler katmaya çalışıp da az kişiye ulaştığını görmek inan ki insanı hem üzüyor hem şevkini kırıyor..
1-Kariyet hikayeleri bölümünü forum ana sayfadaki ana başlıklar altında görülmesini talep ediyorum
2-Kariyer hikayeleri bölümünde resim paylaşırken eskiden olduğu gibi resmin hemen üstünde sarı fontta "resmin büyük halini görmek için tıklayınız" tarzında bir kolaylık olsun istiyorum. Bu zor olmasa gerek ufak bir script gömülmesi gerek fiye düşünüyorum. İnanın oyun içinden f12 ile görüntüyü alıp direkt koyduğumuzda resimdeki yazılar anlaşılmıyor. Mecburen resmi kırpıp büyük paylaşmak durumunda kalıyoruz. Bu isteği daha önce de belirtmiştim bir kez daha belirteyim ilgilenilirse gerçekten sevinirim

Herkese iyi forumlar

Tapatalk'tan gönderilmiştir.