Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 87 sonuç

Konu: Seyirciler, Hazır mıyız ? | ''Road To Glory PARIS FC'' II.Sezon

4

Sözleşme olaylarını falan hallettikten sonra sıra geldi kalacak bir ev bakmaya, Zlatan gel bi süre bende kal falan dedi ama gerek yok şuan için rahat edemem ben öyle herkesin evinde. Kulübe yakın bir yerlerden ev aramaya başlamıştım ki, 5 - 10 km. ötedeki mahallede bir ev buldum 2+1 normal klasik bir daire.. Zaten akşamdan akşama geleceğim için en azından 1 2 sene idare ederdi beni. Ev sahibimde 70 yaşlarında bir Fransız teyze, işte bekara ev vermem, turiste ev vermem kolu komşu ne der falan muhabbetlerine girdi ama turist olmadığımı Paris FC'nin hocası olduğumu söylediğimde bi gülümsedi Madam Bolarin.. Enişte Parisin eski topçularındanmış ordan biraz sempati duydu bana Allahtan depozitodur, peşinattır sıkıntısı falan çıkarmadı...

-----------------------------------------------------------------------------
    ----------------------------------------------------
    -----------------------------------------------------------------------------

(İlk sezonu geçiyorum, hikayeyi yazarken dayanamadım sezonu bitirdim mazur görünüz..)
    Takımın başındaki ilk sezonumuzu atlattık son derece zevkli bir sezon geçti, şampiyonluğu son hafta kurtardık ve ilk senemizde zirveye yerleşerek Ligue 2'ye çıktık. Tabi takımın başına geçmemizle beraber transfer olaylarınada giriştik, ince eledik sık dokuduk ve zaten olmayan bütçemize rağmen kaliteli topçularla anlaşmayı başardık.

Spoiler: Taktiğimiz 

Spoiler: Puan Durumu 

Spoiler: Oyuncu Verileri 

Spoiler: Fikstür ve Maç Sonuçları 

Spoiler: İlk Sezon Transfer Geçmişi 

Spoiler: Fransa Kupası Maçları 

Yaşadığımız şampiyonluktan sonra yarı prof. olan durumumuz tam profesyonele geçti ve artık çok daha sağlam basabileceğiz yere. Antrenman sistemimiz değişecek, gözlem alanlarımız genişleyecek ve rakiplerimize bir adım daha yaklaşacağız..

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

İlk senede Ligue 2'ye çıkman harika olmuş tebrikler PSG ile bi kupada eşleşme olur mu acaba

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Yeni sezonu bekliyoruz kanka
    Steam ID : byildirim04

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

ilk sezon guzel geçmiş umarım ligue 2yı cabuk gecersin

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Şimdi Ragnar hocam ben gece nöbetlerinde vakit geçirmek için saklıyorum çoğu kariyeri. Gece nöbetinde açıyorum sabaha kadar okuyorum. Güzel oluyor. :P

Nesil
    2006
    Yer
    06

İlk sene Ligue 2 çok güzel olmuş. Kulübün profesyonel olması da çok büyük bir gelişme. Transferlerin profillerini de paylaşabilir misin yeni sezonda

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

hacı ne ara oynadın ne ara sezon bitti çok hızlısın teyze ye selamımı söyle zorluk çıkartmasın
    ayrıca burada da bir kızıl yıldız varmış enteresan onların mazisi filan nedir bilgin var mı ?

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Tebrik ederim bekliyorduk zaten Ligden çıkmayı Tam Profesyonellik de hayırlı olsun

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Tebrikler, İleride Zlatan'ı alacan gibi geliyor bana

8

Eveeet.. fazla uzatmadan başlıyalım artık, oyunla forum paralel gitsin diye ilerliyemiyorum daha fazla oynamadan duramıyacağız gençler. Transferlerimizle başlayalım.. Ele avuca değecek bir transfer bütçemiz yoktu 2.9 milyon euro olarak maaş bütçesi verildi, sezon başında yaklaşık 1.9 milyon eurolukta maaş farkı vardı buradanda transfer bütçemize aktararak kullanmaya çalıştık. Daha sonra Sebastian Cantini ve Mikael Firmin'i satarak ilk etapta gelen paranın %70 ini transfer için kullandık buda 1.5 milyon falan yaptı. Aldığımız oyuncularıda 48 aya taksitlendirdiğimiz için bütçemiz çok fazla zorlanmadı, ama 2 3 seneye kadar bütçemizi yükseltemezsek zarar etmeye başlayabiliriz.. Ha unutmadan şunuda söyliyeylim gene oyunda Tüm veritabanı açık yaklaşık 330.000 civarında oyuncuya dokunabiliyoruz, özellikle Peru, Meksika gibi orta amerika güney amerika ülkelerinden ciddi cevher bulduk görüceksiniz zaten..

Spoiler: Péricles Pereira (Pecks) | Gil Vicente --> 125 BN Euro 

Spoiler: Marvin Potzmann SV | Grödig --> Bedelsiz 

Spoiler: Steeve Yago | Touluse --> Kira 

Spoiler: Michael Dominguez (Mika) | Boavista --> 250 BN Euro 

Spoiler: Thomas Hagelskjaer | AGF Aarhus --> Bedelsiz 

Spoiler: İbrahima Seck | Creteil --> Bedelsiz 

Spoiler: Franck Semou | Svebolle --> Bedelsiz 

Spoiler: Panagiotis Tachtsidis | Genoa --> Bedelsiz 

Spoiler: İvan Milicevic | Istra 1961 --> 150 BN Euro 

Spoiler: Moses Odjer | Tema Youth --> 375 BN Euro 

Spoiler: Yohandry Orosco | Deportivo Tachira --> Kira 

Spoiler: Paul Arriola | Xolos Tijuana --> Bedelsiz 

Spoiler: Mikael İngebrigtsen | Tromso --> Kiralık 

Spoiler: Jovica Stokic | Borac --> Bedelsiz 

Transfer döneminde başarılı bir harekat yaptık ve 14 oyuncuyu kadromuza kattık.. Bazıları 1 2 yılı kurtarmak adına yapılan transferler oldu, bir çoğuda hem şuan için hemde geleceğe yatırım olması amacıyla takıma katıldı. Özellikle Paul Arriola, Moses Odjer, Mikael İngebrigtsen gibi genç oyunculardan ileride çok büyük katkı bekliyorum. Maaşlarını olabildiğince az vermeye çalıştım primleri yüksek tuttum o yüzden çoğu 150 200 bin civarında maaş alıyorlar. Sözleşme imzalarkende bazılarına sonraki satışlarından %50 kar vermeyi teklif ettim, bu fazla bir sıkıntı doğurmayacak zaten 2 seneye kalmaz hepsi sözleşme yenilemek için mızmızlanmaya başlarlar.Başarılı bir dönem geçirdik sezon başında 3 4 hafta uyum sıkıntısı olacak gibime geliyor 14 yeni oyuncu var sonuçta..

TAKTİK

Spoiler: Taktik 

Spoiler: Kadro 

Taktiğimizi bu sene biraz değiştirdik kenar forvetlerimizi kanatlara çektik ve hücum olan oyun felsefemizi kontrollü oyuna çevirdik. National lig ve Ligue 2 arasında büyük fark var rakipler 1 lig üsttede olsa daha sağlam bu yüzden bizde artık haddimizi bilerek oynayacağız.
    Hazırlık dönemide gayet güzel geçti, takımın uyumu iyi durumda bakalım sezon başladığında da aynı sonuçları alabilecekmiyiz..

Quote Originally Posted by devilshand View Post
    hacı ne ara oynadın ne ara sezon bitti çok hızlısın teyze ye selamımı söyle zorluk çıkartmasın
    ayrıca burada da bir kızıl yıldız varmış enteresan onların mazisi filan nedir bilgin var mı ?
    Valla dostum bende pek bi bilgi sahibi değilim nettede fazla bişey bulamadım, sırp göçmenler tarafından kurulmuş sanırım takım

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Tebrik ederim bekliyorduk zaten Ligden çıkmayı Tam Profesyonellik de hayırlı olsun
    Eyvallah sağol kardeşim

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    İlk sene Ligue 2 çok güzel olmuş. Kulübün profesyonel olması da çok büyük bir gelişme. Transferlerin profillerini de paylaşabilir misin yeni sezonda
    İlk sezonu hızlı geçtiğim için paylaşmadım hocam zaten dişe dokunur elemanlar değillerdi

Quote Originally Posted by NomrukaN View Post
    Şimdi Ragnar hocam ben gece nöbetlerinde vakit geçirmek için saklıyorum çoğu kariyeri. Gece nöbetinde açıyorum sabaha kadar okuyorum. Güzel oluyor. :P
    Allah kolaylık versin hocam ne diyim eyvallah

Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    ilk sezon guzel geçmiş umarım ligue 2yı cabuk gecersin
    Transferler sıkıntı çıkarmazsa hedefimiz şampiyonluk

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    Yeni sezonu bekliyoruz kanka
    Geliyorrr az kaldı

Quote Originally Posted by sukass53 View Post
    İlk senede Ligue 2'ye çıkman harika olmuş tebrikler PSG ile bi kupada eşleşme olur mu acaba
    İnşallah ilerleriz kupada o kadar

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Tebrikler, İleride Zlatan'ı alacan gibi geliyor bana
    Bizim onu alacak kadar paramız oluncaya kadar 50 yaşına gelir

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Bende merak ettim de bulamadım bakalım daha kariyerimden sıkılmadım değiştirmeyi düşünürsem takım arayışlarına gireceğim

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Öncelikle başarılar dilerim hocam.
    Tebrikler ilk sezondan terfi güzel olmuş. Ama erken bir derbi göreceğimizi düşünüyorum.

Bu arada sen bu kariyere devam edersen bende takipe devam ederim.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Transferler hayırlı olsun güzel bir kadro kurmuşsun.Yeni taktiğinde hazırlık maçalarında başarılı olmuş.

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

red star takımını fransızlar kurdu kuran fransanın efsane federasyon baskanlarından bırıymıs jules rimet miş bir kadın ismi önermi buffalo bill yada red star line olsun die red star francis die karar vermiş tarih içinde ad değiştirere günümüze kadar gelmiş takım tarnsferler iyi ligte tutunursun bu sezon cok rahat

Nesil
    2014

Vaybe kızılyıldız benimde hiç dikkatimi çekmedi Sende ne ara 2.sezona geçtin 2gün oyuna,foruma giremedik, yeni sezonda başarılar
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam Şampiyonluk için tebrikler Tansferlerde 2 3 tanesi hariç iyidir takım taktiğe uyum sağlamış anlaşılan hazırlık maçları iyi geçmiş darısı lige artık

18. Default

Takım tercihi çok iyi olmuş hocam hikaye de harika çok sürükleyici. Başarılar

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Transferler güzel, Lamine yi ucuza alıp 5 katına satman güzel olmuş

Nesil
    2006
    Yer
    06

330.000 ha Ben de böyle geniş database ile bir kariyer yapmayı düşünüyorum.. Çalışmaların başarılı umarım lige de iyi başlarsın

Tapatalk'tan gönderilmiştir.

8

Spoiler: 1.HAFTA | USCBO - PARIS 

Spoiler: 2.HAFTA | PARIS - SOCHAUX 

Spoiler: 3.HAFTA | CRETEIL - PARIS 

Spoiler: 4.HAFTA | PARIS - STADE VALLOIS 

Spoiler: 5.HAFTA | AC AJACCIO - PARIS 

Spoiler: 6.HAFTA | PARIS - MONTPELLIER 

Spoiler: 7.HAFTA | STADE REIMS - PARIS 

Spoiler: 8.HAFTA | PARIS - NANCY 

Spoiler: 9.HAFTA | AJAUXERRE - PARIS 

Spoiler: 10.HAFTA | PARIS - ARLES AVIGNON 

Spoiler: PUAN DURUMU 

Ligue 2'de 10 haftayı geride bıraktık ve liderlik koltuğuna iyice kurulduk. Takım taktiğe son dönemlerde daha bi alıştı ama oynanan oyundan çok memnun değilim, takım istatistiksel olarak istediğim düzeyde değil rakibi ısırıyoruz ama tam anlamıyla ezemiyoruz.. pozisyon olarak oyuncuları ele aldığımda ise sırıtan veya memnun olmadığım eleman yok. Odjer sol kanatta maşallah güzel bi ritim yakaladı ve hem gol hemde asist sayısı olarak takımı sırtlıyor, forvet hattında Jebali, Arriola, Mikael gibi ve hatta Stokic ve Socrier gibi bu lig için çok kaliteli 5 santraforum var stokic ve socrieri yaşlarından dolayı fazla kullanmıyorum yedek takımda oynuyorlar genelde. Stoperde Peck Pereira güzel bi ritim yakaladı pas dağıtan stoper olarak oynatıyorum ve profilinin sayesinde harika paslar atmayı başarıyor ileri oyunculara... 10 haftanın özeti budur canlar güzel başladık umarım güzel devam ederiz ve bu anlayış kupa maçlarınada yansır...

Spoiler: Robert Pires Özellikleri 

Efsaneyide renklerimize bağlamayı başardık ! Efsane tek kelime.. Robert Pires.. Arsenal ve daha önceki zamanlarını pek hatırlamıyorum ama Villarrealde oynarken bile müthiş bir oyuncuydu daha sonra Hindistana gitti ve 41 yaşında olmasına rağmen daha üst düzey bir profili var bence. Pires'i oyuncu/yedekler menajer olarak takımımıza kattık, kayıt dönemi geçtiği için ligde oynatamıycaz malesef 3 ay daha ama yedek takımda hem oynuyor hemde takımı yönetiyor, inşallah bizde sonra yönetim onunla devam eder A takımda..

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    330.000 ha Ben de böyle geniş database ile bir kariyer yapmayı düşünüyorum.. Çalışmaların başarılı umarım lige de iyi başlarsın
    Database genişliği çok işe yarıyor, aayip oyuncular var bilmediğimiz ama 330 bin oyuncu olunca yarım saat sürüyor oyunu kaydetmesi

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Transferler güzel, Lamine yi ucuza alıp 5 katına satman güzel olmuş
    Oroscoyu kiralayınca lamieneye gerek kalmadı bende listeye koydum 2 3 kere reddettim teklifleri piyasası artınca yapıştrdık rodi para lazım

Quote Originally Posted by Proudlion View Post
    Takım tercihi çok iyi olmuş hocam hikaye de harika çok sürükleyici. Başarılar
    Sağolasın

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Hocam Şampiyonluk için tebrikler Tansferlerde 2 3 tanesi hariç iyidir takım taktiğe uyum sağlamış anlaşılan hazırlık maçları iyi geçmiş darısı lige artık
    Ligede dolu dizgin başladık maşallah

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Vaybe kızılyıldız benimde hiç dikkatimi çekmedi Sende ne ara 2.sezona geçtin 2gün oyuna,foruma giremedik, yeni sezonda başarılar
    İlk sezonları sevmiyorum dostum bıraksanız 2.ligide toplu paylaşıp 1e geçicem

Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    red star takımını fransızlar kurdu kuran fransanın efsane federasyon baskanlarından bırıymıs jules rimet miş bir kadın ismi önermi buffalo bill yada red star line olsun die red star francis die karar vermiş tarih içinde ad değiştirere günümüze kadar gelmiş takım tarnsferler iyi ligte tutunursun bu sezon cok rahat
    Eyvallah hocam aydınlattın bizi redstar hakkında

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Transferler hayırlı olsun güzel bir kadro kurmuşsun.Yeni taktiğinde hazırlık maçalarında başarılı olmuş.
    1 2taktik daha deniyorum bakalım tutarsa paylaşıcam

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Öncelikle başarılar dilerim hocam.
    Tebrikler ilk sezondan terfi güzel olmuş. Ama erken bir derbi göreceğimizi düşünüyorum.
    Bu arada sen bu kariyere devam edersen bende takipe devam ederim.
    Herşey kupaya bağlı abi, kupada gidersek psgyle karşılaşırız. Burdan devam ediyoruz takipt kal sen

Bende merak ettim de bulamadım bakalım daha kariyerimden sıkılmadım değiştirmeyi düşünürsem takım arayışlarına gireceğim
    Strasbourg'uda öneririm hoca, altyapısı mükemmel

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

aklımda... iyi girmişiz lige yani atlarız lig gibime geliyor

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

aklımda... iyi girmişiz lige yani atlarız lig gibime geliyor
    Bence gel sende Güney Amerikaya derim.

Tamamdır Ragnar hocam bundan sonra senin takımın adı da The Buldozer olsun.

maş. 8 lemişsin milleti.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bir Ragnar klasiği ile rakipleri yene yene geçmişiz zirveye ama dediğin gibi tam ezemiyoruz rakibi. Gol atıyoruz ama çok da gol yiyoruz.

Pires alt ligler için bu yaşına rağmen iyi bir rotasyon oyuncusu olur. 38-39 yaşlarındayken Fm14 de oynama fırsatım olmuştu. Yaşı dolayısıyla istikrarlı bir topçu değil ama ara ara bazı maçları tek başına çıkardığı olmuştu.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Pires'i görünce aklıma 2006 Villarreal'i geldi Forlanlar, Riquelmeler, Sorinler, Sennalar ve başlarında Pellegrini
    Steam ID : byildirim04

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Maçlar çok iyi bu sene de tam gaz gidiyoruz Pires le Fİfa 2005 de çok oynamıştım. Arsenal de Henry,Pires,Ljunberg,PatrickViera,Kalede Lehmann felan çok güzel bir takımdı

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Piresi bana ver 41 yaşında bizim ligi toza dumana katar vallahi Staff olarakta oyuncuların için çok büyük artı olacaktır bekliyoruz

Nesil
    2014

Rakipleri eze eze geçmişiz. Pres'İ kursa gönder dostum. Potansiyel vardır onda
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Mesajı bir sonraki sayfaya taşımak zorunda kaldım..

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri