Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 87 arası toplam 87 sonuç

Konu: Seyirciler, Hazır mıyız ? | ''Road To Glory PARIS FC'' II.Sezon

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Rakipleri eze eze geçmişiz. Pres'İ kursa gönder dostum. Potansiyel vardır onda
    Emekli olunca göndericez kardeşim şuan oyuncu/antrenör olduğu için bişey yapamıyoruz

Quote Originally Posted by sukass53 View Post
    Piresi bana ver 41 yaşında bizim ligi toza dumana katar vallahi Staff olarakta oyuncuların için çok büyük artı olacaktır bekliyoruz
    Pires, Senna, Diarra bu 3 yaşlı kurt coşturur seni 40ından sonra

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Maçlar çok iyi bu sene de tam gaz gidiyoruz Pires le Fİfa 2005 de çok oynamıştım. Arsenal de Henry,Pires,Ljunberg,PatrickViera,Kalede Lehmann felan çok güzel bir takımdı
    O saydığın adamlar yok şimdi malesef.. topçu olarak yetenekli çoğu evet ama Adam başka bişey

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    Pires'i görünce aklıma 2006 Villarreal'i geldi Forlanlar, Riquelmeler, Sorinler, Sennalar ve başlarında Pellegrini
    Hastasıydım o Villarreal'in

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Bir Ragnar klasiği ile rakipleri yene yene geçmişiz zirveye ama dediğin gibi tam ezemiyoruz rakibi. Gol atıyoruz ama çok da gol yiyoruz.

Pires alt ligler için bu yaşına rağmen iyi bir rotasyon oyuncusu olur. 38-39 yaşlarındayken Fm14 de oynama fırsatım olmuştu. Yaşı dolayısıyla istikrarlı bir topçu değil ama ara ara bazı maçları tek başına çıkardığı olmuştu.
    Oynatmıyorum zaten rodicim baktım emekli olcak profilide iyi asistan olarak yetiştirsin kendini diye aldım

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Bence gel sende Güney Amerikaya derim.
    Tamamdır Ragnar hocam bundan sonra senin takımın adı da The Buldozer olsun.
    maş. 8 lemişsin milleti.
    Abi kime 8 atmışız haberim olmadan eyvallah sağolasın sendende bekliyoruz samba diyarında 8leri 9 ları

Quote Originally Posted by devilshand View Post
    aklımda... iyi girmişiz lige yani atlarız lig gibime geliyor
    Şuan bazı maçlarda iyi oynamasakta kalitemizle kazanıyoruz ligide şampiyon tamamlarız bakalm 1'de neler olcak

**Bu arada hikayemizide kurguluyorum bomba gibi devam edicez, sağlam bi roman olacak

6

Spoiler: 11.HAFTA | CLERMONT - PARIS 

Spoiler: 12.HAFTA | PARIS - HAVRE AC 

Spoiler: 13.HAFTA | STADE BRESTOIS - PARIS 

Spoiler: 14.HAFTA | PARIS - LE BERRICHONNE 

Spoiler: 15.HAFTA | PARIS - TOURS 

Spoiler: 16.HAFTA | DIJON- PARIS 

Spoiler: 17.HAFTA | PARIS - METZ 

Spoiler: 18.HAFTA | RED STAR - PARIS 

Spoiler: 19.HAFTA | PARIS - CHAMOIS MIORTAIS 

Spoiler: 20.HAFTA | SOCHAUX - PARIS 

Spoiler: PUAN DURUMU 

Spoiler: Tachtsidis ve Arriola sakatlık durumları 

Ligde 20.haftayı geride bırakarak ligin ilk yarısını 7 puan farkla zirvede tamamladık. Bu 10 maçlık periyotta bazı yenilgiler aldık, Arriola ve Tachtsidis'in 5 er haftalık sakatlıkları belkide bu yenilgilerin alınmasına neden oldu yokluklarını fazlasıyla hissettik. Tachtsidisin yokluğunda Odjer'i soldan orta sahaya kaydırdım bu sefer sol kanatta oynattığım oyunculardan istediğim verimi alamadım. Odjer'i sola koyduğumda oyun kurucu eksikliği çektik orta sahada; bu yüzden bu 2 elemanın sakatlanması biraz olumsuz etkiledi bizi. Red Star maçında geriye düşünce golü bulmak için çok zorlandık, forvetimi 3leyerek son yarım saatte ya herru ya merru diyerek yüklen talimatlarını verdim takıma bu sefer hücumdan dönüşlerde çok zorlandık ve rakibin her kontrası bir pozisyon oldu nerdeyse. Neyse ki Arriola ve Tachtsidis'in sakatlıkları bu hafta düzelecek umarım kaldıkları yerden devam ederler..

Gözlemcilik ağımızda dünya çapında genişledi sonunda; yönetime yaptığımız üstüste baskılar sonuç verdi ve izleme alanımız tüm dünyayı kapsayacak.. Oyuncu alırken gözlemci rapolarına pek dikkat etmem ama 330 bin oyuncu içinde bulamadığımız, dokunamadığımız yerleri artık scoutlarımız tarayabilecek haydi hayırlısı..

-------------------------------------------------------------------------------------

Spoiler: 7.TUR | PARIS - PATRIOTE BRÜLONNAISE 

Spoiler: 8.TUR | RAON L'ETAPE - PARIS 

Spoiler: 9.TUR | CLERMONT - PARIS 

Fransa kupasında nispeten kolay rakiplerle eşleştik 4.lig (CFA) takımları geldi ve farklı kazanarak 9.tura geldik. 9.turda ligue 2 den rakibimiz olan clermont'la karşılaştık onlarda maça bayaa asıldı ama son 10 dakika 10 kişide oynasak 90+1'de yakaladığımız bir kontrayla 10.tura adımızı yazdırdık. Yönetim kupada 10.tura ulaşmamızı istiyordu gelen rakibide görünce biraz daha sürecek gibi duruyor kupa maceramız..

10.TURDAKİ RAKİBİMİZ 4.LİG TEMSİLCİSİ
    FC MULHOUSE

j
    Last edited by RagnarLothbrok : 23.Mart.2015 at 23:37

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

330 bin oyuncu nasıl bir bilgisayarda oyun oynuyorsunuz abi siz ya

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

devilshand'ın da dediği gibi ben evde ütüyle oynuyorum o zaman almış götürmüşsün ligi vallahi helal olsun Ragnar

Nesil
    2014

330 Bin'de nasıl ilerliyon kardeşim Bende 100 Bin çok kasmıyor ama 330 Bin de nasıl bir pc o Yanlız oyun güncelliğini hiç kaybetmez Maçlar harika her zaman ki gibi
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

hocam maçlar çok iyi şampiyon olduk gibi.Harbi ya o nasıl bir pc

Ben de 135 binle oynuyorum alan geniş oyuncu bulmak zaman alıyo

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

2 Kulvarda da çok iyi gidiyoruz. Lig de fazla fark yok işi sıkı tutmak lazım, zaten sen işini bilirsin hocam

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ya ben ne olacağım. Hatırladığım kadarı ile 20 ,000 Küsür oyuncu ile oynuyorum.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Ben sonunda yeni laptop a geçtim ama kariyer eski olduğu için 30-35 ile devam ediyorum. İlk fırsatta 100 bin ile açacağım

5

Spoiler: 21.HAFTA | PARIS - CRETEIL 

Spoiler: 22.HAFTA | STADE LAVALLOIS - PARIS 

Spoiler: 23.HAFTA | PARIS - AJACCIO 

Spoiler: 24.HAFTA | MONTPELLIER - PARIS 

Spoiler: 25.HAFTA | PARIS - STADE DE REIMS 

Spoiler: 26.HAFTA | NANCY - PARIS 

Spoiler: 27.HAFTA | PARIS - AJAUXERRE 

Spoiler: 28.HAFTA | ARLES AVIGNON - PARIS 

Spoiler: 29.HAFTA | PARIS - CLERMONT 

Spoiler: 30.HAFTA | PARIS - HAVRE AC 

Spoiler: PUAN DURUMU 

Ligin sonuna doğru yaklaşırken dolu dizgin ilerlemeye devam ediyoruz. 2.yle aramızda 12 puan fark var, gerçi son 10 maçlık dönemde farklı taktikler deneyerek oyuncuların aklını bayağı bi karıştırdık ve bundan sebep bazı mağlubiyetler aldık fakat bunlar bizi yolumuzdan etmedi hala 4 maçlık bir fark var ligde en yakın rakimizle aramızda. Abuzerin asimetrik taktiğini ve fm base'de dolaşırken gördüğüm FM Tuga taktiklerini denedim dönüşümlü olarak. Bazı maçlarda güzel bir oyun ve sonuç aldık bazılarında hiç yenilmememiz gereken takımlara puan verdik tabi ki bi taktiği değerlendirmek için en az 10 15 maç aynı dizilişte ısrar etmek gerekiyor.. Şuan farklı taktikler peşindeyim, hem kendi yaptıklarım hemde hazır taktikleri farklı kariyerlerimde deniyorum bakalım hangisinden
    memnun kalırsam Ligue 1'de o taktiği kullanıcam..

-------------------------------------------------------------------------
    --------------------------------------------------
    ----------------------------
    ------------
    -----
    --
    -

Spoiler: 10.TUR | PARIS - MULHOUSE 

Spoiler: 11.TUR | PARIS - ARLOS AVIGNON 

Spoiler: ÇEYREK FİNAL | TOULOUSE - PARIS 

Spoiler: KUPA GEÇMİŞİ 

Kupa çok iyi ilerlemeye devam ediyoruz ve yarı finale kadar gelmeyi başardık. Ligue 1'de 5.sırada bulunan aynı zamanda kardeş kulübümüz olan Toulouse'la karşılaştık çeyrek finalde.. 1 hafta boyunca bu karşılaşmaya hazırlandık Tuga ve Abuzerin taktikleri arasında kaldım Toulouse'un daha önceki maçlarına baktığımda golleri hep orta alandan gelip bulmuşlar bizde orta sahamızı tuga'yla kapatınca rakibin ataklarını önemli ölçüde kesmeyi başardık ve 1 pozisyon dahi vermedik.
    Güçlü rakibimizi deplasmanda 2 farklı yenerek adımızı yarı finale yazdırdık..
    Yarı finaldeki rakibimiz gene Ligue 1 ekiplerinden Lille oldu

-
    --
    ----
    --------
    -----------------
    --------------------------------------------------
    -------------------------------------------------------------------------

8

Ara transfer döneminide oldukça hareketli ve güzel değerlendirdik, geleceğe yatırım yapmaya devam ediyoruz.. Rezan, Cummings ve Laursen'i geçen sezonun başından beri takip ediyordum; bu sezon başında piyasa değerleri biraz yükselmişti ama sezon içerisinde pek forma şansı bulamadılar takımlarında ve yedek kalmaktan ötürü mutsuzdular bizde medya vasıtasıyla ilgilendiğimizi söyledik bir kaç kez scoutlarımızı yolladık ve akılları çelmeyi başardık. Oyuncularından gönlü bizden taraf olunca fazla para harcamadan gene 48 ay taksitlerle oyuncularımızı devre arasında kadromuza kattık.. Bu sene içerisinde Cummings dışındakileri fazla kullanmıcaz gibi duruyor, genelde Pires'in yönetiminde yedek takımda forma bulacaklar ve maç kondisyonlarını kazanmalarını amaçlıyorum.. Özellikle Laursen ve Rezan 3 yıl sonra canavar olacaklar, daha önceki oyunlarımda Laursen'i 2020de juventuse 40 milyona göndermiştik umarım bu seridede yüzümüzü kara çıkarmaz..

Spoiler: HAROLD CUMMINGS | JUAN AURICH --> 300 BN EURO 

Spoiler: REZAN ÇORLU | BRONDBY --> 525 BN EURO 

Spoiler: NIKOLAI LAURSEN | BRONDBY --> 450 BN EURO 

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Ben sonunda yeni laptop a geçtim ama kariyer eski olduğu için 30-35 ile devam ediyorum. İlk fırsatta 100 bin ile açacağım
    Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Ya ben ne olacağım. Hatırladığım kadarı ile 20 ,000 Küsür oyuncu ile oynuyorum.
    2 Kulvarda da çok iyi gidiyoruz. Lig de fazla fark yok işi sıkı tutmak lazım, zaten sen işini bilirsin hocam
    Quote Originally Posted by roomonecool View Post
    Ben de 135 binle oynuyorum alan geniş oyuncu bulmak zaman alıyo
    Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    hocam maçlar çok iyi şampiyon olduk gibi.Harbi ya o nasıl bir pc
    330 Bin'de nasıl ilerliyon kardeşim Bende 100 Bin çok kasmıyor ama 330 Bin de nasıl bir pc o Yanlız oyun güncelliğini hiç kaybetmez Maçlar harika her zaman ki gibi
    Quote Originally Posted by sukass53 View Post
    devilshand'ın da dediği gibi ben evde ütüyle oynuyorum o zaman almış götürmüşsün ligi vallahi helal olsun Ragnar
    330 bin oyuncu nasıl bir bilgisayarda oyun oynuyorsunuz abi siz ya
    300 bin oyuncu biraz infial yaratmış sanki Yahu tamam o kadar adamla oynuyoruzda birde gelin bana sorun bu ızdırabı bilgisayar öyle ahım şahım bişey değil 2011 modem casper marka 4 gb ramı 1 gb ekran kartı olan nvidia 550m ekran kartı olan mütevazi bir makina oyunu kaydetmeye kalktığımda abartısız yarım saat sürüyor genelde evden çıkarken kaydediyorum döndüğümde anca kaydetmiş oluyor, birazdan fifa 15 yi kurucam bakalım nasıl oynıcaz kara kara düşünüyorum

Spoiler: pc özellik 

Bilgisayar performansı kaç yıldız

Nesil
    2014

Benim PC daha iyiymiş bende İ7 8 gbyt ram 1 gbyt ekran kartı ona rağmen 100 bini aşmıyorum 330 binde 3-4 sene sonra 1 günün bitmesi inanılmaz zaman alacak
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Hocam süperiz kupa da da çok iyi gidiyoruz. Lig bitmediyse benim taktiği de atayım denemen için. Bu arada benim PC ile baya benziyor özellikler.Şu bit 'im 32 olmasa iyi olacak ama ben en fazla 100 bin oyuncu ekliyebiliyorum bu özellikler le normal mi?
    Spoiler: PC özellikleri 

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Sıunum harika.Şimdiden Ligue 1 hayırlı olsun Lille'i gecebilrsin bence Kupayı almaya bak seneye birde Avrupa Ligi tadından yenmez

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam rahatlıkla şampiyon olacaksın. Kupada evinde oynayacaksan eleyebilirsin ama deplasmanda ise pek şans vermiyorum.
    Pc özelliklerini buraya yüklüyormuşuz, gelirken öyle dediler bende yükleyim dedim.
    [IMG][/IMG]

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Benim bit niye 32 yav acaba 64 bit yüklesek bilgisayar 64 bit olabilir mi böyle bir imkan var mı.?

Nesil
    2014

Benim bit niye 32 yav acaba 64 bit yüklesek bilgisayar 64 bit olabilir mi böyle bir imkan var mı.?
    Tabi canım 64 olursa Windows, Ramler full kapasite çalışır
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

herkes yüklüyor bende yükleyeyim dedim
    Spoiler: PC öz 

ben oturayım ağlayayım o zaman en fazla 45bin açıyorum oyun ilerleme hızı en iyi o bende dahasını ne bünyem ne oyun kaldırıyor gerçi bu ara 60bin e çıktı sayı ama

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Dolu dizgin devam ediyoruz, artık diyecek fazla birşey kalmamış.

Benim yeni makine baya sağlam ama yeni kariyer açıp rekor denemesi yapmadım daha Acaba oyundaki tüm oyuncuları açabilir miyim

64 bit yüklediğin zaman 8de8 kullanırsın

herkes yüklüyor bende yükleyeyim dedim
    Spoiler: PC öz 

ben oturayım ağlayayım o zaman en fazla 45bin açıyorum oyun ilerleme hızı en iyi o bende dahasını ne bünyem ne oyun kaldırıyor gerçi bu ara 60bin e çıktı sayı ama
    Hemen hemen aynı bilgisayarlarimiz. Ben 135bin oyuncu ile oynuyorum 5 yıldız bilgisayar performansı

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Hemen hemen aynı bilgisayarlarimiz. Ben 135bin oyuncu ile oynuyorum 5 yıldız bilgisayar performansı

Bende de pc performansı 5 yıldız fakat oyun hızı 45binle 2.5yıldız ben yavaş oyuna gelemem

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Tabi canım 64 olursa Windows, Ramler full kapasite çalışır
    64 bit yüklediğin zaman 8de8 kullanırsın
    Cevaplar için teşekkürler. Yazın memlekete gidince denerim 64 bit i.

Bu arada konuyu baya dağıttık Ragnar hocam. Ben başlatmış olabilirim bu yüzden özür dilerim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Yaf hani sen devam edecektin. Gene kaçtın gittin. Bir sonraki kariyerinde bakmayacağım bile

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri